Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Επισκέπτης
Φιλε mclein, σορρυ που επεμβαινω αλλα απο την στιγμη που καποιος εχει ζητησει συγνωμη για κατι,Πιστευω οτι δεν ειναι σωστο να αναφερομαστε ξανα σε αυτο....With all my respect friend......να ξερεις παντως οτι εγω σε συμπαθω λογο του avator σου.
Ετσι....ολους τους ενωνει ο Γιαννακης.....:):):):):):):)....
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ειναι ωραια τα μπουζουκια ρε παιδια και ειδικα στον Γιαννακη εχει πολλα μουν..κια  μονα τους. Για να γινει ενα scouting εκει και γρηγορα.
Μηπως ανεβει και κανενα thread "Mπουζουκτσιδικα που γαμα¨χα..χα..χα..χα
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Τώρα πρόσεξα το θρεντ, vasos welcome back, αν και στο είπα στο θρεντ που είδα και έγραψες για τον νέο μοντ....
Ρε maclein, δε φαίνεσαι κακό παιδί, γιατί βγάζεις αυτό το ειρωνικό και το πικρόχολο - προκλητικό στυλάκι ;;;
Έχεις μια τάση γενικώς να ειρωνεύεσαι τους άλλους, θα σου έλεγα να το κοιτάξεις....
Με ότι δεν σε ενδιαφέρει, (όπως δήλωσες για την αποχώρηση - επιστροφή του  vasos), ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ !
ΣΕ ΕΒΑΛΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ; ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΕΝΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ, ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΝΩ ΤΟΥ.
Αυτά από μένα, και πίστεψε με , χωρίς ίχνος κακίας, δε ξέρω κανέναν από τους 2 σας, αλλά δεν μπορώ να μην πώ αυτό που σκέφτομαι....
 

Επισκέπτης
Ειναι ωραια τα μπουζουκια ρε παιδια και ειδικα στον Γιαννακη εχει πολλα μουν..κια  μονα τους. Για να γινει ενα scouting εκει και γρηγορα.
Μηπως ανεβει και κανενα thread "Mπουζουκτσιδικα που γαμα¨χα..χα..χα..χα
Ναι αλλα κλαινε τα μουνακια στον Πλουταρχο....κ εχουν μια εκδικητικη διαθεση περι των ανδρων....καθοτι πληγωμενες/κερατωμενες/χωρισμενες....κλπ -νες....
Ειναι δυσκολα τα πραγματα εκει....λογω νοοτροπιας...αλλα σαν κλιμα...σε προδιαθετει....
Ολα αυτα για την πλειοψηφια....βεβαια υπαρχουν κ τα ξεκωλλα που ειναι παντα διαθεσιμα....υπαρχουν κ οι λουλουδουδες...(μη γελας εσυ...ξερεις ποιος..)......

Αυτα....αντε ν'ανοιξει καποιος κανενα τοπικ περι μπουζουκιων κλπ να μας κατατοπι(ζ)/(σ)ουν οι ειδικοι .....για να μαθαινουμε οι πιτσιρικαδες....
 

Επισκέπτης
Τώρα πρόσεξα το θρεντ, vasos welcome back, αν και στο είπα στο θρεντ που είδα και έγραψες για τον νέο μοντ....
Ρε maclein, δε φαίνεσαι κακό παιδί, γιατί βγάζεις αυτό το ειρωνικό και το πικρόχολο - προκλητικό στυλάκι ;;;
Έχεις μια τάση γενικώς να ειρωνεύεσαι τους άλλους, θα σου έλεγα να το κοιτάξεις....
Με ότι δεν σε ενδιαφέρει, (όπως δήλωσες για την αποχώρηση - επιστροφή του  vasos), ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ !
ΣΕ ΕΒΑΛΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ; ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΕΝΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ, ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΝΩ ΤΟΥ.
Αυτά από μένα, και πίστεψε με , χωρίς ίχνος κακίας, δε ξέρω κανέναν από τους 2 σας, αλλά δεν μπορώ να μην πώ αυτό που σκέφτομαι....

ΜсLein παρακαλω....

Γιατι να κοιταξω το στυλ μου ??? Αυτο ταιριαζει μεσα σ'ενα φορουμ....αρκει να ξερεις να το χειριζεσαι κ να μην παρεκτρεπεσαι με βρισιες κλπ....

Ολα τα θεματα...με ενδιαφερουν ή οχι μπορω να λεω μια αποψη...ειτε γενικοτερης μορφης...ειτε επι προσωπικου....οποτε κ σ'αυτο το θεμα...εγραψα κατι γενικο....κ ουσιαστικα επαληθευτηκα...κ απλα ο βασος αρπαχτηκε...

Ισα ισα....δν μ'ενδιαφερει να τραβαω την προσοχη ανωνυμα....να μου πεις οτι το εκανα εξω...στον πραγματικο κοσμο...να το δεχτω...(π.χ για τα υλικα μου αγαθα...)...αλλα γενικα προσπαθω να περναω απαρατηρητος...οποτε σε βεβαιωνω πως κανεις λαθος....

Δν υπαρχει θεμα παρεξηγησης....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
ΜсLein παρακαλω....

Γιατι να κοιταξω το στυλ μου ??? Αυτο ταιριαζει μεσα σ'ενα φορουμ....αρκει να ξερεις να το χειριζεσαι κ να μην παρεκτρεπεσαι με βρισιες κλπ....

Ολα τα θεματα...με ενδιαφερουν ή οχι μπορω να λεω μια αποψη...ειτε γενικοτερης μορφης...ειτε επι προσωπικου....οποτε κ σ'αυτο το θεμα...εγραψα κατι γενικο....κ ουσιαστικα επαληθευτηκα...κ απλα ο βασος αρπαχτηκε...

Ισα ισα....δν μ'ενδιαφερει να τραβαω την προσοχη ανωνυμα....να μου πεις οτι το εκανα εξω...στον πραγματικο κοσμο...να το δεχτω...(π.χ για τα υλικα μου αγαθα...)...αλλα γενικα προσπαθω να περναω απαρατηρητος...οποτε σε βεβαιωνω πως κανεις λαθος....

Δν υπαρχει θεμα παρεξηγησης....
Σόρρυ για το λάθος στο νικ....
έγραψα απλά αυτό που αποκόμησα ως εντύπωση από τα γραφόμενα σου κατά καιρούς....
Θα μπορούσες να είσαι γενικά λιγάκι πιο cool....άρα γιατί το κάνεις....;
Φιλικά
 

Επισκέπτης
Σόρρυ για το λάθος στο νικ....
έγραψα απλά αυτό που αποκόμησα ως εντύπωση από τα γραφόμενα σου κατά καιρούς....
Θα μπορούσες να είσαι γενικά λιγάκι πιο cool....άρα γιατί το κάνεις....;
Φιλικά
Γιατι μ'αρεσει το παιχνιδι των λεξεων....απλα πραγματα....γι'αυτο κ μονο γραφω εδω....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Γιατι μ'αρεσει το παιχνιδι των λεξεων....απλα πραγματα....γι'αυτο κ μονο γραφω εδω....

Καλή διασκέδαση τότε my friend....
Υποκλίνομαι στον πρωτομάστορα του γραπτού λόγου.

:headbang: :headbang: :headbang: :idiot: :idiot: :idiot: :headbang: :headbang: :headbang:

Εννοείται φιλικά πάντα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φιλτατε johnny σε ευχαριστω πολυ.Εν συνεχεια θα ηθελα να αναφερω οτι δεν φταιει μονο ο μακλειν αλλα κυριως εγω που αρπαχτηκα και εγινε οτι εγινε μετα,οποτε για μενα το θεμα ειναι ληξαν και ο μακλειν και ο καθε αλλος μπορει και πρεπει να εχει το στυλ που θελει και του αρμοζει χωρις μπινελικια κλπ.Το θεμα ειναι οτι απλα εγω ειμαι λιγο εως πολυ ισως ευθικτος και παρα πανω απο το επιτρεπομενο ισως χαβαλετζης με τροπους που δεν αρμοζουν στους κανονες του φορουμ,απλα αυτος ειμαι!και ζητω και παλι συγγνωμη κυριως απο τον panosmpos που γνωριζομαστε καπως καλυτερα κιολας διοτι εξαιτιας μου βρεθηκε σε πολυ δυσκολη θεση και εχει δικιο να μου κραταει μουτρα!ελπιζω να με συγχωρεσει συντομα.Μακλειν προχωρα ακαθεκτα οπως ησουν χωρις καμμια παρεμβολη πια απο εμενα σε ζητηματα επι προσωπικου.Ευχομαι και πιστευω οτι στο μελλον θα ειμαστε και καλοι συνομιλητες τουλαχιστον!
 

Επισκέπτης
Aντε βρε..δωστε ενα φιλακι ο ενας στον αλλον και ολα μελι γαλα....Αντε...
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
φιλτατε johnny σε ευχαριστω πολυ.Εν συνεχεια θα ηθελα να αναφερω οτι δεν φταιει μονο ο μακλειν αλλα κυριως εγω που αρπαχτηκα και εγινε οτι εγινε μετα,οποτε για μενα το θεμα ειναι ληξαν και ο μακλειν και ο καθε αλλος μπορει και πρεπει να εχει το στυλ που θελει και του αρμοζει χωρις μπινελικια κλπ.Το θεμα ειναι οτι απλα εγω ειμαι λιγο εως πολυ ισως ευθικτος και παρα πανω απο το επιτρεπομενο ισως χαβαλετζης με τροπους που δεν αρμοζουν στους κανονες του φορουμ,απλα αυτος ειμαι!και ζητω και παλι συγγνωμη κυριως απο τον panosmpos που γνωριζομαστε καπως καλυτερα κιολας διοτι εξαιτιας μου βρεθηκε σε πολυ δυσκολη θεση και εχει δικιο να μου κραταει μουτρα!ελπιζω να με συγχωρεσει συντομα.Μακλειν προχωρα ακαθεκτα οπως ησουν χωρις καμμια παρεμβολη πια απο εμενα σε ζητηματα επι προσωπικου.Ευχομαι και πιστευω οτι στο μελλον θα ειμαστε και καλοι συνομιλητες τουλαχιστον!

Φίλε vasos, με τον φίλο μιλάμε ΓΕΝΙΚΑ.
Και όπως θα παρατήρησες, χωρίς φωνές και ιστορίες...
Sorry to break the news to you, αλλά δεν αφορά μόνο εσένα....
Έχει συμβεί και σε άλλες συζητήσεις του.
Το δικό σου θέμα ήταν απλά η αφορμή για να παρατηρήσω ότι ο φίλος mclein γενικά είναι λίγο είρων μερικές φορές.....
Δε μου άρεσε, και του το είπα.
Και πάλι welcome back....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Από ότι βλέπω, (απουσία απάντησης)  μάλλον δε σου αρέσει πάντα το παιχνίδι των λέξεων.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Καλή διασκέδαση τότε my friend....
Υποκλίνομαι στον πρωτομάστορα του γραπτού λόγου.

:headbang: :headbang: :headbang: :idiot: :idiot: :idiot: :headbang: :headbang: :headbang:

Εννοείται φιλικά πάντα.

Καλα ο πρωτομαστορας δν ειμαι.....καθοτι απ'τους νεοτερους ηλικιακα μεσα στο σαιτ....αλλα ενα ταλεντακι το εχω οσο να 'ναι.....εχω παραδειγματα να μοιαξω μεγαλωνοντας....
Από ότι βλέπω, (απουσία απάντησης)  μάλλον δε σου αρέσει πάντα το παιχνίδι των λέξεων.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Τωρα στο ασχετο κ χωρις να με εμπνεει το θεμα δν μπορω να παιξω....ασε που εδωσα ''τα ρεστα'' μου τις τελευταιες ωρες.....:):):):).....

Others can play that game too, you know.....!
Ι know ''baby''....everybody can play....but only one is the winner !!!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Καλα ο πρωτομαστορας δν ειμαι.....καθοτι απ'τους νεοτερους ηλικιακα μεσα στο σαιτ....αλλα ενα ταλεντακι το εχω οσο να 'ναι.....εχω παραδειγματα να μοιαξω μεγαλωνοντας....Τωρα στο ασχετο κ χωρις να με εμπνεει το θεμα δν μπορω να παιξω....ασε που εδωσα ''τα ρεστα'' μου τις τελευταιες ωρες.....:):):):).....
Ι know ''baby''....everybody can play....but only one is the winner !!!

Αυτό το στυλάκι ρε φίλε είναι πιο ο.κ......
Αυτο προσπαθώ να καταλάβεις τόση ώρα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ειναι ωραια τα μπουζουκια ρε παιδια και ειδικα στον Γιαννακη εχει πολλα μουν..κια  μονα τους. Για να γινει ενα scouting εκει και γρηγορα.
Μηπως ανεβει και κανενα thread "Mπουζουκτσιδικα που γαμα¨χα..χα..χα..χα

H πρώτη πετυχημένη κουβέντα σε πέντε σελίδες thread.
Welcome back vasos
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
παντα διαθεσιμα....υπαρχουν κ οι λουλουδουδες...(μη γελας εσυ...ξερεις ποιος..)......

Αυτα....αντε ν'ανοιξει καποιος κανενα τοπικ περι μπουζουκιων κλπ να μας κατατοπι(ζ)/(σ)ουν οι ειδικοι .....για να μαθαινουμε οι πιτσιρικαδες....

Και μια καλή ιδέα thread, ποια λουλουδού  :knockinb: και γιατί
 

Επισκέπτης
Και μια καλή ιδέα thread, ποια λουλουδού  :knockinb: και γιατί

Προτιμιση στις Λευκορωσιδες....κ Λιθουανες...(μη γελας παλι εσυ που ξερεις...)....
Αυτό το στυλάκι ρε φίλε είναι πιο ο.κ......
Αυτο προσπαθώ να καταλάβεις τόση ώρα.
αν με εχεις παρατηρησει γενικα στο σαιτ....δν ειμαι ουτε προκλητικος ουτε ειρωνικος γενικα....απλα με τον βασο υπηρχε ενα θεμα το οποιο λυθηκε μεσα σε 2 μονο πριβε μηνυματα...ελπιζω δια παντως....κ η ειρωνεια προερχοταν απο θεματα εκτος του μειν....παλαιοτερα.....οσο για τον warhol....κ με αυτον λυθηκαν τα θεματα/προβληματα μας....με την κοινη μη αναφορα μας στο προσωπο/νικνειμ του εκαστοτε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom