Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αντε να σαι καλα μαν!καλα λουλουδακια,αστερακια και πεταλουδιτσες στη σχολη....χεχεχεχε
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
σσσσσσσσ μην παρει κι αυτη χαμπαρι...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ναι ρε μαν χαλαρα εχεις δικιο...απλα καμια φορα απ τη βαρεμαρα...
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
συναγωνιστες ο μεγας πιτσιλιστης ειναι καψουρης ----- ντροπη
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
ασε τις αποκλειστικες αγαπες μυθικε Καζανοβα, ανεπαναληπτε εραστη του ονειρου! εσυ ανηκεις σε ολο το γυναικειο πληθυσμο!!!! για σενα χιλιαδες γυναικες κλαινε στο περβαζι τους, με το δακρυ τους να αστραφτει σαν διαμαντοπετρα στη φλογα των κεριων οταν σκεφτονται εσενα...τον Πιτσι...
Που τα βρίσκει ο άνθρωπος???
 

Επισκέπτης
ειναι μεγαλι μορφι ο σταντ!!!!λεβεντις!πουτσαρασ οπος λενε και στο χοριο μου!!!!χεχε!!!σταντ μεγα αυτοκρατορα τις μιθικις ιδονις διδαξε μας!!!!μιισε μασ στιν αυτοκρατορια τις καυλοσινις σου....μεγα και τρανε ,τιμιμενε ιποτι ατακτον πορνιδιον!εισαι  θεοςςςςς!!!!!respect...!!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ο πιτσι ειναι ιδεα........
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Τρελα κοπλιμεντα στον πιτσι.Ετσι ειναι οι φιρμες.Οι υπολοιποι συνεχιζουμε τον αγωνα για καταξιωση.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Από το παρον φορουμ εχω αποκομισει τον τελευταιο καιρο τα εξης:

Ένα ακρως υποκειμενικο, ερασιτεχνικο, υβριστικο (βλεπε zerotolerence, sonyp) και παρειστικο moderation με απροβλεπτες συνεπειες

Απειλες για ban-ια του λαου και λοιπα φαιδρα ως προσπαθεια φιμωσης κάθε υγιούς προσπαθειας για μια ουσιαστικη εξοδο του site από το τελμα στο οποιο εχει περιελθει (zerotolerence)

Τον βασικο admin του φορουμ να σιωπα και να μη δινει τελος σε φημες για ανομολογητη δραση καποιου mod, αποκαθηλωνοντας ΟΛΟΥΣ τους mods, αφηνοντας τους ουσιαστικα εκθετους και αποδυναμωμενους στα ματια ολων

Ισχυρισμους καποιου αλλου κυριου mod μειωμενης αντιληψης ότι αυτά τα παραπανω ουδολως θα πρεπει να αφορουν τα μελη, τη στιγμη που η υπογεια δραση καποιων που διαθετουν απορρητα στοιχεια τα θετει σε αμεσο κινδυνο

Καμια προστασια και αδιαφορια από την πλευρα του site για ευθειες απειλες φυσικης εξοντωσης μελων από εδώ, με συνεπεια παλαια μελη να αναγκαζονται να αυτοδιαγραφουν αφου δεν τους παρεχεται καμια προστασια.

Μολις τωρα λαμβανω την τριτη και τελευταια- όπως χαρακτηριστικα αναφερει- (ανορθογραφη) απειλη να αυτοδιαγραφω από το site γιατι τα στοιχεια μου θα δημοσιοποιηθουν σε ατομα του υποκοσμου, όπως εχει γινει και με λοιπα μελη που δεν συμμορφωθηκαν στις υποδειξεις?

Κι επειδη εδώ μπηκα ουσιαστικα για χαβαλε και όχι για να βρεθω σε «χαντακι», φυσικα και θα αυτοδιαγραφω, όχι από φοβο, αλλα από αηδια, ελπιζοντας ο κυριος Alexxx και οι συν αυτό στην τριτη γενια του site (αν προλαβει βεβαια να υπαρξει τετοια) θα κανει ορθολογικοτερη και προσεκτικοτερη επιλογη των συνεργατων του.

Καλη διασκεδαση! (και οι παντρεμενοι τα ματια σας 14, σας παρακολουθουν)!



 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Θα μας λείψεις γραμματιζούμενε........αυτά που λες για υπόκοσμο και δημοσιοποίηση στοιχείων πιστεύω ότι έχεις ξεσκιστεί να βλέπεις το "Θεωρίες συνομοσίας" με τον Γκίμπσον, άσε που μπορεί να το έχεις και αφίσσα στο δωμάτιο σου........
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.455
Πόντοι
41.447
στέιλε τώρα σε εμάς και τον Αλεξ το απειλητικό μηνυμα (αν υπάρχει) και μετά κάνε οτι γουστάρεις.
εαν θέλεις πόσταρε το και εδώ σε κοινή θέα
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Θα σου στείλω και το ηχητικό των X-Files μόλις το βρω ;)
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
στέιλε τώρα σε εμάς και τον Αλεξ το απειλητικό μηνυμα (αν υπάρχει) και μετά κάνε οτι γουστάρεις.
εαν θέλεις πόσταρε το και εδώ σε κοινή θέα

+1
Ναι, πόσταρέ το.
Θα θελα κι εγώ να το δω, έτσι από περιέργεια...
Κάντο ένα print screen....
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Εμένα πάντως δε θα μου λείψεις καθόλου!!! :uzi: :uzi: :thefinge:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τι να βάλει μωρέ.....αφού μπορεί να κάνει edit.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom