Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μιας και πλακώθηκαν σχετικά πρόσφατα και μετά και οι δυο τους εξαφανίστηκαν, μήπως..........  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Α ναι, στον Παπαγιώργη αναφέρομαι και στην Μουνίτσα  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.401
Κριτικές
5
Like
65.493
Πόντοι
12.056
Σαν να εχεις δικιο.. :think: :think: :think:
Ισως πισω απο αυτο το μισος να υπηρχε κατι αλλο.. :smitten: :smitten:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μπου-χου..δεν αντέχω άλλοοοοο...φ'ερτε πίσω τον παπά....i cant live without him....θα κόψω τις κοτσίδες μου...θα τραβήξω τα βυζιά μου....ΠΑΠΟΥΛΗΗΗΗΗΗΗΗ.....θα αυτοκτονήσω πίνοντας χασισέλαιο ...και το κρίμα στον λαιμό σου.... *P ...άσε τους καλόγερους και γύρνα με τους κωλόγερους..... :priest: :bounce-glasses: :tooth:
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Είναι λαική απαίτηση να γυρίσει.Είναι ο Θεός μας.Γύρνα πίσω θα πεθάνω,έχω αρχίσει και τα χάνω.......
 

Επισκέπτης
διαδήλωση :think: :think: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:εμπρός λαέ μην σκύβεις το κεφάλι με τον παπαγιώργη στα μπουρδέλα και πάλι.  ΠΑΜΕ μπουρδελιάριδων.
 

Επισκέπτης
Εξελέγη υπο τον τίτλο της πάλαι ποτέ διαλαμψάσης επισκοπής Μασαζικίου και υπογράφει ως ακολούθως :

+ Ο Μασαζικίου  Γαμίκιος

:grin: :grin: :grin:
(Θεέ μου συγχώρα με...!)
Ιδού και ο πολυχρονισμός του , ως νέου επισκόπου :

Γαμικίου του Σεβασμιωτάτου και θεοπροβλήτου Μητροπολίτου , της Αγιωτάτης Μητροπόλεως Μασαζικίου , υμών δε πατρός και ιεράρχου , πολλά τα έτη !
 

Επισκέπτης
Ιδού και ο πολυχρονισμός του , ως νέου επισκόπου :

Γαμικίου του Σεβασμιωτάτου και θεοπροβλήτου Μητροπολίτου , της Αγιωτάτης Μητροπόλεως Μασαζικίου , υμών δε πατρός και ιεράρχου , πολλά τα έτη !
είχε και σε ζωντανή μετάδοση την εγκαθίδρυση του εις την ιερά μητρόπολη το κανάλι ΕΛΛΑΣ της Πελοποννήσου.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Είναι λαική απαίτηση να γυρίσει.Είναι ο Θεός μας.Γύρνα πίσω θα πεθάνω,έχω αρχίσει και τα χάνω.......

τελικα ο γιωρης τραβηξε τον δρομο του και απο οτι μου ειπε στο τηλεφωνο ο ξαδερφος του θα μεινει για ολιγον στο μοναστηρι της ορεινης κορινθιας(δεν του εχει πει ποιο) και μετα θα προσπαθησει μεσω καποιου γνωστου του θεολογου(απο την φοιτηση του στα ΑΕΙ) να εισχωρησει σε καποια μονη του αγιου ορους...ο σταυρος τελικα γυριζει τωρα με τα κτελ κορινθιας πισω απρακτος(τον ενημερωσα σημερα για την εξελιξη αυτη)....αναμενουμε να δουμε...δεν πειραζει..θα σε θυμομαστε φιλε γιωργο..να σε εχει ο θεος καλα οπου και αν εισαι!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
να τος ο παπαγιωργης, ασπαστικε το βουδισμο και πηγε ταιλανδη,
θα παω να τον δω τον γεναρη.
 

Συνημμένα

  • K3742.jpg
    K3742.jpg
    64,1 KB · Εμφανίσεις: 22

Επισκέπτης
καλημέρα αδέλφια απ ότι βλέπω σήμερα έχει απ ευθείας σύνδεση με την μητρόπολη του παπαγιώργη.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Αντιο Μεντορα . Τα πρωτα βηματα στο ιερο τουτο σαιτ εσυ μου τα διδαξες.
Και τωρα ειμαι σιγουρος πως καπου αλλου θα φωτιζεις σκλαβους αδελφους
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλώ το πνεύμα το μεγάλου Μανιτού να εμφανίσει τον παπαγιώργη στο thread και να ηρεμήσει τους απανταχού πιστούς του!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
[size=20pt]ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ !!!![/size]

..γι αυτο που επαθα, αλλα θα πρεπει να σας πω την αληθεια και μονον αυτην !!!!

αυτο που συνεβη λοιπον, μαλλον ειναι κατι συνηθες για εναν ανθρωπο που διατελεί κοντα στο θεο του..

ξεκινησα λοιπον που λετε να παω στη βηθλεεμ για τα γεννητουρια και επειδη απ την 40ήμερη νηστεια και προσευχη εβλεπα μπροστα μου σαν οραματα κοψιδια και μπριζολες (τις κανονικες, οχι τις αλλες), μπερδευτηκα και απ τη χαρα μου που θα ετρωγα τους οβελίες, τις γαρδούμπες και τα σπληνάντερα, εβγαλα εισιτηριο για το γολγοθά..

ευκολα καταλαβαινετε οτι εκει τετοια εποχη δεν εχει πελατες, αρα δεν υπηρχε και ανοικτο τουριστικο γραφειο για να αλλαξω το εισιτηριο μου και αναγκαστηκα να το κοψω με τα ποδια ως τη βηθλεέμ, όπου με περιμενε αλλη μια εκπληξη..

[size=14pt]ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ !!!![/size]
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Οοοοοοοοοοοο Μανιτού!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom