Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
arion/aiolos δεν γνωρίζω τον lakis33 και απ όσα εχω διαβάσει στα πολιτικού περιεχομένου post του δεν θάχα και καμία διάθεση να τον γνωρίσω,αλλά απ αυτό να θές την αυτοδιαγραφή σου δέν λέει.
Του δίνεις αξία κι απ'ότι φαινεται δεν αξίζει ούτε ανάγνωση στα post του
 

bixlas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
4
Πόντοι
1
κι εγώ φυλάω τα ματωμένα ρούχα-σεντόνια από τις παρθένες που ατίμασα :):):):):):)

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! ναι, ναι! Τα ρουχα βαφτηκαν κοκκινα απο το τανκς που  περασε πανω απο τα κορμια των "αγωνιστων" αφηνοντας πισω του "χιλιαδες νεκρους"

("αγωνιστες" σαν καποια πολυ "γνωστη μας" που πηγαινε στον "αγωνα" με αυτοκινητο της Αμερικανικης πρεσβειας)
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μεγαλύτερη μαλακία από το να βριζόμαστε χυδαία δεν υπάρχει...μπορούμε να διαφωνούμε και έντονα μάλιστα χωρίς μπινελίκια και βαρείς χαρακτηρισμούς για τον άλλο...με το να σε σκυλοβρίσω και εσύ το ίδιο τι κερδίζουμε?...γιν'ομαστες πιο μάγκες ή άντρες?......για να πρυτανεύσει η λογική στα μέλη και να σκεφτόμαστε και λίγο..... :blahblah1:

άντε...πρωτού αρχίσω στα καντήλια τον podolagno για την ομάδα του... :grin:
 

Greek

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
την λέξη φασίστας την είχε για τον εαυτό του ενώ όλους εμάς μα χαρακτίριζε με λέξης όπως άπλυτους πρεζάκιδες χασικλίδες και άλλα πολλά.
φίλε δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά ακόμη έχω φυλαγμένα τα ματωμένα μου ρούχα από την βραδυά τις 17 Νοέμβρη 1973 ήμουν τότε 18 ετών.
τότε 18 τώρα 52.. ε ρε που καταντήσατε..
εάν θεωρείς ότι κάνεις αγώνα αυτοδιαγράφοντας τον εαυτό σου από ένα site του τύπου bourdela.com
διότι και καλά δεν μπορείς να συνυπάρξεις με έναν άλλον συναγωνιστή σου μπουρδελιάρη ο οποίος έχει όμως διαφορετική πολιτική άποψη από την δική σου τότε τι να πω
κρίμα για σένα
πάντως νομίζω ότι θα πρέπει να προσέξεις αυτή την τάση εγωκεντρισμού και επιδεικτικότητας που έχεις..
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Δεν το κλεινετε το thread λεω εγω.
 

Επισκέπτης
arion/aiolos δεν γνωρίζω τον lakis33 και απ όσα εχω διαβάσει στα πολιτικού περιεχομένου post του δεν θάχα και καμία διάθεση να τον γνωρίσω,αλλά απ αυτό να θές την αυτοδιαγραφή σου δέν λέει.
Του δίνεις αξία κι απ'ότι φαινεται δεν αξίζει ούτε ανάγνωση στα post του

εγώ φίλε δεν έθεσα θέμα διαγραφής μου για πάρτη του λάκη αλλά δεν είναι σωστό να με βάζουν στο ίδιο τσουβάλι με αυτόν χωρίς να έχω δώσει δικαίωμα πριν ενώ αντίθετα αυτό το άτομο εδώ και πολλούς μήνες  μας προκαλεί και μας βράζει χωρίς να του  δίνουμε δικαίωμα.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
εγώ φίλε δεν έθεσα θέμα διαγραφής μου για πάρτη του λάκη αλλά δεν είναι σωστό να με βάζουν στο ίδιο τσουβάλι με αυτόν χωρίς να έχω δώσει δικαίωμα πριν ενώ αντίθετα αυτό το άτομο εδώ και πολλούς μήνες  μας προκαλεί και μας βράζει χωρίς να του  δίνουμε δικαίωμα.

Μας κούρασες, φίλε...
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Όντως έχει αρχίσει και κουράζει το θέμα.
Δεν μπορώ όμως να αποφύγω ένα σχόλιο :

Ο Arion από όσα θυμάμαι τουλάχιστον, ώς τώρα ήταν ένα μέλος αξιοπρεπές...και με σημαντική παρουσία στο σάιτ...και ήταν κατα κανόνα λογικός...και χωρίς ακραίες θέσεις.

Πράγμα που δεν μπορώ να πώ για τον Laki.

Κατά τη γνώμη δεν μπορούμε να τους βάζουμε στο ίδιο τσουβάλι.
Ο Lakis έχει μια τάση να τσακώνεται με τους πάντες (όσους δεν συμφωνούν με τις ακραίες θέσεις και εκφράσεις του)...προκαλεί και φέρνει τον άλλο στο αμήν.

Λυπάμαι που βλέπω ένα παλιό και αξιόλογο μέλος να φεύγει εξαιτίας του.

Ίσως θα έπρεπε οι υπέυθυνοι να δουν το περιστατικό με άλλο μάτι.....έχει δίκιο ο Arion να αισθάνεται αδικημένος.

Βρέθηκε σε κατάσταση muted επειδή μια και μόνο φορά προκλήθηκε και ξέφυγε.....εξαιτίας ενός χρήστη που για τους περισσότερους από εμάς εδώ μέσα αποτελεί....ΑΝΕΚΔΟΤΟ.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Aiole-arion, μην συγχίζεσαι με τους μαλάκες και μην τους δίνεις αξία.
Αν προσέξεις σ' αυτό το σαιτ, οι κάθε λογής φασίστες έχουν το ελευθερο να προκαλούν.
κανεις δεν τους ενοχλεί.
μην ασχολεισαι, άστους να κάνουν παράθεση και να απαντούν στον εαυτό τους.

συνέχισε να προσφέρεις υλικό και πληροφορίες  :sunglasses:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τα Mute σας έφυγαν. Κλειδώνω το thread διότι δεν υπάρχει λόγος να διατηρείται πλέον ειδικά από τη στιγμή που υπάρχει ο χρήστης arion1955 ακόμα......σε παρακαλώ να διαγράψεις το account με το όνομα aiolos2007 που έφτιαξες. Ευχαριστώ.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Είχα αναφέρει εδώ και λίγες ημέρες την απόφασή μου για την αποχώρηση από το site. Όπως έχω συνηθίσει στη ζωή μου και χωρίς να υπάρχει διάθεση απολογίας οφείλω να δώσω κάποιες εξηγήσεις σχετικά αν και πιθανόν οι περισσότεροι δεν θα βρουν ενδιαφέρον στο κείμενό μου. Φυσικά και προφανώς δε θέλω σε καμιά περίπτωση ούτε υστερίες ούτε συγκινητικές κορώνες αλλά ούτε και χυδαιολογία επί μιας προσωπικής απόφασης που απλά θα ήθελα να με τιμήσετε και να τη μοιραστώ μαζί σας...
Η πορεία μου στο χώρο του Α.Ε. (=αγοραίος έρωτας) είχε αρκετό παρελθόν. Από την εποχή του πανεπιστημίο είχα επαφή με το σύστημα των φοιτητριών καθώς είχα την οικονομική άνεση (χωρίς ακρότητες) αλλά και τον τρόπο-εμφάνιση να πετύχω να βρω τις κοπέλες των εν λόγω κυκλωμάτων. Η αλήθεια είναι ότι όπως και στην υπόλοιπη πορεία του Α.Ε. ανακάλυψα κάποια ελάχιστα "διαμαντάκια" κυρίως στο θέμα χαρακτήρα και όχι εμφάνισης ή υπηρεσιών ή τιμής μόνο. Προσπάθησα να μεταπείσω αρκετές με ένα τελείως προσωπικό μου τρόπο να βγουν γρήγορα ή και άμεσα από το επάγγελμα. Κάποιες ελάχιστες τις κατάφερα και σχεδόν όλες εκτός μίας απλά διαγράφησαν αυτόματα από τις επαφές μου. Η μία που είχε απομείνει έμελλε να γίνει ότι καλύτερο από θέμα φιλίας είχα αλλά δυστυχώς 3 χρόνια μετά τη γνωριμία μας σκοτώθηκε σε τροχαίο. Αργότερα στην εποχή των μεταπτυχιακών έμεινα για αρκετό καιρό στη βόρεια και ΒΔ Ευρώπη ανακαλύπτωντας τα περίφημα CT (=city tours) και φυσικά ντόπια CG (=call girls). Η συμπεριφορά μου και το σκεπτικό όταν συναντούσα κάποια "διαμαντάκια" στο χώρο ήταν πάλι η ίδια: να προσπαθώ να τις μεταπείσω να αλλάξουν γρήγορα ή άμεσα χώρο επαγγέλματος. Στην περίπτωση αυτή είχα 99% αποτυχία. Προφανώς το "ξένο" της κάθε χώρας δεν με βοηθούσε. Μία όμως περίπτωση άλλαξε πολλά στη ζωή μου. Εδώ θα κάνω μια αποκάλυψη...Είχε το όνομα Καλιστώ ως ψευδώνυμο φυσικά και δούλεψε με μεγάλα γραφεία. Πρέπει να έχω κάνει μαζί της πάνω από 10 επαγγελματικά ραντεβού (1-3 ημερών) και άλλα 20 φιλικά μετά (ως και μήνα). Πρόκειται για μια σχέση απόλυτου πάθους που έφτασα στο σημείο να μην κάνω τίποτα μαζί της (σεξουαλικά εννοώ) από πάθος και αγάπη και μόνο. Η ανταπόδωση ήταν απόλυτη. Η κοπέλα έκανε στροφή στη ζωή της 180 μοίρες και αποφάσισε να έρθει Ελλάδα να συμβιώσουμε μαζί με σκοπό (γιατί όχι) και το γάμο κάποια στιγμή. Αυτή ήταν 24 και εγώ 27 χρονών τότε. Μοναδικό εφόδιό της ότι ήξερε δύο γλώσσες πολύ καλά και είχε ταλέντο στο σχέδιο. Τη βοήθησα να βρει δουλειά σε κάποιο ναυτιλιακό γραφείο για γραμματιακή υποστήριξη σε υποθέσεις ξενόγλωσσου ενδιαφέροντος (!). Τέσσερις μήνες μόλις μετά γίνεται ένα δρώμενο σε κάποια συγκέντρωση της δικής μου εταιρείας και κάποιος από το διοικητικό συμβούλιο αναγνωρίζει την Καλιστώ με την προηγούμενη ιδιότητά της. Η αναγνώριση έγινε με πολύ άκομψο τρόπο μπροστά σε κόσμο...Το αποτέλεσμα ήταν ένα κακό και ένα καλό. Το καλό ήταν ότι στα μπάχαλο της προστριβής μας με τον συγκρεκριμένο τύπο και λόγω της ανερχόμενης σταδιοδρομίας μου επαγγελματικά φτάσαμε σε ακρόαση μπροστά από τον αντιπρόεδρο της εταιρείας ο οποίος απέπεμψε τελικά τον "απίστευτα αγενή" τύπο και προώθησε εμένα στη θέση του κάτι που αύξησε το μισθό αλλά και τη δύναμή μου. Το ίδιο ακριβώς βράδυ που έλεγα στην Καλιστώ για την "προαγωγή" μου έγινε το κακό...Η κοπελιά αποφάσισε να φύγει και να γυρίσει στην πατρίδα της φοβούμενη παρόμοιες καταστάσεις και κυρίως τη δική μου καταστροφή μιας και φυσικά επειδή με αγαπούσε υπερβολικά. Δε μπόρεσα να τη μεταπείσω και παρά τις υποσχέσεις της για επικοινωνία μετά ήξερα όπως και έγινε ότι θα χανόταν οριστικά. Μετά από λίγες εβδομάδες κατόρθωσα να την ανακαλύψω στη χώρα της αλλά μου ζήτησε να μην πληγωθούμε άλλο και πολύ απλά ότι η ιστορία μας χάραξε τη ζωή της και ότι θα ήμουν στην καρδιά της.
Από το σημείο αυτό μέχρι και πριν περίπου ένα χρόνο το γύρισα ξανά, αργά και σταδιακά αποκλειστικά σε CT φοβούμενος την αναγνωρισιμότητα αλλά και για λόγους ποιότητας. Εξαιρετικά σπάνια λόγω ενός κολλητού μου ενέδιδα σε κάποιο ντόπιο CG. Φτάνουμε πριν 2,5-3 χρόνια και κυριολεκτικά είχα ξεσαλώσει μαζί με 1-2 άλλους γνωστούς μου από φιλικές εταιρείες που γνώριζα και ειδικά σε συνέδρια στο εξωτερικό αποκτήσαμε μια φήμη στα ντόπια πρακτορεία σε σημείο να μας στέλνουν δώρο για 7ήμερο πρόπερσι καλοκαίρι  μια από τις κοπέλες τους με μόνο τα έξοδα τους ως αμοιβή (εισιτήρια και διαμονή μαζί μας...!). Φυσικά είχαμε χαλάσει και οι 3 μια περιουσία. Στα 35 μου πλέον ένα βράδυ γνωρίζω μια κοπελιά μέσω του κολλητού μου από local γραφείο. Η τύπισσα ήταν Αλβανίδα αλλά από τις κουκλίτσες. Κάποιοι εδώ μέσα ξέρουν. Ξεκινά μια ιστορία 2 ετών πλέον με την Ανέτ (το όνομά της στα γραφεία) να γίνεται επίσης κολλητή μου. Διακοπές, ταξίδια, ρεπό της και κάποια στιγμή γίνεται τόσο κολλητή μαζί μου που αρχίζει να γίνεται μια επικίνδυνα όμορφη ρομαντική ιστορία. Η κοπέλα μου αποκαλύπτει Τετάρτη βράδυ του περασμένου Αυγούστου ότι εγκαταλείπει όλο το σκηνικό και μπαίνουμε σε διαδικασία συζήτησης για το μέλλον, κανονίζουμε ραντεβού (έλειπα εκτός Αθηνών) για την επόμενη να τα πούμε. Στο μυαλό μου είχα σκηνικό μέλλοντος χωρίς να σκεφτώ τίποτα άλλο. Το πρωί της επόμενης με παίρνει τηλέφωνο ξανά μέσα στο κλάμα...την είχαν συλλάβει για παράνομη πορνεία και έλλειψη χαρτών κάπου στη Βούλα...ήταν το τελευταίο ραντεβού στο γραφείο όπως είχε πει το προηγούμενο βράδυ και όπως διασταύρωσα και από το γραφείο. Ακολούθησαν δύσκολες στιγμές, με πληρωμές εγγυήσεων, επισκέψεις στο μεταγωγών και κατόπιν απέλασή της. Προσπάθησα να τη φέρω πίσω αλλά ήταν δύσκολο να την μεταπείσω καθώς φοβήθηκε το σκηνικό και γενικά αντιμετώπισε πρόβλημα από την οικογένειά της που πλέον έμαθε τι πραγματικά έκανε στην Ελλάδα και της στέρησαν τα οποία προνόμια μπορούσε να είχε στην ηλικία των 26 ετών. Αρχές Ιουλίου του 2007 έχουμε μιλήσει για τελευταία φορά στο τηλέφωνο που ήταν και η μοναδική της διέξοδος και αποφασίσαμε να το κόψουμε γιατί ήταν ψυχοφθόρο και για τους δύο μας.
Αυτό το καλοκαίρι περίμενα ότι θα ήταν πολύ δύσκολο γιατί παράλληλα αποφάσισα όσο μπορούσα να κόψω πλέον κάθε επαφή με τον Α.Ε. που στοίχισε πολύ στη ζωή μου (και δε μιλάω οικονομικά μόνο)...Αποφάσισα να μείνω όσο πιο μακριά γινόταν και διάλεξα ένα παράξενο τρόπο, ένα ταξίδι σε μια ευρωπαϊκή πόλη με κάποιο γκρουπ. Πήγα μόνος μου απλά για να νιώσω ελεύθερος και να ξαχάσω το στυλ παλιότερων ταξιδιών (με κάποια συνοδό). Ομολογώ ότι ήταν πολύ δύσκολο αρκετές στιγμές. Η συνήθεια της συνοδείας και του "ετοιμου" πιάτου μιας όμορφης γυναικείας παρουσίας δίπλα σου που κάνει τους άλλους να ζηλεύουν και να αναρωτιούνται αλλά και εσένα τον ίδιο να να νιώθεις μοναδικά δεν είναι εύκολο να σβήσει με μιας...Ή μήπως όχι;
Εδώ έρχεται και το νόημα αυτού του κειμένου. Μέσα από τις κακοτοπιές και τον πιθανόν "λάθος" δρόμο ανεύρεσης έρωτα μέσα από τον Α.Ε. έφτασα στο συγκεκριμένο ταξίδι. Μένω στο ταξίδι αυτό γιατί απλά εκεί γνώρισα τον άνθρωπο που έψαχνα λάθος ή άτυχα (δεν κρίνω παρελθόν στις προηγούμενες κοπέλες). Αυτή τη φορά το timing και το face ήταν σωστό. Γυρίσαμε μαζί από το ταξίδι και η κοπέλα παραιτήθηκε προσωρινά από τη δουλειά της καθώς ήταν η...ξεναγός μου! Στο διάστημα αυτό πήραμε πολύ γρήγορα την απόφαση για γάμο καθώς και οι δυο μας αναζητούσαμε ότι βρήκαμε. Να μπορούμε να νιώθουμε μόνοι μας ακόμα και μέσα στο πλήθος. Να κοιταγόμαστε στα μάτια και να ξέρουμε τι θέλει ο άλλος ανά πάσα στιγμή. Και κυρίως εγώ, να έχω δίπλα μου μια γυναίκα (όμορφη και με ταλέντο) που θα είμαι πρώτη και αποκλειστική προτεραιότητά της...Αυτό έψαχνα χρόνια, λάθος ίσως το είχα σκεφτεί και πράξει. Δε κατηγορώ κανέναν ούτε τον εαυτό μου. Είμαι αποκλειστικός υπεέυθυνος των πράξεων μου και άρα τις σέβομαι. Επειδή μάλιστα είμαι οπαδός του ΜΗ ΑΠΟΛΥΤΟΥ (προφανώς το ξέρετε) πάντα μου άρεσε να ζω αυτό που έψαχνα, ήθελα, ζητούσα όπως μπορούσα χωρίς να κρίνω, να ψάχνω, να ζυγίζω. Και τελικά ίσως (ποτέ δεν πρέπει να είσαι απόλυτως) η ζωή με ανταμοίβει τώρα. Αν κάποιος μου πει ότι "αύριο μπορεί να γίνει κάτι και να χαλάσει το όνειρο" δε θα διαφωνήσω...απλά μέχρι τότε το όνειρο αυτό θα το ζήσω όσο μπορώ και θα θέλω να το ζήσει και η κοπελιά μου μαζί μου, αυτή που ξεκλιδωσε τις αναζητήσεις μου και τα όνειρά μου.
Αυτή είναι η αιτία της αποχώρησης. Μια προσπάθεια ανασύνταξης, αναγέννησης και καθαρισμού της παλιάς εικόνας μου. Πέρασα καλά, έφαγα ήττες, απέκτησα εμπειρίες, ένιωσα τον έρωτα και το σεξ όπως πολλοί ποτέ δε θα το κάνουν, έμεινα πίσω σε περιουσία προφανώς αλλά γέμισα με γνώση στις ανθρώπινες επαφές και τα συναισθήματα. Και πιστέψτε με εκεί στον κόσμο των CG και CT υπάρχουν τέτοια κορίτσια που αξίζουν την προσοχή σας και φυσικά αξίζουν πολλά. Άλλες είναι κακές, δύστροπες, κτλ αλλά είναι όλες τους κομμάτι της κοινωνίας μας άρα σέρνουν τα καλά και τα κακά της σε μια πιο σκληρή όμως πραγματικότητα.
Τις επόμενες ημέρες θα κάνω και διαγραφή πιθανόν του λογαριασμού μου...Δε σημαίνει κάτι για το site είναι καθαρά προσωπικό. Θέλω να ευχαρθστήσω όσους τίμησαν με την προσωπική επικοινωνία τους την παραμονή μου εδώ, να ζητήσω συγγνώμη για πιθανές αντιπαραθέσεις σε κάποια θέματα που νομίζω ότι απλά είπα τη θέση μου σεβόμενος τις άλλες απόψεις και φυσικά να ευχηθώ τα καλύτερα στη ζωή όλων σας που πιθανόν σερφάρετε στη σελίδα αυτή, τώρα ή κάποια άλλη στιγμή...





edit AssFiller : μετακίνηση θέματος
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.632
Πόντοι
12.056
Kαλη επιτυχια σε οτι και αν κανεις... :dancing: :dancing:
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Φιλε Συναγωνιστη καλη επιτυχια στην ζωη σου και πανω απο ολα σου ευχομαι ΕΥΤΥΧΙΑ
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Φιλαράκι σου εύχομαι υγεία και ευτυχία σε σένα και στους ανθρώπους που αγαπάς.
 

ammos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφε, καλό δρόμο στον υπόλοιπο βίο σου!

Δύο ερωτήσεις μου προκάλεσε το κείμενο σου:
1. Γιατί στο ταξίδι σου στον ΑΕ έψαχνες κάτι παραπάνω από to get laid, που λένε και οι Αμερικάνοι;
2. Γιατί τώρα που βρήκες τον άνθρωπο σου (και σου εύχομαι ειλικρινά κάθε ευτυχία) θεωρείς ότι πρέπει να φύγεις από το σάιτ. Μπορείς να φύγεις από τον ΑΕ, αλλά γιατί από το σάιτ. Εδώ απλώς ένα φόρουμς κουβέντας είναι και τίποτα παραπάνω κατά τη γνώμη μου.

Με λίγα λόγια γιατί δίνεις μεγαλύτερες διαστάσεις στα πράγματα από αυτές που έχουν;

Κάπου είναι ρητορικές οι ερωτήσεις βέβαια.
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
μπραβο φιλε ελπιζω τωρα να καταφερεις να φτιαξεις την ζωη σου
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Πρωτα φυγαν οι τρεις στο thread 'Τετελεσθαι' τωρα φευγει και αυτος  :2funny: τι γινεται ρε παιδες τοσο καλα παιδια ειναι εκδιδομενες γυναικες και τις καψουρευεστε με τετοιο παθος? Ακου εδω προταση γαμου σε πουτανα  :idiot: :uglystupid: :grin: Αθανατε αιωνιε Ελληνα θαυμαστα τα εργα σου  :jerking:. Στις πατριδες τους Αλβανιες,Ρουμανιες,Ουκρανιες,Ρωσιες αν μαθαιναν οι αντρες τους τι δουλεια κανουν οι συμπατριωτισσες τους σε χωρες της Δυσης θα τις κοβανε τα κεφαλια.Το κανουνε πραγματικα.Μονο εδω γινεται αυτο και γι'αυτο ολες οι πουτανες απο το Ανατολικο μπλοκ παρολο που δεν μας γουσταρουν μια, εδω εχουν το τελευταιο τους καταφυγιο.Περα απο την κριτικη που ασκησα ευχομαι να πανε τωρα που καθαρισαν τα πραγματα στο μυαλο σου ολα καλα και να ζησεις μια ζωη ηρεμη χωρις επικινδυνα παθη.Καλη τυχη στην μεγαλη σου αποφαση.
 

magua

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καταπληκτικό κείμενο. Ειλικρινέστατη δημόσια τοποθέτηση (η ανωνυμία δεν έχει καμμία σημασία εν προκειμένω).  Μπράβο για την δύναμη και το σθένος σου. Μπράβο γαι την αποφασιστικότητα σου. Τα καλύτερα έρχονται !  ;)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
καλη επιτυχια,

παντως η πουτανα το γαμησι δεν το κοβει.

να το θυμασαι αυτο.
το λεγανε οι παλιοι και ειναι και παροιμια, αν εσυ τωρα μεσα απο το καρβουνο βρηκες το διαμαντι, εισαι τυχερος, αλλα προσεχε διοτι τα προσωπεια ειναι πολλα.
 

Επισκέπτης
καποτε ειχαμε διαφωνησει εντονα...ομως σου ευχομαι ολοψυχα καλη τυχη...κ μπραβο για το κειμενο σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom