Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οπότε μάγκες προσέχουμε, προγαμιαία συμβόλαια, σύμφωνα συμβίωσης και ότι άλλο συμβολαιογραφικό μπορείς πριν παντρευτείς.
ΟΤΑΝ σκατώσει η δουλειά, προσοχή στα νευρα σας και στην συμπεριφορά σας αν δεν θέλετε να δέιτε την φάτσα σας σε candid camera και κάντε ότι είναι να κάνετε γρήγορα (συμβουλή μου)

 

Τα προγαμιαία, είναι από αμερικάνικες ταινίες.
Βασικά πράγματα για ελληνικά δεδομένα:


1)Αν είναι να βάλεις ακίνητο στο όνομά σου, ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ καλύτερα.
2)ΟΧΙ ΚΟΙΝΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ.
3)Μην έχεις ολα σου τα λεφτα σε τραπεζα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jim28

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.901
Like
1.425
Πόντοι
216
Καλησπέρα, επιγραμματικά δύο επισημάνσεις, όσο αφορά σχέση με χωρισμένη με παιδί (ή παιδιά):
_ Εξυπηρετεί πάρα πολύ αν και εσείς έχετε παιδί (ή παιδιά) από προηγούμενο γάμο. Υπάρχει πολύ καλύτερος συντονισμός (τα Σαββατοκύριακα, κλπ)
_ Και πάλι όμως, αν δεν έχετε άλλες υποχρεώσεις και παιδιά από προηγούμενο γάμο, έχει ενδιαφέρον γιατί σχεδόν όποτε συναντιέστε (οι χωρισμένες με παιδί έχουν συνήθως 1-2 καθημερινές ελεύθερες και 2 Σαββατοκύριακα το μήνα) θα πέφτει ωραίο και φουντωτό γαμήσι καθώς θα ξεδίνουν επάνω σας όλη την πίεση που έχουν.

Πολυ πρακτικες και χρησιμες παρατηρησεις!
 
  • Like
Αντιδράσεις: lelak

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.171
Κριτικές
5
Like
3.586
Πόντοι
736
Καλησπέρα μάγκες, τη προαναφερόμενη γκόμενα δεν την έχω ξαναδεί, η 1 διανυκτέρευση τότε δεν έκατσε, ψιλομιλάμε που και που από social media αλλά έχει 'κάτσει' αρκετά η υπόθεση και λόγω απόστασης και λόγω κορωνοϊού... Κάποια στιγμή βέβαια που μιλήσαμε το Πάσχα και της πέταξα να βρεθούμε όταν τελειώσει όλο αυτό μου είπε ότι έχει πολύ καλές 'αναμνήσεις' και ευχαρίστως θα ήθελε να ξαναβρεθούμε...

Πάμε σε άλλα, έχω ξεκινήσει παιχνίδι με μία άλλη φρεσκοχωρισμένη με παιδί, αλλά υπάρχουν 2 θεματάκια...
1) Τώρα με τον κορωνοϊό, όπως την βλέπω στις βιντεοκλήσεις,πρέπει να έφαγε λίγο παραπάνω (να τονίσω ότι είμαι εμφανίσιμος και έχω γυμνασμένο κορμί, όχι φέτες πλέον αλλά κρατιέμαι καλά).

2) Είναι παιδική φίλη της κολλητής της γυναίκας μου... Από την οποία έμαθε η γυναίκα μου όπως κουτσομπόλευαν, ότι της είπε ότι ψάχνει σαν τρελή να γαμηθεί και κάποια άκυρη στιγμή που την έφερε η κουβέντα μου το είπε κι εμένα... Τι το ήθελε; Έβαλε τα χέρια της για να βγάλει τα μάτια της! Μου έβαλε μεγαλύτερες ιδέες, διότι έβλεπα πώς μου μιλούσε, αλλά δεν έδινα ιδιαίτερη σημασία...

Το μεσημέρι που μιλήσαμε με βιντεοκλήση ρε μάγκες φορούσε ένα ντεκολτέ!!! Και έχει κάτι βυζάρες!!!!! Σκέτη καύλα!

Η λογική λέει να μείνω μακριά και δεν αξίζει το ρίσκο, αλλά έλα που με καυλώνει η πρόστυχη! Θέλω πολύ να τη σπάσω στη πούτσα.

Να της κάνω εξήγηση πριν αρχίσει το χοντρό παιχνίδι; Τι να κάνω;;;
Αετέ έχεις αφήσει πολλές ανοικτές ιστορίες (η γυναικάρα με το 1,80 ύψος από επαρχία,η παιδική φίλη της κολλητής της γυναίκας σου,την νταντά και δεν ξέρω κι εγώ πόσες άλλες).Καλό είναι να μας ενημερώνεις για τα αποτέλεσματα..
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Τα προγαμιαία, είναι από αμερικάνικες ταινίες.
Βασικά πράγματα για ελληνικά δεδομένα:


1)Αν είναι να βάλεις ακίνητο στο όνομά σου, ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ καλύτερα.
2)ΟΧΙ ΚΟΙΝΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ.
3)Μην έχεις ολα σου τα λεφτα σε τραπεζα.
Ακόμα και αν το ακίνητο είναι κληρονομιά,από την οικογενειά σου?
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.773
Like
6.984
Πόντοι
1.056
με τη στεριση και την αγαμια που υπαρχει εκει εξω, μονο και μονο που θα ασχοληθει καποια μαζι τους, δε πα να ειναι χωρισμενη με παιδια, αυτοι θα το εχουν σαν θαυμα εξ'ουρανου που βρεθηκε γυναικα να τους κοιταξει η να ανταποκριθει στο πεσιμο τους. καλυτερο απτο τιποτα, ετσι θα λενε. ειδικα και αν η γυναικα ειναι μουναρος, δε το σκεφτοντε καν
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
791
Like
2.309
Πόντοι
446
Οι χωρισμένες συνήθως , [ όπως και οι παντρεμένες που γαμιούνται ] όχι μόνο κάνουν τα πιο άγρια γαμήσια , αλλά και κάνουν πράγματα στο κρεβάτι , που με τον πρώην σύζυγο [η με τον νυν ] δεν τα έκαναν [ και δεν τα κάνουν ] ποτέ . Και γενικά όσο πιο συντηρητικές ήταν μέσα στο γάμο τους, τόσο πιο άγρια γαμιούνται μετά από αυτόν .Τώρα όσον αφορά τα παιδιά , και εάν τα παιδιά ειδικά είναι μικρά σε ηλικία , σαφώς και έχουν στο νου τους και το βόλεμα , αλλά όχι με κάποιον που του τα δίνουν όλα στο κρεβάτι , αλλά με κάποιον αγαπούλη που θα του το παίζουν συντηρητικές .
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Οι χωρισμένες συνήθως , [ όπως και οι παντρεμένες που γαμιούνται ] όχι μόνο κάνουν τα πιο άγρια γαμήσια , αλλά και κάνουν πράγματα στο κρεβάτι , που με τον πρώην σύζυγο [η με τον νυν ] δεν τα έκαναν [ και δεν τα κάνουν ] ποτέ .
Πίκρα για τον πρώην αυτό.
 

john_65

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
4
Like
293
Πόντοι
280
Αυτη ήταν 40ρα με κορη στα 23-24, την πήδαγα καιρό απολες τις πάντες και έγινε άλλος άνθρωπος κακός και εκδικητικός όταν της εκμυστιριεύτηκα οτι με τραβούσε και η κορη της για καβλωτικές - όμορφες στιγμές ....

Από γελάδα που πήδαγα όμορφα ήσυχα και ευχάριστα μετμορφώθηκε σε ανήμερο θηρείο με κλάματα και φωνές .....

Εντυπωσιακή η γυναικεία φύση - το μητρικό φίλτρο ...
μερικά πράγματα νομίζω πρέπει να τα κρατάμε για τον εαυτό μας... έθιξες θέμα ταμπού φίλε μου, αν και βέβαια είχες τεράστιο κίνητρο να βρεθείς στον παράδεισο αν είχε επιτυχία, αλλά μάλλον έπεξες με τη φωτιά και κάηκες.. !!! καλά ξεμπερδέμματα!
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
1
Αετέ έχεις αφήσει πολλές ανοικτές ιστορίες (η γυναικάρα με το 1,80 ύψος από επαρχία,η παιδική φίλη της κολλητής της γυναίκας σου,την νταντά και δεν ξέρω κι εγώ πόσες άλλες).Καλό είναι να μας ενημερώνεις για τα αποτέλεσματα..
Αυτή τη περίοδο γαμάω μόνο τη νταντά και τη γυναίκα μου... Έχουμε και κορωνοϊό, δεν είναι να ξανοιγόμαστε παραπέρα φίλε μου!

Πάντως έχουν ξεσαλώσει οι πουτάνες, γυαλίζει το μάτι τους!

Αν ήμουν τώρα ελεύθερος, στην ηλικία που είμαι, με τα χρήματα που έχω στη τσέπη και με το μυαλό που κουβαλάω, χωρίς καμία υπερβολή, κάθε βδομάδα θα γαμούσα άλλη.-
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μερικά πράγματα νομίζω πρέπει να τα κρατάμε για τον εαυτό μας... έθιξες θέμα ταμπού φίλε μου, αν και βέβαια είχες τεράστιο κίνητρο να βρεθείς στον παράδεισο αν είχε επιτυχία, αλλά μάλλον έπεξες με τη φωτιά και κάηκες.. !!! καλά ξεμπερδέμματα!
αυτος που παραθεσες μπηκε για τελευταια φορα πριν 6 χρονια!!!! σαν να μην του απαντας.

κατα τα αλλα αν ζουσε στην αυστηρων αρχων κοινωνια των μορμονων θα τις ειχε παντρευτει και τις 2 και θα ηταν ολοι ευτυχισμενοι
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.171
Κριτικές
5
Like
3.586
Πόντοι
736
Αυτή τη περίοδο γαμάω μόνο τη νταντά και τη γυναίκα μου... Έχουμε και κορωνοϊό, δεν είναι να ξανοιγόμαστε παραπέρα φίλε μου!

Πάντως έχουν ξεσαλώσει οι πουτάνες, γυαλίζει το μάτι τους!

Αν ήμουν τώρα ελεύθερος, στην ηλικία που είμαι, με τα χρήματα που έχω στη τσέπη και με το μυαλό που κουβαλάω, χωρίς καμία υπερβολή, κάθε βδομάδα θα γΩραίος
Αυτή τη περίοδο γαμάω μόνο τη νταντά και τη γυναίκα μου... Έχουμε και κορωνοϊό, δεν είναι να ξανοιγόμαστε παραπέρα φίλε μου!

Πάντως έχουν ξεσαλώσει οι πουτάνες, γυαλίζει το μάτι τους!

Αν ήμουν τώρα ελεύθερος, στην ηλικία που είμαι, με τα χρήματα που έχω στη τσέπη και με το μυαλό που κουβαλάω, χωρίς καμία υπερβολή, κάθε βδομάδα θα γαμούσα άλλη.-
Ωραίος φίλε μου.Σου εύχομαι τα καλύτερα.Καλό καλοκαίρι..
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.901
Like
1.425
Πόντοι
216
Αυτη ήταν 40ρα με κορη στα 23-24, την πήδαγα καιρό απολες τις πάντες και έγινε άλλος άνθρωπος κακός και εκδικητικός όταν της εκμυστιριεύτηκα οτι με τραβούσε και η κορη της για καβλωτικές - όμορφες στιγμές ....

Από γελάδα που πήδαγα όμορφα ήσυχα και ευχάριστα μετμορφώθηκε σε ανήμερο θηρείο με κλάματα και φωνές .....

Εντυπωσιακή η γυναικεία φύση - το μητρικό φίλτρο ...

Σου την ειπε!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.901
Like
1.425
Πόντοι
216
Τα προγαμιαία, είναι από αμερικάνικες ταινίες.
Βασικά πράγματα για ελληνικά δεδομένα:


1)Αν είναι να βάλεις ακίνητο στο όνομά σου, ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ καλύτερα.
2)ΟΧΙ ΚΟΙΝΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ.
3)Μην έχεις ολα σου τα λεφτα σε τραπεζα.

Χρησιμες συμβουλες!
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
34
Like
7.764
Πόντοι
3.886
Που θα βρούμε καμία χωρισμένη να πηδήξουμε;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.765
Κριτικές
62
Like
45.582
Πόντοι
9.297
Αυτη ήταν 40ρα με κορη στα 23-24, την πήδαγα καιρό απολες τις πάντες και έγινε άλλος άνθρωπος κακός και εκδικητικός όταν της εκμυστιριεύτηκα οτι με τραβούσε και η κορη της για καβλωτικές - όμορφες στιγμές ....

Από γελάδα που πήδαγα όμορφα ήσυχα και ευχάριστα μετμορφώθηκε σε ανήμερο θηρείο με κλάματα και φωνές .....

Εντυπωσιακή η γυναικεία φύση - το μητρικό φίλτρο ...
Eκανες μεγάλη μαλακια που της το είπες...δείγμα ανωριμότητας ασχέτως ηλικίας....απλώς ελπίζω να μην το ξανακάνεις γιατί μπορεί να βρεθείς χαμογελαστός σε κάνα χαντάκι να αγναντεύεις το κενό.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.765
Κριτικές
62
Like
45.582
Πόντοι
9.297
Κυριακή τυπε σε goodys mac Donald, και mall
Αρκεί να έχουν παιδιά που να μην απαιτούν την διαρκή φροντίδα τους γιατί αλλιώς αποσύρονται πρόωρα και πιθανότατα αμετάκλητα....
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.216
Πόντοι
12.756
Αρκεί να έχουν παιδιά που να μην απαιτούν την διαρκή φροντίδα τους γιατί αλλιώς αποσύρονται πρόωρα και πιθανότατα αμετάκλητα....
δεν ισχυει αυτο...απλα εχουν περιορισμενο χρονο και πρεπει να προετοιμαζουν καταστασεις
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.765
Κριτικές
62
Like
45.582
Πόντοι
9.297
δεν ισχυει αυτο...απλα εχουν περιορισμενο χρονο και πρεπει να προετοιμαζουν καταστασεις
Κι όμως ισχύει....φυσικά αυτό αφορά συναισθηματικές μανουλες και όχι αυτές που αφήνουν τον εαυτό τους ελεύθερο και έτοιμο να απολαύσει την κάθε πρόκληση.Προτεραιοτητα γίνεται το παιδί και όχι να στραγγίξουν κάθε άντρα κοντά τους.Ιδιως αυτες που δεν έχουν μεγάλη βοήθεια με τα παιδιά από συγγενικά πρόσωπα ΔΕΝ...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.216
Πόντοι
12.756
Κι όμως ισχύει....φυσικά αυτό αφορά συναισθηματικές μανουλες και όχι αυτές που αφήνουν τον εαυτό τους ελεύθερο και έτοιμο να απολαύσει την κάθε πρόκληση.Προτεραιοτητα γίνεται το παιδί και όχι να στραγγίξουν κάθε άντρα κοντά τους.Ιδιως αυτες που δεν έχουν μεγάλη βοήθεια με τα παιδιά από συγγενικά πρόσωπα ΔΕΝ...
ολες σχεδον ειναι συναισθηματικες μανουλες και εχουν πανω απο ολα το παιδι τους...αυτο ομως δεν παει να πει οτι δεν νιωθουν γυναικες και δεν θελουν πουτσα πχ..
ομως πρεπει να κανονισουν πχ να κρατησει καποιος το παιδι για να βγουν Σαββατο,να γαμηθουν κλπ...
τωρα αν ο αλλος θελει να γαμησει ντε και καλα σημερα απογευμα η να βγει αυριο βραδυ θα φαει ακυρο οχι γιαυτι δεν θελει η μανουλα αλλα γιατι δεν μπορει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom