Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Γούστο της και καπελο της στην τελική...αν βγαζαμε ολοι τα πμ στη φορα θελω να δω ποιος θα μενε!!!
εδω του αλεξ του φυγανε τα τσισα σημερα που εμαθε πως οι μοντ παρακολουθουν τα πιμι  :uglystupid:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Γούστο της και καπελο της στην τελική...αν βγαζαμε ολοι τα πμ στη φορα θελω να δω ποιος θα μενε!!!

εχεις την αισθηση οτι οι αντρες χωρις "αρχιδια" θα ειχαν κανενα θεμα ; γιαυτούς που δεν εχουν μπεσα λεω που συνηθως ισχυριζονται οτι ειναι προτυπα αντρα κις μαι ας..  :grin:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
εχεις την αισθηση οτι οι αντρες χωρις "αρχιδια" θα ειχαν κανενα θεμα ; γιαυτούς που δεν εχουν μπεσα λεω που συνηθως ισχυριζονται οτι ειναι προτυπα αντρα κις μαι ας..  :grin:
δεν ειναι ολοι νωντοτυποι ματια μου  ;)

το ματια μου σε αυτακια  :S
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.059
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
Γούστο της και καπελο της στην τελική...αν βγαζαμε ολοι τα πμ στη φορα θελω να δω ποιος θα μενε!!!


Και μην ξεχνάς...

100 ευρώ χάνεις αν η ΝΔ πάρει το πολύ 18 % ...( ακέραιο μερος ) ...

URL]]
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
και επειδη τα ειπαμε σε πμ θα ερχεσαι μετα απο χρονια να με διαψευδεις καθε μερα και να με χαρακτηριζεις ενω τα ειπες. δε σφαξανε. σε γαμαω και σε κατουραω. ξεφορτωσου και συ τωρα.

με το να αλλοιώνεις την αληθεια γινεσαι ρεζιλι τελειως
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.059
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
μπολντισμος = διαφανεια
μπολντισμος = αληθεια
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
εχεις την αισθηση οτι οι αντρες χωρις "αρχιδια" θα ειχαν κανενα θεμα ; γιαυτούς που δεν εχουν μπεσα λεω που συνηθως ισχυριζονται οτι ειναι προτυπα αντρα κις μαι ας..  :grin:
οχι αλλα αυτους τους εχουμε γραμμενους αντιστοιχα ολοι!!!
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Γούστο της και καπελο της στην τελική...αν βγαζαμε ολοι τα πμ στη φορα θελω να δω ποιος θα μενε!!!
Εγω εδώ και χρόνια τα εχω κλείσει και φυσικά δεν κρατάω πμ..τι είμαι καμιά γυναικούλα  ??

Αλιντισσα PM (0) 0 νέα
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Γούστο της και καπελο της στην τελική...αν βγαζαμε ολοι τα πμ στη φορα θελω να δω ποιος θα μενε!!!

Σωστο αυτο που εγραψες,αν εισαι γυναικα.Λιγοι απο μας εχουμε τα @@ και σε π.μ. και δημοσια... να εχουμε την ιδια σταθερη συμπεριφορα.
 

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
εχεις την αισθηση οτι οι αντρες χωρις "αρχιδια" θα ειχαν κανενα θεμα ; γιαυτούς που δεν εχουν μπεσα λεω που συνηθως ισχυριζονται οτι ειναι προτυπα αντρα κις μαι ας..  :grin:
Erinal μας τα ζάλισες με τις φιλοσοφικές παρεμβάσεις σου.Δεν είμαστε λέσχη προβληματισμού κοπέλα μου εδώ!!Έχεις να προσθέσεις κάποια ανάλογη δική σου πορνοιστορία;;U WELCOME...Δεν έχεις;;Get ur life ;)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Σωστο αυτο που εγραψες,αν εισαι γυναικα.Λιγοι απο μας εχουμε τα @@ και σε π.μ. και δημοσια... να εχουμε την ιδια σταθερη συμπεριφορα.

τελικα οι γυναικες που εχουν βρεθει εδω ειναι πιο ξηγημενες απο σας. και αυτο ειναι η μεγαλυτερη σας τιμωρια τελικα και ξεφτιλα μαζι
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Εγω εδώ και χρόνια τα εχω κλείσει και φυσικά δεν κρατάω πμ..τι είμαι καμιά γυναικούλα  ??

Αλιντισσα PM (0) 0 νέα
αχου το  :-* ελα να το παω βολτιτσα στο βουνο να ξεσκασει κανα πεντοχιλιαρο να ηρεμισει  :smitten: :smitten:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Erinal μας τα ζάλισες με τις φιλοσοφικές παρεμβάσεις σου.Δεν είμαστε λέσχη προβληματισμού κοπέλα μου εδώ!!Έχεις να προσθέσεις κάποια ανάλογη δική σου πορνοιστορία;;U WELCOME...Δεν έχεις;;Get ur life ;)

εγω για λεσχη προβληματισμου και φιλοσοφιας το βλεπω. Ειναι μαλλον που δεν εχω πουτσο  :tits2:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Εγω εδώ και χρόνια τα εχω κλείσει και φυσικά δεν κρατάω πμ..τι είμαι καμιά γυναικούλα  ??

Αλιντισσα PM (0) 0 νέα

την ξερουμε τη λογικη του ψευτη δε χρειαζεται να μας την επαναλαμβανεις. να λες οτι ψεμματα κωλοτουμπες γουσταρεις χωρις τεκμηρια για να τη γλυτωνεις ευκολα. δεν εισαι γυναικουλα, κατακαθι εισαι.  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom