Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
To thread κλειδώνεται καθώς προβλέπεται να παρακμάσει λείαν συντόμως χάρην της ευήθειάς του!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Πάω τουαλέττα. Θα έχεις αποφασίσει μέχρι να τελειώσω?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
'Εκανα υπομονη περιπου 24 ωρες....
Εχθες το απογευμα ειχα μια "κοντρα" με τον gatto στο θρεντ του Ολυμπιακου....Η καταληξη ηταν να με αποκαλεσει "ΜΕΓΑΛΟ ΧΟΝΤΡΟΜΑΛΑΚΑ"....
Εκανα 4 αναφορες για την βρισια του κι εστειλα pm στους antisthenis,assfiller,giorgospapa,(με γραψαν κανονικοτατα)
sonyp(ο μονος που ασχοληθηκε και τον ευχαριστω)
Δεν εγινε απολυτως τιποτα....ο Φιλος μενει ατιμωρητος κι η βρισια του αθικτη μεχρι και αυτην την ωρα...Ειναι γνωστο απ τους κανονες του σαιτ,μπλα μπλα μπλα...οτι απογορευονται οι βρισιες και οποιος βριζει τιμωρειται και το μηνυμα διαγραφετε....
Εδω οχι μονο τιποτα δεν εγινε απ τα δυο προς το παρων αλλα με γραψαν κανονικα και στα πμ που εστειλα πλην του sonyp....
Ισως να ειναι ασυμαντος για πολλους ο λογος αλλα για μενα δεν ειναι και τοσο...
Την κανω με ελαφρα πηδηματακια χωρις να κανω διαγραφη,κι αν μπω ξανα καποια στιγμη στην ομορφη παρεα μας θα ειναι μετα απο πολυ καιρο κι αφου αποκατασταθει αυτο που περιεγραψα...
Να στε ολοι καλα!

Υγ το τι εγινε μπορειτε να το δειτε εδω.....
 

Επισκέπτης
κατσε ρε μεγαλε τωρα επειδη σου ειπε αυτο?εσυ γιατι δεν γυρισες να τον κοροιδεψεις χοντρα να δεις πως θα του κοβοταν το γελιο.δεν καταλαβαινω γιατι τε παρατατε τοσο ευκολα.κ δηλαδη τι περιμενες να σε προ στατεψουν ρε μονο σου εχεις το μαχαιρι κ το πεπονι κατα την γνωμη μου επρεπε να τον  κοροιδεψεις χοντρα ομως χωρις να τον βρισεις
 

Επισκέπτης
Ρε ... γι αυτό θύμωσες?
Ξέρεις τι εχω ακούσει εγώ εδω μέσα? Αυτό είναι πταίσμα ...
Ασ' τα ...

Μην αγχώνεσαι ... και συνέχισε να γράφεις οτι εσύ νομίζεις καλό.
Οι κρίνοντες ... κρίνοται !  ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
εμ... τι τα θέλετε τα οπαδικά;;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν θέλω να ασχοληθώ άλλο με τον psaxnw...απλά θα αναφέρω ότι η μανούρα έχει ξεκινήσει πολλές σελίδες πιο πίσω ( για να μην βιαστούν κάποιοι να βγάλουν συμπεράσματα)...και ο ίδιος έχει κάνει πολλά απαξιωτικά σχόλια για εμένα!Το γεγονός ότι παρακαλάει τους mods να με "τιμωρήσουν" δείχνει πολλά...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κλείδωσα το thread διότι δεν υπάρχει λόγος, το συγκεκριμένο ποστ ΔΕΝ το είδαμε γιατί δεν ήμασταν μέσα. Θα παρθούν τα αναγκαία μέτρα και θα παρακαλέσω ΟΛΟΥΣ από τη στιγμή που γράφετε στα οπαδικά να μην προκαλούμε για να μην μας προκαλούν. Ο πατέρας sony.........
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Μάγκες δυο λόγια και από εμένα που ανοίγω αυτό το thread για να σας αποχαιρετήσω αν και δεν σας ξέρω και ούτε με ξέρετε παρα μόνο είχαμε μια γνωριμία από εδώ.

Πριν γράψω-πω αυτό που θέλω να σας διηγηθώ την τελευταία μου μικρή "bourdeloistoria" μου. Δεν είχα καταθέσει όλα αυτά τα χρόνια ποτέ στην Φυλής. Είχα καταθέσει παντού και σε όλα τα "πόστα" (στριπτιτζαδικα,μπουρδελα,στούντιο,κωλόμπαρα,ξενοδοχεία) αλλά ποτέ εκεί. Και έτσι θέλοντας να κάνω το τελευταίο bachelor-δώρο στον ευατό μου είπα να πάω εκεί.

"Φυλής 78. Βανέσσα. Βουλγάρα, 23, κορμάρα, βυζάρα, κωλάρα. Τρελή πίπα και τρελό γαμήσι από πάνω. 20 ΕΥΡΩ. Κατέθεσα σε λιγότερο από 8 λεπτά."

Αν σας φέρει ο δρόμος απο εκεί, που θα σας φέρει να πάτε...


Αυτό που θέλω εν ολίγοις να πω είναι ότι αρραβωνιάζομαι και το είχα βάλει σκοπό ότι από εδώ και πέρα τα πολλά μουνιά τέλος. Τέλος το κυνήγι. Τώρα γίνομαι μονο μιας (της δικιάς μου) κυνηγός. Θα την κυνηγάω που και που για να νιώθω όπως παλιά και να μην την βαριέμαι... :idiot:

Απλά επειδή χρόνια τώρα τα...πολλά τα ήθελα πολύ, είχα βάλει σκοπό μετά τις βέρες να θέλω μόνο ένα. Άσχετα και που υπάρχει ένας "κορεσμός" μέσα μου για την μπουρδελοκατάσταση οπότε θεωρώ πως το τέλος ήρθε στην σωστή για μένα, στιγμή.

Θέλω λοιπόν να σας αποχαιρετήσω μιας και δεν θα ξαναμπώ στο δεύτερο σπίτι μου () αφού ξεκινάω μια άλλη ζωή και να σας πω να συνεχίσετε αυτό το σπορ και να το εγκαταλείψετε μόνο όταν σας εγκαταλείψει...

Να ενημερώνετε, να συζητάτε, να κρατάτε ψηλά το επίπεδο της συγκεκριμένης ιστοσελίδας και φυσικά να ΓΑΜΑΤΕ.....ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ...


Άντε και καλή τύχη μάγκες.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Φίλε ο δρόμος που διάλεξες έχει ένα ή το πολύ δύο να τον πορεύοντε :sunglasses:. Σου εύχομαι να είστε πάντα δύο και να αξίζει η κοπέλα  :boobies: το να απαρνείσαι την αντρική σου φύση η οποία προστάζει να κυνηγάς :dancing:. Καλή τύχη :rockon: :rockon:
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Μάγκες δυο λόγια και από εμένα που ανοίγω αυτό το thread για να σας αποχαιρετήσω αν και δεν σας ξέρω και ούτε με ξέρετε παρα μόνο είχαμε μια γνωριμία από εδώ.

Πριν γράψω-πω αυτό που θέλω να σας διηγηθώ την τελευταία μου μικρή "bourdeloistoria" μου. Δεν είχα καταθέσει όλα αυτά τα χρόνια ποτέ στην Φυλής. Είχα καταθέσει παντού και σε όλα τα "πόστα" (στριπτιτζαδικα,μπουρδελα,στούντιο,κωλόμπαρα,ξενοδοχεία) αλλά ποτέ εκεί. Και έτσι θέλοντας να κάνω το τελευταίο bachelor-δώρο στον ευατό μου είπα να πάω εκεί.

"Φυλής 78. Βανέσσα. Βουλγάρα, 23, κορμάρα, βυζάρα, κωλάρα. Τρελή πίπα και τρελό γαμήσι από πάνω. 20 ΕΥΡΩ. Κατέθεσα σε λιγότερο από 8 λεπτά."

Αν σας φέρει ο δρόμος απο εκεί, που θα σας φέρει να πάτε...


Αυτό που θέλω εν ολίγοις να πω είναι ότι αρραβωνιάζομαι και το είχα βάλει σκοπό ότι από εδώ και πέρα τα πολλά μουνιά τέλος. Τέλος το κυνήγι. Τώρα γίνομαι μονο μιας (της δικιάς μου) κυνηγός. Θα την κυνηγάω που και που για να νιώθω όπως παλιά και να μην την βαριέμαι... :idiot:

Απλά επειδή χρόνια τώρα τα...πολλά τα ήθελα πολύ, είχα βάλει σκοπό μετά τις βέρες να θέλω μόνο ένα. Άσχετα και που υπάρχει ένας "κορεσμός" μέσα μου για την μπουρδελοκατάσταση οπότε θεωρώ πως το τέλος ήρθε στην σωστή για μένα, στιγμή.

Θέλω λοιπόν να σας αποχαιρετήσω μιας και δεν θα ξαναμπώ στο δεύτερο σπίτι μου () αφού ξεκινάω μια άλλη ζωή και να σας πω να συνεχίσετε αυτό το σπορ και να το εγκαταλείψετε μόνο όταν σας εγκαταλείψει...

Να ενημερώνετε, να συζητάτε, να κρατάτε ψηλά το επίπεδο της συγκεκριμένης ιστοσελίδας και φυσικά να ΓΑΜΑΤΕ.....ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ...


Άντε και καλή τύχη μάγκες.... :rockon: :rockon: :rockon:
...μια ερωτηση μονο φιλε μου θα σου κανω:ποσο χρονων εισαι?μηπως βιαζεσαι λιγο να ορκιστεις μονογαμια ενωπιων θεου και μπουρδελιαρηδων?Κι αυτο στο λεω μονο και μονο επειδη ο αρραβωνας ειναι απλα μια τυπικη διαδικασια και προφανως με την κοπελα ειχατε σχεση τοσο καιρο πριν φτασετε σ αυτο το βημα...επομενως ενω ειχατε σχεση ειχες ως εναλλακτικη τους οικους ηδονης...θεωρεις λοιπον οτι η σχεση σου μετεβει σε αλλο επιπεδο μονο και μονο επειδη και τυπικα αρραβωνιαστηκες?Κατα την ταπεινη μου αποψη απλα κορεστηκες τις μπουρδελοκαταδρομες...αλλα το εχω παθει κι εγω dont worry...και επεστρεψα δρυμιτερος μετα απο ενα ευλογο χρονικο διαστημα...ενος χρονου και βαλε.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Φιλαράκι αν έχεις βρει τον έρωτά σου respect.Αλλά μπορείς πιστεύω να ρίχνεις και καμιά ματιά εδώ πέρα για χαβαλέ και την παρέα.Δε νομίζω να είναι και τόσο τραγικό.Και πάλι εύχομαι ότι καλύτερο στη ζωή σου.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Όπως νομίζεις κυνηγέ! ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ!  :dancing:

ΑΛΛΑ, ΑΝ ο μοναδικός λόγος αποχώρησης είναι ο αρραβώνας σου, σίγουρα θα ξανάρθεις!  :sunglasses:
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Σου ευχομαι να κανεις την απολυτα σωστη κινηση και να ευτυχισεις μαζι της μεχρι τα βαθια γεραματα αλλα με 2 γαμους αποτυχημενους στο ενεργητικο μου σου λεω απλα οτι τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολο να σταθει μια γυναικα σωστα διπλα σε εναν αντρα και να μην αρχιζει να τον πρηζει απο την 1η μερα γαμου.
Ευτυχως εχω αλλη μια ευκαιρια.
Σου ευχομαι το καλυτερο παντως και να εχεις βρει αυτο που πρεπει.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
καλα να περνας αρχηγε....!να σαι ευτιχισμενος με την κοπελα σου και πανω απο ολα να την σεβεσαι!!
για μενα ειναι λιγο δυσκολο να το κανω!ν αφησω το σαιτ!!
οπως και να το κανουμε ειναι εξαρτηση! υπαρχει συναδελφικοτητα και πολυ βοηθεια!!καλα για χαβαλε ουτε λογος!!
καλη τυχη!!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι μερικοι αφηνουν ετσι το site αφου υπαρχουν τοσα  αλλα θεματα που μπορουν να συμμετασχουν περα της βασικης θεματολογιας.Ακομα παντως και να παντρευτω  η να ερωτευτω  δεν προκειται να φυγω. Θα μου πειτε οτι εδω  αλλοι αυτοκτονουν οταν χωρισουν η τους φυγει η γυναικα τους.Αυτο δεν ειναι τιποτα!!
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Παλι με χρονια με καιρους ........


Να εισαι καλα .
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
δεν ειναι δυνατον να απομπουρδελιαζεσαι φιλε μου με το ετσι θελω..εμας μας ρωτησες? πηρες την σχετικη εγκριση?  :headbang:παντως εμεις εδω θα ειμαστε γιατι αργα η γρηγορα παλι εδω θα γυρισεις οταν θα στα πρηξει η γυναικα σου και θα ζητας παρηγορια...δεν ειναι δυνατον να μην ξαναπας σε στριπ, σε μπουρδελο κα σε συναφη ιδρυματα!! παλι με χρονια με καιρους παλι εδω θα ερθεις φιλε..anyway σοβαρα τωρα καλη σταδιοδρομια και αν δεν την παλεψεις ξερεις τι θα πληκτρολογησεις..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι μερικοι αφηνουν ετσι το site αφου υπαρχουν τοσα  αλλα θεματα που μπορουν να συμμετασχουν περα της βασικης θεματολογιας.Ακομα παντως και να παντρευτω  η να ερωτευτω  δεν προκειται να φυγω. Θα μου πειτε οτι εδω  αλλοι αυτοκτονουν οταν χωρισουν η τους φυγει η γυναικα τους.Αυτο δεν ειναι τιποτα!!

Να σου πω εγω φιλε γιατι μερικοι εγκαταλειπουν και μετα ξαναμπαινουν στο σαϊτ και με αλλα nickname ενιοτε .... : αυτοι που ορκιζονται οτι δεν θα ξαναμπουν στο σαϊτ και τερμα οι πουτανες και τα σχετικα αυτοι ειναι που θα ξαναμπουν στο σαϊτ και κοβω το πουλι μου / ειναι τοσο μπουρδελιαρηδες ολοι αυτοι που προσπαθουν με φανφαρες και μεγαλες δηλωσεις να κοροϊδεψουν του εαυτο τους / ελα που ομως αυτος ο γαμημενος εαυτος μας δεν κοροϊδευεται και τα βλεπει ολα / αυτοι που πραγματικα εγκαταλειπουν τον αγοραιο ερωτα το κανουν χωρις να ανοιγουν θρεντ,αθορυβα και κλεινοντας πισω τους μια μεγαλη πορτα - οπως γινονται δηλαδη ολα τα μεγαλα πραματα στη μικρη ζωης μας / φιλε εστω και μια νυχτα θα κυλησεις στο βουρκο / το θεμα ειναι η συνεχεια ......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Να σου πω εγω φιλε γιατι μερικοι εγκαταλειπουν και μετα ξαναμπαινουν στο σαϊτ και με αλλα nickname ενιοτε .... : αυτοι που ορκιζονται οτι δεν θα ξαναμπουν στο σαϊτ και τερμα οι πουτανες και τα σχετικα αυτοι ειναι που θα ξαναμπουν στο σαϊτ και κοβω το πουλι μου / ειναι τοσο μπουρδελιαρηδες ολοι αυτοι που προσπαθουν με φανφαρες και μεγαλες δηλωσεις να κοροϊδεψουν του εαυτο τους / ελα που ομως αυτος ο γαμημενος εαυτος μας δεν κοροϊδευεται και τα βλεπει ολα / αυτοι που πραγματικα εγκαταλειπουν τον αγοραιο ερωτα το κανουν χωρις να ανοιγουν θρεντ,αθορυβα και κλεινοντας πισω τους μια μεγαλη πορτα - οπως γινονται δηλαδη ολα τα μεγαλα πραματα στη μικρη ζωης μας / φιλε εστω και μια νυχτα θα κυλησεις στο βουρκο / το θεμα ειναι η συνεχεια ......
μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια μωρή λούγκρα..... Εμείς έχουμε προσωπικότητα και εγκράτεια.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom