Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Μάγκες,όλοι ένα nick είμαστε εδώ μέσα...τίποτε παραπάνω και τίποτε λιγότερο....ας ανοίξουν ένα θέμα με τον τίτλο...''αποχωρήσεις'' και όποιος θέλει να μας χαιρετάει απο εκεί....
 

bixlas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
4
Πόντοι
1
οταν πηγαινουμε για χεσιμο θα πρεπει να βγαζουμε ανακοινωση εδω?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μάγκες,όλοι ένα nick είμαστε εδώ μέσα...τίποτε παραπάνω και τίποτε λιγότερο....ας ανοίξουν ένα θέμα με τον τίτλο...''αποχωρήσεις'' και όποιος θέλει να μας χαιρετάει απο εκεί....

Αυτό ήθελα να το προτείνω κι εγώ!!!
 

Επισκέπτης
θέλω να ανακοινώσω στα μέλη του site ότι μετά από το bud που μου έγινε αποφάσισα την αυτό διαγραφή μου από μέλος του site.
οι λόγοι που με οδήγησαν είναι ότι σαν Έλληνας δημοκράτης ο οποίος μεγάλωσα με τα οράματα της γενιάς του πολυτεχνείου και όπως είχα το δικαίωμα σεβόμενος το σύνταγμα αντέδρασα  στις φασιστικές προκλήσεις του μέλους lakis33 χωρίς όμως να του πω φράσεις οι οποίες στην ουσία τον έθιγαν αλλά με φράσεις τις οποίες ο ίδιος είχε καμάρι πως τον εκφράζουν δηλαδή ( φασίστα χουντικό νεοναζί κλπ.)
οι mod αποφάσισαν να μου βάλουν το κίτρινο σήμα αφαιρώντας μου το δικαίωμα να εκφράζομαι και να παίρνω μέρος στην εδώ λειτουργία.
μετά από αυτό έθεσα θέμα διαγραφής δικό μου η του  lakis33 του οποίου στην ουσία πέρα από τα φασιστικού τύπου κείμενα που έγραφε εδώ έβριζε όπως και οι ίδιοι ξέρετε με χυδαίες φράσεις όποιον είχε διαφορετικά πολιτικά πιστεύω .
ζήτησα να γίνει η διαγραφή του ενός από τους δυο με ψηφοφορία των μελών του site και αυτή το αρνήθηκαν, έτσι εγώ μετά από αυτό προχώρησα στην αυτο διαγραφή μου  από το site.


                                          arion1955


edit AssFiller : τροποποίηση τίτλου
 

Επισκέπτης
θέλω να ανακοινώσω στα μέλη του site ότι μετά από το bud που μου έγινε αποφάσισα την αυτό διαγραφή μου από μέλος του site.
οι λόγοι που με οδήγησαν είναι ότι σαν Έλληνας δημοκράτης ο οποίος μεγάλωσα με τα οράματα της γενιάς του πολυτεχνείου και όπως είχα το δικαίωμα σεβόμενος το σύνταγμα αντέδρασα  στις φασιστικές προκλήσεις του μέλους lakis33 χωρίς όμως να του πω φράσεις οι οποίες στην ουσία τον έθιγαν αλλά με φράσεις τις οποίες ο ίδιος είχε καμάρι πως τον εκφράζουν δηλαδή ( φασίστα χουντικό νεοναζί κλπ.)
οι mod αποφάσισαν να μου βάλουν το κίτρινο σήμα αφαιρώντας μου το δικαίωμα να εκφράζομαι και να παίρνω μέρος στην εδώ λειτουργία.
μετά από αυτό έθεσα θέμα διαγραφής δικό μου η του  lakis33 του οποίου στην ουσία πέρα από τα φασιστικού τύπου κείμενα που έγραφε εδώ έβριζε όπως και οι ίδιοι ξέρετε με χυδαίες φράσεις όποιον είχε διαφορετικά πολιτικά πιστεύω .
ζήτησα να γίνει η διαγραφή του ενός από τους δυο με ψηφοφορία των μελών του site και αυτή το αρνήθηκαν, έτσι εγώ μετά από αυτό προχώρησα στην αυτο διαγραφή μου  από το site.


                                          arion1955
:headbang: :headbang:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Γιατι ρε παιδια τετοια μουρμουρα και φασαρια  :huh: :huh: :huh:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
ρε παει ο αριον  :o :o :o
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
αιολος ο αριον εισαι...???
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
οκ ρε φιλε...!!!ο Θεος μαζι σου ησουν μαγκας παντως να το ξερεις...για μενα φυσικα,και μην περιμενεις ολοι να εχουν την ειδια αποψη με εμενα..
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αν καποιον τον εκφραζει η λεξη φασιστας που ειναι το προβλημα? Δεν νομιζω ο lakis να επιτεθηκε προσωπικα σε κανεναν. Τη γνωμη του λεει, αν και καπως αγαρμπα. 
 

Επισκέπτης
Αν καποιον τον εκφραζει η λεξη φασιστας που ειναι το προβλημα? Δεν νομιζω ο lakis να επιτεθηκε προσωπικα σε κανεναν. Τη γνωμη του λεει, αν και καπως αγαρμπα. 
την λέξη φασίστας την είχε για τον εαυτό του ενώ όλους εμάς μα χαρακτίριζε με λέξης όπως άπλυτους πρεζάκιδες χασικλίδες και άλλα πολλά.
φίλε δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά ακόμη έχω φυλαγμένα τα ματωμένα μου ρούχα από την βραδυά τις 17 Νοέμβρη 1973 ήμουν τότε 18 ετών.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
arion μην μασας φιλε το site ανηκει στους μπουρδελιαρηδες της ελλαδας και σε κανεναν mod εμεις οι συντροφοι συνπιτσιλιστες θα ειμαστε κοντα σου
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
οσο για τα πολιτικα αφηστε τα εξω απο το site εδω μας ενωνουν οι πουτανες μαγγες
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
δεξιοι αριστεροι χριστιανοι μοθσουλμανοι αμερικανοι εβραιοι ρωσσοι ινδιανοι πλουσιοι φτωχοι ειμαστε εδω για να πουμε τις αποψεις μας αλλοι στα citytours αλλοι στα μπουρδελα ο καθενας οπου μπορει γι αυτο μαγγες μην τσακωνεστε για πολιτικα θεματα ειναι κριμα αφηστε τα μιση κι αρχιστε το γαμησι. λοιπον μαγγες εγω λεω να κανουμε αποχη απο τις μπουρδελικες μας δραστηριοτητες για τουλαχιστον 15 μερες διοτι στην μαχη που δινουμε για την σωστη και εγκυρη ενημερωση πρεπει να ειμαστε ολοι παροντες.χωρις να ειμαι με το μερος κανενος. ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΦΘΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ  :P
 

Επισκέπτης
θέλω να ανακοινώσω στα μέλη του site ότι μετά από το bud που μου έγινε αποφάσισα την αυτό διαγραφή μου από μέλος του site.
οι λόγοι που με οδήγησαν είναι ότι σαν Έλληνας δημοκράτης ο οποίος μεγάλωσα με τα οράματα της γενιάς του πολυτεχνείου και όπως είχα το δικαίωμα σεβόμενος το σύνταγμα αντέδρασα  στις φασιστικές προκλήσεις του μέλους lakis33 χωρίς όμως να του πω φράσεις οι οποίες στην ουσία τον έθιγαν αλλά με φράσεις τις οποίες ο ίδιος είχε καμάρι πως τον εκφράζουν δηλαδή ( φασίστα χουντικό νεοναζί κλπ.)
οι mod αποφάσισαν να μου βάλουν το κίτρινο σήμα αφαιρώντας μου το δικαίωμα να εκφράζομαι και να παίρνω μέρος στην εδώ λειτουργία.
μετά από αυτό έθεσα θέμα διαγραφής δικό μου η του  lakis33 του οποίου στην ουσία πέρα από τα φασιστικού τύπου κείμενα που έγραφε εδώ έβριζε όπως και οι ίδιοι ξέρετε με χυδαίες φράσεις όποιον είχε διαφορετικά πολιτικά πιστεύω .
ζήτησα να γίνει η διαγραφή του ενός από τους δυο με ψηφοφορία των μελών του site και αυτή το αρνήθηκαν, έτσι εγώ μετά από αυτό προχώρησα στην αυτο διαγραφή μου  από το site.


                                          arion1955
:headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom