Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια μικρή πουτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τι θεωρείται μικρό?
μια ερωτηση η οποια μπορει να απαντηθει γραφοντας ενα βιβλιο.
Πολλες μετρησεις εχουν γινει αλλα καμια δεν εχει βγαλει αξιοπιστα αποτελεσματα.
Η ντουρεξ ειναι η πιο σωστη μιας και βγαζει προφυλακτικα και εχει περισσοτερη γνωση πανω σ αυτο τον τομεα.
Η ντουρεξ λεει οτι μεσος ορος ειναι τα 14-15 εκατοστά
Οποιος τον εχει κατω απο 14 τον εχει μικρο οποιος τον εχει πανω απο 15 τον εχει μεγαλο.
Βεβαια ας πουμε ο προμοτορας που τον έχει 11 εκ το προφυλακτικο τον καλυπτει οριακα οπως και αυτος με 20 εκατοστα τον καλυπτει,αλλα απο εκει και πανω εχει βγαλει και xl η durex.
Με λιγα λογια η ντουρεξ και καθε εταιρεια προφυλακτικων βγαζει προφυλακτικα για να καλυπτει το 95% των μεγεθων,επισης εβγαλε xl για να καλυπτει τους μεγαλους και μενει ενα μικρο ποσοστο που δεν τους καλυπτει τους μικροτσουτσουνους οι οποιοι πλεουν οπως ο βλαροκ που οταν πηδαει πλεει και αφηνει το προφυλακτικο στο μουνι.
Μια διευκρίνηση Ζαν: η έρευνα αυτή έχει γίνει στην Ελλάδα, στην Ευρώπη ή στην υφήλιο? Έχω βέβαια ξανακούσει στο παρελθόν ότι ο μ.ο. στην Ελλάδα (πλην μπου) είναι γύρω στο 15
νομιζω γερμανια μπατμαν.
Δεν εγινε παγκοσμιως αν και η γερμανια ειναι πολυπολιτισμικη χωρα
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τι θεωρείται μικρό?
μια ερωτηση η οποια μπορει να απαντηθει γραφοντας ενα βιβλιο.
Πολλες μετρησεις εχουν γινει αλλα καμια δεν εχει βγαλει αξιοπιστα αποτελεσματα.
Η ντουρεξ ειναι η πιο σωστη μιας και βγαζει προφυλακτικα και εχει περισσοτερη γνωση πανω σ αυτο τον τομεα.
Η ντουρεξ λεει οτι μεσος ορος ειναι τα 14-15 εκατοστά
Οποιος τον εχει κατω απο 14 τον εχει μικρο οποιος τον εχει πανω απο 15 τον εχει μεγαλο.
Βεβαια ας πουμε ο προμοτορας που τον έχει 11 εκ το προφυλακτικο τον καλυπτει οριακα οπως και αυτος με 20 εκατοστα τον καλυπτει,αλλα απο εκει και πανω εχει βγαλει και xl η durex.
Με λιγα λογια η ντουρεξ και καθε εταιρεια προφυλακτικων βγαζει προφυλακτικα για να καλυπτει το 95% των μεγεθων,επισης εβγαλε xl για να καλυπτει τους μεγαλους και μενει ενα μικρο ποσοστο που δεν τους καλυπτει τους μικροτσουτσουνους οι οποιοι πλεουν οπως ο βλαροκ που οταν πηδαει πλεει και αφηνει το προφυλακτικο στο μουνι.
Μια διευκρίνηση Ζαν: η έρευνα αυτή έχει γίνει στην Ελλάδα, στην Ευρώπη ή στην υφήλιο? Έχω βέβαια ξανακούσει στο παρελθόν ότι ο μ.ο. στην Ελλάδα (πλην μπου) είναι γύρω στο 15

ο ζαν έχει το κατάλληλο εργαλείο. όλες τον βλέπουν μεγάλο...
εσυ ξεφτιλιστικες ρε προμοτορα,εβαλες φωτο τον σπορο σου και ξεφτιλιστικες.
Οσο ηταν το μεγαλο δαχτυλο της κοπελας εναμιση ποντο μεγαλυτερο ηταν και ας πουμε οτι ο μεσος ενος δαχτυλου ειναι 9 εκ τοτε 10.5 με 11 χαριστικα.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Η χαρα της εκδιδομενης ειναι η μικρη πουτσα.
Αυτό γιατί το λέτε όλοι ρε παιδιά;
Οι πουτάνες γίνανε πουτάνες για ένα βασικό λόγο.
Και όχι δεν είναι το χρήμα.
Γίνανε πουτάνες γιατί γουστάρουν να γαμιούνται. :new_shocked:
Αυτό μου το έχουν εκμυστηρευτεί πάμπολλες ιερόδουλες.
Οπότε η χαρά τους δεν είναι η μικρή πούτσα, αλλά ο ωραίος, ψωλαράς, γαμιάς, όπως σε όλες τις γυναίκες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τι θεωρείται μικρό?
μια ερωτηση η οποια μπορει να απαντηθει γραφοντας ενα βιβλιο.
Πολλες μετρησεις εχουν γινει αλλα καμια δεν εχει βγαλει αξιοπιστα αποτελεσματα.
Η ντουρεξ ειναι η πιο σωστη μιας και βγαζει προφυλακτικα και εχει περισσοτερη γνωση πανω σ αυτο τον τομεα.
Η ντουρεξ λεει οτι μεσος ορος ειναι τα 14-15 εκατοστά
Οποιος τον εχει κατω απο 14 τον εχει μικρο οποιος τον εχει πανω απο 15 τον εχει μεγαλο.
Βεβαια ας πουμε ο προμοτορας που τον έχει 11 εκ το προφυλακτικο τον καλυπτει οριακα οπως και αυτος με 20 εκατοστα τον καλυπτει,αλλα απο εκει και πανω εχει βγαλει και xl η durex.
Με λιγα λογια η ντουρεξ και καθε εταιρεια προφυλακτικων βγαζει προφυλακτικα για να καλυπτει το 95% των μεγεθων,επισης εβγαλε xl για να καλυπτει τους μεγαλους και μενει ενα μικρο ποσοστο που δεν τους καλυπτει τους μικροτσουτσουνους οι οποιοι πλεουν οπως ο βλαροκ που οταν πηδαει πλεει και αφηνει το προφυλακτικο στο μουνι.
Μια διευκρίνηση Ζαν: η έρευνα αυτή έχει γίνει στην Ελλάδα, στην Ευρώπη ή στην υφήλιο? Έχω βέβαια ξανακούσει στο παρελθόν ότι ο μ.ο. στην Ελλάδα (πλην μπου) είναι γύρω στο 15

ο ζαν έχει το κατάλληλο εργαλείο. όλες τον βλέπουν μεγάλο...
εσυ ξεφτιλιστικες ρε προμοτορα,εβαλες φωτο τον σπορο σου και ξεφτιλιστικες.
Οσο ηταν το μεγαλο δαχτυλο της κοπελας εναμιση ποντο μεγαλυτερο ηταν και ας πουμε οτι ο μεσος ενος δαχτυλου ειναι 9 εκ τοτε 10.5 με 11 χαριστικα.

μικροτσούτσουνε σουτ
σε γάμησα, έβαλες κριτική οκ...μη μας πρήζεις :confused:
κριτικη ειναι μιας. Cg. Που ειχες παει ρε χαζουλη,οι αλλες τρεις δεν σε θυμούνται.
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Η χαρα της εκδιδομενης ειναι η μικρη πουτσα.
Αυτό γιατί το λέτε όλοι ρε παιδιά;
Οι πουτάνες γίνανε πουτάνες για ένα βασικό λόγο.
Και όχι δεν είναι το χρήμα.
Γίνανε πουτάνες γιατί γουστάρουν να γαμιούνται. :new_shocked:
Αυτό μου το έχουν εκμυστηρευτεί πάμπολλες ιερόδουλες.
Οπότε η χαρά τους δεν είναι η μικρή πούτσα, αλλά ο ωραίος, ψωλαράς, γαμιάς, όπως σε όλες τις γυναίκες.

Η πουτανα έγινε πουτανα για το χρήμα. Η γυναίκα αν γουστάρει σεξ το βρίσκει όπου και όταν θέλει με όποιον θέλει. Η χαρά της τάνας η μικρή είναι γιατί το ραντεβού περνάει χαλαρά και δεν καταλήγει να της σκίζει τον ήδη ξερό κόλπο της ένα παπαρι σα πλάστης, συν ότι η πλειοψηφία γαμαει για δεκάλεπτο ραντεβού, χωρίς «αγάπες», με λίγα λόγια «άτσαλα». Χέστηκε η τάνα πώς είσαι και πόσο τον έχεις. Παίρνει το ρευστό, προσφέρει το νιμού και μετά σε ξέχασε. Άλλες πάνε για ξύδια, άλλες μεγαλώνουν παιδί.

Φίλε λες τόσες μπαρούφες που απορώ αν τις πιστεύεις και συ ο ίδιος.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Η χαρα της εκδιδομενης ειναι η μικρη πουτσα.
Αυτό γιατί το λέτε όλοι ρε παιδιά;
Οι πουτάνες γίνανε πουτάνες για ένα βασικό λόγο.
Και όχι δεν είναι το χρήμα.
Γίνανε πουτάνες γιατί γουστάρουν να γαμιούνται. :new_shocked:
Αυτό μου το έχουν εκμυστηρευτεί πάμπολλες ιερόδουλες.
Οπότε η χαρά τους δεν είναι η μικρή πούτσα, αλλά ο ωραίος, ψωλαράς, γαμιάς, όπως σε όλες τις γυναίκες.
Φίλε σόρρυ που θα στο χαλάσω.. αλλά στο τέτοιο τους είτε το έχεις 25 είτε 10 ... αυτές τα λεφτά θέλουν να πάρουνε μην σας παραπλανούν σαν να είστε τσικό..
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Και οι κανονικες γυναικες τα λεφτα θελουν ξυπνατε!
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Η χαρα της εκδιδομενης ειναι η μικρη πουτσα.
Αυτό γιατί το λέτε όλοι ρε παιδιά;
Οι πουτάνες γίνανε πουτάνες για ένα βασικό λόγο.
Και όχι δεν είναι το χρήμα.
Γίνανε πουτάνες γιατί γουστάρουν να γαμιούνται. :new_shocked:
Αυτό μου το έχουν εκμυστηρευτεί πάμπολλες ιερόδουλες.
Οπότε η χαρά τους δεν είναι η μικρή πούτσα, αλλά ο ωραίος, ψωλαράς, γαμιάς, όπως σε όλες τις γυναίκες.

Η πουτανα έγινε πουτανα για το χρήμα. Η γυναίκα αν γουστάρει σεξ το βρίσκει όπου και όταν θέλει με όποιον θέλει. Η χαρά της τάνας η μικρή είναι γιατί το ραντεβού περνάει χαλαρά και δεν καταλήγει να της σκίζει τον ήδη ξερό κόλπο της ένα παπαρι σα πλάστης, συν ότι η πλειοψηφία γαμαει για δεκάλεπτο ραντεβού, χωρίς «αγάπες», με λίγα λόγια «άτσαλα». Χέστηκε η τάνα πώς είσαι και πόσο τον έχεις. Παίρνει το ρευστό, προσφέρει το νιμού και μετά σε ξέχασε. Άλλες πάνε για ξύδια, άλλες μεγαλώνουν παιδί.

Φίλε λες τόσες μπαρούφες που απορώ αν τις πιστεύεις και συ ο ίδιος.

Πίστευε ότι θες βλάκα.
Για το σεξ γίνανε πουτάνες.
Αυτά του στυλ "η γυναίκα βρίσκει σεξ όπου να ναι" είναι μαλακίες του περασμένου αιώνα.
Δεν περνάνε πια.

Γίνανε πουτάνες για το σεξ και γιατί όχι να βγάλουν και κανένα φράγκο.
Οι γυναίκες κυνηγάνε το σεξ ακριβώς όπως και οι άντρες.
Οι γυναίκες γίνονται πουτάνες για τον ίδιο λόγο που οι άντρες πάνε στις πουτάνες.

Αυτές τις μαλακίες "το κάνω για τα λεφτά" τις πουλάνε σε κάτι χάπατα που τα χάφτουν και τις πιάνουν γκόμενες.
"Εγώ μόνο εσένα αγαπάω μωρό μου, τους άλλους τους έχω πελάτες μόνο για τα λεφτά. Δε χύνω μαζί τους."
Μόνο κάτι βλήτα τα χάφτουν και γελάει ο κόσμος. :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Κι αυτά δεν τα βγάζω από το μυαλό μου.

Τράβα σε πουτάνα δώστης λεφτά και πες δε θέλω σεξ.
Να δεις τι έχει να γίνει.
Θα σε κυνηγάνε για σεξ με οποιοδήποτε τρόπο.
Μέχρι και να σε βιάσουν παίζει.
Τα χω ζήσει δε λέω μαλακίες.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Πρέπει ο Χαρδαλιάς να κάνει άρση του lockdown... φαινόνται σιγά σιγά οι επιπτώσεις.. αρχίζουν να χαζεύουν κάποιοι :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Κι αυτά δεν τα βγάζω από το μυαλό μου.

Τράβα σε πουτάνα δώστης λεφτά και πες δε θέλω σεξ.
Να δεις τι έχει να γίνει.
Θα σε κυνηγάνε για σεξ με οποιοδήποτε τρόπο.
Μέχρι και να σε βιάσουν παίζει.
Τα χω ζήσει δε λέω μαλακίες.
Εχεις απολυτο δικιο, εχει τυχει και σε μενα.
 

Loukoumi

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2021
Μηνύματα
100
Like
112
Πόντοι
1
Κι αυτά δεν τα βγάζω από το μυαλό μου.

Τράβα σε πουτάνα δώστης λεφτά και πες δε θέλω σεξ.
Να δεις τι έχει να γίνει.
Θα σε κυνηγάνε για σεξ με οποιοδήποτε τρόπο.
Μέχρι και να σε βιάσουν παίζει.
Τα χω ζήσει δε λέω μαλακίες.
Ίσως το κάνει γιατί βαριέται να ακούει χαζομάρες και τα ψυχολογικά μας.οπότε Γαμήθηκε Και γεια σας
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Κι αυτά δεν τα βγάζω από το μυαλό μου.

Τράβα σε πουτάνα δώστης λεφτά και πες δε θέλω σεξ.
Να δεις τι έχει να γίνει.
Θα σε κυνηγάνε για σεξ με οποιοδήποτε τρόπο.
Μέχρι και να σε βιάσουν παίζει.
Τα χω ζήσει δε λέω μαλακίες.
χα χα! εχεις καποιο δικιο! μερικες φορες οι τσατσαδες κανουν σαν παλαβες οταν δεις και φυγεις χωρις να γαμησεις. εχω την κακια εντυπωση οτι το θεωρουν κατι σαν απορριψη
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Οι πουτανες χαιροντε παντως
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αντίδραση Ηλιάνας Παπαγεωργίου σε μικρή πούτσα:
την ειχα πετυχει παλια σε ενα κλαμπακι με μια φιλη της ξυλαγκουρο και 3 μαλακακιδες σαν τον βλαροκ και τον προμοτορα που τους επεφταν τα σαλια οταν τη κοιταγαν αλλα καμαρωναν και τα σκερπανια οτι ειναι στη παρεα με την ηλιαννα.
Η ηλιαννα με τον αερα της ντιβας οτι ολοι μπροστα της ειναι κατωτεροι μεχρι και μπαρμαν και πορτιεριδες πηγαιναν και γλειφομουνιαζαν,οι μαλακακιδες ηταν αγγουρια και φευγοντας το βραδι χειροκινητα θα το πηγαιναν μαρουλι.
Μου λεγε ο φιλος μου θα χωθεις και του λεω οταν μια γκομενα δεχεται απειρες προκλήσεις εχει βαρεσει αμανε οποτε δεν θα μπω στη μαζα,να ηταν αλλιως οι καταστασεις θα χωνομουν ουτε με γλοιωδεις καταστασεις ουτε με τιποτα,απλα θα κοιταγα να της καψω το μυαλο.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Αντίδραση Ηλιάνας Παπαγεωργίου σε μικρή πούτσα:
την ειχα πετυχει παλια σε ενα κλαμπακι με μια φιλη της ξυλαγκουρο και 3 μαλακακιδες σαν τον βλαροκ και τον προμοτορα που τους επεφταν τα σαλια οταν τη κοιταγαν αλλα καμαρωναν και τα σκερπανια οτι ειναι στη παρεα με την ηλιαννα.
Η ηλιαννα με τον αερα της ντιβας οτι ολοι μπροστα της ειναι κατωτεροι μεχρι και μπαρμαν και πορτιεριδες πηγαιναν και γλειφομουνιαζαν,οι μαλακακιδες ηταν αγγουρια και φευγοντας το βραδι χειροκινητα θα το πηγαιναν μαρουλι.
Μου λεγε ο φιλος μου θα χωθεις και του λεω οταν μια γκομενα δεχεται απειρες προκλήσεις εχει βαρεσει αμανε οποτε δεν θα μπω στη μαζα,να ηταν αλλιως οι καταστασεις θα χωνομουν ουτε με γλοιωδεις καταστασεις ουτε με τιποτα,απλα θα κοιταγα να της καψω το μυαλο.

Καμία φορά λένε ότι αυτές οι πολύ όμορφες-ντίβες δε δέχονται πολλές προκλήσεις, γιατί οι περισσότεροι σκέφτονται ότι είναι χαμένοι από χέρι, όπως έκανες εσύ.
Οπότε εμείς οι κοινοί θνητοί έχουμε πιο πολλές ελπίδες από όσο νομίζουμε, αν έχουμε τα αρχίδια να πάμε...
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Το μπαρμπαπηδουλα ρωτηστε, του τυχαινε συχνα, οταν ειχε ενα δεκαρικακι να παει μεταξι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom