Νέα

Αποχωρήσεις/επιστροφές/απουσίες μελών του bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που χάθηκε αραγε ο λουστφορλαιφ?

  • Πεθανε και αυτος

    Ψήφοι: 49 13,9%
  • Στα αρχίδια μου

    Ψήφοι: 170 48,2%
  • Γαμιέται με τον λιλα

    Ψήφοι: 108 30,6%
  • Θα επιστρέψει

    Ψήφοι: 36 10,2%
  • Δεν ξερω ειμαι κλώνος

    Ψήφοι: 27 7,6%
  • Τον απηγαγε ο σταμ90

    Ψήφοι: 32 9,1%
  • Ειναι ο μπιφτεκης

    Ψήφοι: 22 6,2%
  • Μας έλειψε

    Ψήφοι: 34 9,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
413
Πόντοι
36
Πολλοι φαινεται πως ψαχνουν το δεκαπενταλεπτο Τους....
(με καθε τροπο...)
;)...;)...;)...;)
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
"Παρακαλετο μουνι,ξινο γαμησι" λεει το ρητο.
Μερικοι απο δω μεσα ειναι για πολλα γελια και γιαουρτια!
Καποιοι δεν καταλαβαινουν οτι εχουν ενα ανωνυμο νικ και τιποτα αλλο σε ενα ακομα φορουμ.
Get a life ,καταλαβετε οτι ειστε στο ιντερνετ για ψυχαγωγια και ενημερωση μονο.
Αντε παω να παρω χαρτομαντηλα γιατι το πληγμα ειναι τεραστιο! :jerking: :jerking: :jerking:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
"Παρακαλετο μουνι,ξινο γαμησι" λεει το ρητο.
Μερικοι απο δω μεσα ειναι για πολλα γελια και γιαουρτια!
Καποιοι δεν καταλαβαινουν οτι εχουν ενα ανωνυμο νικ και τιποτα αλλο σε ενα ακομα φορουμ.
Get a life ,καταλαβετε οτι ειστε στο ιντερνετ για ψυχαγωγια και ενημερωση μονο.
Αντε παω να παρω χαρτομαντηλα γιατι το πληγμα ειναι τεραστιο! :jerking: :jerking: :jerking:
+1.000.000....ρεεεεε....είμαστε ένα nick μόνο...φίλε έχεις δίκιο....θα μπορούσαμε και με κάποιους να γνωριζόμαστε εδώ μέσα....χωρίς να ξέρει κανένας από τους 2 πως ο άλλος είναι μέλος του site...να έχουμε αντιπαρατεθεί,τσακωθεί.....
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Απλα ενα nick! ειναι ιδιον τηε Φυλης μας να κανουμε τα μικρα μεγαλα και τα μεγαλα μικρα... Ενα καποιος αναχωρησει χωρις να το πει απλα τοτε μαλλον κανεις δεν θα τον καταλαβει... o Gamaomanoyles το εθεσε σωστα.
Αλλωστε το ιντερνετ ειναι κα φθηνο και ευκολο πραγμα... Δεν νοικιαζεις μαγαζι... Δεν μας αρεσει το ενα μερος παμε σε αλλο η φτιαχνουμε δικο μας οπως θελουμε τωρα που επεσαν και τα ενοικια... 7 Ε το μηνα- δηλαδη μισο φτηνο πηδημα το μηνα μειον-
 

Επισκέπτης
Bye φιλε Ρειβεν, μου άρεσε ο τρόπος "business" που σεκφτόσουν, αλλά κανείς δεν μου λέει ότι όλοι αυτοί που φέυγουν δεν μπαίνουν με άλλο ψευδωνυμο στο forum.... ;)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
να ευχηθω τα καλυτερα και παντα υγεια...και για να καλαμπουρισουμε και λιγο...
''Ωρα σου καλη κι ο κολος σου γυαλι...''
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.459
Πόντοι
41.447
καλα τα ειπαμε, παραπονο δεν εχετε, για πουτανες σας ειπα, για cg σας ειπα, για business σας είπα, με τις καριολιτσες εδω τσακωθηκαμε, την αναγνωρισιμοτητα του σαιτ βοηθησαμε, καναμε swοt αναλύσεις, ανταλλαξαμε πουτανοτηλέφωνα, μεμψαμε την γυναικεια μαλακία στο μεγιστο (και την δική μας, επισης), φυγανε εκεινοι που μπορουσα να επικοινωνησω, ε...ειπα και εγω να παω για αλλα...οι δουλιες τρεχουν, οι γκομενες, το ιδιο....no value for time εδω, anymore.

Π.

ευτυχώς που είχαμε και εσένα και μάθαμε για business, swot αναλύσεις και πουτάνες.
Τo site χωρίς εσένα θα είχε αποτύχει.

πάντως εμένα όλο το ΣΚ με τρώγανε τα παπάρια μου και δεν είχα ύπνο.
 

ivan36

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
103
Like
1
Πόντοι
1
Οχι ρε πουστη μου αλλη αποχωρηση,μου τελειωσε και το κωλοχαρτο γιατι ειλικρινα ΧΕΣΤΗΚΑ :happybounce: :happybounce: :happybounce: :happybounce: :happybounce: :happybounce:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Οχι ρε πουστη μου αλλη αποχωρηση,μου τελειωσε και το κωλοχαρτο γιατι ειλικρινα ΧΕΣΤΗΚΑ :happybounce: :happybounce: :happybounce: :happybounce: :happybounce: :happybounce:
Έπεσα από την καρέκλα από τα γέλια....και του psaxnw καλό....άκου ο κώλος σου γυαλί.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και συμφωνώ με ένα φίλο παραπάνω που γράφει πως πολλοί μπαίνουν με άλλα nick μετά....π.χ αυτός ο chrysargos....το άλλαξε σε chysias και το εξαφάνισε και αυτό....αν και μπορώ να φανταστώ κάποιον που μπορεί να είναι το εν λόγω μέλος..................δεν θα πώ φυσικά ποιός,αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος....γράφουν τις ίδιες μαλακίες και παπαριές......όσα nick και να αλλάξουν κάποιοι αυτά που γράφουν είναι τόσο ίδια που κάνει :blowup: :blowup: :blowup:
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Όπως είπαν και κάποιοι άλλοι είμαστε όλοι nicks και τίποτα παραπάνω.

Σε αυτό θα συμπληρώσω ότι αν πίσω από κάποιο(α) nicks κρύβεται το ίδιο πρόσωπο ΔΕΝ μας ενδιαφέρει. Οι χαρακτήρες του forum παίζουν μπάλλα και ΟΧΙ τα φυσικά/πραγματικά πρόσωπα...

Επίσης αν κάποιος αποφασίσει να απενεργοποιήσει ένα nick και να δημιουργήσει ένα άλλο ΟΥΤΕ και αυτό μας ενδιαφέρει...

Μια ιντερνετική παρέα είμαστε ... thats about it...

Καλή συνέχεια στο Raven
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Καλημερα Συναγωνιστες ενταξει δεν θελω να να μειωνεται ο αριθμος των μελων εδω στο σαιτ αλλα να ειναι ο καθενας σιγουρος οτι το σαιτ σαν ιδεα και σαν εκφραση θα συνεχισει να υπαρχει και θα μεγαλωνει συνεχεια. Επισης να ειναι σιγουρος ο καθενας που σβηνει το ονομα του απο ενα καταλογο μελων οτι θα αναπληρωθει επαξια. Ειδικα σε αυτο το σαιτ υπαρχουν παρα πολλοι οι οποιοι απλα δεν πολυποσταρουν γιατι δεν εχουν κατι παραπανω να πουν απο αυτους που εχουν ηδη γραψει για το θεμα. Δηλαδη πχ να εμπαινα στο σαιτ το Σαββατο και να εκανα ποστ οτι γαμησα την Σονια τι παραπανω θα ελεγα απο αυτους που ηδη εχουν πει τα παντα για αυτην την κοπελλα? Φιλε RavenM καλα να περνας. Οσο για τους συναγωνιστες που ειχαν εχουν και θα εχουν φαγουρα δεν υπαρχει λογος για αυτες τις θεσεις - Καλημερα σ ολους
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Ο άνθρωπος δε σας έβρισε ρε μάγκες.Απλώς είπε ότι δεν έχει χρόνο,και αποχωρεί.Μερικοί,από τις αντιδράσεις σας,δείχνετε ότι ενοχληθήκατε ιδιαίτερα και θέλετε να το παίξετε υπεράνω.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Καλή συνέχεια στο φίλο raven, άσχετα με το αν μπαίνει στο σάιτ στο μέλλον, με το ίδιο νικ ή με άλλο....
Εμένα προσωπικά μου άρεσαν πολλά από τα πόστ του, ίσως όχι όλα, αλλά what the hell, δεν μπορούμε όλοι να συμφωνούμε και να είμαστε ίδιοι....
Ο χαρακτήρας raven προσφερε στο σάιτ, και σαν τέτοιο πρέπει να τον δούμε και να του φερθούμε.
Δεν έχει σημασία το πρόσωπο, αλλά η παρουσία σαν νικ....
Σαν τέτοιο, του οφείλουμε έναν αξιοπρεπή αποχαιρετισμό.
Δεν μπορώ να πώ ότι μου άρεσαν τα ποστ περί φαγούρας ή άλλων συμπτωμάτων, μπορούσατε απλά να πείτε ένα γειά στο συναγωνιστή, δεν καταφέρθηκε εναντίον κανενός.
Βγαίνει μια πικρία από μερικούς, η οποία ειλικρινα δεν καταλαβαίνω από που πηγάζει.
Ένα σάιτ , μια παρέα σε απόσταση είμαστε, that's all.
Κάποιοι μπορεί να μην συμφώνησαν με την ανακοίνωση του raven, αλλά το είπαν αξιοπρεπώς, π.χ. οι leonoro,papazoglou, tipos, panosmpos κ.α.
Τα ειρωνικά σχόλια μπορούσαν να λείπουν.
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Να ρωτησω και εγω κατι. Ειναι σωστο αν θελει καποιος να φυγει να γινεται τοσο μεγαλο θεμα? Νομιζω οτι πιο απλο και διακριτικο ειναι απλα να μην ξαναμπει και να μην ξαναγραει εδω μεσα τιποτα .Ετσι απλα
 

Επισκέπτης
Να ρωτησω και εγω κατι. Ειναι σωστο αν θελει καποιος να φυγει να γινεται τοσο μεγαλο θεμα? Νομιζω οτι πιο απλο και διακριτικο ειναι απλα να μην ξαναμπει και να μην ξαναγραει εδω μεσα τιποτα .Ετσι απλα

τα είπες όλα ... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom