Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
ενταξει ρε φιλε,οκ!συγγνωμη αν παρεκτραπηκα λιγο...η αληθεια ειναι οντως οτι εχεις καλο χιουμορ αλλα πιστευω οτι δεν χρειαζοταν να το κανεις τωρα το ποστ,αλλα δε γαμιεται where the fuck!να σαι καλα!
no prob dude,ολα καλα.
Απλα ειπα να ποσταρω επειδη εκρινα οτι το τοπικ θελει λιγο το χαβαλε του και την κριτικη του.
Οταν δω παρομοια εννοειται οτι θα ποσταρω στο ιδιο στυλ,δεν ειναι τιποτα προσωπικο.
 

Επισκέπτης
και εσυ ρε μακλειν μην κρυβεσαι πισω απο τα ....δαχτυλα αλλων!!!

εγω οταν μιλαω....προσωποποιω τις εκφρασεις μου....φαντασου οτι καθε φορα που απανταω το κανω με παραθεση...για απολυτη κατανοηση....
Για ποια δακτυλα μιλας ???? Οταν μιλαω για σενα...το βασο κ τον οποιοδηποτε μιλαω παντα πεντακαθαρα....
 

Επισκέπτης
πεντακαθαρα μιλουσες οταν ειπες οτι η αποχωρηση του βασου σου θυμιζει καποιον??πεντακαθαρα μιλουσες οταν εγραψες για τους φιλους μου στο σαιτ?
 

Επισκέπτης
πεντακαθαρα μιλουσες οταν ειπες οτι η αποχωρηση του βασου σου θυμιζει καποιον??πεντακαθαρα μιλουσες οταν εγραψες για τους φιλους μου στο σαιτ?
συ ειπας να μην αναφερομαι στο νικνειμ σου.....κ σε πριβε μηνυμα (αν θες το παραθετω...)....κ σε γενικη συζητηση.....
Εγω ομως σου ειπα να αναφερεσαι στο νικνειμ μου ελευθερα.....κ πως δν εχω προβλημα με οτι κ να πεις.....

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 

Επισκέπτης
για τους φιλους μου το ειπες πριν σου γραψω το πριβε μηνυμα!!επισης ειπες οτι σχολιαζεις γραπτα μας ,ενω στην σποντα προς το προσωπο μου  στο θεμα αποχωρηση του βασου ,δεν εκανες παραθεση κειμενο μου!!πες οτι εκανες λαθος ή πολυ απλα μην το συνεχισεις!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
βασο τουλαχιστον εσυ ζητας συγγνωμη και εχεις μια ταπεινοτητα!!καποιοι αλλοι δεν ξερουν καν τις λεξεις αυτες!!

δυστυχως φιλε αυτο ειναι μια πραγματικοτητα αλλα δεν αφορα μονο τον μακλειν.......και για αυτο ηθελα να ηρεμησουμε λιγο και να προχωρησουμε μπροστα το σαιτ σε μια αλλη κατευθυνση πιο ουσιαστικη!δεν θελω πραγματικα κανεις μας να επανεμπλακει σε φασαρια και πολλους λογους
1)ειναι ανουσιο
2)επιβαρυνουμε τα υπολοιπα μελη με ανουσιες βρισιες και αντεκλισεις
3)χωνουμε τους μοντ σε μια λογικη αστυνομευσης ενω ο ρολος τους ειναι αλλος

κλεινοντας λοιπον θα ηθελα να σταματησουμε εδω και να παμε στα καθημερινα μας νεα,ο καθενας απο το ποστο του και οπως νομιζει καλυτερα για τον εαυτο του και για το σαιτ!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Παιδες μετα τις συγκινητικες σας εκκλισεις για επιστροφη μου και της γενικοτερης εξαρτησης μου απο την καφεινη και την συνεχη απορροφηση της απο τον οργανισμο μου αποφασισα να αναθεωρησω(το αρθρο 17.ν1658/2005 περι φραπεδολαγνειας και να επιστρεψω δριμυτερος για παρτη σας...........so VASOS is back!!!! :grin: :rolleyes: :rolleyes: :dancing: :dancing:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Vaso, μου χρωστάς ένα laptop!!!

:dancing: :dancing: :dancing:

PS: Δεν υπάρχει τέτοιο άρθρο ρε φίλε :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εγω βασο το ειπα!!!δεν ξερω απο στριπ ,απο στουντιο ,απο τιποτα!!ουτε καν την δουλεια μου ξερω!!οποτε ρωτατε αυτους που τα ξερουν ολα!!
 

Επισκέπτης
για τους φιλους μου το ειπες πριν σου γραψω το πριβε μηνυμα!!επισης ειπες οτι σχολιαζεις γραπτα μας ,ενω στην σποντα προς το προσωπο μου  στο θεμα αποχωρηση του βασου ,δεν εκανες παραθεση κειμενο μου!!πες οτι εκανες λαθος ή πολυ απλα μην το συνεχισεις!!
1.μετα δν επαναληφθηκε....μολις εστειλες το μνμ...δν ειπα για τους ''φιλους'' σου....(παραδεχτηκα κ στο μνμ οτι εκανα μαλακια που ειπα για τον Αντρεα).
2.Στη σποντα για σενα που ειχε γινει τοτε στην αποχωρηση του vasos...κ την οποια χρησιμοποιησα ξανα...απλα επιβεβαιωνα αυτα που ειχα πει κ τοτε παλι μου την πεσανε διαφοροι....

Δν νομιζω να κανω λαθος....απλά σας χαλαω το αρμονικο-φιλικο κλικαδορικο κλιμα που εχετε δημιουργησει....κ αυτο δν σου αρεσει..
 

Επισκέπτης
στην δικια μου αποχωρηση εγραψες για μενα και καλα εκανες!!δικαιωμα σου!!στην αποχωρηση ΤΟΥ ΒΑΣΟΥ πεταξες σποντα για μενα χωρις λογο!!το θεμα αναφεροταν στο βασο και οχι σε μενα!!επομενως εκανες φαουλ!!!δεν χαλας τιποτα ,απλα δεν καταλαβαινεις οτι τουλαχιστον εγω  δεν χαμπαριαζω απο κανεναν οτι δουλεια και αν λεει οτι κανει ,οσα λεφτα και αν εχει  ,οσους μπραβους και αν εχει!!δεν σου αρεσει αλλα ετσι ειμαι!!για να τελειωνουμε ,δεν με ενοχλεις -δεν σε ενοχλω!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
1.μετα δν επαναληφθηκε....μολις εστειλες το μνμ...δν ειπα για τους ''φιλους'' σου....(παραδεχτηκα κ στο μνμ οτι εκανα μαλακια που ειπα για τον Αντρεα).
2.Στη σποντα για σενα που ειχε γινει τοτε στην αποχωρηση του vasos...κ την οποια χρησιμοποιησα ξανα...απλα επιβεβαιωνα αυτα που ειχα πει κ τοτε παλι μου την πεσανε διαφοροι....

Δν νομιζω να κανω λαθος....απλά σας χαλαω το αρμονικο-φιλικο κλικαδορικο κλιμα που εχετε δημιουργησει....κ αυτο δν σου αρεσει..

ρε φιλε δεν υπαρχει κανενα κλικαδορικο κλιμα...απλα γνωριμια ή φιλια καποιων ατομων εδω μεσα!παρτο οπως θες.....το προβλημα αλλου ειναι!οτι δεν εχεις ταπεινωση μεσα σου(τουλαχιστον ετσι δειχνει η συμπεριφορα σου) και ο εγωισμος σου δεν σε αφηνει να δεις παραπερα......και σαν αποδειξη της δικης μου ταπεινωσης και δικου μου χαρακτηρα ζητησα να διαγραφουν ολα τα ποστ μου στα οποια σε χλευασα σαν ενδειξη καλης θελησης....δεν απαιτω να κανεις και εσυ το ιδιο...ετσι και αλλιως δεν με ενοχλει καθολου!οκ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μπερδευτηκες ή επανηλθες στο παλιο σου στυλ ???? μαλακοκλειν με ανεβοκατεβαζες πριν...... (θενξ σαβαλα)

ελπιζω να σου απαντησα με το τελευταιο ποστ μου εδω και στο αμαζον!
 

Επισκέπτης
στην δικια μου αποχωρηση εγραψες για μενα και καλα εκανες!!δικαιωμα σου!!στην αποχωρηση ΤΟΥ ΒΑΣΟΥ πεταξες σποντα για μενα χωρις λογο!!το θεμα αναφεροταν στο βασο και οχι σε μενα!!επομενως εκανες φαουλ!!!δεν χαλας τιποτα ,απλα δεν καταλαβαινεις οτι τουλαχιστον εγω  δεν χαμπαριαζω απο κανεναν οτι δουλεια και αν λεει οτι κανει ,οσα λεφτα και αν εχει  ,οσους μπραβους και αν εχει!!δεν σου αρεσει αλλα ετσι ειμαι!!για να τελειωνουμε ,δεν με ενοχλεις -δεν σε ενοχλω!
''Φιλοι'' δν ειστε ???? Σωστα θεωρω πως επραξα πετωντας σποντα στου vasos.....το τοπικ.....τεσπα....το θεωρω ληξαν το γεγονος....
Καλα αυτα τα ασχετα περι δουλειας/μπραβων/χρηματων μου τα προσπερναω....απλα τα παρεθεσες για την ιστορια....δν αποσκοπουν πουθενα...να 'χαμε να λεγαμε δλδ....(αυτα τα ειχα παραθεσει στην κοντρα μας....κ θεωρησα πως εχει ληξει.....μην με προκαλεις να γραφω κ εγω για τα δικα σου ''αντριλικια''...οτι ''δερνεις'' μονος σου ή παρεα με αλλα μη καλα παιδια...κλπ κλπ κλπ...)....
Οπως ειπε κ ο vasos.....δν ξεχναει ο μαλακοκλειν......
 

Επισκέπτης
ρε φιλε δεν υπαρχει κανενα κλικαδορικο κλιμα...απλα γνωριμια ή φιλια καποιων ατομων εδω μεσα!παρτο οπως θες.....το προβλημα αλλου ειναι!οτι δεν εχεις ταπεινωση μεσα σου(τουλαχιστον ετσι δειχνει η συμπεριφορα σου) και ο εγωισμος σου δεν σε αφηνει να δεις παραπερα......και σαν αποδειξη της δικης μου ταπεινωσης και δικου μου χαρακτηρα ζητησα να διαγραφουν ολα τα ποστ μου στα οποια σε χλευασα σαν ενδειξη καλης θελησης....δεν απαιτω να κανεις και εσυ το ιδιο...ετσι και αλλιως δεν με ενοχλει καθολου!οκ?
1.δν χρειαζεται να μου λες τι υπαρχει κ τι οχι....κρινω μονος μου καλως ή κακως...σωστα ή λανθασμενα...
2.προβλημα δν υπαρχει....εγω απλα απαντω....
3.ταπεινωση ???? ταπεινοτητα θες να πεις ετσι ???
4.να ειμαι ταπεινος κ μη εγωιστης για ποιο λογο ???? μεσα σ'ενα φορουμ το οποιο ουδεμια σχεση εχει με την πραγματικη ζωη μου...μπορω να διαμορφωσω οποιο προφιλ γουσταρω κ αυτο του εξυπνου ειρωνα μου παει γαντι....διαφωνεις ???
5.οταν χλευαζες κ εγραφες δν σκεφτηκες οτι δν ειναι μερος του χαρακτηρος κ της καλης καρδιας σου ??? (καποτε ειπαν...μην κανεις κατι για το οποιο θα μετανοιωσεις αργοτερα....)....
6.αυτο μας ελλειπε να απαιτεις.....

Τελικα ο λογος που γραφω κ θα συνεχισω να το κανω καθε φορα που κατι δν μου αρεσει ειναι ο εξης....

We shall show mercy, but we shall not ask for it.....

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε συ μακλειν ξεκολλα και εσυ!το παραχεσες!και ουσιαστικα εσυ το αρχισες σημερα το ολο νταβαντουρι!και στο τελος δε ζητας ουτε ενα απλο συγγνωμη οπως κανουν οι σοβαροι και σωφρονες ανθρωποι!δεν σου ζηταω να ζητησεις συγγνωμη αλλα τουλαχιστον κοφτο!μην τσιγκλας αλλο τον warhol και κανεναν αλλον!οκ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
1.δν χρειαζεται να μου λες τι υπαρχει κ τι οχι....κρινω μονος μου καλως ή κακως...σωστα ή λανθασμενα...
2.προβλημα δν υπαρχει....εγω απλα απαντω....
3.ταπεινωση ???? ταπεινοτητα θες να πεις ετσι ???
4.να ειμαι ταπεινος κ μη εγωιστης για ποιο λογο ???? μεσα σ'ενα φορουμ το οποιο ουδεμια σχεση εχει με την πραγματικη ζωη μου...μπορω να διαμορφωσω οποιο προφιλ γουσταρω κ αυτο του εξυπνου ειρωνα μου παει γαντι....διαφωνεις ???
5.οταν χλευαζες κ εγραφες δν σκεφτηκες οτι δν ειναι μερος του χαρακτηρος κ της καλης καρδιας σου ??? (καποτε ειπαν...μην κανεις κατι για το οποιο θα μετανοιωσεις αργοτερα....)....
6.αυτο μας ελλειπε να απαιτεις.....

Τελικα ο λογος που γραφω κ θα συνεχισω να το κανω καθε φορα που κατι δν μου αρεσει ειναι ο εξης....

We shall show mercy, but we shall not ask for it.....

εχεις σε ολα δικιο.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Vaso, μου χρωστάς ένα laptop!!!

:dancing: :dancing: :dancing:

PS: Δεν υπάρχει τέτοιο άρθρο ρε φίλε :2funny: :2funny: :2funny:

ελα ρε θηριο!θα σου παρω το πιο καινουριο και το πιο αθραυστο γιατι ποτε δεν ξερεις....ειμαι και λιγο κυκλοθυμικος!μπορει και να την ξανακανω,αλλα εσυ θα βαρας το λαπτοπ κατω και δεν θα σπαει με τιποτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom