Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
την λέξη φασίστας την είχε για τον εαυτό του ενώ όλους εμάς μα χαρακτίριζε με λέξης όπως άπλυτους πρεζάκιδες χασικλίδες και άλλα πολλά.
φίλε δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά ακόμη έχω φυλαγμένα τα ματωμένα μου ρούχα από την βραδυά τις 17 Νοέμβρη 1973 ήμουν τότε 18 ετών.

Ο καθενας εχει τα βιωματα του, τα οποια σεβομαι, αλλα εδω μεσα δεν ειναι ο καταλληλος χωρος για αυτα.
Και ο λακις θα μπορουσε να πει οτι οι ΚΚΕδες του φαγανε καποιον συγγενη στον εμφυλιο. Δεν θα παμε πουθενα ετσι. Ενταξει το ατομο εκφραζεται  ακραια για τον χωρο της Αριστερας αλλα προσωπικες επιθεσεις δεν εχει κανει. Μπορεις να τον αγνοεις οπως κανουν και πολλοι αλλοι.

 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Για όλα φταίνε οι καριόλες γυναίκες. Αν πρόσφεραν στους άντρες γαλήνη και ποιοτικό σεξ τότε τίποτα από αυτά δε θα είχε συμβεί.

Μετά την καταστροφή του δικομματισμού, αυτός πρέπει να είναι ο επόμενος στόχος μας.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδια μην τσακωνεστε για πολιτικα απλα σεβαστειτε το σπερμα και τον ιδρωτα που εχουν χυσει ορισμενοι στους δρομους( πουτανοπιατσες) στα μπουρδελα (χωρις ac) στα στριπς και στα μασατζιδικα για να μην ξοδευουμε εμεις οι υπολοιποι τα χρηματα μας. λοιπον εγω προτεινω να ξεχαστει το θεμα.    ΚΑΤΩ ΟΙ ΚΡΥΦΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ.

επισης ξεχασα να πω οτι καποιοι αναγκαστηκαν να ξενιτευτουν κιολας για να εχουμε εμεις τις πληροφοριες μας (πηγαν στην σκληρη ξενιτια (ταυλανδη τσεχια ρωσσια βουλγαρια κτλπ) ΑΥΤΑ
 

Επισκέπτης
θέλω να ανακοινώσω στα μέλη του site ότι μετά από το bud που μου έγινε αποφάσισα την αυτό διαγραφή μου από μέλος του site.
οι λόγοι που με οδήγησαν είναι ότι σαν Έλληνας δημοκράτης ο οποίος μεγάλωσα με τα οράματα της γενιάς του πολυτεχνείου και όπως είχα το δικαίωμα σεβόμενος το σύνταγμα αντέδρασα  στις φασιστικές προκλήσεις του μέλους lakis33 χωρίς όμως να του πω φράσεις οι οποίες στην ουσία τον έθιγαν αλλά με φράσεις τις οποίες ο ίδιος είχε καμάρι πως τον εκφράζουν δηλαδή ( φασίστα χουντικό νεοναζί κλπ.)
οι mod αποφάσισαν να μου βάλουν το κίτρινο σήμα αφαιρώντας μου το δικαίωμα να εκφράζομαι και να παίρνω μέρος στην εδώ λειτουργία.
μετά από αυτό έθεσα θέμα διαγραφής δικό μου η του  lakis33 του οποίου στην ουσία πέρα από τα φασιστικού τύπου κείμενα που έγραφε εδώ έβριζε όπως και οι ίδιοι ξέρετε με χυδαίες φράσεις όποιον είχε διαφορετικά πολιτικά πιστεύω .
ζήτησα να γίνει η διαγραφή του ενός από τους δυο με ψηφοφορία των μελών του site και αυτή το αρνήθηκαν, έτσι εγώ μετά από αυτό προχώρησα στην αυτο διαγραφή μου  από το site.


                                          arion1955
 

Επισκέπτης
θέλω να ανακοινώσω στα μέλη του site ότι μετά από το bud που μου έγινε αποφάσισα την αυτό διαγραφή μου από μέλος του site.
οι λόγοι που με οδήγησαν είναι ότι σαν Έλληνας δημοκράτης ο οποίος μεγάλωσα με τα οράματα της γενιάς του πολυτεχνείου και όπως είχα το δικαίωμα σεβόμενος το σύνταγμα αντέδρασα  στις φασιστικές προκλήσεις του μέλους lakis33 χωρίς όμως να του πω φράσεις οι οποίες στην ουσία τον έθιγαν αλλά με φράσεις τις οποίες ο ίδιος είχε καμάρι πως τον εκφράζουν δηλαδή ( φασίστα χουντικό νεοναζί κλπ.)
οι mod αποφάσισαν να μου βάλουν το κίτρινο σήμα αφαιρώντας μου το δικαίωμα να εκφράζομαι και να παίρνω μέρος στην εδώ λειτουργία.
μετά από αυτό έθεσα θέμα διαγραφής δικό μου η του  lakis33 του οποίου στην ουσία πέρα από τα φασιστικού τύπου κείμενα που έγραφε εδώ έβριζε όπως και οι ίδιοι ξέρετε με χυδαίες φράσεις όποιον είχε διαφορετικά πολιτικά πιστεύω .
ζήτησα να γίνει η διαγραφή του ενός από τους δυο με ψηφοφορία των μελών του site και αυτή το αρνήθηκαν, έτσι εγώ μετά από αυτό προχώρησα στην αυτο διαγραφή μου  από το site.


                                           arion1955

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω με πιο σκεπτικό ζήτησες την διαγραφή ενός εκ των δύο... Δηλαδή τι? Έβαλες δίλημμα στους Mods? Λογικό είναι να μην δώσουν σημασία, έχουν τόσα άλλα να κάνουν. Κι ακόμα αν προχωρούσαν σε μία διαγραφή του ενός εκ των δύο, τότε σίγουρα θα το θεωρούσες μη δημοκρατικό, έτσι δεν είναι? Ή αν σου επιβάλλουν να ΜΗΝ λες τις πολιτικές σου απόψεις. Πάλι μη δημοκρατικό θα το χαρακτήριζες.

Οπότε φίλε μου, αν βλέπεις ότι δεν μπορείς να κουβεντιάσεις με κάποιον άλλον για ένα συγκεκριμένο θέμα, το αφήνεις και σταματάς τα ποσταρίσματα. Είναι λίγο δύσκολο ο άλλος να συνεχίσει να τσακώνεται μόνος του! Κι εγώ έχω έρθει (κι όλοι μας) σε κόντρα με κάποια άτομα, τα οποία πλέον έχουν μπει "ignore-list" και ούτε που ασχολούμαι με την πάρτη τους οτιδήποτε κι αν ποστάρουν. Εδώ έχουμε κοντραριστεί ακόμα και για τις πουτάνες "είναι καλή αυτή", "όχι μαλακίες λες, μπάζο είναι αυτή", κτλ, κτλ. So?

Χαλαρώστε, it's only the Internet!!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Arion/aiolos, αφού ζήτησες διαγραφή από χτες το βράδυ, γιατί έκανες άλλο acount λοιπόν (παραβιάζοντας τον κανόνα επί πολλαπλών λογαριασμών) και άνοιξες ένα ανούσιο thread το οποίο στην ουσία ποστάρεις και επαναλαμβάνεσαι μόνο εσύ????? Δεν μπορώ ειλικρινά να καταλάβω το σκεπτικό σου. Μπορούσες να περιμένεις να καταλαγιάσει η ιστορία και να σου βγάλουμε το mute........Νομίζεις ότι θα κερδίσεις κάτι από δω? Φιλικά και πάλι sonyp900.
 

Επισκέπτης
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω με πιο σκεπτικό ζήτησες την διαγραφή ενός εκ των δύο... Δηλαδή τι? Έβαλες δίλημμα στους Mods? Λογικό είναι να μην δώσουν σημασία, έχουν τόσα άλλα να κάνουν. Κι ακόμα αν προχωρούσαν σε μία διαγραφή του ενός εκ των δύο, τότε σίγουρα θα το θεωρούσες μη δημοκρατικό, έτσι δεν είναι? Ή αν σου επιβάλλουν να ΜΗΝ λες τις πολιτικές σου απόψεις. Πάλι μη δημοκρατικό θα το χαρακτήριζες.

Οπότε φίλε μου, αν βλέπεις ότι δεν μπορείς να κουβεντιάσεις με κάποιον άλλον για ένα συγκεκριμένο θέμα, το αφήνεις και σταματάς τα ποσταρίσματα. Είναι λίγο δύσκολο ο άλλος να συνεχίσει να τσακώνεται μόνος του! Κι εγώ έχω έρθει (κι όλοι μας) σε κόντρα με κάποια άτομα, τα οποία πλέον έχουν μπει "ignore-list" και ούτε που ασχολούμαι με την πάρτη τους οτιδήποτε κι αν ποστάρουν. Εδώ έχουμε κοντραριστεί ακόμα και για τις πουτάνες "είναι καλή αυτή", "όχι μαλακίες λες, μπάζο είναι αυτή", κτλ, κτλ. So?

Χαλαρώστε, it's only the Internet!!!
δεν ζήτησα την διαγραφή ενός εκ των δυο κατά βούλησιν από τους μοντ αλλά να μπει σε ψηφοφορία και τα μέλη εδώ να αποφασίσουν ποιος από τους δυο.
το σκεπτικό μου είναι ότι η δράση του ατόμου αυτού εδώ μέσα με τους χαρακτηρισμούς που αποδίδει σε όποιον δεν έχει το ίδιο ιδεολογικό πιστεύω με αυτόν να τον βρίζει με λέξεις που προσβάλουν κάθε ανθρώπινη αξιοπρέπεια και αν οι μοντ ήθελαν να προστατέψουν το site αυτό έπρεπε να το έχουν κάνει πριν πολύ καιρό με βάση την χυδαία παρουσία αυτου του ατόμου εδώ.
παρ όλα αυτά εγώ δεν απαίτησα την διαγραφή του ατόμου αυτού αλλά να βάλω και τον εαυτό μου μέσα και να αποφασίσει η κοινότητα εδώ. 
 

Επισκέπτης
Arion/aiolos, αφού ζήτησες διαγραφή από χτες το βράδυ, γιατί έκανες άλλο acount λοιπόν (παραβιάζοντας τον κανόνα επί πολλαπλών λογαριασμών) και άνοιξες ένα ανούσιο thread το οποίο στην ουσία ποστάρεις και επαναλαμβάνεσαι μόνο εσύ????? Δεν μπορώ ειλικρινά να καταλάβω το σκεπτικό σου. Μπορούσες να περιμένεις να καταλαγιάσει η ιστορία και να σου βγάλουμε το mute........Νομίζεις ότι θα κερδίσεις κάτι από δω? Φιλικά και πάλι sonyp900.
απλά ότι έκανα το έκανα προσωρινά για δυο ημέρες το πολύ για να ενημερώσω τα μέλη από την στιγμή που δεν έχω άλλο τρόπο.
αν δεν διαγραφεί από εσάς το πρωσωρινό νικ θα διαγραφεί από εμένα το αργότερο αυριο.
 

Επισκέπτης
απλά ότι έκανα το έκανα προσωρινά για δυο ημέρες το πολύ για να ενημερώσω τα μέλη από την στιγμή που δεν έχω άλλο τρόπο.
αν δεν διαγραφεί από εσάς το πρωσωρινό νικ θα διαγραφεί από εμένα το αργότερο αυριο.
και ιδικά που εσείς σαν μοντ αυτό που κάνατε εχθές και στους δυο έπρεπε να το έχετε κάνει πριν από πολύ καιρό με το συγκεκριμένο άτομο.
δεν είμαι μόνο εγώ που αποχορώ από εδώ αλλά και άλλα μέλη έχουν σταματήσει να συμμετέχουν εδώ λόγο της συμπεριφοράς του συγκεκριμένου ατόμου.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
ρε παιδιά, μην ταυτίζεστε με το ίντερνετ....λες και είστε στο Matrix....αν είναι να αντιδράμε έτσι, αστα βράστα.

Χαλάρωσε και γράψτους.........
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ρε παιδιά, μην ταυτίζεστε με το ίντερνετ....λες και είστε στο Matrix....αν είναι να αντιδράμε έτσι, αστα βράστα.

Χαλάρωσε και γράψτους.........

Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω καιρό τώρα. ΔΕΝ υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος να τσακονώμαστε από δω, ούτε να αυτοδιαγραφόμαστε.
 

Επισκέπτης
Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω καιρό τώρα. ΔΕΝ υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος να τσακονώμαστε από δω, ούτε να αυτοδιαγραφόμαστε.
ρίξε μια ματιά στα θέματα που συμμετέχει το εν λόγο άτομο δες την συμπεριφορά του και δες την συμπεριφορά όλον των άλλον και να δεις αυτό που έκανες εχθές έπρεπε να το είχατε κάνει για τον εν λόγο κύριο εδώ και πού καιρό.
αν εσύ δέχεσαι να σε αποκαλεί το εν λόγο άτομο προδότη,χασικλή,βρομιάρη,
άπλυτο,και άλλες πολλές  χυδαίες εκφράσεις δικαίωμα σου να τις δεχτείς αλλά νομίζω ότι η πλειοψηφία δεν τις δέχεται. 
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Και γιατι θα επρεπε να σε νοιαζει η γνωμη ενος ανθρωπου που δεν θα δεις ποτε στην ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ σου ζωη?

Δεν μπορω να καταλαβω ωρες ωρες πως σκεφτονται μερικοι. Ωραια σε ειπε χασικλη και προδοτη και βρωμιαρη. ΚΑΙ? ΠΑΡΑΚΑΤΩ!

Γιατι σε πειραξε κατι τετοιο? Θα μπορουσες ΚΑΛΛΙΣΤΑ να τον ειχες γραψει στα αρχιδια σου και οχι να κανεις εναν τοσο σαματα γυρω απο σενα και αυτον που το μονο που καταφερες ειναι να δωσεις απο μονος σου παραπανω αξια σε καποιον που δεν εκτιμας.

Ελεος ρε παιδια ελεος. Και εγω παλιοτερα σπαστηκα ασχημα με πολλα πραγματα και ατομα εδω μεσα, και αυτο που εκανα ηταν να σταματησω να ποσταρω, οχι να κανω Threads για να προσελκυσω την προσοχη, λες και η ζωη μου ολη ειναι ενα γαμημενο thread στο bourdela.com!
 

Επισκέπτης
φίλε δεν ξέρω την ηλικία σου αλλά ακόμη έχω φυλαγμένα τα ματωμένα μου ρούχα από την βραδυά τις 17 Νοέμβρη 1973 ήμουν τότε 18 ετών.

κι εγώ φυλάω τα ματωμένα ρούχα-σεντόνια από τις παρθένες που ατίμασα :):):):):):)

έχω παρακολουθήσει τη διένεξη σας από καιρό, αλλά πορώνεσαι αδίκως με το lakis33. Δίνοντας του τόση σημασία τον έκανες να έχει έπαρση...αφού δεν τους ξέρεις τώρα; Δώστους Βήμα και βγάζουν φτερά και γαλόνια.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Πολυ κακο να αποχωρησεις γιατι νομιζω οτι προσφερες στο σαιτ θα πρεπει να το ξανασκεφτεις.
Νομιζω οτι σε θεματα που θιγουν το κοινο αισθημα οι υπευθυνοι του σαιτ πρεπει να επεμβαινουν ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Πολυ κακο να αποχωρησεις γιατι νομιζω οτι προσφερες στο σαιτ θα πρεπει να το ξανασκεφτεις.
Νομιζω οτι σε θεματα που θιγουν το κοινο αισθημα οι υπευθυνοι του σαιτ πρεπει να επεμβαινουν ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ.
Μηπως εισαι εσυ ο Αριον με αλλο νικ ;  :think:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Αστειο ηταν φιλε, οπως ολα τα ποστ μου!
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Πιστευω οτι ολοι εδω μεσα εχουν κατι να πουν και να μας
φωτισουν...με τις πουτανοεμπειριες τους
εχω την εντυπωση οτι ο αριων ηταν ενας που και πολυ ποσταρε και τα λεγε γενικα καλα
αυτη ειναι η γνωμη μου
μπορει καποιοι να διαφωνουν οκ νο προμπλεμ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom