Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Καααααλα... αμα ειναι να παιρνεις αδεια απο την γυναικα σου για να μπαινεις σε σαιτ ... αστο καλυτερα.
Μηπως σε χαρτζιλικωνει κιολας για να κανεις τσαρκες? η μηπως σου διαλεγει κ τα cg η ιδια για να εχει την επιβλεψη μηπως κ ξεστρατισεις...?
Αστο μωρε μην απιστρεψεις, γιατι μπορει να αλλαξει γνωμη κ να μας ματα-ξανα-ανακοινωσεις οτι αποχωρεις παλι...
masturbation goes to the clouds....


altec.....πες κι οτι σε ενδιαφερει και η πολιτικη λιγο ρε.....χοχοχοοχχοο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εγω και γελασα και το χαρηκα. :dancing:
Τωρα που ξανα γυρισε τι γινεται? :headbang:

σπαλομπριζολα στα καρβουνα,τί αλλο περιμενεις?κολοκυθια με μελιτζανες μπριαμ?σοορυ αλλα δεν παιζει στο μενου του δεσποτα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Βρε Βρεεεεε...καλωσηρθες και παλι...
Και εμενα με αφηνει να μπαινω η δικια μου.. :dancing: :dancing: :dancing:
Αρκει να μην ποσταρω τσαρκες και σκαουτινγκ..χαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny:

με τι νικνειμ μπαινει η γυναικα σου? :dancing:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
vasos
Master frap-adar



που εισαι ρε φιλε...???μαστερ-ΦΡΑΠΑ... :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
νειλε.......αρχισε τα κατεβασματα ξανα,μας ελειψαν πολυ......ξεδιψασε τον ξηραθεντα λαο της αιγυπτου! :rockon: :rockon: :rockon:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Φραπαδοgirl.................................... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
αλλα θα δανηστω το σεικερ σου...?οκ???χαχαχαχα
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
ειναι εισπρακτορας στους χυμους μου ρεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχχαχαχαχαχαχα...........και ξερεις ε κανω κατι κολπα.............αααααααααααααααααα................λλλλλλλ...........ααααααααααα........χαχαχχαχαχαχαα
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]εν τω μεταξυ μολις ενημερωθηκα απο τον φιλτατο mod panosboss οτι ο φιλτατος stavros51 ξεκινησε δρομαιως για την κορινθο με σκοπο να τον βρει και να τον μεταπεισει....ημαρτον ρε παιδια...ηρεμια!γυρισε πισω stavro51 ..σε εχουμε ολοι αναγκη![/size]

Γύρισα, παιδιά, γύρισα!
Ψόφησα στον ποδαρόδρομο!
Πολύ κρύο ρε γαμώτο μου, πολύ κρύο!

Αλλά  Υ Π Α Ρ Χ Ο Υ Ν  ελπίδες!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Γύρισα, παιδιά, γύρισα!
Ψόφησα στον ποδαρόδρομο!
Πολύ κρύο ρε γαμώτο μου, πολύ κρύο!

Αλλά   Υ Π Α Ρ Χ Ο Υ Ν   ελπίδες!

τελικα λαθος εψαχνες στην κορινθο,μαλακια.....στη βηθλεεμ κατεληξε ο πορνοπαπας!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=11pt].....ο πορνοπαπας![/size] 

Δεν είναι πορνόπαπας! Μικρά παραστρατήματα έχει κάνει στη ζωή του, αλλά κατά βάσιν πορεύεται στο Δρόμο του Θεού, και σώζει και πολύ κόσμο, διδάσκοντας την Αλήθεια!

Σας λέω, Υπάρχουν ελπίδες!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Πριν λίγες μέρες είχα κάνει πλάκα με το thrad "Αποχωρώ" και σατύριζα αυτούς που ανακοινώνουν
πως φεύγουν. 'Ομως σατύριζα αυτούς που φεύγανε και απλά λέγανε κάτι γενικευμένα του στιλ "με απειλούν",
"με φοβερίζουν" κλπ.

Η δική μου αποχώρηση θα είναι κατα 50% ολοκληρωμένη. Και αυτό γιατί θα συνεχίζω να παρακολουθώ το φόρουμ
το οποίο είναι ενδιαφέρον όπως θα έβλεπα την ηλεκτρονική σελίδα πχ απο το Αθηνόραμα. Απλά θα ενημερώνομαι
χωρίς να συμμετέχω.

Αιτία ο Giorgospapa ο οποίος αφού με είχε κάνει warned ο Assfiller (το έκανε δικαιολογημένα καθώς είχα
διαπληκτισμό με ένα άλλο μέλος), ο Παπαγιώργης αφού του έκανα χιούμορ, έσβησε τα post μου και με έκανε
muted. Φυσικά όταν απλά τον ρώτησα γιατί δεν μπήκε καν στον κόπο να μου απαντήσει.

Τα post που έσβησε αναφερόντουσαν σε κάποιο μέλος που διαπληκτίστηκα και έβαλα τα απειλητικά μυνηματά του.
Ο Giorgospapa δικαιολογημένα έσβησε κατα τη γνώμη του το post αυτό και μου απάντησε πως με τρώει ο κώλος μου,
και πως έχω άδειο κεφάλι, ενώ φίλε Γιώργο δεν σου έχω μιλήσει ποτέ ΕΓΩ ΕΤΣΙ.

Μου την λες εδώ και καιρό στην στήλη "Μασατζίδικα που Γαμάς" να μην λέω λεπτομέρειες κλπ απ' όταν έγινες Moderator
(γλυκα που έχουν τα γαλόνια, ε?). Επειδή λες πως έχω άδειο μυαλό, θα σου απαντήσω πως εσύ έχεις άδειο μυαλό!
Η στήλη λέγεται ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ....τι να γράψω? πόσο καλό μου έκανε το Solarium????????????

Η στάση σου γενικά φίλε Παπαγιώργη με εκνεύρισε, δεν με στεναχώρησε....Ευχαριστώ πολύ τους συναγωνιστές Assfiller
και φυσικά τον Panosboss για την ΑΜΕΣΟΤΑΤΗ επέμβαση τους.

Ως εκ τούτου δεν θα ξαναπαρέμβω, ούτε θα ξαναγράψω στο φόρουμ. Δεν το έχω κάνει εικονική πραγματικότητα όπως εγώ
κορόιδευα, αλλά δεν μπορώ να μιλάω με άτομο σαν τον Παπαγιώργη που απλά έχει πάρει ψηλά τον αμανέ με την γλύκα
των γαλονιών που απέκτησε. Αλήθεια Παπαγιώργη, παλιά σαν μέλος γιατί δεν μου έκανες ποτέ παρατήρηση?

Ελπίζω να μην σβηστεί κι αυτό το post....Αλλιώς όσοι το διάβασαν και προλάβανε καλώς.
ΤΕΛΟΣ
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Είχες συμφωνήσει μαζί μου όταν έγραφα 'μην μπερδεύουμε την διασκέδαση με τα σοβαρά πράγματα'  ;)
Και ο  :priest: δεν είναι κάνας με δόντια και τέρας ούτε και έχει κάτι με σένα αλλά ούτε και με κανέναν.Απλώς κάτι θα του έκανες και συ και τον πρόσβαλες.Σβήσε το 50% της ολοκλήρωσης της αποχώρησης και κράτα το άλλο 50% της μη αποχώρησης  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom