Νέα

Χωρισμένες με παιδί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Popopovic

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
197
Like
167
Πόντοι
1
Γαμουσα μια χωρισμενη - σε διασταση ηταν και δεν ηθελε να το ξερει ο κοσμος απο μικρη κοινωνια χωριο ηταν πριν λιγο καιρο με παιδι μεγαλο
Σας πληροφορω οτι τετοιο πουτσο δεν εχω δωσει ποτε στη ζωη μου..... απο παντου και οσες φορες ηθελα εχυνα.
Βεβαια ειχε θεμα με το παλικαρι της γιος να μαθει που και πως ειναι ολη την ωρα αν και ενηλικας.
Στο τελος μου τον γνωρισε κ ολας.
Τετοια πουτσα και τετοιο γαμησι δεν εχω ξαναριξει ποτε και πουθενα εδινε τα παντα για να γαμηθει!

θα ηθελα να ξανα γαμηθω μαζι της αν και εκοψε παρτιδες μαζι απο τοτε που της ζητησα να την παρω παρτουζα με μια αλλη φιλη και αυτη χωρισμενη που γαμουσα ταυτοχρονα....( η τελευταια ηταν 50+) αν και εδειχνε νεαροτερη και ειπε ναι!! Δεν δεχτηκε η πρωτη η 40αρα και εξαφανιστηκε. Τελευταια φορα που την ειδα παρολο που με χαιρετησε ηρθε η ιδια απο κοντα μολις πηγα να μπω..... και να κανονισω νεο γλεντι εξαφανιστηκε (προφανως φοβηθηκε μην εκτεθει ή της κανω προταση για νεα Παρτουζα)
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αμα εισαι ανεργος, δεν δινεις μία;

Και να είσαι άνεργος, το δικαστήριο θα σου βγάλει να δίνεις 150€.
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ.
Σου λέει να πας να γαμηθείς να τα βρείς.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Aν είσαι άνεργος, τότε όντως το δικαστήριο θα βγάλει κάνα 100άρικο. Όχι όμως με την έννοια "κόψε τον κώλο σου να τα βρεις".

Εσύ ο ίδιος ως πατέρας δεν θα ήθελες από μόνος σου να τα δίνεις κι αν μπορείς και περισσότερα ή όσα μπορείς? Όταν μιλάμε για 100-150 ευρώ το μήνα, προφανώς θα πάνε για το παιδί σου. Δεν θα τα τσεπώσει η καριόλα που χώρισες! :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
100σταρικο δεν φτάνει .
Παραπάνω .
Κάπου από 150 ως 250 νομίζω.

Προφανώς δεν φτάνει, αλλά αν είσαι άνεργος βγάζει κάπου στο 100άρικο. Γι' αυτό σου είπα ότι η απόφαση δεν είναι της φιλοσοφίας "κόψε το λαιμό σου να τα βρεις". Εγώ που δεν είμαι άνεργος, μου έβγαλε 260 το δικαστήριο.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Τωρα τελευταια βλέπω όλο και πιο μικρές χωρισμένες, μιλάμε για 20αρες και 25αρες. Γ

Γενικότερα ειναι πολύ πιο πολλές οι χωρισμένες από τις παντρεμένες. Στην αρχή είναι καλά όσο είναι νέες έχουν ακόμα την έπαρση και την αισιοδοξία της ηλικίας μετά έρχεται απότομα η προσγείωση

Χθες είδα μια στο τιντερ η οποία έγραφε ότι είναι 3 μηνών έγκυος και ψάχνει κάτι σοβαρό σε σχέση

Ούτε για γαμησι


Ωρε κρεμπιεδες που θα της εριχνα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γονέας που δεν θέλει να αναλάβει ευθύνες για τα παιδιά του , δεν λέγεται άνθρωπος

Άλλο να αναλάβει τις ευθύνες του παιδιού και άλλο να πληρώνει την καριόλα πρώην .
Μου αρέσει να ακούω ιστορίες και υπάρχουν πολλοί πρποθυμοι που διηγούνται.

Άπειρες περιπτώσεις που πατεράδες δίνουν 200-500-800-1500 και 2000€ διατροφή ΤΟ ΜΗΝΑ
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΕΙΝΑΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ
ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΡΑΚΑΔΕΣ, ΠΡΑΣΙΝΑ ΦΑΣΟΛΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΟΚΟΛΑ ΣΚΕΤΑ ...
ενώ η κόρη της ψάχνει γαμιάδες.
 

fgfgfgfg

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2020
Μηνύματα
88
Like
21
Πόντοι
0
Άλλο να αναλάβει τις ευθύνες του παιδιού και άλλο να πληρώνει την καριόλα πρώην .
Μου αρέσει να ακούω ιστορίες και υπάρχουν πολλοί πρποθυμοι που διηγούνται.

Άπειρες περιπτώσεις που πατεράδες δίνουν 200-500-800-1500 και 2000€ διατροφή ΤΟ ΜΗΝΑ
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΕΙΝΑΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ
ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΡΑΚΑΔΕΣ, ΠΡΑΣΙΝΑ ΦΑΣΟΛΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΟΚΟΛΑ ΣΚΕΤΑ ...
ενώ η κόρη της ψάχνει γαμιάδες.

Απλά να σημειώσω ότι ο Αρακάς και τα φασολάκια είναι υγιεινές τροφές εδώ είσαι λάθος. Μπρόκολο να το αποφεύγεις γιατί είναι γεμάτο καρκινογόνα, είναι η κλασική σκατοτροφή τρεντιά που έσκασε από Αμερική. Αυτό και τα λαχανάκια Βρυξελλών... μπρρρρ...
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Γιατι να μπλέξετε με τα ναυάγια της ζωής ,τις χωρισμένες
Αργα η γρήγορα θα σας ζητήσουν να βοηθάτε κ να σπονσοραρετε το παιδι της, συνέβη σε φιλο μου γιατρό που γαμαγε 1 χωρισμένη με παιδι

Μαλακες ειστε , τοσα ελευθερα μουνια υπάρχουν που διψάνε για σπερμα

 

fgfgfgfg

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2020
Μηνύματα
88
Like
21
Πόντοι
0
Γιατι να μπλέξετε με τα ναυάγια της ζωής ,τις χωρισμένες
Αργα η γρήγορα θα σας ζητήσουν να βοηθάτε κ να σπονσοραρετε το παιδι της, συνέβη σε φιλο μου γιατρό που γαμαγε 1 χωρισμένη με παιδι

Μαλακες ειστε , τοσα ελευθερα μουνια υπάρχουν που διψάνε για σπερμα

Πάσαρε μου ένα φίλε γιατί εδώ έχει πέσει ξηρασία.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
1
Like
6.160
Πόντοι
2.356
Χθες είδα μια στο τιντερ η οποία έγραφε ότι είναι 3 μηνών έγκυος και ψάχνει κάτι σοβαρό σε σχέση
Χθες είδα μια στο τιντερ η οποία έγραφε ότι είναι 3 μηνών έγκυος και ψάχνει κάτι σοβαρό σε σχέση σπόνσορα :grin:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Απλά να σημειώσω ότι ο Αρακάς και τα φασολάκια είναι υγιεινές τροφές εδώ είσαι λάθος. Μπρόκολο να το αποφεύγεις γιατί είναι γεμάτο καρκινογόνα, είναι η κλασική σκατοτροφή τρεντιά που έσκασε από Αμερική. Αυτό και τα λαχανάκια Βρυξελλών... μπρρρρ...
Tα μπρόκολα είναι ιταλικής καταγωγής, καλλιεργούνται εδώ και χρόνια στην Ελλάδα και δεν έσκασαν από Αμερική. Είναι εξαιρετική τροφή γιατί περιέχουν σουλφοραφάνη που είναι αντικαρκινική και φυλλικό οξύ που έχει επίσης αντικαρκινική δράση.  Και αρκετές ακόμα θρεπτικές ουσίες.
Το μόνο που πρεπει να προσέχει κανείς είναι η υπερκατανάλωση όταν παίρνει αντιπηκτικά, λόγω υψηλής παρουσίας Καλίου.
Αρακάς και φασολάκια είναι λιγότερο θρεπτικά και το πρόβλημα όλων των λαχανικών, όσον αφορά το πόσο υγιεινές τροφές θεωρούνται, είναι οι εισροές χημικών στην καλλιέργειά τους. Δυστυχώς και στον αρακά και στα φασολάκια και στα μπρόκολα και στα Βρυξελλών το ψέκασμα παει σύννεφο.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.531
Πόντοι
736
Καλησπέρα, επιγραμματικά δύο επισημάνσεις, όσο αφορά σχέση με χωρισμένη με παιδί (ή παιδιά):
_ Εξυπηρετεί πάρα πολύ αν και εσείς έχετε παιδί (ή παιδιά) από προηγούμενο γάμο. Υπάρχει πολύ καλύτερος συντονισμός (τα Σαββατοκύριακα, κλπ)
_ Και πάλι όμως, αν δεν έχετε άλλες υποχρεώσεις και παιδιά από προηγούμενο γάμο, έχει ενδιαφέρον γιατί σχεδόν όποτε συναντιέστε (οι χωρισμένες με παιδί έχουν συνήθως 1-2 καθημερινές ελεύθερες και 2 Σαββατοκύριακα το μήνα) θα πέφτει ωραίο και φουντωτό γαμήσι καθώς θα ξεδίνουν επάνω σας όλη την πίεση που έχουν.
 

green88

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
3
Πόντοι
0
Εχω παρατηρησει οτι ψαχνονται πιο πολυ για χορηγους-σχεση και φυσικα περιμενουν να πληρωνεις ολα στα ραντεβου
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.567
Πόντοι
3.656
Εχω παρατηρησει οτι ψαχνονται πιο πολυ για χορηγους-σχεση και φυσικα περιμενουν να πληρωνεις ολα στα ραντεβου

εδώ λοιπόν πρέπει να καταλάβεις τι πραγματικά σημαίνεις γι αυτές. Άκουσε βίντεο του Τομ Λεύκις, και θα δεις ότι αυτό είναι γενικό φαινόμενο στη Δύση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom