Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Μαλλον για να ανακαλυψει το στεκι του πατερα σου.
Μπα! ουτε που το ξερει το site o πατερας μου.Της μανας μου της εχω κανει μια ξεναγηση  καποια φορα και της αρεσε.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
χαχαχα προσεχε μην το μαθει μονο και ο πατερας σου και μπει σε κανενα πειρασμο.
Ναι. Αν το μαθει, μετα δεν θα συμμαζευεται ευκολα.Θα βαλει ντεντεκτιβ η μητερα μου.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Βασικα το ολο θεντ ειναι τελειως ματαιο....
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
μα τι κακο πραγμα ειναι αυτο!!ολοι την κανουνε με τον καιρο!! και να σοβαρευτεις και να παντρευτεις -αραβωνιαστεις δεν καταλαβα πρεπει να κοψεις το internet? ισως καπιοι φοβουνται μην τους βγουνε τα απλυτα στην φορα!! αλλιως γιατι να μην μπαινω!!

εμενα με βλεπει και η κοπελια μου που μπαινω και ποσταρω!
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
πριν αρκετή ώρα μετά από απαίτηση του προς τους admin του site το μέλος της κοινότητας εδώ με το νικ arion1955 έπαψε να είναι μέλος πλέον.
θέλω εκ μέρους του να μεταφέρω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα εκατοντάδες μέλη που εκτίμησαν  την προσφορά του εδώ θέλει να ευχαριστήσει το site για την φιλοξενία του εδώ που του έδωσε την ευκαιρία να γνωρίσει πολλούς φίλους και ειδικά τους φίλους του από την αγαπημένη του ομάδα την ΑΕΚ.
επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ σε αυτούς που τον πολέμησαν φανερά και κρυφά γιατί απλά και ιδεολογικά ένας μεγάλος άντρας από τον χώρο του ιδεολογικού του πιστεύω είχε πει όταν οι αντίπαλοι σε χειροκροτούν γύρνα λίγο πίσω να διορθώσεις τα λάθη που έκανε μα όταν σε βρίζουν και επικρίνουν προχώρα πάντα εμπρός βαδίζεις καλά.
επίσης αν κάποιους τους πίκρανε τους ζητά συγνώμη αλλά ακόμα ζητά συγνώμη που μερικές φορές παρά φέρθηκε αλλά στην ζωή υπάρχουν και τα λάθη που αν τα δούμε ποιο σφαιρικά είναι αυτά που μας βοηθάν να βελτιωθούμε σαν χαρακτήρες.
ο Αρίωνας θα είναι πάντα κοντά στους φίλους του ΑΕΚτσήδες και τους υγιείς αλλόθρησκους που μερικοί είχαν την ευκαιρία και τον γνώρισαν από κοντά.

περιμένοντας τηλέφωνο από τους συν χανούμηδες    για την νέα συνάντηση σας αποχαιρετά.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
τα είπαμε και στο τηλέφωνο,δεν έχει νόημα να τα επαναλάβω..Θα τα πούμε από κοντά και μέχρι τότε να είσαι καλά και να μην πορώνεσαι....
 

Επισκέπτης
ελα ρε γιατι ετσι τοσο κακο εκανε...ρε παιδια εχετε το λινκ που εκανε το λαθος μηνυμα γιατι μου φαινεται αυστηρη η αποφαση καθως εχει προσφερει αρκετα στο site πιστευω κ ειναι λιγο βαρυ ετσι να διωχτει...κ εμενα μου την εχει μπει με το στυλακι του αλλα δεν το πηρα κ τοσο βαρια...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ο Αρίωνας θα είναι πάντα κοντά στους φίλους του ΑΕΚτσήδες και τους υγιείς αλλόθρησκους που μερικοί είχαν την ευκαιρία και τον γνώρισαν από κοντά.

περιμένοντας τηλέφωνο από τους συν χανούμηδες    για την νέα συνάντηση σας αποχαιρετά.
κραταω αυτο μονο.θα τα πουμε και απο κοντα.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Αφού λέει ότι αυτός ζήτησε τη διαγραφη του...
Αυτο είναι κάτι που έχει γίνει και άλλες φορές.
Κάποια στιγμή θα επανέλθει. Αυτο το site είναι μαγνήτης.  :grin:
Καλή τύχη συντροφε (left), κι όπως άκουσες κι από άλλους, μην πορώνεσαι τόσο  ;)
 

Επισκέπτης
απότι κατάλαβα ο ίδιος ο Aρίων το αποφάσισε και καλά έκανε. Eδώ συχνάζουν μάγκες μπουρδελιάρηδες αλλά και αρκετές σιχαμερές πουτάνες...
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Ενταξει ρε παιδια, η Ζωη συνεχιζεται.....
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
ελα ρε γιατι ετσι τοσο κακο εκανε...ρε παιδια εχετε το λινκ που εκανε το λαθος μηνυμα γιατι μου φαινεται αυστηρη η αποφαση καθως εχει προσφερει αρκετα στο site πιστευω κ ειναι λιγο βαρυ ετσι να διωχτει...κ εμενα μου την εχει μπει με το στυλακι του αλλα δεν το πηρα κ τοσο βαρια...
δεν διώχτηκε από κανένα απλά δική του απόφαση ήταν να διαγραφεί εντελώς ήταν απόφαση του από τον Δεκέμβριο αυτό αλλά κατόπιν παραινέσεως ενός διαχειριστού του συστήματος εδώ παρέμεινε αλλά ο τρόπος που έγινε το νέο μουτάρισμα του αλλά και από τον Δεκέμβριο μέχρι τώρα παρ ότι δέχεται πολλά  πμ με προσβλητικό περιεχόμενο και κανείς δεν έπερνε τα κατάλληλα μέτρα ήταν το ποτήρι που ξεχείλισε και έφτασε στο σημείο να βρίσει τον κρονχόλιο που η κατά 99% παρουσία του εδώ ήταν να στέλνει υβριστικά και προσβλητικά πμ στον Αρίωνα σχεδόν σε καθημερινή βάση.
 

Επισκέπτης
λοιπον αριωνα εγω σε παω με χιλια κ ας μην σε εχω δει ποτε μου...μακαρι κ εγω να φτασω να εχω τις γνωσεις σου στην ηλικια σου...εσυ δεν χανεσαι γιατι εισαι (Μ)αγκας κ το εννοω κ εαν κ δεν σε ξερω κ παρολο (που ο Gamaomanoules)θα αρχισει παλι να με μπινελικωνει σου ευχομαι να εισαι δυνατος οπως εισαι κ να πορωνεσαι ετσι οπως πορωνεσαι αυτο μας λειπει να υπαρχουν ανθρωποι που πορωνονται :rockon:
 

Επισκέπτης
Gornholio μία από τις σιχαμερές πουτάνες του site...
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
Αφού λέει ότι αυτός ζήτησε τη διαγραφη του...
Αυτο είναι κάτι που έχει γίνει και άλλες φορές.
Κάποια στιγμή θα επανέλθει. Αυτο το site είναι μαγνήτης.  :grin:
Καλή τύχη συντροφε (lefρηση t), κι όπως άκουσες κι από άλλους, μην πορώνεσαι τόσο  ;)
εξηγώ στο προηγούμενο μήνυμα γιατί δεν είχε γίνει η αποχώρηση ποιο πριν.
δεν πρόκειται να επανέλθει αυτή είναι οριστική απόφαση.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εγώ θα προτείνω τα pm που είναι απειλητικά/προσβλητικά να δημοσιεύονται στο forum.....και μετά να αναλαμβάνουν οι admin.....έχουμε τα προβλήματά μας θα έχουμε και τους νταβατζήδες εδώ μέσα???Για χαβαλέ και να περνάει η ώρα είμαστε εδώ.....
 

Επισκέπτης
δεν διώχτηκε από κανένα απλά δική του απόφαση ήταν να διαγραφεί εντελώς ήταν απόφαση του από τον Δεκέμβριο αυτό αλλά κατόπιν παραινέσεως ενός διαχειριστού του συστήματος εδώ παρέμεινε αλλά ο τρόπος που έγινε το νέο μουτάρισμα του αλλά και από τον Δεκέμβριο μέχρι τώρα παρ ότι δέχεται πολλά  πμ με προσβλητικό περιεχόμενο και κανείς δεν έπερνε τα κατάλληλα μέτρα ήταν το ποτήρι που ξεχείλισε και έφτασε στο σημείο να βρίσει τον κρονχόλιο που η κατά 99% παρουσία του εδώ ήταν να στέλνει υβριστικά και προσβλητικά πμ στον Αρίωνα σχεδόν σε καθημερινή βάση.

το καταλαβα οτι αυτος ηταν ο λογος...
 

tsouli_stin_vathis

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
149
Like
0
Πόντοι
1
το καταλαβα οτι αυτος ηταν ο λογος...
και μάλιστα όλοι ξέρουν ότι ο κρονχόλιο είναι κλώνος και μερικοί ξέρουν και ποιος είναι στην πραγματικότητα.

άρα και το μουτ που του έγινε είναι σαν να του έκαναν την μάπα κρέας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom