Νέα

Διάρκεια πίπας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eros82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

Πόση διάρκεια είχε η πίπα

  • 30 λεπτά

    Ψήφοι: 27 56,3%
  • 1 ώρα

    Ψήφοι: 7 14,6%
  • 1 και 30

    Ψήφοι: 1 2,1%
  • 2 ώρες

    Ψήφοι: 2 4,2%
  • 3 ώρες

    Ψήφοι: 2 4,2%
  • 4 ώρες

    Ψήφοι: 6 12,5%
  • 45 λεπτα

    Ψήφοι: 3 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    48

PanosTsi

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
Το θέμα είναι να βρεις μία γυναίκα (βίζιτα-γκόμενα) που θα σε κάνει να χύνεις στο λεπτό με την πίπα της...
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
201
Κριτικές
14
Like
2.840
Πόντοι
731
3 ώρες και ήθελε να με πάει έτσι όλη νύχτα. Τσιμπουκομανής. Τρελή για τον πούτσο.
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
167
Κριτικές
3
Like
407
Πόντοι
21
Κάπου 30 λεπτά το "πάλευε" η "Άννα Πιπινάκι" στο πρώτο ραντεβού που είχα μαζί της αλλά όπως λέει και ο Μπόκολης με είχαν ματιάσει και δε σηκωνόταν :2funny::2funny::2funny:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.319
Κριτικές
2
Like
798
Πόντοι
96
10 χρονια πισω...

γκομενα, φαση, "εχω σπουδασει και ειμαι πλεον αυτονομη" (οτι ειχε κανει προσληψη σε καλη θεση ειναι η αληθεια)...
μου ανοιγει την καρδια της και μου λεει οτι επεφτε συνεχως σε μαλακες, που την εβγαζαν μονο για τη μοστρα, (ηταν ενα 6αρακι απο προσωπο αλλα 10 με τονο απο σωμα)...
και ξεκιναμε ενα σχεδιο, μεχρι να γινει η συναντηση, οπου τις εχω κανει διαφορες εκπληξεις, εξ αποστασεως! (αποστολη παιχνιδιων αλλα και φιλης να την ικανοποιησει με μασαζ και οχι μονο)! και αφου τρωει ενα τυπικο πρωτο γυρο, οπου χυνει σαν να μην υπαρχει αυριο! Ζητα συνεχεια, που ειναι αδυνατο να εκπληρωσω! Ειμαι απο τζετ λαγκ και 16 ωρες ταξιδιου...

ξεκινα μια πιπα, που πρεπει να κρατησε ολη νυχτα, (εκανε και διαλειμα για κατουρημα καποια στιγμη)!
εμενα παλι, να μου ειναι καγκελο, αλλα να μην λεω να τελειωσω για καποιο λογο που ακομα δεν ξερω. Τελος παντων ΔΕΝ ξερω ποσες ΩΡΕΣ μετα, και αφου εχει σκουπισει και σφουγγαρισει τα παντα 800 φορες ανεβηκε πανω μου και ξεσηκωσε το ξενοδοχειο για δευτερη φορα, αξημερωτα!

Δυστηχως παροτι κρατησε κατι μηνες η φαση, δεν εκανε ποτε ξανα τετοιο μαραθωνιο!
Φυσικα ουτε και μενα μου ξανακατσε σε επαρση για ωρες εκτοτε, και δεν εχω ιδεα τι ηταν το κλικ που δημιουργησε το σκηνικο!
 

pan85

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
148
Like
95
Πόντοι
1
Πίπα αν ξέρει να κάνει η γυναίκα είναι και καλύτερη από γαμησι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom