Νέα

22χρονος βιάστηκε από τραβέλι στο Ν.Κόσμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mexico1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 444
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.243
Like
34.789
Πόντοι
9.931
κανενας βιαστης δεν πρεπει να μενει ατιμωρητος και στην προκειμενη περιπτωση το θυμα ειναι ανδρας και ο θυτης ειναι τραβελι.
για να δουμε θα τον λυντσαρουν η θα τη γλυτωσει επειδη ειναι τραβελι. για να σας δω τι θα πουν τωρα οι κωλοαριστεροι, τα φεμινιστικα σκουπιδια και οι ψευτοαναρχες
Τιποτα δεν θα πουνε, σε τετοιες περιπτώσεις κάνουν μοκο, για αυτούς ειναι σαν να μην εγινε τίποτα.
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
148
Like
19.259
Πόντοι
26.316
Κι εμείς τώρα πρέπει να πιστέψουμε ότι ανδρας 22 χρονών βιάσθηκε από τραβεστί. Δηλαδή του έβγαλε τα ρούχα με το ζόρι , τον έστησε στα 4 και τον πήδησε . Και ο 22χρονος τι έκανε;;;Δεν γίνονται αυτά. Μάλλον τα ήθελε ο κωλαρίκος του αλλά ίσως να μην τον πλήρωσε στο τέλος.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Μπαγκλαμας λογικά θα ήταν 22 χρονών το αίμα σου βράζει άμα δεν θες έτσι εύκολα σε πιάνει ο άλλος και σε γαμαει κάτι δεν μου πάει καλά στην ιστορία

Έχεις δει κάτι νταγλαράδες οικοδόμους στην Συγγρού που έκαναν παλαιότερα πιάτσα τύπε;;;; :think:
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.530
Like
14.075
Πόντοι
3.506
τυποι θα πηγε να ζητησει τα λεφτα του πισω ο τυπος,και ο τραβελος τον ξεκωλιασε :confused::confused::confused:

Μεγα σφαλμα.
Μετα την απομακρυνση απο το ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζεται!
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.562
Like
4.657
Πόντοι
1.706
Aν είναι αλήθεια είναι πολύ θλιβερό
Μην ξεχνάτε ο μέσος σημερινός 22χρονος είναι ένας αμούστακος παρθένος ηλίθιος με χνούδι μουστάκι και σπυράκια εφηβείας στα μάγουλα. Ήρθε και κοβιντ, μπήκε η ζωή στο πάγο 2 χρόνια. Καταλαβαίνετε πόσο ανήμπορος ένιωσε να αντιδράσει
Έχουν μηδενικές εμπειρίες οι νέοι πλέον. Φτάνουν τα μέσα 20 τους κι ακόμη είναι σε ατιτιουντ γυμνασίου!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Καταδικάζουμε την κουλτούρα του βιασμού, όλοι οι βιαστές στη φυλακή, καμία μόνη αλλά και κανένας gay αντρας μόνος, το κορμί μας ανήκει σε εμάς... - τι; διεμφυλική ήταν ο βιαστής; ω να σου γαμήσω... τι κάνουμε τώρα; σιγουρα ήταν τρανς έτσι; και το θύμα gay άντρας. Γάμησέ τα τώρα, ποιον να υποστηρίξουμε... δεν παίζει κάποιος από τους δύο να ήταν μαύρος έτσι; Πρόσφυγας; Παράτυπος μετανάστης; Μήπως ήταν κάποιος από τους δύο χρυσαυγίτης; Στο γραφείο του Κούλη; Μήπως το θύμα ήταν παιδί; 22; όχι ρε μαλάκα πάει και η τελευταία ελπίδα. Τι να πούμε τώρα... δε γαμιέται ας μην πούμε τίποτα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Aν είναι αλήθεια είναι πολύ θλιβερό
Μην ξεχνάτε ο μέσος σημερινός 22χρονος είναι ένας αμούστακος παρθένος ηλίθιος με χνούδι μουστάκι και σπυράκια εφηβείας στα μάγουλα. Ήρθε και κοβιντ, μπήκε η ζωή στο πάγο 2 χρόνια. Καταλαβαίνετε πόσο ανήμπορος ένιωσε να αντιδράσει
Έχουν μηδενικές εμπειρίες οι νέοι πλέον. Φτάνουν τα μέσα 20 τους κι ακόμη είναι σε ατιτιουντ γυμνασίου!
κολλητός σου ήταν και τα ξέρεις αυτά; Μάλλον gay ήταν το παιδί ,πολύ ευαίσθητο και επειδή θεώρησε την εμπειρία τραυματική το κατήγγειλε. Θα μπορούσε να τον είχε γαμήσει και άντρας επί πληρωμή και να πει το ίδιο.

Υπάρχει μία μόδα που ξεκινά (καμία έκπληξη) από το Χόλυγουντ και τις αμερικάνικες σειρές. Να παρουσιάζουν τους σημερινούς νέους millenials σαν πανσεξουαλικά όντα που το ψήνουν το ψάρι και από τις δυο μεριές, ξεσκίζονται από το πρωί ως το βράδυ, κανείς δεν έχει μονογαμική σχέση, κάνουν όλο παρτούζες... Συχνά αυτό παρουσιάζεται και για τα ανήλικα.

Θεωρώ ότι αυτό είναι μια τελείως διαστρεβλωμένη εικόνα. Εντάξει σήμερα οι νέοι δεν έχουν πρόβλημα με το τι είναι ο άλλος για αυτό και οι gay εκδηλώνονται αλλά μη λέμε μαλακίες. Όπως και παλιότερα γαμάνε οι ωραίοι που το παίζουν αλητεία. Κάτι νέρντουλες, κάτι άσχημοι και άσχημες αγάμητοι μένουν όπως συνέβαινε πάντα. Τα όργια τα βλέπουν στις τσόντες και για αυτό μόλις πιάσουν τα πρώτα λεφτά τρέχουν να τα κάνουν.
Οι πιτσιρικάδες που συναναστρέφομαι και που παρατηρώ κυρίως σχεσάκηδες είναι. Αυτό που έχει αλλάξει είναι ότι δεν είναι τόσο ταμπού πλέον το one night stand και οι πιο kinky ή ομαδικές φάσεις.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.562
Like
4.657
Πόντοι
1.706
κολλητός σου ήταν και τα ξέρεις αυτά; Μάλλον gay ήταν το παιδί ,πολύ ευαίσθητο και επειδή θεώρησε την εμπειρία τραυματική το κατήγγειλε. Θα μπορούσε να τον είχε γαμήσει και άντρας επί πληρωμή και να πει το ίδιο.

Υπάρχει μία μόδα που ξεκινά (καμία έκπληξη) από το Χόλυγουντ και τις αμερικάνικες σειρές. Να παρουσιάζουν τους σημερινούς νέους millenials σαν πανσεξουαλικά όντα που το ψήνουν το ψάρι και από τις δυο μεριές, ξεσκίζονται από το πρωί ως το βράδυ, κανείς δεν έχει μονογαμική σχέση, κάνουν όλο παρτούζες... Συχνά αυτό παρουσιάζεται και για τα ανήλικα.

Θεωρώ ότι αυτό είναι μια τελείως διαστρεβλωμένη εικόνα. Εντάξει σήμερα οι νέοι δεν έχουν πρόβλημα με το τι είναι ο άλλος για αυτό και οι gay εκδηλώνονται αλλά μη λέμε μαλακίες. Όπως και παλιότερα γαμάνε οι ωραίοι που το παίζουν αλητεία. Κάτι νέρντουλες, κάτι άσχημοι και άσχημες αγάμητοι μένουν όπως συνέβαινε πάντα. Τα όργια τα βλέπουν στις τσόντες και για αυτό μόλις πιάσουν τα πρώτα λεφτά τρέχουν να τα κάνουν.
Οι πιτσιρικάδες που συναναστρέφομαι και που παρατηρώ κυρίως σχεσάκηδες είναι. Αυτό που έχει αλλάξει είναι ότι δεν είναι τόσο ταμπού πλέον το one night stand και οι πιο kinky ή ομαδικές φάσεις.
Eίπα ο μέσος.
Και πιστεύω έχω δίκιο. Καλώς ή κακώς μεγάλωσα σε πλατείες και τους δρόμους όλη μέρα. Έμαθα και να σέβομαι και να προσέχω τι κάνω και τι λέω και να μη το παίζω μάγκας μέσα από την αδυναμία μου όπως κάνουν πολλοί και την πατάνε στο τέλος.
Πλέον βγαίνει στα 18 ο μέσος λέω πάλι νέος και έχει εμπειρίες βαριά δημοτικού
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.282
Πόντοι
4.546
Aν είναι αλήθεια είναι πολύ θλιβερό
Μην ξεχνάτε ο μέσος σημερινός 22χρονος είναι ένας αμούστακος παρθένος ηλίθιος με χνούδι μουστάκι και σπυράκια εφηβείας στα μάγουλα. Ήρθε και κοβιντ, μπήκε η ζωή στο πάγο 2 χρόνια. Καταλαβαίνετε πόσο ανήμπορος ένιωσε να αντιδράσει
Έχουν μηδενικές εμπειρίες οι νέοι πλέον. Φτάνουν τα μέσα 20 τους κι ακόμη είναι σε ατιτιουντ γυμνασίου!
να συμπληρώσω και τα απαραίτητα μούσια - γενια, που τα έχουν από λύκειο ακόμα, και νομίζουν ότι τους κάνουν "κανονικούς - ωριμους" άντρες ή ότι δείχνουν πιο "άγριοι - βαρείς " με αυτά.
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
Δε μπορει κατι θα γινε ... τι ενοω ... η τρανς οταν γινεται το ραντεβου σε ρωταει ενεργετικο παθητικο τοσο κοστιζει δεν μπορει να εγινε ετσι ηηη να χε βιτσια ο 22 χρονος ...
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.530
Like
14.075
Πόντοι
3.506
Δε μπορει κατι θα γινε ... τι ενοω ... η τρανς οταν γινεται το ραντεβου σε ρωταει ενεργετικο παθητικο τοσο κοστιζει δεν μπορει να εγινε ετσι ηηη να χε βιτσια ο 22 χρονος ...

Παιζει να μην καταλαβε και τιποτα.
Παραθετω σχετικο ανεκδοτο:
Ένας παρθένος πάει πρώτη φορά μπουρδελότσαρκα.
Αφού έκανε τις βόλτες του το βράδυ, μπήκε σε ένα μπαράκι στη Συγγρού.
Εκεί γνωρίζει μία ”κοπέλα” που του κάνει τα γλυκά μάτια και του προτείνει να πάνε στο σπίτι της.
Στο σπίτι η ”κοπέλα” σκέφτεται,σκέφτεται,ξανασκέφτεται, πως να πει στον παρθένο με τρόπο… το “μυστικό” της.
Τον ρωτάει λοιπόν:
-Να σε κεράσω μια μπύρα;
-Αμέ !απαντάει ο νέος.
-Ξέρεις, του λέει η ”κοπέλα” δεν έχω κλειτορίδα!
-Δεν πειράζει,λέει ο τύπος … πιάσε μια Αmstel !!!
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
560
Like
625
Πόντοι
86
Aν είναι αλήθεια είναι πολύ θλιβερό
Μην ξεχνάτε ο μέσος σημερινός 22χρονος είναι ένας αμούστακος παρθένος ηλίθιος με χνούδι μουστάκι και σπυράκια εφηβείας στα μάγουλα. Ήρθε και κοβιντ, μπήκε η ζωή στο πάγο 2 χρόνια. Καταλαβαίνετε πόσο ανήμπορος ένιωσε να αντιδράσει
Έχουν μηδενικές εμπειρίες οι νέοι πλέον. Φτάνουν τα μέσα 20 τους κι ακόμη είναι σε ατιτιουντ γυμνασίου!
Αφου γονεις, κοινωνια, και δικαιοσυνη ειναι για κλαματα οι παντες :headbang::jerking: αν πχ καποιος που ειναι ποιο νευρικος και δυνατος και το ειχε σπασει στο ξυλο το τραβελι ,η ειχε παρει ενα βαρυ αντικειμενο για άμυνα και το εσπαγε την καφκαλα του τραβελιου θα εβρισκε τον μπελα του απο την αστυνομια και την δικαιοσυνη γιατι η τραβεστι θα ελεγε ψεματα οτι φταει αυτος, φυσικα σε τέτοιες συναντησεις , ενα σπρει πιπεριου, ενα ηχητικο εν ενέργεια στο κινητο μπορεί να σε σωσουν :headbang: ,εγω ακόμη θυμάμαι την υπόθεση σεργιανοπουλου,δεν ξέρουμε πραγματικά ποτε τι συνεβη αν ο γεωργιανος του ζήτησε ο μακαριτης να τον πηδηξει και δεν δεχτηκε η αν οντως τον λήστεψε που λενε συγγενεις του και τον έσφαξε,δεν ξέρετε ποτε ,και εσύ τα γραφεις εκ του ασφαλους γιατι ουτε εσυ ξέρεις πως θα το ειχες βγαλει περα, αν τα πιτσιρικια τα κανουν σκληρα ,θα κλαιγονται οι φεμιναζι για τοξικη ανδρεια, βλεπετε λοιπον οταν εγω και ο κλωνος μου σας τα λέγαμε χρονια πριν οτι δεν πρεπει να δινουμε παρα πολλα δικαιωματα και βημα σε λοατκι, τρανς,γκει γιατι θα εκμεταλευτουν την κακια και το κομπλεξ που εχουν μεσα και θα προσπαθησουν να επιβαλουν τα δικα τους θελω και τον τροπο ζωης τους στην κοινωνια?:headbang: Χαζος ειναι ο Ρώσος που δεν τους αφήνει να ξεφύγουν? Τι θα είχε γινει τώρα εαν σε αντίθετη περίπτωση το θυμα ηταν κοπέλα? Φυσικα θα ηταν μεγάλο μέρος της κοινωνίας με το μερος της,αλλα τωρα βλέπεις οτι αν πάθει κατι τετοιος αγορι νεαρο η μεγαλος αντρας θα φαει κριτικη οπως και εσυ κάνεις τώρα,γιατι η γυναίκα ειναι το αδύναμο φυλο οταν συμφέρει και ισότητα οταν πάλι συμφέρει :2funny::2funny: εγω το φχαριστήθηκα με την ψυχη μου την ητα της πρωην του τζονυ ντεπ, γιατι πριν το παιζε θυμα,ο ντεπ πηγε να χασει για παντα την καριερα του με ψεματα, και στο τελος το παιζε κλαμενο μουνι να την λυπηθουν :2funny: τραγικό σε πολλά μέρη του κόσμου να θεωρουν αστειο να βιασεις εναν αντρα...:headbang: Κοινωνία θέατρο του παραλόγου,υποκρίσια, οτι μας συμφέρει την ιδεολογία μας,ακόμα και η πολυ απελευθερωση της γυναικας τρομερο κακο εκανε στης κοινωνιες, απελευθερωθηκαν γκει και τρανς πλεον, τελειωσαμε,αλλα σε μια δυσκολη στιγμη,πχ σε ενα ντου των Τούρκων , θα την κανουν με ελαφρα πηδηματάκια, και οι γυναικες θα θυμηθουν να γινουν μητερες και να πανε στην κουζίνα και οχι στο μέτωπο :2funny::2funny:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.710
Κριτικές
6
Like
11.138
Πόντοι
3.936
Γριτσι γριτσι, γριτσι γριτσι τον εφαγε απ' τ' αγοριτσι .. :confused:
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
Για ρίχτε μια μάτια στην κριτική ρε μορτες
Εγώ είμαι πονηρός ή όντως υπάρχουν αρκετές συμπτώσεις;
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.162
Κριτικές
32
Like
26.566
Πόντοι
8.346
Για ρίχτε μια μάτια στην κριτική ρε μορτες
Εγώ είμαι πονηρός ή όντως υπάρχουν αρκετές συμπτώσεις;
...θα ξαναπηγε για επαναληψη την επομενη μερα, εφαγε πορτα και την εδωσε στεγνα στους μπατσους :2funny::2funny::2funny:
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
9
Like
3.494
Πόντοι
456
Για ρίχτε μια μάτια στην κριτική ρε μορτες
Εγώ είμαι πονηρός ή όντως υπάρχουν αρκετές συμπτώσεις;
αν αυττη η Ισαμπελα ειναι σε αυτη την οδο,τοτε ναι>εμενα με εντυπωσιαζει που αναφερεται οδος και οροφος
 

noName69

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
2
Like
184
Πόντοι
0
Τι καύλα ιδέα να πας και να σε βιάσει τραβελι Αχ γιατί δεν μου συμβαίνουν εμένα τέτοια εγώ πάω και λέω να με βιάσουν και η μία στης 10 το κάνει... Μήπως και το παλικάρι αυτό είπε, αλλά έπεσα σε τραβελι που όντως γαμαει δεν παίζει και τα είδε κολιομενα.... γιατί υπάρχουν και αυτές που γαμανε άγρια .... Παντός η συγκεκριμένη αποκλείεται μάγκες γιατί πήγα πρόσφατα και όταν με έβλεπε να δυσκολεύομαι έκανε πισο και με αφηνε να πάρω ανάσες πριν συνεχίζει να με διαλύει Χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom