Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Επισκέπτης
Ωραία, best value for money τα Ρώσσικα
Οχι οι καθαρες Ρωσιδες ομως....ειναι απολυτα επαγγελματιες στη δουλεια τους κ φοβερα παγωμενες..δν σκεπτονται παιχνιδια με τους πελατες,μονο πως θα φυγουν τα πανερια!!!....γι'αυτο κ δν δουλευουν πολυ (δν πουλανε πολλα πανερακια)....γι'αυτο κατι Ουκρανες-Λιθουανες-Ρουμανες κανουν παταγο...(ξεπουλανε καθε βραδυ...κ εχουν κ τα τυχερα απο καψουρηδες κλπ κλπ..)....

Σαφεστερο ???
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Οχι οι καθαρες Ρωσιδες ομως....ειναι απολυτα επαγγελματιες....γι'αυτο κ δν δουλευουν πολυ....γι'αυτο κατι Ουκρανες-Λιθουανες-Ρουμανες κανουν παταγο...

Για λουλουδούδες μιλάμε explicitly;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Οχι οι καθαρες Ρωσιδες ομως....ειναι απολυτα επαγγελματιες στη δουλεια τους κ φοβερα παγωμενες..δν σκεπτονται παιχνιδια με τους πελατες,μονο πως θα φυγουν τα πανερια!!!....γι'αυτο κ δν δουλευουν πολυ (δν πουλανε πολλα πανερακια)....γι'αυτο κατι Ουκρανες-Λιθουανες-Ρουμανες κανουν παταγο...(ξεπουλανε καθε βραδυ...κ εχουν κ τα τυχερα απο καψουρηδες κλπ κλπ..)....

Σαφεστερο ???

Οι καψούρηδες έχουν κανά τυχερό, μακ, ή μένουν αιωνίως καψούρηδες (και με την κόρη του χούφταλη); ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Οι καψούρηδες έχουν κανά τυχερό, μακ, ή μένουν αιωνίως καψούρηδες (και με την κόρη του χούφταλη); ;)


εχουν,εχουν.............παραθετω "ειδα τί εκανες με την φιλη μου την μοντεστα"!χαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Οι καψούρηδες έχουν κανά τυχερό, μακ, ή μένουν αιωνίως καψούρηδες (και με την κόρη του χούφταλη); ;)
o καψουρης...οπως ειπε κ ο βασος εχουν τυχερα....αλλα ο πρωταρχικος στοχος τους ειναι το εκαστοτε δευτερο-τριτο ''σκυλακι'' του μαγαζιου...επειδη ομως κ αυτο ειναι καβατζομενο στις περισσοτερες των περιπτωσεων...στρεφονται προς τις λουλουδουδες...κ μετα στα κοριτσακια απ'τα διπλανα τραπεζια....κ τοτε γινεται της κ@ριολ@ς....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μια ηταν η λουλουδου κολαση!η μαργαριτα του παλιου baby o στην πεγκυ ζηνα!τετοιο κουνημα δεν εχω ξανασυναντησει!στον εναμιση χορο(και πολυ λεω) ειχες χυσει χωρις φραπε!κριμα που την χασαμε....τοσο προωρα!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Οχι οι καθαρες Ρωσιδες ομως....ειναι απολυτα επαγγελματιες στη δουλεια τους κ φοβερα παγωμενες..δν σκεπτονται παιχνιδια με τους πελατες,μονο πως θα φυγουν τα πανερια!!!....γι'αυτο κ δν δουλευουν πολυ (δν πουλανε πολλα πανερακια)....γι'αυτο κατι Ουκρανες-Λιθουανες-Ρουμανες κανουν παταγο...(ξεπουλανε καθε βραδυ...κ εχουν κ τα τυχερα απο καψουρηδες κλπ κλπ..)....

Σαφεστερο ???

By all means dear Watson
 

BigB00bLover

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
μια ηταν η λουλουδου κολαση!η μαργαριτα του παλιου baby o στην πεγκυ ζηνα!τετοιο κουνημα δεν εχω ξανασυναντησει!στον εναμιση χορο(και πολυ λεω) ειχες χυσει χωρις φραπε!κριμα που την χασαμε....τοσο προωρα!

Λες για μια λεπτή, μελαχρινή, με σκούρο δέρμα που δεν έμοιαζε με Ελληνίδα?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λες για μια λεπτή, μελαχρινή, με σκούρο δέρμα που δεν έμοιαζε με Ελληνίδα?

οχι....λεω για μια κοντουλα ξανθουλα κουκλιτσα που δουλευε πιο παλια στα αφροδιτη......και μετα baby o υπογειου.....και εκανε τον χορευομενο!(ακου εκφραση που βρηκα ο κερατας) να σπαρταραει σαν ροφο που τον χτυπουνε 2 ψαροντουφεκα μαζι στα βαθη του ωκεανου!!!!!
 

BigB00bLover

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
οχι....λεω για μια κοντουλα ξανθουλα κουκλιτσα που δουλευε πιο παλια στα αφροδιτη......και μετα baby o υπογειου.....και εκανε τον χορευομενο!(ακου εκφραση που βρηκα ο κερατας) να σπαρταραει σαν ροφο που τον χτυπουνε 2 ψαροντουφεκα μαζι στα βαθη του ωκεανου!!!!!

Μέσα έπεσα  :2funny:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
vaso welcome, αν και δεν εγινε αισθητη η απουσια σου( δεν ελειψες και πολυ :P)
εχω μια απορια που με τρωει. vasos και mclein μεχρι προχτες δεν εισασταν μια χαρα με εκατερωθεν καλα σχολια ή ειναι η ιδεα μου??
p.s. τι στο διαλο γινεταισ ε αυτο το site. καθε λιγο και λγιακι εχουμε και μια φασαρια  (paragogo, stavro kok) (ρητορικη η ερωτηση)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vaso welcome, αν και δεν εγινε αισθητη η απουσια σου( δνε ελειψες και πολυ :P)
εχω μια απορια που με τρωει. vasos και mclein μεχρι προχτες δεν εισασταν μια χαρα με εκατερωθεν καλα σχολια ή ειναι η ιδεα μου??
p.s. τι στο διαλο γινεταισ ε αυτο το site. καθε λιγο και λγιακι εχουμε και μια φασαρια  (paragogo, stavro kok) (ρητορικη η ερωτηση)

τελειωσαν αυτα πια....τα βρηκαμε με τον μακλειν,οκ?ωρα για ενημερωση-γνωση και ΔΡΑΣΗ!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
vaso θα δράσεις πουθενά και θα γράψεις κανά report γιατί τα post τελευταία θυμίζουν Δρούζα;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vaso θα δράσεις πουθενά και θα γράψεις κανά report γιατί τα post τελευταία θυμίζουν Δρούζα;

και θα δρασω και εχω ηδη δρασει αλλα λαου λαου...αγαλι αγαλι θα ερθουν οι ενημερωσεις.........μην εισαι τοσο ανυπομονος μωρο μου!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Λουλούδι του φραπέ τόσο καιρό εδώ ραπόρτο live από εσέ δεν έχω δει
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λουλούδι του φραπέ τόσο καιρό εδώ ραπόρτο live από εσέ δεν έχω δει

βρε δεν κρατιεσαι......οτι θες στειλε μου πμ....μονο για ερωτησεις συγκεκριμενες...οχι να σου παραθεσω ολοκληρα κατεβατα,ετσι?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μου λείπεις πολύ.Τα οπαδικά δεν έχουν νόημα πια χωρίς εσένα.Δες το θρεντ σου για την ΠΑΝΑΘΑ που είχες κάνει.Σκοτάδι,πίσσα κ έρεβος.

[move]ΓΥΡΝΑ Κ ΘΑ ΓΙΝΩ Κ ΠΑΝΑΘΑΣ[/move]
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Μου λείπεις πολύ.Τα οπαδικά δεν έχουν νόημα πια χωρίς εσένα.Δες το θρεντ σου για την ΠΑΝΑΘΑ που είχες κάνει.Σκοτάδι,πίσσα κ έρεβος.

[move]ΓΥΡΝΑ Κ ΘΑ ΓΙΝΩ Κ ΠΑΝΑΘΑΣ[/move]
ρε φιλε χαθηκε και ο μουτσος η εμενα μου φενετε?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ʼνοιξα σχετικό θρεντ,όπως είδες.Στο μυάλό μου είσαι αδελφέ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom