Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ελα ρε θηριο!θα σου παρω το πιο καινουριο και το πιο αθραυστο γιατι ποτε δεν ξερεις....ειμαι και λιγο κυκλοθυμικος!μπορει και να την ξανακανω,αλλα εσυ θα βαρας το λαπτοπ κατω και δεν θα σπαει με τιποτα!

Έτσι...έτσι, μιλάμε γύρισες και όλα τα φραπεδοthreads πήρανε τη θέση τους στη λίστα πάνω αριστερά
:dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Έτσι...έτσι, μιλάμε γύρισες και όλα τα φραπεδοthreads πήρανε τη θέση τους στη λίστα πάνω αριστερά
:dancing: :dancing: :dancing:
σε λιγες μερες θα μας γραψει τα σημαντικα....τωρα επαιζε με τον μαλακομακλειν.....δλδ τα θρεντ γεμισαν αχρηστες πληροφοριες...ουτε καν πληροφοριες...
 

Επισκέπτης
Και κάτι άλλο... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 'μαλακοκλέϊν' και 'μαλακοβάσος' αλλά mclein και vasos. Δεν χρειάζεται να συνεχίζεται αυτή η ιστορία ασχέτως αν δεν μιλάτε μεταξύ σας. Δώστε τα χέρια και αν είπατε και κάτι παραπάνω στάχτη να γίνουν όλα  :).

Ολα γραφτηκαν panosmpos.....οτι γραφει δν ξεγραφει....κ μην γραφεις πραγματα που δν γραφτηκαν....μονο ο vasos ελεγε μαλακοκλειν...εγω ποτε μαλακοvasos......Kαι δν χρειαζεται να δωσουμε τα χερια...ουτε κ ορκους αιωνιας αγαπης κ φιλιας...αυτα δν γινονται....ουτε υπαρχουν πουθενα....

(ευκαιρια με την επιστροφη του να μαθεις για το θεμα που σε απασχολουσε...εε??)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Vasos καλως ήρθες πάλι!!! Όχι που μας έριξες 'μαύρη πέτρα' Είσαι απο τις μορφές του σάϊτ  ;)
Και κάτι άλλο... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 'μαλακοκλέϊν' και 'μαλακοβάσος' αλλά mclein και vasos. Δεν χρειάζεται να συνεχίζεται αυτή η ιστορία ασχέτως αν δεν μιλάτε μεταξύ σας. Δώστε τα χέρια και αν είπατε και κάτι παραπάνω στάχτη να γίνουν όλα  :).

+1
Έτσι είναι παίδες...Αυτό που δίνει ομορφιά και "νεύρο" στο site, είναι η πολυσυλλεκτικότητά του, είναι ένα μωσαϊκό από πολλές και διαφορετικές προσωπικότητες και ιδιοσυγκρασίες...Τώρα αν λέγεται-γράφεται καμιά κουβέντα παραπάνω...shit happens...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ολα γραφτηκαν panosmpos.....οτι γραφει δν ξεγραφει....κ μην γραφεις πραγματα που δν γραφτηκαν....μονο ο vasos ελεγε μαλακοκλειν...εγω ποτε μαλακοvasos......Kαι δν χρειαζεται να δωσουμε τα χερια...ουτε κ ορκους αιωνιας αγαπης κ φιλιας...αυτα δν γινονται....ουτε υπαρχουν πουθενα....

(ευκαιρια με την επιστροφη του να μαθεις για το θεμα που σε απασχολουσε...εε??)

δεν χρειαζεται να πεις την λεξη μαλακοβασος!με τις προκλησεις σου εισαι αρκετος,φτανεις!και πανο δεν ειναι θεμα να δωσει τα χερια ο ενας στον αλλο,το θεμα ειναι να σταματησει να προκαλει,εγω εδειξα ποιος ειμαι και πως ξερω να ζηταω συγγνωμη οταν κανω κατι λαθος!πιστευω οτι ειναι απλα τα πραματα,αλλα μπορει να κανω και λαθος!
 

Επισκέπτης
Στο δεύτερο ('μαλακοβάσος') μιλούσα γενικά. Αλλά και απο την  πλευρά σου ειπώθηκαν άσχημα πράγματα οφείλεις να το παραδεχθείς. Για 'όρκους αιώνιας αγάπης' φυσικά δεν ανέφερε κανείς κάτι τέτοιο αλλά να ξεκολλήσετε ο ένας με τον αλλον δεν θα ήταν άσχημο. Όχι μόνο για σας αλλά για όλους μας.

Υ.Γ. Για το άλλο θα μάθω τώρα που είχαμε πει.
Oντως εχεις δικιο οτι απ'την πλευρα μου το παιχνιδι εφτασε στα ακρα ορισμενες φορες (εποχη προ-αποχωρησης)...σημερα ομως νομιζω οτι ημουν εως γαιδουρινα υπομονετικος.....κ φυσικα απολυτα κοσμιος ενω δν θα επρεπε μετα την 1η σελιδα του συγκεκριμενου τοπικ....(εξαιρεση αυτο για το μεγαλο του πουλι...)
Eγω οπως διαπιστωνεις δν εχω προβλημα με κανεναν.....σε ολα τα nicknames ανα topic απαντω με το ιδιο στυλ....απλα ο vasos δν το αντεχει....(ή απλα παιζει θελωντας ν'ανεβασει τα ποστ του....οπως ο ιδιος ανεφερε...εποχη προ-αποχωρησης...)....
 

Επισκέπτης
καλος το μεγαλιτερο χιστι και καυλιαρι του foroum!!!!καλος ιρθες καυλιαρι vasos!!!!respect!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χάθηκες κ ''πέθαναν'' κ τα παιδιά σου.Όλοι οι λαγοί εξαφανίστηκαν.Γύρνα να ρθουν κ αυτοί:
moutsos
lepando
peloponnisios
alfa261
nik6
Και άλλοι πολλοί.



ΓΥΡΝΑ Κ ΘΑ ΓΙΝΩ Κ ΠΑΝΑΘΑΣ :crazy: :crazy: :crazy:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αστα ρε φιλε νεκρα!!!αφου δεν φανηκαν μετα τον βιασμο στο κοκκαλισκακη......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..χαμούρα βασο....  ;)
 

Επισκέπτης
''Φιλοι'' δν ειστε ???? Σωστα θεωρω πως επραξα πετωντας σποντα στου vasos.....το τοπικ.....τεσπα....το θεωρω ληξαν το γεγονος....
Καλα αυτα τα ασχετα περι δουλειας/μπραβων/χρηματων μου τα προσπερναω....απλα τα παρεθεσες για την ιστορια....δν αποσκοπουν πουθενα...να 'χαμε να λεγαμε δλδ....(αυτα τα ειχα παραθεσει στην κοντρα μας....κ θεωρησα πως εχει ληξει.....μην με προκαλεις να γραφω κ εγω για τα δικα σου ''αντριλικια''...οτι ''δερνεις'' μονος σου ή παρεα με αλλα μη καλα παιδια...κλπ κλπ κλπ...)....
Οπως ειπε κ ο vasos.....δν ξεχναει ο μαλακοκλειν......
μην απλωνεις το χερι σου πιο μακρυα απο κει που φτανει!!!δες το σαν μια συμβουλη!!ΥΓ.εγω τις διαφορες μου τις λυνω παντα μονος μου και αυτο γιατι μπορω!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μην απλωνεις το χερι σου πιο μακρυα απο κει που φτανει!!!δες το σαν μια συμβουλη!!ΥΓ.εγω τις διαφορες μου τις λυνω παντα μονος μου και αυτο γιατι μπορω!!!

..αστον ρε γουορ....
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε vaso, καλως ωρισες και παλι στην παρεα μας!!!!
Τωρα , οσο για τις αντιδρασεις που δημιουργησε η επιστροφη σου , εγω ειλικρινα αδυνατω νατις κατανοησω( mclein) .Εχετε τιποτα να χωρισετε;;μηπως η επιστροφη σου θιγει καποια συμφεροντα του mclein;;,
Ασφαλως ΟΧΙ , απαντω εγω.. Λοιπον τι διαολο εγινε και δημιουργηθηκε τετοια αναστατωση;;;;  Κι εσυ ρε mclein , απο την μεχρι σημερα πορεια στο site παρα το νεαρο της ηλικιας σου , εδειξες οτι δεν εισαι κανενα κολοπαιδι.Γιατι διαολε σε πειραξε τοσο πολυ η αποχωρηση αλλα και η επιστροφη του  vasou;;; Υπαρχει καποισα κρυφη κοντρα μεταξυ σας;;; Σε εθιξε σε κατι και του το κραταγες ..Μανιατικο;;;ΕΛΕΟΣ πια με τις αντιδικιες φιλων εδω μεσα!!!!!
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Φιλε vaso, καλως ωρισες και παλι στην παρεα μας!!!!
Τωρα , οσο για τις αντιδρασεις που δημιουργησε η επιστροφη σου , εγω ειλικρινα αδυνατω νατις κατανοησω( mclein) .Εχετε τιποτα να χωρισετε;;μηπως η επιστροφη σου θιγει καποια συμφεροντα του mclein;;,
Ασφαλως ΟΧΙ , απαντω εγω.. Λοιπον τι διαολο εγινε και δημιουργηθηκε τετοια αναστατωση;;;;  Κι εσυ ρε mclein , απο την μεχρι σημερα πορεια στο site παρα το νεαρο της ηλικιας σου , εδειξες οτι δεν εισαι κανενα κολοπαιδι.Γιατι διαολε σε πειραξε τοσο πολυ η αποχωρηση αλλα και η επιστροφη του  vasou;;; Υπαρχει καποισα κρυφη κοντρα μεταξυ σας;;; Σε εθιξε σε κατι και του το κραταγες ..Μανιατικο;;;ΕΛΕΟΣ πια με τις αντιδικιες φιλων εδω μεσα!!!!!
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

οχι ρε συ.......απλα βγαινουν τα συμπλεγματα που κυκλοφορουν σε αυτες τις ηλικιες.....αλλα αφου ειδες...τί στα λεω!
 

Επισκέπτης
εγω μπαινω σε αυτο το σαιτ για να περασει η ωρα,να κανουμε χαβαλε και να πουμε και καμια πληροφορια!!εκανα τις γνωριμιες μου με ατομα απο δω μεσα μαλιστα με αρκετα απο αυτα βγαινω και  για τσαρκες!!επειδη οι αντιδικιες πισω απο ενα πληκτρολογιο δεν μου πανε ,δεν προκειται να απαντησω ξανα σε προσωπικα σχολια!!ας πουν οτι θελουν για μενα!!βαρεθηκα να ασχολουμαι με τον καθενα που γουσταρει καυγα!!
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
5 σελίδες από post  σε κάτι παραπάνω από 12 ώρες ... καθόλου άσχημα ... vasos ... welcome back φίλε.
 

Επισκέπτης
μην απλωνεις το χερι σου πιο μακρυα απο κει που φτανει!!!δες το σαν μια συμβουλη!!ΥΓ.εγω τις διαφορες μου τις λυνω παντα μονος μου και αυτο γιατι μπορω!!!
καλα ασε τις συμβουλες....ή καλυτερα δωσε τις εκει που στις ζητουν ή τις εχουν αναγκη.....
Οσο για τα αλλα....ωραια ειναι τα λογια....αλλα οι πραξεις μετρουν...

Τωρα , οσο για τις αντιδρασεις που δημιουργησε η επιστροφη σου , εγω ειλικρινα αδυνατω νατις κατανοησω( mclein) .Εχετε τιποτα να χωρισετε;;μηπως η επιστροφη σου θιγει καποια συμφεροντα του mclein;;,
Ασφαλως ΟΧΙ , απαντω εγω.. Λοιπον τι διαολο εγινε και δημιουργηθηκε τετοια αναστατωση;;;;  Κι εσυ ρε mclein , απο την μεχρι σημερα πορεια στο site παρα το νεαρο της ηλικιας σου , εδειξες οτι δεν εισαι κανενα κολοπαιδι.Γιατι διαολε σε πειραξε τοσο πολυ η αποχωρηση αλλα και η επιστροφη του  vasou;;; Υπαρχει καποισα κρυφη κοντρα μεταξυ σας;;; Σε εθιξε σε κατι και του το κραταγες ..Μανιατικο;;;ΕΛΕΟΣ πια με τις αντιδικιες φιλων εδω μεσα!!!!!
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Δν εχουμε να χωρισουμε τπτ.....δν εχω προβλημα ουτε κ με ενοιαζε αν εφυγε ή γυρισε ο βασος....εγω απλα ειχα πει οτι θα γυρισει κ επαληθευτηκα πανηγυρικα...τα αλλα ειναι ιστοριες....κ στο μυαλο του καθε βασου....που φαντασιωνεται κοντρες κ μαλακιες....εγω απλα εγραψα την αποψη μου...επειδη δν ειναι αποδεκτη....δν καταλαβαινω γιατι δν γινεται τουλαχιστον σεβαστη ????? Νεοελληνες μαλακες παντου κ κυριως μπροστα μου....που αδυνατουν να κατανοησουν το διαφορετικο...
Δηλαδη επρεπε να κρεμασω τη σημαια του φραπε εξω στο μπαλκονι μου επειδη γυρισε/εφυγε ο βασος....στα @@ μου οτι κ να κανει....απλα με ενοχλουν οι τυμπανοκρουσιες κ γενικα ο ανοητος χαβαλες του δημοτικου....απο ατομα μεγαλυτερης ηλικιας αλλα οπως αποδεικνυεται χαμηλοτερης νοημοσυνης....
Τεσπα....ειπα πολλα....

οχι ρε συ.......απλα βγαινουν τα συμπλεγματα που κυκλοφορουν σε αυτες τις ηλικιες.....αλλα αφου ειδες...τί στα λεω!
το δικο σου συμπλεγμα (η οπως αλλιως θες πες το) το ελυσες κ πηγες σε αλλων ?????

 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Καλωσοριζω και εγω με τη σειρα μου τον φιλο Vaso στο site ξανα.
Εγω αυτο που θα πω για αυτον ειναι οτι σε καποια δεδομενη στιγμη εστειλε pm με πολυ χρησιμες πληροφοριες,πραγμα που  κανεις εδω μεσα δεν το εχει κανει.Welcome Back...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Φιλε mclein, σορρυ που επεμβαινω αλλα απο την στιγμη που καποιος εχει ζητησει συγνωμη για κατι,Πιστευω οτι δεν ειναι σωστο να αναφερομαστε ξανα σε αυτο....With all my respect friend......να ξερεις παντως οτι εγω σε συμπαθω λογο του avator σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom