Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Σκέψου καλύτερα και εμείς εδώ είμαστε  :rockon: Αυτό για το 'κυνήγι' γυναίκας είναι φλασιά προσωρινή πιστεύω και θα ξαναγυρίσεις στα πάτρια εδάφη  :headbang2:

Το μόνο σίγουρο.
+1

Όποιος φεύγει μετά από λίγο καιρό
θα ξανά γυρίσει..


bourdela.com = εθισμός συνήθεια ναρκωτικό  :headbang2:  :grouphug:

Σωστός κι ο galb.

+1


nick...  :tickedoff: :tickedoff: :bottom: :bottom:

Ουτε εγω σου λεω ΅γεια΅. Παλι εδω θα τα λεμε.  ;)

Το ίδιο και εγώ .
Νομίζω πως οι πιο πάνω λαλήσαντες έχουν δίκιο.
 

Επισκέπτης
θα κυνηγησεις αυτη που θελεις και θα την κερδισεις  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ΑΛΛΑ  δεν θα το κουνησεις ρουπι απο δω  :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:!!και αν σε ρωτησει η κοπελλα που γουσταρεις αν ποτε πηγες σε μπουρδελα ή αν διαβαζεις αυτο το σαιτ ,ΘΑ ΤΑ ΑΡΝΗΘΕΙΣ ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Τι λέει αυτός ρε πάει καλά; :huh:
Ρε νικ σύνελθε λέμε!!! :headbang:
Αυτά :boobies: και αυτά :knockinb: δεν τα αποχωρίζεσαι έτσι εύκολα...
Ειδικά εσύ μια αλεπού των στούντιο! ;)
Θα τα πούμε και στο τηλέφωνο και θα βγάλω πόρισμα... :sunglasses:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
nick025
Πραγματικα σε λυπαμαι.
Δηλωνεις και μιμεισαι κατα κυριο λογο την οποια "μοδα" εχει δημιοργηθει των αποχωρησεων.
Το nickname Gamaomanoules  λεει στο nickname nick025 oτι σε λυπαται. :jerking:
Νομιζεις οτι εχεις αναγνωριση? :booty:
Νομιζεις οτι εχεις κανει "φιλους"? :booty:
Νομιζεις οτι η προεκταση του εαυτου σου και των αλλων χρηστων ειναι ενα nickname που φτιαχνεις σε 2 λεπτα? :booty:
Το κενο σου δεν θα αναπληρωθει απο αλλο nick030? :booty:

Τι στο πουτσο ρε,κανενας δεν εχει καταλαβει οτι τα φορουμε ειναι για ενημερωση και ψυχαγωγια?

Οι προσωπικες σχεσεις ειναι στην ΑΛΗΘΙΝΗ ΖΩΗ ρε!

Το αντιο το λες σε αληθινα προσωπα οχι σε nicknames που δεν ξερεις καν τι ειναι απο πισω τους.
Τα οποια συναισθηματα λυπης η στεναχωριας για την αποχωρηση σου ειναι εντελως ακυρα και δηθεν
για να γεμιζουν ποστ τα αρρωστακια του φορουμ για να φτασουν σε 10 level στο avatar τους. :birdman:

Δε σε υποχρεωνει κανενας να μπαινεις και να δινεις παρων.
Ουτε θα σου πει κανενας τιποτα αν κανεις 6 μηνες να μπεις παλι.
Αλλα το να λες αντιο σε αγνωστα μελη ενος φορουμ προσποιουμενος οτι ειχατε κοινα σημεια,και ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΕΠΑΦΗ σε
καθιστα μονο για λυπηση ΚΑΙ οποιον αλλο βεβαια μιμειται τη "μοδα" αυτη. :helpplea:

Τοση μοναξια υπαρχει?Τοση απομονωση?
Τοση προσκοληση στο ψευτικο και δηθεν προφιλ ενος φορουμ?
Ελεος! :headbang:
Το bourdela.com ειναι τοπος ενημερωσης και ψυχαγωγιας ΜΟΝΟ!

Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΑΜΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ!
Τακους nick0555343454????

Aντε στο καλο αφου θες να δεις ποσα reply θα μαζεψεις,σε βοηθησα πιστευω με τις επομενες απαντησεις που θα
ακολουθησουν.
Αντε να παρακαλεσω κιολας να το ξανασκεφτεις γιατι χωρις εσενα ολα bourdelo θα γινουν
ΜΕΙΝΕ ΜΗ ΦΕΥΓΕΙΣ σου λεω!

Εισαι για πολλα γελια ΕΣΥ και οποιοι αλλοι κανουν και θα κανουν το ιδιο καθε φορα.. :2funny: :2funny:
Κενοι ανυρωποι που γεμιζουν με ψευτικα προφιλ το χρονο τους ειναι οσοι κανουν καταχρηση του bourdela.com.
Για λυπηση..
 

Επισκέπτης
nick025
Πραγματικα σε λυπαμαι.
Δηλωνεις και μιμεισαι κατα κυριο λογο την οποια "μοδα" εχει δημιοργηθει των αποχωρησεων.
Το nickname Gamaomanoules  λεει στο nickname nick025 oτι σε λυπαται. :jerking:
Νομιζεις οτι εχεις αναγνωριση? :booty:
Νομιζεις οτι εχεις κανει "φιλους"? :booty:
Νομιζεις οτι η προεκταση του εαυτου σου και των αλλων χρηστων ειναι ενα nickname που φτιαχνεις σε 2 λεπτα? :booty:
Το κενο σου δεν θα αναπληρωθει απο αλλο nick030? :booty:

Τι στο πουτσο ρε,κανενας δεν εχει καταλαβει οτι τα φορουμε ειναι για ενημερωση και ψυχαγωγια?

Οι προσωπικες σχεσεις ειναι στην ΑΛΗΘΙΝΗ ΖΩΗ ρε!

Το αντιο το λες σε αληθινα προσωπα οχι σε nicknames που δεν ξερεις καν τι ειναι απο πισω τους.
Τα οποια συναισθηματα λυπης η στεναχωριας για την αποχωρηση σου ειναι εντελως ακυρα και δηθεν
για να γεμιζουν ποστ τα αρρωστακια του φορουμ για να φτασουν σε 10 level στο avatar τους. :birdman:

Δε σε υποχρεωνει κανενας να μπαινεις και να δινεις παρων.
Ουτε θα σου πει κανενας τιποτα αν κανεις 6 μηνες να μπεις παλι.
Αλλα το να λες αντιο σε αγνωστα μελη ενος φορουμ προσποιουμενος οτι ειχατε κοινα σημεια,και ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΕΠΑΦΗ σε
καθιστα μονο για λυπηση ΚΑΙ οποιον αλλο βεβαια μιμειται τη "μοδα" αυτη. :helpplea:

Τοση μοναξια υπαρχει?Τοση απομονωση?
Τοση προσκοληση στο ψευτικο και δηθεν προφιλ ενος φορουμ?
Ελεος! :headbang:
Το bourdela.com ειναι τοπος ενημερωσης και ψυχαγωγιας ΜΟΝΟ!

Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΑΜΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ!
Τακους nick0555343454????

Aντε στο καλο αφου θες να δεις ποσα reply θα μαζεψεις,σε βοηθησα πιστευω με τις επομενες απαντησεις που θα
ακολουθησουν.
Αντε να παρακαλεσω κιολας να το ξανασκεφτεις γιατι χωρις εσενα ολα bourdelo θα γινουν
ΜΕΙΝΕ ΜΗ ΦΕΥΓΕΙΣ σου λεω!

Εισαι για πολλα γελια ΕΣΥ και οποιοι αλλοι κανουν και θα κανουν το ιδιο καθε φορα.. :2funny: :2funny:
Κενοι ανυρωποι που γεμιζουν με ψευτικα προφιλ το χρονο τους ειναι οσοι κανουν καταχρηση του bourdela.com.
Για λυπηση..


εαν κ μπορει να συμφωνω με αυτα που λες ειναι πολυ σκληρα ετσι οπως τα γραφεις.....αααααα κ παρτα λιγο πιο χαλαρα τα πραγματα...νταξει το παιδι το εκανε αυτο μπορει κ για χαβαλε μπορει κ για διαφορους λογους...με την ιδια λογικη κ εσυ εισαι μοναχικος κ για λυπηση αφου νομιζεις οτι ο χαβαλες κ η ψυχαγωγια ειναι να καθεσαι σε εναν υπολογιστη κ να γραφεις...
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε gamao :
Δεν είναι ότι έχεις άδικο.Στα πιο πολλά που λές έχεις δίκιο.
Δυστυχώς όμως , όπως έχω παρατηρήσει και σε άλλα πόστ σου....το χάνεις το δίκιο σου με τον τρόπο σου.
Δεν είναι ανάγκη να είσαι έτσι σκληρός.
Αυτά που του είπες ....μπορούσες να τα πείς με "άλλο τρόπο"....και θα είχαν το ίδιο αποτέλεσμα.
Μπορεί όπως σωστά λές να είμαστε απλά νικς.....αλλά όταν υπάρχει μακρόχρονη επικοινωνία...δημιουργούνται και "φιλίες" ή "συμπάθειες".
Να σου θυμίσω ότι προ Ίντερνετ εποχή υπήρχαν άνθρωποι που είχαν γίνει φίλοι δια αλληλογραφίας.
Μην τα ισοπεδώνουμε όλα λοιπόν, ναι εδώ μέσα νικς είμαστε, αλλά πίσω από τα νίκς να μην ξεχνάμε φίλε πως υπάρχουν πραγματικοί άνθρωποι έτσι ;
Και να μην αναφέρω πως πολλοί από το σάιτ γνωρίζονται κιόλας στην πραγματική ζωή...οπότε όλες οι πιο πάνω σκέψεις σου (που κατα βάση είναι σωστές).....πάνε περίπατο.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Δεν αναφερομαι σε αυτους που γνωριζονται στην προσωπικη ζωη που ειναι η μειοψηφια.
Δι αλληλογραφιας εγινοντο και πλατωνικοι ερωτες επισης εκτος απο φιλιες το κατα ποσο αυτο ειναι
σωστο η οχι θα απαντηθει σε αλλο ποστ αν ανοιξει ποτε που δεν το βλεπω.
Πισω απο τα νικς  υπαρχουν πραγματικοι ανθρωποι με χερια και ποδια ΑΛΛΑ το τι ειναι ο καθενας στην
ουσια ποτε δεν το δειχνει αληθινα μεσω ιντερνετ.
Τωρα αν θελουμε να παιρνουμε στα σοβαρα ανθρωπους που δειχνουν κατι που δεν ξερουμε αν ειναι αληθες η οχι επειδη τους γουσταρουμε περισσοτερο
απο τους αγνωστους που συνανταμε στο δρομο,επειδη τυγχανει το νικ τους να μας κεντριζει το ενδιαφερον περισσσοτερο η επειδη βρισκουμε το θαρροος να επικοινωνησουμε με αγνωστους  οκ παω πασσο.
Μουνιλα και γω για λυπηση ειμαι με την διαφορα οτι το bourdela.com ΔΕΝ ειναι αποκλειστικα η μοναδικη μου ψυχαγωγια στο ιντερνετ σε σημειο να μιλαω με αγνωστα νικς και να τα περναω για αληθινους ανθρωπους που θεωρω φιλους μου.
Μουνιλα θα σου πω και κατι ακομα για να πιασεις καλυτερα το νοημα του ποστ μου..
Ειμαι ο nick025 και σε δουλευω τρελο γαζι με τις μαλακιες που γραφω..
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Δεν αναφερομαι σε αυτους που γνωριζονται στην προσωπικη ζωη που ειναι η μειοψηφια.
Δι αλληλογραφιας εγινοντο και πλατωνικοι ερωτες επισης εκτος απο φιλιες το κατα ποσο αυτο ειναι
σωστο η οχι θα απαντηθει σε αλλο ποστ αν ανοιξει ποτε που δεν το βλεπω.
Πισω απο τα νικς  υπαρχουν πραγματικοι ανθρωποι με χερια και ποδια ΑΛΛΑ το τι ειναι ο καθενας στην
ουσια ποτε δεν το δειχνει αληθινα μεσω ιντερνετ.
Τωρα αν θελουμε να παιρνουμε στα σοβαρα ανθρωπους που δειχνουν κατι που δεν ξερουμε αν ειναι αληθες η οχι επειδη τους γουσταρουμε περισσοτερο
απο τους αγνωστους που συνανταμε στο δρομο,επειδη τυγχανει το νικ τους να μας κεντριζει το ενδιαφερον περισσσοτερο η επειδη βρισκουμε το θαρροος να επικοινωνησουμε με αγνωστους  οκ παω πασσο.
Μουνιλα και γω για λυπηση ειμαι με την διαφορα οτι το bourdela.com ΔΕΝ ειναι αποκλειστικα η μοναδικη μου ψυχαγωγια στο ιντερνετ σε σημειο να μιλαω με αγνωστα νικς και να τα περναω για αληθινους ανθρωπους που θεωρω φιλους μου.
Μουνιλα θα σου πω και κατι ακομα για να πιασεις καλυτερα το νοημα του ποστ μου..
Ειμαι ο nick025 και σε δουλευω τρελο γαζι με τις μαλακιες που γραφω..

Με αυτό το τελευταίο......έγραψες μιλάμε.
Μπορεί να διαφώνησα πιο πάνω, αλλά το τελευταίο  κομμάτι του πόστ σου δείχνει τι όντως μπορεί να συμβαίνει στο Νετ.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Με αυτό το τελευταίο......έγραψες μιλάμε.
Μπορεί να διαφώνησα πιο πάνω, αλλά το τελευταίο  κομμάτι του πόστ σου δείχνει τι όντως μπορεί να συμβαίνει στο Νετ.
ενας νικος ποτε δε δουλευει και ποτε δε γραφει μαλακιες :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
θα κυνηγησεις αυτη που θελεις και θα την κερδισεις  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ΑΛΛΑ  δεν θα το κουνησεις ρουπι απο δω  :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:!!και αν σε ρωτησει η κοπελλα που γουσταρεις αν ποτε πηγες σε μπουρδελα ή αν διαβαζεις αυτο το σαιτ ,ΘΑ ΤΑ ΑΡΝΗΘΕΙΣ ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ  :grin: :grin: :grin: :grin:
Αν είναι αλήθεια, τότε όπως λέει και ο war θα την κυνηγήσεις και ΟΤΑΝ την κερδίσεις, το αρχέγονο ένστικτο για φρέσκια σάρκα θα σε φέρει πίσω γρηγορότερα απ' ότι ελπίζεις.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ρε μανία με τις αποχωρήσεις..
πάντως όσοι φεύγουν....
μουνί είναι η αιτία....
περίεργο ε;;;;

καλά να περνάς φίλε.....
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Ερχονται στιγμές όπου κάνουμε σκέψεις, συλλογισμούς, απολογισμούς..
έρχονται στιγμές επίσης που φεύγει η διάθεση και η αρχική όρεξη
για κάποια πράγματα..
κάπως έτσι νιώθω αγαπητοί φίλοι και λέω [έτσι λιγάκι ξαφνικά]
ένα αντίο στο αγαπημένο μας σάιτ, που τόσο καιρό με συντρόφευε
και μπορώ να πω ότι συνδυάστηκε με κάποια φάση της ζωής μου!..
κάποια πράγματα όταν ξεφεύγουν από το μέτρο τους χάνουν το νόημα τους
και ενδεχομένως σε φέρνουν μπροστά στη ματαιότητα τους καποιες φορες..
για να είμαι απόλυτα ειλικρινής επίσης, είμαι/θέλω να είμαι στο 'κυνήγι'
μιας γυναίκας που με ενδιαφέρει καιρό 
και νιώθω ότι οι φάσεις αυτές με πάνε λίγο πίσω..
--ένα μεγάλο και θερμό αντίο και ευχαριστώ
στα παιδια όπου μοιραστήκαμε σκέψεις, ιδέες συναισθήματα και χαβαλέ εδώ μέσα [και όχι μόνο]: μακντακ, βυζος, μιμικος, γουορχολ, πανοςμποςς, πολι, νεφελακι, anal hunter, pitsilistis, griego, katerina69, anyparktos, καθως και ryu, talos, μουνίλας, πουτανολέον και όλα τα παιδιά στο θρεντ με τα στούντιο αλλά και το τσατ, που τα κρατήσαμε ψηλά τόσον καιρό!!  :rockon:  :rockon:
επίσης αντίο σε όσους και όσες ξεχνώ αυτή τη στιγμή, είναι πολλοί-ες..και σε όσους συμπαθώ σαν υπογραφές αλλά δεν τους ξέρω!!.. 
χαιρετισμους στις στουντιακές μου αδυναμίες  :grin:
καλή συνέχεια σε όλους
κ' καλό δρόμο!..  :sunglasses: 
[όποιος νύχτα περπατεί μάλλον τσάρκα θε να βγει]
υ.γ. θα τα λέμε που και που..
..αλλά σεντόνια τέλος. ;)  :2funny:  :2funny:  :2funny:   
χαιρετώ
nick025.     

ρε συ φιλε ετσι οπως μας χαιρετας μας ψυλοπροσβαλεις...μονο για πουτανες και πληρωμενο σεχ μπηκες στο σαιτ....σαν να μας λες οτι ησουν σεξομανης και μπηκες τωρα στον σωστο δρομο....ε οχι.. και ετσι.. οι περισσοτεροι μπενουν οντως για πληροφοριες για πουτανες αλλα στην συνεχεια παραμενουν για τον χαβαλε και για αλλες συζητησεις που ειναι πολυ καλου επιπεδου ετσι δεν ειναι???
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
μου ήρθαν δύο μηνύματα ανοίγοντας τα μέηλ μου
σήμερα με αφορμή αυτό που έγραψα για την 'αποχώρηση' μου
χθες, και μπήκα να δω τί στο καλό έχει γραφτεί!..  :o  :o 
πράγματι βρεθηκα προ εκπλήξεως
και λυπάμαι που μπαίνω στη διαδικασία να 'αθετήσω'
το λόγο μου και να ξανακάνω login σήμερα για να ποστάρω..   
απλά τόσο καιρό εδώ μέσα πραγματικά σεβάστηκα
τους πάντες [όποιες κι αν ήταν οι απόψεις τους],
και ήμουν σοβαρός     
οπότε θελω και πιστεύω έχω το δικαίωμα
να βάλω τα πράγματα σε μια σειρα. 
κατ'αρχας πουθενά δεν είπα ότι δεν θα τσεκάρω που και που το σαιτ.. 
το μόνο που είπα είναι ότι
σταματάω να υπάρχω ως ενεργό μέλος εδώ μεσα
και χαιρέτησα όχι το σάιτ γενικά
και αόριστα αλλά ορισμένα συγκεκριμένα άτομα
τα οποία και ανέφερα, 
αρκετά από τα οποία γνωρίζω προσωπικά
και άλλα με τα οποία υπάρχει συμπαθεια, και αρκετή
-σχεδόν καθημερινή- επικοινωνία
εδώ μέσα! δεν έτυχε να συναντηθούμε
κάπου έξω, μπορεί και να συμβεί κάτι τέτοιο..
αν κάποιος το θεωρεί μαλακία
αυτό ή δεν του αρέσει το στυλ
που κάποιος γράφει [εγώ στην προκειμένη
περίπτωση] δικαίωμα του.
δεν είναι δικαίωμα του όμως να προσβάλλει τον άλλο!.. 
θέλω να γράψω
στο φίλο που δίνει ρεσιτάλ  :jerking:  :jerking: 
ότι είναι υπερβολικός και κακοπροαίρετος
στα σχόλια του και ειλικρινά ΔΕΝ αξίζει
να του γράψω μπινελίκια 
καθώς χρήζει ψυχανάλυσης κατά τη γνώμη μου!..
..ενώ νομίζει ότι έτσι [ανα]παράγει κάποια
μαγκιά ή εξυπνάδα ή δεν ξέρω 'γω τί άλλο!..
ας κρίνει
ο καθένας διαβάζοντας τα ποστ του καθενός μας   
ποιος έχει το πρόβλημα και ποιος κάνει χαβαλέ
ή όχι, ποιος είναι εμπαθής και ερειστικός!..      
άσε λοιπόν εμάς που 'μαστε για λύπηση αγαπητέ φίλε μαγκάκο..   
ασε μας στη μοναξιά και την κακοπέραση του υπολογιστή μας  :'(  :2funny:  :2funny:  :2funny:
εσύ ο ξερόλας μόνο ζεις την αληθινή ζωή!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :rockon:  :rockon:
:2funny:  :2funny:  :2funny:   

 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Συνάδερφε....

Κάνε τις επιλογές σου.. κανε αυτό που σε κάνει ευτυχισμένο...
Θες να εισαι στο bourdela.com καλος να εισαι δεν θες??? στο καλό
Δεν υπάρχει λογος να δίνεις αναφορά για το τι κανεις και για το τι δεν κάνεις.. Ούτε γειά δεν χρειάζετε να πείς... Σε κανέναν δεν θα λείψεις.

Συνάδερφοι ήμαρτον επιτέλους εδώ είμαστε για να περνάμε καλά ούτε για αντιπαραθέσεις ούτε για τίποτε άλλο


 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Ασε ρε ασχετε τα σαπια,
δηθεν και καλα οτι πηρες ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ να αποχωρησεις απο ενεργο μελος!
ΤΙ ΛΕ ΡΕ?????
Σοβαρα?
Τα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: κουνουνται δηλαδη
ΕΙΤΕ ΜΠΕΙΣ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ!
Ποιος θα ασχοληθει ρε ?
Μιλας για ψυχαναλυση ασχετε αλλα κανει μπαμ οτι θες ολα να γυριζουν απο σενα.
Παω στοιχημα οτι χαιρεσε κιολας που σου απανταει καποιος και σου δινει σημασια στο τοπικ αυτο.
Ξερολας δεν ειμαι αλλα κι ενας μαλακας θα καταλαβει αν διαβασει αυτο που εγραψες οτι ΕΧΕΙΣ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!
Αντε κανε τη χαρη στο bourdela.com να ξαναμπεις παλι,ΣΕ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΡΕ!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Επειδη δεν μου αρεσει να λεω τα ιδια παλι. Oτι ειπα στον mounitsokynigo ισχυουν και για τον nick, υπαρχουν
και χειροτερες περιπτωσεις απ αυτους τους δυο.Εδω αλλοι αυτοκτονανε οταν τους φυγει η γυναικα και ειναι κριμα να αφοσιωνονται σε αυτην αποκλειστικα.Ξυπνα ρεεεε δεν ειναι μονο για μπουρδελα του site.Υπαρχουν και αλλα χρησιμα θεματα και αλλα θεματα που μπορεις να ανοιξεις.Εδω σκεφτεται η μανα μου να γινει
μελος που ειναι 25 χρονια παντρεμενη. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom