Νέα

Κέρατο και γάμος / σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HorusGR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
Εάν πας με άντρα αντί για γυναίκα είναι κέρατο!!!!!!
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
δεν ξερω σε τελικη τι ειναι πρακτικα οκ η σωστο..
παντως θελει τεραστια αρχιδια ειτε να επιλεξεις να εισαι σωστος και πιστος με 1 ειτε Lone Wolf με πολλες και να αποριπτεις την μια που θα κανεις κατι σοβαρο
 
OP
OP
H

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
61
Πόντοι
0
Προς το νηματοθέτη το ερώτημα..
Γιατί δε ρωτάς πόσοι από εμάς εχουν φαει κερατο?Το να ρίξεις κέρατο,ειναι απλό σαν απάντηση,όλοι εδω μεσα θα σου πουν ναι.Για ρωτα το αντίθετο να κόψεις αντιδράσεις...:globeos-cigar:
Το ρωτάω εμμέσως και αυτό, απευθυνόμενος και στις γυναίκες, θεωρώντας δηλαδή δεδομένο ότι και οι γυναίκες των ανδρών που απαντούν εδώ μέσα κερατώνουν το ίδιο τους άνδρες τους. Όπως και στο τέλος, που ρωτάω αν το κέρατο συγχωρείται.

Η εύκολη απάντηση, όπως λες, είναι αυτή που θα δώσει όποιος θέλει να το παίξει ο μέγας γαμιάς του κόσμου όλου, ότι δηλαδή κερατώνει ο ίδιος κατά συρροή και κατ' εξακολούθηση, που λένε και στα δικαστήρια, ακόμα και αν αυτό δεν ισχύει, χωρίς να μπαίνει στην διαδικασία να σκεφτεί αν και ο ίδιος έχει φάει κέρατο από την γυναίκα του. Και στην ερώτηση αν το κέρατο συγχωρείται, απαντάει μόνο στο αν τον συγχωρεί αυτόν η γυναίκα του.

Ο πιο ψαγμένος και συνειδητοποιημένος όμως αντέχει να σκεφτεί και την περίπτωση να είναι ο ίδιος κερατάς. Απαντάει αν έχει ή αν νομίζει ότι μάλλον έχει φάει κέρατο και ο ίδιος, αλλά και αν αυτός συγχωρεί το κέρατο από την γυναίκα του και όχι μόνο το αντίστροφο.

Εσύ το είπες ξεκάθαρα, αυτό που εγώ είχα ρωτήσει εμμέσως και όπως είδες, προκάλεσες νέο νήμα από κάτω...
 
OP
OP
H

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
61
Πόντοι
0
ο νηματοθετης που πηγε :think: πεταξε εκει την κερατο-απορια του και εξαφανιστηκε
Ο νηματοθέτης έχει και δουλειές, αλλά εδώ είναι, μην ανησυχείς! Ψαρεύει διαμαντάκια μέσα στα ατελείωτα μηνύματα... Απ' ό,τι φαίνεται το κέρατο είναι διαχρονικά της μόδας και για τα δύο φύλα... Ας το έχουμε όλοι υπόψιν μας αυτό...

Με προκαλείς πάντως! Το επόμενο thread μου θα είναι για την στυτική δυσλειτουργία... Εκεί να δω ποιοι θα έχουν τα αρχίδια να απαντήσουν με αλήθειες...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ο νηματοθέτης έχει και δουλειές, αλλά εδώ είναι, μην ανησυχείς! Ψαρεύει διαμαντάκια μέσα στα ατελείωτα μηνύματα... Απ' ό,τι φαίνεται το κέρατο είναι διαχρονικά της μόδας και για τα δύο φύλα... Ας το έχουμε όλοι υπόψιν μας αυτό...

Με προκαλείς πάντως! Το επόμενο thread μου θα είναι για την στυτική δυσλειτουργία... Εκεί να δω ποιοι θα έχουν τα αρχίδια να απαντήσουν με αλήθειες...
Γκομενα έχεις?
 
OP
OP
H

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
61
Πόντοι
0
Ναι και πάμε να το κάνουμε επίσημο σύντομα, απ' ό,τι φαίνεται. Και για να μην βγάζω την ουρά μου απέξω, στα ερωτήματά μου απαντώ ότι ναι, έχω κερατώσει, αλλά με γυναίκες που είχα γνωρίσει σε παρέες, κάνοντας ξεπέτες, όχι με επαγγελματίες. Δεν έχω κερατώσει την τωρινή σχέση μου. Όλες τις φορές που είχα κερατώσει την κοπέλα μου, ήταν στα τελειώματα, όταν ήδη το είχαμε σχεδόν τελειώσει στην πράξη και απλά έμενε να γίνει και τυπικά. Η ευκαιρία που μου καθόταν για απραχτή και το κέρατο που έριχνα ήταν και κίνητρο για να τελειώσω και τυπικά αμέσως μετά και την σχέση μου. Κατά τη στιγμή που συζητούσα μαζί της για τον χωρισμό, της το παραδεχόμουν. Γενικά όταν είμαι καλά στη σχέση δεν κερατώνω. Δεν καταπιέζομαι να μην το κάνω, απλά δεν μου βγαίνει σαν επιθυμία.

Το αν έχω φάει κέρατο, δεν το ξέρω, αν και πιστεύω στο ένστικτο. Κάνα δυο φορές παλιά, με πρώην, το είχα διαισθανθεί ότι μπορεί να μου είχε ρίξει κέρατο η άλλη, συνήθως όμως ήταν την ίδια περίοδο που το τελειώναμε, οπότε έριχνα κι εγώ κέρατο. Με την τωρινή μου γυναίκα, δεν έχω καταλάβει κάτι. Αλλά στη ζωή πρώτον ποτέ μην λες ποτέ για τίποτα και δεύτερον ποτέ μην βάζεις το χέρι σου στη φωτιά για κανέναν!

Και όχι, το κέρατο δεν συγχωρείται ποτέ και για κανέναν λόγο, είτε με γκόμενα από παρέα είτε με επαγγελματία! Αν το ρίξεις, το αντρίκιο είναι να το παραδεχτείς στη γυναίκα σου και να την αφήσεις να αποφασίσει εκείνη τι θέλει να κάνει. Αν το φας, τότε είναι δική της υποχρέωση να σου το πει και να αποφασίσεις. Εγώ και στις δύο περιπτώσεις θα χώριζα στο λεπτό, ακόμα και αν ήμουν 30 χρόνια παντρεμένος με 4 παιδιά. Είμαι απόλυτος σε αυτό. Όσοι κερατώνουν και μετά το κρύβουν, για μένα δεν φοράνε παντελόνια.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
H

HorusGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
20
Like
61
Πόντοι
0
εχεις ομως σοβαρους προβληματισμους στη ζωη σου
Μην προσπαθείς κι εσύ να με ψυχαναλύσεις όμως... Έλεος! Είναι τέτοια η φύση της ζωής μου, που μου προκύπτουν καθημερινά πάμπολλα ερωτήματα για πάρα πολλά θέματα, από τα οποία τουλάχιστον το 90% δεν με αφορούν προσωπικά. Δεν θα μπω όμως σε προσωπικές λεπτομέρειες. Αν αξιολογήσεις λίγο πιο προσεκτικά αυτό που σου έγραψα λίγο παραπάνω, ότι ψαρεύω διαμαντάκια στον ατελείωτο σωρό των μηνυμάτων, θα καταλάβεις τι εννοώ.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Μην προσπαθείς κι εσύ να με ψυχαναλύσεις όμως... Έλεος! Είναι τέτοια η φύση της ζωής μου, που μου προκύπτουν καθημερινά πάμπολλα ερωτήματα για πάρα πολλά θέματα, από τα οποία τουλάχιστον το 90% δεν με αφορούν προσωπικά. Δεν θα μπω όμως σε προσωπικές λεπτομέρειες. Αν αξιολογήσεις λίγο πιο προσεκτικά αυτό που σου έγραψα λίγο παραπάνω, ότι ψαρεύω διαμαντάκια στον ατελείωτο σωρό των μηνυμάτων, θα καταλάβεις τι εννοώ.
οχι τυπε δεν μπορω να σε καταλάβω..εχει περισσότερο εξυπνους απο μενα εδω, που ελπιζω να βγαλουν ακρη με τα λεγομενά σου :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.931
Πόντοι
12.756
δεν ξερω σε τελικη τι ειναι πρακτικα οκ η σωστο..
παντως θελει τεραστια αρχιδια ειτε να επιλεξεις να εισαι σωστος και πιστος με 1 ειτε Lone Wolf με πολλες και να αποριπτεις την μια που θα κανεις κατι σοβαρο
vre vre gamiola
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Απλα και κοφτα ρε αλανια....Ειμαστε σχεσακηδες και γαμιωνται
οι κερατιαρηδες...
Πιστη και αγαπη στα γυναικακια που μας αγαπανε...
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Στα αρχιδια μας συναγωνιστες με λιγα λογια...
Ζα.Με και τα μυαλα στο μπλεντερ....
Η μαγεια του να εισαι Π.Α.Ο.Κ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.073
Πόντοι
11.956
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom