Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
η στην βακαλο που εχει κ επιχορηγηση οαεδ
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Πιστευω πως ο Duracell ειναι ενας θεοχοντρος τυπος με λιγδιασμενα δαχτυλα που εχει να βγει απο το δωματιο του 10 χρονια και λιωνει 24/7 μπροστα απο τον υπολογιστη.Εχει δημιουργησει εναν φανταστικο κοσμο,στον οποιο ειναι γαμιας. :cheesy: :cheesy: :cheesy: Ενω στην πραγματικοτητα ειναι ενας ΜΑΛΑΚΑΣ.Ισως πια να το συνηδειτοποιησε πως καπου το γαμησε με τις ιστοριες γι'αγριους που λεει και να αποφασισε να αποχωρησει.Σιγουρα ΤΩΡΑ ειναι χωμενος σε καμμια τουλεττα και τον ξεπετσιαζει. :jerking: :jerking: :jerking:


Υ.Γ:Aυτη ειναι μια αποψη,μπορει να κανω λαθος. :grin:
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
και σιγα τη μαγκια και το κατορθωμα που καταφερε και πηδηξε.......ο πρωτος ειναι ή ο τελευταιος? να ανοιξει θρεντ παραυτα για καθε φορα που καποιος πηδαει απλες γκομενες για να κραταμε λογαριασμο.....
Τρόπος του λέγειν ρε μουνίτσα

Βέβαια από την άλλη, αν το καλοσκεφτείς, το να καταφέρει κάποιος να ρίξει μια γκόμενα μέσω ιντερνετ με μηδαμινή προηγούμενη επαφή δεν είναι και λίγο. Πόσο μάλλον όταν η κοπελιά δέχεται και να την φωτογραφίσει 
Βέβαια όλα τα παραπάνω αναιρούνται αν την πλήρωσε.

Todok όντως  :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
που ειναι αυτα τα παιδια? Ακομα μπαταριες φορτιζουν και αλλαζουν λαμπες τρωγοντας γλειφιτζουρια?

Για την kaulitsa δεν ξέρω, εγώ πάντως έλειπα στο εξωτερικό για δουλειές και διακοπές λόγω εορτών και μόλις σήμερα επανήλθα δριμύτερος!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Πιστευω πως ο Duracell ειναι ενας θεοχοντρος τυπος με λιγδιασμενα δαχτυλα που εχει να βγει απο το δωματιο του 10 χρονια και λιωνει 24/7 μπροστα απο τον υπολογιστη.Εχει δημιουργησει εναν φανταστικο κοσμο,στον οποιο ειναι γαμιας. :cheesy: :cheesy: :cheesy: Ενω στην πραγματικοτητα ειναι ενας ΜΑΛΑΚΑΣ.Ισως πια να το συνηδειτοποιησε πως καπου το γαμησε με τις ιστοριες γι'αγριους που λεει και να αποφασισε να αποχωρησει.Σιγουρα ΤΩΡΑ ειναι χωμενος σε καμμια τουλεττα και τον ξεπετσιαζει. :jerking: :jerking: :jerking:


Υ.Γ:Aυτη ειναι μια αποψη,μπορει να κανω λαθος. :grin:

Κρίμα που δεν είσαι γυναίκα για να κανονίζαμε να βρεθούμε για να διαπιστώσεις κι από κοντά πόσο άδικο έχεις...
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.732
Πόντοι
12.056
Wellcome back  :thumbsup:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.732
Πόντοι
12.056
Nai....regular lime kai menthol  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Το ψέμμα των δύο (ή μήπως του ενός, με δύο nicknames) φάνηκε μόνο και μόνο από το γεγονός ότι ο πούτσος του Duracell που υποτίθεται πώς έγλυφε η kaulitsa στη συνάντηση και φωτογράφιση που υποτίθεται είχαν πρόσφατα, ήταν ακριβώς ο ίδιος πούτσος με 'κείνον που φαινόταν να γλύφει η kaulitsa στο avatar της που ανέκαθεν post-άριζε στο site. Για σκεφτείτε το λίγο και θα δείτε πόσο δίκιο έχω. Και ας αρχίσουν να λένε κάποιοι και πάλι εξυπνάδες περί πουτσο-παρατηρητικότητας. Έ όχι ρε φίλε. Προκειμένου να δείξω ότι δύο (ή μηπως ένα και μοναδικό) τυπάκια δε μπορούν να μας αντιμετωπίζουν όλους ως κορόιδα, μέχρι και πούτσους θα καθήσω να παρατηρήσω.  :tickedoff:

Συναγωνιστή ο καθένας μπορεί να έχει την γνώμη του, σε διαβεβαιώ όμως ότι η ιστορία συνέβει όπως ακριβώς την είχα γράψει! Εχω κουραστεί ν' απαντάω σε άδικες κατηγορίες και να προσπαθώ ν' αποδείξω ότι "δεν είμαι ελέφαντας" σε αγνώστους... και σε τελική δεν χρωστάω και τίποτα!

Οσον αφορά το avatar της kaulitsas, απ' όσο θυμάμαι αρχικά χρησιμοποιούσε μια φωτό μ' ενα γλυφιτζούρι...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Γενικα η ολη συμπεριφορα του ηταν υποπτη.
Εγω αν ημουνα στη θεση του και ελεγα αληθεια θα εκανα τα παντα για να πεισω τους αλλους οτι λεω αληθεια , ενω αυτος μας αποκαλουσε ζηλιαρηδες , ελεγε οτι πεισμωσε και δεν φερνει αλλες αποδειξεις , τονιζε οτι πηδαει καθε μερα και διαφορετικη γκομενα(...) οποτε δεν εχει αναγκη να το παιξει μαγκας και γενικοτερα ειρωνευοταν οποιον τον αμφισβητουσε.
Ακομα ενω δηλωνε φωτογραφος με studio οι φωτος ηταν τελειως ερασιτεχνικες και με μη επαγγελματικο φωτισμο.

Επισης αποκλειεται ενα μπαζακι σαν την καυλιτσα να δεχοταν να βγουν φωτος της σε τετοιο site επειδη θα ηξερε τι κραξιμο θα ετρωγε για την εμφανιση της.Και ακομα περισσοτερο αφου εφαγε το κραξιμο μπορεσε και ξαναεμφανιστηκε στο site χωρις να αναφερθει στα υποτιμητικα σχολια.

Το πιο πιθανο σεναριο ηταν οτι φωτογραφισε καποια φιλη/γκομενα του σε ασχετη στιγμη και δημιουργησε 2ο account για να στησει την ιστορια.
Τωρα εχει εξαφανιστει ειτε απο ντροπη/τσατιλα ειτε επειδη ψηνει την ιδια "γκομενα" για νεες φωτος πιο πειστικες...

Παντως τοτε κανεις δεν ειχε αμφισβητισει οτι μπορει καποια να βγαλει γυμνες φωτος της στο νετ , ολοι αμφισβητουσαν το γεγονος οτι στα καλα καθουμενα επελεξε τον ντουρ απο ολο το site για να βγαλει τις φωτος και να τις δημοσιευσει...

Και τι άλλο να έκανα βρε συναγωνιστή;
Σε τελική, όλοι άγνωστοι μεταξύ αγνώστων είμαστε κι ο καθένας μπορεί να γράφει ότι θέλει! Εγώ απλώς εξιστόρισα μια κατάσταση όπως ακριβώς μου συνέβει...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
+1.000.000.000.000.000.000.000

Καθ'οτι γραφίστας, ήταν το πρώτο πράγμα που πρόσεξα...
Εκτός ότι οι φωτο ήταν κακής ποιότητας, ήταν και κακής ¨σύλληψης", δλδ ένας φωτογράφος πρέπει να έχει φαντασία και τέχνη στο στήσιμο των μοντέλων...
Αλλά δεν ήθελα να μιλήσω, μην παρεξηγηθώ, αφού είμαι και νέο σχετικά μέλος....

Συναγωνιστή μιας και είσαι νέο μέλος, σ' ενημερώνω ότι την επιλογή των φωτογραφιών που δημοσιεύτηκαν, την έκανε από μόνη της η kaulitsa!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
την καυλιτσα παντως την πηρε το ματι μου τις προαλλες ονλαιν........τον ντουρασελ παλι οχι.......

Δεν ξέρω για την kaulitsa (έχω να την δω από την ημέρα που κάναμε την φωτογράφιση), αλλά εγώ έλειπα στο εξωτερικό για δουλειές (όπως είχα γράψει και σε άλλο θέμα ΠΡΙΝ φύγω), εν συνεχεία διακοπές λόγω εορτών κι επέστρεψα σήμερα!

Με την ευκαιρία, Χρόνια Πολλά σε όλους-ες!!!
 

Επισκέπτης
Ρε σεις, πάλι τα ίδια? Αν τη γάμησε, καλα έκανε. Αν το ολο θέμα ειναι μουφα, ας πάει σε κανα ψυχίατρο. Στα αρχιδια μας. Εσεις να κοιτατε τι γαματε και όχι τι κανουν (ή δεν κάνουν)οι άλλοι...
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Έ όχι ρε φίλε. Προκειμένου να δείξω ότι δύο (ή μηπως ένα και μοναδικό) τυπάκια δε μπορούν να μας αντιμετωπίζουν όλους ως κορόιδα, μέχρι και πούτσους θα καθήσω να παρατηρήσω.  :tickedoff:

Φίλτατε λυπάμαι που το λέω αλλά αν καθόμαστε να παρατηρήσουμε πούτσους για να δούμε σε ένα site που de facto έχει μεγάλα ποσοστά μούφας ή ότι άλλο, τότε όπως λέει και το άσμα του Κηλαιδόνη "κάπου την έχουμε πατήσει και οι δυό". ¨Οποιος και νάναι ο Duracell ότι και νάναι η Καυλίτσα έχει καμιά βαρύνουσα σημασία; Εδώ καλά καλά δεν ξέρουμε τι γυρεύουμε εμείς οι ίδιοι και θα μας απασχολήσει τι κουβαλάει μέσα του ο Duracell ή ο κάθε Duracell (για να μην to προσωποποιώ). Μας νειάζει το physique του ή πόσες ώρες κάθεται μπροστά στο pc του; Μας νειάζει αν η καυλίτσα είναι ευτραφής; Μας νειάζει αν πηδηχτήκανε ή όχι; Μας νειάζει αν η Καυλίτσα και ο Duracell ήταν το ίδιο πρόσωπο; Σιγά την Εθνική Τραγωδία. Σιγά τον εξευτελισμό... Δηλαδή αν ξαναφανεί ο Duracell και αρχίσει να γράφει πάλι δεν θα διαβάζουμε αυτά που γράφει; H δεν θα ακούμε αυτά που έχει να πεί; πολύ μη μου άπτου γίναμε ξαφνικά
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Για τον λεπα παίζει άλλο σενάριο......
Από όσα γνωρίζω δεν αποχώρησε .....με τη θέληση του.
Μαθαίνω όμως ότι καλώς .....αποχώρησε.


τι μου θυμισες
μερικα περιεργα πραγματα συμβαινουν με τον τυπο...κατα το φεβρουαριο εγινε σκηνικο με τον Stunt.Αλληλοκατηγορηθηκαν οτι ο Λεπαντο εκανα απειλιτικα τηλεφωνιματα στο σπιτι του αλλου και οτι ειχε βρει πληροφοριες μεσω δικηγορου και κατι αλλα τετοια τρελα και σε καποιο σημειο παρανοικα. γραφτηκαν πολλα posts τα οποια την αλλη μερα εξαφανιστηκαν ως δια μαγειας...και οι 2 lepando - stunt εξαφανιστηκαν (τουλαχιστον με εκεινα τα nicknames)...παρολα αυτα μπαινοντας στα profil τους μπορουσες να δεις οτι μπαιναν ταχτικα χωρις να ποσταρουν...Αυτο που μου ειχε κανει εντυπωση σε σημειο που να πιστεψω οτι προκειτε για βλαμενους ηταν οταν ο stunt (βρισκομενος σε αποχη) ειχε βαλει μια παρομοια φωτογραφια στο avatar του με εκεινη του Λεπα (ενα χαμογελο σατανικο για οσους θυμουνται)...
προχθες παρατηρω επανεισοδο του stunt στα ποσταρισματα εδω και μηνα και ξαφνικα μολις προχθες ποσταρισματα του Λεπαντο!!!και σημερα βλεπω μετα την πτωση του σερβερ σβηστηκαν ολα!!!
θα πει κανειςμε τι μαλακιες καθεσε κ ασχολεισε...οντως...με μαλακια ασχολουμε...παντως εντυπωση μου κανει η πιθανοτητα να ειναι κατι απο αυτα αληθινο...δηλαδη ποσοι τρελοι κ παρανοικοι κυκλοφορουν αραγε εδω μεσα κρυβομενοι πισω απο τα προφιλ τους ...?
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
τι μου θυμισες
μερικα περιεργα πραγματα συμβαινουν με τον τυπο...κατα το φεβρουαριο εγινε σκηνικο με τον Stunt.Αλληλοκατηγορηθηκαν οτι ο Λεπαντο εκανα απειλιτικα τηλεφωνιματα στο σπιτι του αλλου και οτι ειχε βρει πληροφοριες μεσω δικηγορου και κατι αλλα τετοια τρελα και σε καποιο σημειο παρανοικα. γραφτηκαν πολλα posts τα οποια την αλλη μερα εξαφανιστηκαν ως δια μαγειας...και οι 2 lepando - stunt εξαφανιστηκαν (τουλαχιστον με εκεινα τα nicknames)...παρολα αυτα μπαινοντας στα profil τους μπορουσες να δεις οτι μπαιναν ταχτικα χωρις να ποσταρουν...Αυτο που μου ειχε κανει εντυπωση σε σημειο που να πιστεψω οτι προκειτε για βλαμενους ηταν οταν ο stunt (βρισκομενος σε αποχη) ειχε βαλει μια παρομοια φωτογραφια στο avatar του με εκεινη του Λεπα (ενα χαμογελο σατανικο για οσους θυμουνται)...
προχθες παρατηρω επανεισοδο του stunt στα ποσταρισματα εδω και μηνα και ξαφνικα μολις προχθες ποσταρισματα του Λεπαντο!!!και σημερα βλεπω μετα την πτωση του σερβερ σβηστηκαν ολα!!!
θα πει κανειςμε τι μαλακιες καθεσε κ ασχολεισε...οντως...με μαλακια ασχολουμε...παντως εντυπωση μου κανει η πιθανοτητα να ειναι κατι απο αυτα αληθινο...δηλαδη ποσοι τρελοι κ παρανοικοι κυκλοφορουν αραγε εδω μεσα κρυβομενοι πισω απο τα προφιλ τους ...?

Αυτά που αναφέρεις για τους 2 χρήστες τα γνώριζα, απλά δεν ήθελα ν απώ λεπτομέρειες στο φόρουμ.
Νομίζω ότι πρέπει να ξεχαστεί η φάση, και κατά τη γνώμη μου, κακώς αναφέρεις τόσες λεπτομέρειες....
Τώρα για το τι μπορεί να συμβαίνει, κι αν έχει σχέση με τον σέρβερ, δεν μπορώ να ξέρω.
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
ανέκαθεν τα ιντερακτιβ σαιτ αποτελούσαν καταφυγιο των απανταχου ψυχοπαθων/βλαμένων/ψευτών/κομπλεξικών/ανασφαλών/αποτυχημένων/ ή και μιγμα αυτων.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι σας εκανε τοση εντυπωση?

Λέτε να είμαστε κι εμείς τέτοιοι;  :huh: :2funny:
 

Επισκέπτης
ρε παιδια αφου καθοσαστε και δενεστε με μελη του σαιτ... υπαρχουν ατομα που μπαινουν στο σαιτ ενω δεν πανε σε μπουρδελα και αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω.... αν θελω παρεα δεν μπαινω εδω αλλα βγαινω με τους φιλους μου.... βεβαια και εδω συμπαθω μερικα παιδια με τα οποια ομως δεν ειμαι κολλητος..... καταλαβεται κατι, το σαιτ λεγεται μπουρδελα και ειναι για μπουρδελα και σεξ δεν ειναι για να κανουμε φιλους.... καθως γενικα απο το νετ δεν ξερεις τι μπορει να ειναι ο αλλος..... τωρα εγω λεω οτι ειμαι 21 χρονων φοιτητης που δουλευω... που ξερεται εσεις αν ειμαι ανωμαλος, νταβας, πουτανα, ο alexxx, o χαρουλης απο το 134?????? για αυτο προσοχη τι γραφετε και αρχιστε να εκμεταλευεστε το σαιτ για μπουρδελα και οχι για να γνωρισετε κοσμο... δεν μπορω να βλεπω ατομο με 1600 ποστ που δεν εχει κανει κανενα ποστ στην ημερισια ενημερωση για μπουρδελα!!!!!!!!!!!! δηλαδη τι κανεις εδω????? για αλλα θεματα υπαρχουν αλλα σαιτ.... και μην ξεχνατε οτι λογο της θεματολογιας του σαιτ υπαρχουν και ανωμαλοι στο σαιτ, και ατομα που διαφημιζουν πουτανες, και πουτανες, νταβαδες.....

εγω π.χ. οταν μου τα εχωνε ο νταβας της μιλανας τη διαφημιζα μετα που ειδε οτι εχει κοσμο, μου εκοψε το pay-roll και την θαβω ολη μερα και με πληρωνουν τωρα τα boss του 65 και του 66 και διαφημιζω αυτα τα μουνια....

καλη η ιστορια ειμαι σιγουρος οτι σε μερικους θυμιζει πολλα......

λοιπον ο κοσμος του σαιτ ειναι πολυ βρομικος λογο της θεματολογιας του σαιτ... για αυτο ασχολειθητε με μπουρδελα και οχι με την βρομικη κοινωτητα ενως σαιτ... λοιπον παω φυλης να δω τι παιζει.....
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Τα μπουρδέλα είτε είναι στη Φυλής είτε στον 3ο όροφο πεντάστερου ξενοδοχείου είτε είναι στο ιντερνετ... θα είναι για πάντα μπουρδέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom