Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ελπιζω το μοναστηρι να ειναι μεικτο :2funny:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
xristokokkalis.jpg
[URL unfurl="true"]http://crazycows.files.wordpress.com/2007/06/xristokokkalis.jpg[/url]
νατος..Τωρα θα ειναι μαζι με τον pleaduregiver και τον zero...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλά που ενεπλάκει ο μεγάλος Μανιτού!!!!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Του πάνε του θείου τα ράσα.
Πότε θα τον αγιοποιήσουμε?  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Kαλημερα παιδια...μου λιψατε!!Μετα απο κουβεντουλα με την γυναικα μου,μου ειπε οτι δεν ειχε κανενα προβλημα να ειμαι μελος αυτου του sait...Και επανηλθα...!!!μετα απο αρκετες μερες ξαναμπαινω στο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ μου sait...και σιγα σιγα πρεπει να ανεβασω καμοια ταινιουλα να ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ  :grin:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλώς το κοπέλι.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.401
Κριτικές
5
Like
65.487
Πόντοι
12.056
Βρε Βρεεεεε...καλωσηρθες και παλι...
Και εμενα με αφηνει να μπαινω η δικια μου.. :dancing: :dancing: :dancing:
Αρκει να μην ποσταρω τσαρκες και σκαουτινγκ..χαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Βρε Βρεεεεε...καλωσηρθες και παλι...
Και εμενα με αφηνει να μπαινω η δικια μου.. 
Αρκει να μην ποσταρω τσαρκες και σκαουτινγκ..χαχαχαχα
Σκαουτερ....εχεισ τπτ νεο και καλο  ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:΄
Καλά ρε παιδιά, Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά γιορτάσαμε τις προηγούμενες ημέρες ή του Ασώτου;
του Ασωτου  :2funny: :2funny:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Παιδιά χτές είχα πάει στις πιάτσες Καποδιστρίου και πλ.Λαυρίου και οι τάνεςπου έγλυφε η μία την ρώγα της άλλης μπροστά στον κόσμο.Μάλιστα στην Σατωβριάνδου γαμιόντουσαν στο τσάμπα με περαστικούς απο την χαρά τους και τα λεφτά του ξενοδοχείου (ο διάβολος να τα πει ξενοδοχεία αυτά) τα βάζανε απο τους νταβάδες τους.Στα μασατζίδικα όλα τα τανακιαπου βγάλανε το πένθιμο ρούχο που είχανε βάλει (τα μαύρα στρίγκ δηλαδή) και ξαναρχίσανε να 'γυαλίζουνε' τις 'σχάρες' για το 'ψήσιμο μπριζόλας' αλλά και την 'τέχνη του φραπέ'.Οι τάνες στα στούντιο ξυρίσανε απο σήμερα τα σκέλια τους και τις μασχάλες τους γιατί τα είχανε αφήσει αξύριστα λόγω της απουσίας του ιερέα (συμπαράσταση στα γένια του παπα-Γιώργη).Όποιος πάει σήμερα στούντιο θα γαμήσει τσάμπα  :rockon: Κερνάει ο παπάς  :rockon:  :dancing:
Άντε καλός μας ήρθες πάλι ρε τρελέ  :) Μας έβγαλες την ψυχή μέχρι να σε πείσουμε.Και ελπίζω τώρα να μην τραβάς φλασιές του στύλ 'θα πάμε στην κόλαση με αυτά που κάνουμε' και τέτοια γραφικά γιατί εμείς οι άνθρωποι φτιάξαμε την κόλαση και τον παράδεισο.Απλώς εσύ πρέπει να ξεχωρίσεις την δουλειά σου με την διασκέδαση φίλε μου.Και μείς είμαστε δίπλα σου για συμπαράσταση σε κάθε δύσκολη στιγμή.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Ρε Πανο.....στην αρχή που το διάβαζα....μέχρι να καταλάβω την πλάκα....έφαγα φλασια !!!!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ρε Πανο.....στην αρχή που το διάβαζα....μέχρι να καταλάβω την πλάκα....έφαγα φλασια !!!!
Το αστείο είναι Blade ότι ξεκίνησε σοβαρά και ευτυχώς που κατέληξε σε πλάκα.Πάλι καλά που ο Stavros51 του έβαλε λίγο μυαλό.
Nile καλώς μας δέχτηκες και συ  :rockon:
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Καλά ρε Γιώργοςπαπά!Πάς καλά;  :idiot: Μας κοψοχώλιασες χρονιάρες μέρες  :tickedoff: Εκτός κι αν ήταν όλα μια καλομελετημένη πλάκα. Δε συνηθίζω να κάνω θρησκευτικές ή φιλοσοφικές συζητήσεις αλλά μου φαίνεται ότι θα χρειαστεί για την περίπτωσή σου  :cheesy: Σταύρο αν τον δεις πάλι να παρεκτρέπεται και δεν τα βγάζεις πέρα φώναξε για βοήθεια. 
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Σε περιμένουμε φίλε να έρθεις πάλι κοντά μας  :'( έχουμε συγκινηθεί πραγματικά  :bigdick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom