Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ωραία τα έγραφε ο Duracell, η kaulitsa όμως με νοιάζει περισσότερο :grouphug: :grin:
 

Επισκέπτης
Ωραία τα έγραφε ο Duracell, η kaulitsa όμως με νοιάζει περισσότερο :grouphug: :grin:

Φιλαράκο ακόμα και αλήθεια να έγραφε ο Duracell, έχω την αίσθηση όταν αν έβλεπες το μοντέλο (αν ήταν η kaulitsa, η Ελένη, η Γιώτα ή η Κατερίνα ουδεμία σχέση έχει) μπροστά σου και ολόκληρη... μάλλον θα έκανες μεταβολή και θα έτρεχες προς άγνωστη κατεύθυνση αλαλάζοντας!!!

Δεν ξέρω, αλλά έχω το ταλέντο να διακρίνω πολύ εύκολα την... "ευτράφεια"!!!!! Εκτός βέβαια αν σου αρέσουν τα "μεγάλα κυβικά"!
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
Εδώ και καιρό έχουν εξαφανιστεί όλοι οι παλιοί (stavros, anal hunter, glykotsoutsounos , kotatsarikos κλπ)  η kaylitsa μας μάρανε.
 

Επισκέπτης
Μάλλον ντρέπονται για εμφανιστούν γιατι αποκαλύφθηκε η "απάτη" τους  :grin:

Επίσης μην ξεχνάτε οτι πολλοί δημιουργούν διπλά και τριπλά accounts, βγάζουν τα απωθημένα τους και μετά συνεχίζουν και μπαίνουν με το αρχικό τους account.

ανέκαθεν τα ιντερακτιβ σαιτ αποτελούσαν καταφυγιο των απανταχου ψυχοπαθων/βλαμένων/ψευτών/κομπλεξικών/ανασφαλών/αποτυχημένων/ ή και μιγμα αυτων.

Τι σας εκανε τοση εντυπωση?
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Λετε να του πηρε κανενα νεφρο η Καυλιτσα τελικα...?

(black humor μην βαρατε..!)
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
σορρυ παιδια εχω χασει επισοδεια..τελικα ητανε μουφα η ιστορια με την καβλιτσα?
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Το ψέμμα των δύο (ή μήπως του ενός, με δύο nicknames) φάνηκε μόνο και μόνο από το γεγονός ότι ο πούτσος του Duracell που υποτίθεται πώς έγλυφε η kaulitsa στη συνάντηση και φωτογράφιση που υποτίθεται είχαν πρόσφατα, ήταν ακριβώς ο ίδιος πούτσος με 'κείνον που φαινόταν να γλύφει η kaulitsa στο avatar της που ανέκαθεν post-άριζε στο site. Για σκεφτείτε το λίγο και θα δείτε πόσο δίκιο έχω. Και ας αρχίσουν να λένε κάποιοι και πάλι εξυπνάδες περί πουτσο-παρατηρητικότητας. Έ όχι ρε φίλε. Προκειμένου να δείξω ότι δύο (ή μηπως ένα και μοναδικό) τυπάκια δε μπορούν να μας αντιμετωπίζουν όλους ως κορόιδα, μέχρι και πούτσους θα καθήσω να παρατηρήσω.  :tickedoff:
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Γενικα η ολη συμπεριφορα του ηταν υποπτη.
Εγω αν ημουνα στη θεση του και ελεγα αληθεια θα εκανα τα παντα για να πεισω τους αλλους οτι λεω αληθεια , ενω αυτος μας αποκαλουσε ζηλιαρηδες , ελεγε οτι πεισμωσε και δεν φερνει αλλες αποδειξεις , τονιζε οτι πηδαει καθε μερα και διαφορετικη γκομενα(...) οποτε δεν εχει αναγκη να το παιξει μαγκας και γενικοτερα ειρωνευοταν οποιον τον αμφισβητουσε.
Ακομα ενω δηλωνε φωτογραφος με studio οι φωτος ηταν τελειως ερασιτεχνικες και με μη επαγγελματικο φωτισμο.

Επισης αποκλειεται ενα μπαζακι σαν την καυλιτσα να δεχοταν να βγουν φωτος της σε τετοιο site επειδη θα ηξερε τι κραξιμο θα ετρωγε για την εμφανιση της.Και ακομα περισσοτερο αφου εφαγε το κραξιμο μπορεσε και ξαναεμφανιστηκε στο site χωρις να αναφερθει στα υποτιμητικα σχολια.

Το πιο πιθανο σεναριο ηταν οτι φωτογραφισε καποια φιλη/γκομενα του σε ασχετη στιγμη και δημιουργησε 2ο account για να στησει την ιστορια.
Τωρα εχει εξαφανιστει ειτε απο ντροπη/τσατιλα ειτε επειδη ψηνει την ιδια "γκομενα" για νεες φωτος πιο πειστικες...

Παντως τοτε κανεις δεν ειχε αμφισβητισει οτι μπορει καποια να βγαλει γυμνες φωτος της στο νετ , ολοι αμφισβητουσαν το γεγονος οτι στα καλα καθουμενα επελεξε τον ντουρ απο ολο το site για να βγαλει τις φωτος και να τις δημοσιευσει...
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
τι κανει ο κοσμος για λιγη δημοσιοτητα..
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Ακομα ενω δηλωνε φωτογραφος με studio οι φωτος ηταν τελειως ερασιτεχνικες και με μη επαγγελματικο φωτισμο.

+1.000.000.000.000.000.000.000

Καθ'οτι γραφίστας, ήταν το πρώτο πράγμα που πρόσεξα...
Εκτός ότι οι φωτο ήταν κακής ποιότητας, ήταν και κακής ¨σύλληψης", δλδ ένας φωτογράφος πρέπει να έχει φαντασία και τέχνη στο στήσιμο των μοντέλων...
Αλλά δεν ήθελα να μιλήσω, μην παρεξηγηθώ, αφού είμαι και νέο σχετικά μέλος....
 

polyoraios

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
μπορεί να έχει γραφτεί στον akto για μαθήματα
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Το ψέμμα των δύο (ή μήπως του ενός, με δύο nicknames) φάνηκε μόνο και μόνο από το γεγονός ότι ο πούτσος του Duracell που υποτίθεται πώς έγλυφε η kaulitsa στη συνάντηση και φωτογράφιση που υποτίθεται είχαν πρόσφατα, ήταν ακριβώς ο ίδιος πούτσος με 'κείνον που φαινόταν να γλύφει η kaulitsa στο avatar της που ανέκαθεν post-άριζε στο site. Για σκεφτείτε το λίγο και θα δείτε πόσο δίκιο έχω. Και ας αρχίσουν να λένε κάποιοι και πάλι εξυπνάδες περί πουτσο-παρατηρητικότητας. Έ όχι ρε φίλε. Προκειμένου να δείξω ότι δύο (ή μηπως ένα και μοναδικό) τυπάκια δε μπορούν να μας αντιμετωπίζουν όλους ως κορόιδα, μέχρι και πούτσους θα καθήσω να παρατηρήσω.  :tickedoff:

Εντάξει ρε συ, αστειευτήκαμε λίγο με το θέμα, αλλά τι να κάνουμε που ....προσφερόταν !
Όχι πάντως με κακή διάθεση ....... :thumbsup: :thumbsup:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
όχι ρε παιδιά δεν εξαφανίστηκαν, απλώς το φίλμ είχε πολλές στάσεις ατράβηχτες και μέχρι να τις τραβήξουν όλες........................
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Μην ασχολείστε ρε παλικάρια, ήταν δεν ήταν αλήθεια εμάς τι μας νοιάζει, εμείς πηδήξαμε;
Αν πήδηξε κάποιος και το ξαναλέω ΑΝ, τότε μαγκιά του, αν πάλι όχι, τότε κρίμα που έκατσε και ξόδεψε φαιά ουσία για να στήσει την ιστορία του.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ειδικά αν για να στήσει την ιστορία του αναγκάστηκε να πηδήξει μπάζο!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
τοντοκ :2funny:

την καυλιτσα παντως την πηρε το ματι μου τις προαλλες ονλαιν........τον ντουρασελ παλι οχι.......

και σιγα τη μαγκια και το κατορθωμα που καταφερε και πηδηξε.......ο πρωτος ειναι ή ο τελευταιος? να ανοιξει θρεντ παραυτα για καθε φορα που καποιος πηδαει απλες γκομενες για να κραταμε λογαριασμο.....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ακόμα δεν κατάλαβα γιατί ήταν μούφα. Και μην πείτε γιατί ήταν ο ίδιος πούτσος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ακόμα και αλήθεια να είναι δεν μπορώ να το αντέξω :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom