Νέα

Κέρατο και γάμος / σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HorusGR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δυο χρονια σχέση εχεις ρε τυπε! Αυτο έλειπε να εχεις βαρεθεί απο τωρα! Τα λεμε σε καμια 5ετια τουλάχιστον. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην φυγει το ερωτικο πάθος κάποια στιγμη, τωρα θα γινει σε 2, 5, 10 χρονια δεν ξερω αλλα σίγουρα θα φυγει.
Εμένα μπορεί να με καυλωνει μια γυναίκα για χρονια αρκεί να μη τη γαμαω κάθε μέρα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
δεν το ξερω, δεν ασχολουμαι και στα παπαρια μου κιολας. δεν αισθανομαι προοδευτικος, αισθανομαι πρακτικος. λειπω για δουλειες συχνα εκτος Αττικης, αμα θελει ειναι το μονο ευκολο να πηδηχτει.
Πρέπει να εφαρμόζεις το αμερικανικό μοντέλο του "προληπτικού χτυπήματος":Πηδάς είτε κουνηθεί η σύζυγος είτε όχι ώστε να έχεις πλεονέκτημα και να μην ξενερώνεις.
 

kokoretsakias93

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
269
Like
996
Πόντοι
81
Μάγκες δεν ξέρω και την ηλικία σας και την εμπειρία σας. Δέχομαι αυτά που λέτε αλλά το βλέπω αλλιώς δηλαδή δεν είμαι καμιά μηχανή του σεξ αλλά έχω πάει με αρκετές και καταλαβαίνω ότι οι άνθρωποι συχνά θέλουμε αυτό που δεν έχουμε δηλαδή έχουμε σχέση θέλουμε ξενοπηδημα και τ αντίστροφο. Δεν είμαι της εκκλησίας αλλά γουστάρω την συντροφικότητα και δεν ψήνομαι δίπλα μου να έχω γυναίκες που με.κοροιδευουν. όσο είμαστε μαζί να είναι σπαθί όπως εγώ. Σίγουρα κάποια στιγμή θα φύγει ο έρωτας η η καύλα αλλά δεν Μ αρέσει γενικά να κοροϊδεύω κόσμο,πιστεύω στην συζήτηση. Δεν είπα οτι είναι δικιά μου η γκόμενα, αλλά δεν θα δεχτώ να γαμαω ένα μουνι που το χύνει ένας άλλος το πρωί και άλλος το βράδυ και να μου το παίζει σχέση. Άμα θέλει αυτό ας μην κάνει σχέση, αλλά έτσι είναι οι πιο πολλές θέλουν την επιβεβαίωση από τους άλλους θέλουν και τον μαλακα για σιγουριά.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.386
Like
4.584
Πόντοι
456
Πρέπει να εφαρμόζεις το αμερικανικό μοντέλο του "προληπτικού χτυπήματος":Πηδάς είτε κουνηθεί η σύζυγος είτε όχι ώστε να έχεις πλεονέκτημα και να μην ξενερώνεις.
ειμαι εναντιον των πολλων βασανων στη Ζωη. 51 ο κυριος πλεον.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
Μάγκες δεν ξέρω και την ηλικία σας και την εμπειρία σας. Δέχομαι αυτά που λέτε αλλά το βλέπω αλλιώς δηλαδή δεν είμαι καμιά μηχανή του σεξ αλλά έχω πάει με αρκετές και καταλαβαίνω ότι οι άνθρωποι συχνά θέλουμε αυτό που δεν έχουμε δηλαδή έχουμε σχέση θέλουμε ξενοπηδημα και τ αντίστροφο. Δεν είμαι της εκκλησίας αλλά γουστάρω την συντροφικότητα και δεν ψήνομαι δίπλα μου να έχω γυναίκες που με.κοροιδευουν. όσο είμαστε μαζί να είναι σπαθί όπως εγώ. Σίγουρα κάποια στιγμή θα φύγει ο έρωτας η η καύλα αλλά δεν Μ αρέσει γενικά να κοροϊδεύω κόσμο,πιστεύω στην συζήτηση. Δεν είπα οτι είναι δικιά μου η γκόμενα, αλλά δεν θα δεχτώ να γαμαω ένα μουνι που το χύνει ένας άλλος το πρωί και άλλος το βράδυ και να μου το παίζει σχέση. Άμα θέλει αυτό ας μην κάνει σχέση, αλλά έτσι είναι οι πιο πολλές θέλουν την επιβεβαίωση από τους άλλους θέλουν και τον μαλακα για σιγουριά.
Για εκλησσια εγώ το είπα ...έχεις δίκιο σε όλα ....αλλά είσαι βράδι δεν ξω πρωί μεσημέρι...δεν ξέρω και σε κοίτα γνωρίζεις κάποια και θέλει σεξ τι κάνεις ?...της λες όχι έχω σχέση...:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::wink::wink::wink:
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.386
Like
4.584
Πόντοι
456
Δέχεσαι πλήγματα χωρίς ανταπόδοση;Χάνεις τον αγώνα συναγωνιστή....
τρεχα γυρευε ρε φιλε. βαριεμαι να απανταω γραπτως σε πολλα, ουτε ειναι το στυλ μου.
καλο βολι η ευχη μου.:hi:
 

kokoretsakias93

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
269
Like
996
Πόντοι
81
Για εκλησσια εγώ το είπα ...έχεις δίκιο σε όλα ....αλλά είσαι βράδι δεν ξω πρωί μεσημέρι...δεν ξέρω και σε κοίτα γνωρίζεις κάποια και θέλει σεξ τι κάνεις ?...της λες όχι έχω σχέση...:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::wink::wink::wink:
Ναι; Προφανώς ρε συ. Πουστιες δεν θέλω να κάνω σε κανέναν ούτε φίλους ούτε γκόμενες και.παει λέγοντας .
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
Ναι; Προφανώς ρε συ. Πουστιες δεν θέλω να κάνω σε κανέναν ούτε φίλους ούτε γκόμενες και.παει λέγοντας .
Οι φίλοι δεν έχουν καμμία σχέση με τις γκόμενες ....όπως θες εσύ συ ξέρεις ...και τα γραπτά μένουν ....μην πεις σε κάποιο καιρό τι μαλακίες έγραφα έλεγα ...αλλά εσύ ξέρεις πάνω από όλα ....
 

kokoretsakias93

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
269
Like
996
Πόντοι
81
Οι φίλοι δεν έχουν καμμία σχέση με τις γκόμενες ....όπως θες εσύ συ ξέρεις ...και τα γραπτά μένουν ....μην πεις σε κάποιο καιρό τι μαλακίες έγραφα έλεγα ...αλλά εσύ ξέρεις πάνω από όλα ....
Άμα είναι μια γκόμενα που δεν με νοιάζει προφανώς ναι δίκιο έχεις αλλά άμα είναι κάποια που κάνω κάποια κοινά πλάνα μαζί της και την αγαπάω μια χαρά σχέση έχει όπως και να χει δεν το χω με τα ψέματα. λέω πως θέλω να φέρομαι και τι πράττω μέχρι τώρα. αν κάνω μαλακια μαλακας θα είμαι δεν θα δικαιολογουμαι. Διάβασα μόλις τι παρεθεσες πιο πριν με την αρραβωνιαστικιά σου, μεγάλη καριολια ,αυτά βλέπω και νευριάζω.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
Άμα είναι μια γκόμενα που δεν με νοιάζει προφανώς ναι δίκιο έχεις αλλά άμα είναι κάποια που κάνω κάποια κοινά πλάνα μαζί της και την αγαπάω μια χαρά σχέση έχει όπως και να χει δεν το χω με τα ψέματα. λέω πως θέλω να φέρομαι και τι πράττω μέχρι τώρα. αν κάνω μαλακια μαλακας θα είμαι δεν θα δικαιολογουμαι. Διάβασα μόλις τι παρεθεσες πιο πριν με την αρραβωνιαστικιά σου, μεγάλη καριολια ,αυτά βλέπω και νευριάζω.
Φίλε και ο κερατάς άνθρωπος είναι το λέω χρόνια αυτό....και τι έγινε ...απλά όπως είπα εσύ ξέρεις καλύτερα δεν θέλω να σε πείσω για κάτι.... αλλά...κάποια στιγμή ίσως καταλάβεις τι λέμε
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πριν χρόνια δεύτερη φορά αραβωνιασμενος...σε καλή ηλικία μουναρα η γκόμενα...και εγώ περπατημενος ποια...και ξαφνικά μετά από δύο χρόνια μου λέει έχω άλλον....για να μην λέω πολλά η απορία μου ήταν αφού είμασαν συνεχώς μαζί που πως έγινε ... περνάνε 8-9 μήνες ... τηλέφωνο... μπουρού...μπουρού κτλ...ποτέ συναντιομασταν ...μετά τις 12-12.30...οταν έφευγε αυτός έβρισκε ...εμένα ....το ίδιο έκανε και σε μένα φεύγα εγώ έβρισκε τον άλλων ....χαχαχαχα
θα ερθει μια ωραια μερα που λες τύπε,που θα πει με τη σειρά της και στον αλλον "εχω αλλον"
 
Εγγρ.
6 Ιουλ 2020
Μηνύματα
164
Like
358
Πόντοι
21
Εγώ έχω σκεφτεί αν όλα τα ζευγάρια κάνανε τρίο μια με γυναίκα και την άλλη με έναν άντρα για παρεα δεν πιστευω θα υπήρχε τόσο συχνό κέρατο
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
427
Πόντοι
21
Εγώ παίζει να είμαι από τους τυχερους 2 χρόνια σχέση 1,5 χρόνο μένουμε μαζί τελευταία μαλακια που τράβηξα ήταν πριν κάνω κάτι μαζί της κάθε μέρα κάνουμε σεξ και στην περιοδο τσιμπουκια και από κωλο και ειμαστε σε πολυ καλο δρόμο έχω να πω!
Εμένα συνέβη μετά από 5.5 χρόνια ας πούμε...αλλά ποτέ δεν ξέρεις αν και πότε θα συμβεί αλλά η αλήθεια είναι ότι σε 2 χρόνια δύσκολο να συμβεί...
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
ειμαι φυλακας σε πολλες φυλαξεις απο εργοταξια , εργοστασια , γραφεια .... εχω δει πολλα τι ενοω ... ζευγαρια να φευγει μια γυναικα απο ενα γραφειο να περνει το αυτοκινητο της μετα απο μια ωρα να γυρισει οχι για κατι επειγον θεμα ... να γυριζει καπως πιο ετσι πως ειναι οπως εχεις κανει σεξ ... πεφτει πολυ κερατο ...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
971
Κριτικές
14
Like
2.001
Πόντοι
496
Εγώ παίζει να είμαι από τους τυχερους 2 χρόνια σχέση 1,5 χρόνο μένουμε μαζί τελευταία μαλακια που τράβηξα ήταν πριν κάνω κάτι μαζί της κάθε μέρα κάνουμε σεξ και στην περιοδο τσιμπουκια και από κωλο και ειμαστε σε πολυ καλο δρόμο έχω να πω

Εγώ παίζει να είμαι από τους τυχερους 2 χρόνια σχέση 1,5 χρόνο μένουμε μαζί τελευταία μαλακια που τράβηξα ήταν πριν κάνω κάτι μαζί της κάθε μέρα κάνουμε σεξ και στην περιοδο τσιμπουκια και από κωλο και ειμαστε σε πολυ καλο δρόμο έχω να πω!
Είσαι πραγματικά τυχερός. Εγώ πάλι τον τελευταίο 1.5 χρόνο ζω ακριβώς το αντίθετο
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
512
Πόντοι
21
ειμαι φυλακας σε πολλες φυλαξεις απο εργοταξια , εργοστασια , γραφεια .... εχω δει πολλα τι ενοω ... ζευγαρια να φευγει μια γυναικα απο ενα γραφειο να περνει το αυτοκινητο της μετα απο μια ωρα να γυρισει οχι για κατι επειγον θεμα ... να γυριζει καπως πιο ετσι πως ειναι οπως εχεις κανει σεξ ... πεφτει πολυ κερατο ...
Έψαχνα σπίτι πριν λίγα χρόνια ρωτώντας στις γειτονιές και κάποιος με έστειλε σε αυτό που αποδείχτηκε ότι ήταν γαμιστρώνες.
Αυτός που έδινε τα δωμάτια μου είπε ότι θα ρίχνω και κάναν πούτσο που και που μιας και έρχονται και φεύγουν διάφορες.

Μου κουτσομπόλευσε κάποια που εκείνη την ώρα (11:00 η ώρα το πρωί) άφησε τα παιδιά της στο σπίτι, είχε άνδρα στο δημόσιο και ήταν εκείνη τη στιγμή με έναν κάγκουρα να την ξεμουνιάζει.
Μην τα πολυλογώ αρνήθηκα γιατί ήταν πολύ μικρός ο χώρος αλλά προτού φύγω κατέβαινε το ζευγάρι που έλεγε. Χαιρετήθηκαν με τον ιδιοκτήτη και με παρατηρούσε η γκόμενα (35 ετών μαξ) μην είμαι κανάς γνωστός της (κάτι μου λέει ότι καύλωνε με την σκέψη ότι ήξερα κι εγώ, ένας άγνωστος, πως δίνει τις τρύπες τις αριστερά και δεξιά).
Ωραία η τσούλα ρε πούστη μου σκέφτηκα, γιατί να μην την γάμαγα εγώ. Για τα αφροδίσια απάντησα στον εαυτό μου και ούτε γάτα ούτε ζημειά (της αλεπούς τα κρεμαστάρια εν ολίγοις).
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Δεν ξέρω για γάμους και ούτε πιστεύω σε αυτούς αλλά αυτό που ξέρω είναι το αθάνατο: μην κάνεις σε άλλους ότι δεν θες να κάνουν αυτοί σε εσένα.

Το κάρμα υπάρχει. Αν εγώ κερατωσω την κοπέλα μου, δεν έχει καμία σχέση αν το μάθει ή όχι, να είσαι σίγουρος ότι θα της κάτσει μια φάση, ένα πρόσωπο, κάτι, στο οποίο θα ανταποκριθεί και θα με πληρώσει με το ίδιο νόμισμα.

Δεν κερατωνεις ποτέ. Φεύγεις.
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
ειμαι φυλακας σε πολλες φυλαξεις απο εργοταξια , εργοστασια , γραφεια .... εχω δει πολλα τι ενοω ... ζευγαρια να φευγει μια γυναικα απο ενα γραφειο να περνει το αυτοκινητο της μετα απο μια ωρα να γυρισει οχι για κατι επειγον θεμα ... να γυριζει καπως πιο ετσι πως ειναι οπως εχεις κανει σεξ ... πεφτει πολυ κερατο ...
Για αυτό δεν βρίσκουμε δωμάτιο στα χοτέλια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom