Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια μικρή πουτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Στη Σαλονίκη στο Βαρδάρη πριν 15 χρόνια περίπου.

Περίμενα σαλόνι να δω την πουτάνα και μέσα από το δωμάτιο ακούστηκε η τελευταία να ουρλιάζει.

''τι ειναι αυτοο?Πως θα με γαμησεις με αυτο?''

Και το αμεσως επομενο να βγαινει ο πελατης και να εχει την ιεροδουλο πιασμενη απο το μαλι και να την περιστρεφει σα σφουγγαροπανο.

Την εκανα αμεσως και οπως εφευγα ειδα 2 φουσκωτους να πηγαινουν προς το μαγαζι περπατωντας γρηγορα...

Θα γινε της πουτανας

δε καθησα να δω

Κοιτα τη εγινε για μια μικρη ψωλη:new_shocked::new_shocked::new_shocked:
Mπας και είχε κανά παράσημο επάνω, γιατί να ουρλιάζει κιόλας επειδή τον είχε μικρό, δε δείχνει λογικό.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ειχα ρωτησει γνωστη μου ιεροδουλη για εμπειριεςς και μοθ ειχε πει πολλες.
Το μικροτερο που ειχε πετυχει ηταν μικροτερο και απο το μικρο δαχτυλο του χεριου της ενω το μεγαλυτερο ηταν σχεδον 22 ποντους
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ειχα ρωτησει γνωστη μου ιεροδουλη για εμπειριεςς και μοθ ειχε πει πολλες.
Το μικροτερο που ειχε πετυχει ηταν μικροτερο και απο το μικρο δαχτυλο του χεριου της ενω το μεγαλυτερο ηταν σχεδον 22 ποντους
Πρωτη φορα ακουω καποιον να πηγαινει σε μπουρδελο και να καθεται να συζηταει με την πουτανα για πούτσες.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Πρωτη φορα ακουω καποιον να πηγαινει σε μπουρδελο και να καθεται να συζηταει με την πουτανα για πούτσες.
Κι όμως...

Βέβαια η κουβέντα πάντα ξεκινάει μετά από ερώτηση του άντρα.... δε ξεκινάει τέτοια κουβέντα η πουτάνα! :grin:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Ειχα ρωτησει γνωστη μου ιεροδουλη για εμπειριεςς και μοθ ειχε πει πολλες.
Το μικροτερο που ειχε πετυχει ηταν μικροτερο και απο το μικρο δαχτυλο του χεριου της ενω το μεγαλυτερο ηταν σχεδον 22 ποντους
Πρωτη φορα ακουω καποιον να πηγαινει σε μπουρδελο και να καθεται να συζηταει με την πουτανα για πούτσες.
Το χω κανει κι εγω σε καλο στανταρακι μου που ειχαμε εξοικειωθει και καναμε τετοιες τρολ συζητησεις.
Κι ελαβα τετοιου ειδους απαντηση.
Μαλιστα μου ειπε η πουτανα πως επειδη ηταν πολυ χοντρη η πουτσα εκτος απο μεγαλη σε μηκος(22 με 23 εκ) δε δεχτηκε να τη γαμησει ο τυπος.

Για πολυ μικρη οπως ειπε και ο ζαν κλωντ μικροτερη απο το μικρο δαχτυλακι.

 

Loukoumi

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2021
Μηνύματα
100
Like
112
Πόντοι
1
Ειχα ρωτησει γνωστη μου ιεροδουλη για εμπειριεςς και μοθ ειχε πει πολλες.
Το μικροτερο που ειχε πετυχει ηταν μικροτερο και απο το μικρο δαχτυλο του χεριου της ενω το μεγαλυτερο ηταν σχεδον 22 ποντους
Πρωτη φορα ακουω καποιον να πηγαινει σε μπουρδελο και να καθεται να συζηταει με την πουτανα για πούτσες.
Ερεθίζονται Άλεξ γι’αυτό συζητάνε τέτοια.Το υποσυνείδητο κρύβει πολλά.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ειχα ρωτησει γνωστη μου ιεροδουλη για εμπειριεςς και μοθ ειχε πει πολλες.
Το μικροτερο που ειχε πετυχει ηταν μικροτερο και απο το μικρο δαχτυλο του χεριου της ενω το μεγαλυτερο ηταν σχεδον 22 ποντους
Πρωτη φορα ακουω καποιον να πηγαινει σε μπουρδελο και να καθεται να συζηταει με την πουτανα για πούτσες.
Το χω κανει κι εγω σε καλο στανταρακι μου που ειχαμε εξοικειωθει και καναμε τετοιες τρολ συζητησεις.
Κι ελαβα τετοιου ειδους απαντηση.
Μαλιστα μου ειπε η πουτανα πως επειδη ηταν πολυ χοντρη η πουτσα εκτος απο μεγαλη σε μηκος(22 με 23 εκ) δε δεχτηκε να τη γαμησει ο τυπος.

Για πολυ μικρη οπως ειπε και ο ζαν κλωντ μικροτερη απο το μικρο δαχτυλακι.
ο δικηγορος δεν τα ξερει αυτα τυπε.
Ο δικηγορος ειναι μονο αρθρο ταδε παραγραφος ταδε,νδ κουλης γαμω τα παιδιά και ο μπακος ο διαδοχος της αυτοκρατορίας.
 

kakaounakis

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
152
Like
93
Πόντοι
1
Η χαρα της εκδιδομενης ειναι η μικρη πουτσα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.082
Like
22.814
Πόντοι
5.506
Μιας και υπαρχει αντιστοιχο θεμα ειπα να ανοιξω και αυτο για να εχουμε ολοκληρωμένη αντιδραση των γυναικων



Ε πες μας λοιπόν, εσύ σίγουρα θα έχεις εμπειρία.
Εσυ θα μας πεις πως αντιδρουν οι γυναικες μολις δειχνεις το 4.5 πουλι σου


Θα σου ελεγα να μας γραψεις εμπειριες σου απο γυναικες που δεν καταλαβαν τιποτα απο το ανυπαρκτο σου αλλα θυμηθηκα οτι χωρις πληρωμη μουνι δεν εχεις δει. Ουτε επι χρημασι πιστευω αλλα ας μην το κανουμε θεμα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.082
Like
22.814
Πόντοι
5.506
Ειχα ρωτησει γνωστη μου ιεροδουλη για εμπειριεςς και μοθ ειχε πει πολλες.
Το μικροτερο που ειχε πετυχει ηταν μικροτερο και απο το μικρο δαχτυλο του χεριου της ενω το μεγαλυτερο ηταν σχεδον 22 ποντους
Πρωτη φορα ακουω καποιον να πηγαινει σε μπουρδελο και να καθεται να συζηταει με την πουτανα για πούτσες.


Μπορει να εχουν παρομοιες εμπειριες με τον βιταμ και να ανταλασσουν αποψεις.
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
Όταν σε δει γυμνό και χαμογελάσει όλα καλά. Αν γελάσει υπάρχει πρόβλημα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686
Ειχα ρωτησει γνωστη μου ιεροδουλη για εμπειριεςς και μοθ ειχε πει πολλες.
Το μικροτερο που ειχε πετυχει ηταν μικροτερο και απο το μικρο δαχτυλο του χεριου της ενω το μεγαλυτερο ηταν σχεδον 22 ποντους
Αυτην δεν την εχουν γαμησει τα μελη του bou που το 90% ειναι ψωλαραδες.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μιας και υπαρχει αντιστοιχο θεμα ειπα να ανοιξω και αυτο για να εχουμε ολοκληρωμένη αντιδραση των γυναικων



Ε πες μας λοιπόν, εσύ σίγουρα θα έχεις εμπειρία.
Εσυ θα μας πεις πως αντιδρουν οι γυναικες μολις δειχνεις το 4.5 πουλι σου


Θα σου ελεγα να μας γραψεις εμπειριες σου απο γυναικες που δεν καταλαβαν τιποτα απο το ανυπαρκτο σου αλλα θυμηθηκα οτι χωρις πληρωμη μουνι δεν εχεις δει. Ουτε επι χρημασι πιστευω αλλα ας μην το κανουμε θεμα.
κωλο σπορε εμενα στα μπουρδελα δεν μου δινουν οι περισσοτερες και κακο απο τη μια γτ δεν πηδαω κωλο,αλλα αυτό τα λεει ολα περι μεγεθους.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τι θεωρείται μικρό?
μια ερωτηση η οποια μπορει να απαντηθει γραφοντας ενα βιβλιο.
Πολλες μετρησεις εχουν γινει αλλα καμια δεν εχει βγαλει αξιοπιστα αποτελεσματα.
Η ντουρεξ ειναι η πιο σωστη μιας και βγαζει προφυλακτικα και εχει περισσοτερη γνωση πανω σ αυτο τον τομεα.
Η ντουρεξ λεει οτι μεσος ορος ειναι τα 14-15 εκατοστά
Οποιος τον εχει κατω απο 14 τον εχει μικρο οποιος τον εχει πανω απο 15 τον εχει μεγαλο.
Βεβαια ας πουμε ο προμοτορας που τον έχει 11 εκ το προφυλακτικο τον καλυπτει οριακα οπως και αυτος με 20 εκατοστα τον καλυπτει,αλλα απο εκει και πανω εχει βγαλει και xl η durex.
Με λιγα λογια η ντουρεξ και καθε εταιρεια προφυλακτικων βγαζει προφυλακτικα για να καλυπτει το 95% των μεγεθων,επισης εβγαλε xl για να καλυπτει τους μεγαλους και μενει ενα μικρο ποσοστο που δεν τους καλυπτει τους μικροτσουτσουνους οι οποιοι πλεουν οπως ο βλαροκ που οταν πηδαει πλεει και αφηνει το προφυλακτικο στο μουνι.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.015
Πόντοι
4.546
Τι θεωρείται μικρό?
μια ερωτηση η οποια μπορει να απαντηθει γραφοντας ενα βιβλιο.
Πολλες μετρησεις εχουν γινει αλλα καμια δεν εχει βγαλει αξιοπιστα αποτελεσματα.
Η ντουρεξ ειναι η πιο σωστη μιας και βγαζει προφυλακτικα και εχει περισσοτερη γνωση πανω σ αυτο τον τομεα.
Η ντουρεξ λεει οτι μεσος ορος ειναι τα 14-15 εκατοστά
Οποιος τον εχει κατω απο 14 τον εχει μικρο οποιος τον εχει πανω απο 15 τον εχει μεγαλο.
Βεβαια ας πουμε ο προμοτορας που τον έχει 11 εκ το προφυλακτικο τον καλυπτει οριακα οπως και αυτος με 20 εκατοστα τον καλυπτει,αλλα απο εκει και πανω εχει βγαλει και xl η durex.
Με λιγα λογια η ντουρεξ και καθε εταιρεια προφυλακτικων βγαζει προφυλακτικα για να καλυπτει το 95% των μεγεθων,επισης εβγαλε xl για να καλυπτει τους μεγαλους και μενει ενα μικρο ποσοστο που δεν τους καλυπτει τους μικροτσουτσουνους οι οποιοι πλεουν οπως ο βλαροκ που οταν πηδαει πλεει και αφηνει το προφυλακτικο στο μουνι.
Μια διευκρίνηση Ζαν: η έρευνα αυτή έχει γίνει στην Ελλάδα, στην Ευρώπη ή στην υφήλιο? Έχω βέβαια ξανακούσει στο παρελθόν ότι ο μ.ο. στην Ελλάδα (πλην μπου) είναι γύρω στο 15
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom