Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Συμφωνω σε αυτα που λες για τον Λοπεζ.Βγάζει κακία .Τις προάλλες επέμενε οτι έχω γαμηθεί με κάποιον απο το φόρουμ και οτι κλαιγόμουνα μη βρει το σπίτι μου και κάτι τέτοια.Αυτά όντως είχαν γίνει αλλά δεν ήταν μέλος του φόρουμ ο τυπος και είχε μπει απλά να με κράξει επειδή τον σούταρα,για να βγαλει το αχτι του .Ηξερε οτι μπαινω εδώ και έκανε λογαριασμό .Ειπε τι είπε κι έφαγε μπαν.Αυτό έγινε αλλά αυτό που με πείραξε ήταν οτι όλα αυτά (οτι κλαιγόμουνα και τετοια)του τα είχα πει σε πμ.Τα είχα συζητήσει και με άλλα παιδιά εδώ μέσα αλλά σε πμ.Ο Εκτορας εβγαλε το πμ στη φόρα.Αυτααα..

επαναφερω και το προηγουμενο για να συγκρινετε την αξιοπιστια της πατσαβουρας.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
αλιντι καριολογρια, αυτο το αποσμασμα εδω σου λεει κατι? τοχω ταμα οποιος με βγαζει ψευτη να τον ξεβρακωνω

Είναι ο τύπος που έλεγα κάποτε οτι δεν έλεγε και πολλά στο γαμήσι και ρώταγα για ξενοδοχεία και τέτοια αν θυμάσαι.Αυτός [size=30pt]ηταν μελος στο μπου[/size] και όσο τα έγραφα διάβαζε όλες τις ανατριχιαστικές λεπτομέρειες.....
.....[size=30pt]Εφτιαξε νεο λογαριασμό μπηκε ως άσχετος[/size] και έγραψε ανατριχιαστικες λεπτομερειες της ζωής μου


πατσαβουρα
Ξεβρακωθηκες τυπε .......

τι ειναι αυτο το μπιζελι που ψιλοκρεμμεται εκει στην ακρη ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ειχα τα 5 πρωτα ματσακια του κουπονιου του Ο.Π.Α.Π.... παιξει απο το μεσημερι στο πρακτορειο της περιοχης μου, σε συστημα(τελικο αποτελεσμα Χ) οπως κανω παντα και ζητουσα 3,4,5. Κατσανε τα 3 και βγαζω ελαχιστο κερδος σημερα.Αλλα στο παραπεντε να επιανα και το τεταρτο ισοπαλιακι που χαλασε στο τελος(κωδικος 116)!!
Καλο βραδυ φιλε ρεντ.Εισαι πολυ δυνατος στο ποδοσφαιρικο στοιχημα.Σε διαβαζω.Καλα κανεις και δεν γραφεις στους αλλους(Θρεντ στοιχηματος).Ουτε εγω :2funny: :2funny: :2funny: με τον πολυξερολα τους..... εκει, που ειναι μονιμα σε παραληρημα και τραμπουκιζει τους παντες και αν δεν βρισκει κανεναν.... τραμπουκιζει τον εαυτο του... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μόνος του έχει μείνει αυτός ο μαλάκας...ούτε για μπάλα δεν μαζεύονται Δάσκαλε...
 

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά Αλήντισα και τον έφαγες και το γλέντησες και μας κλάφτηκες σαν μυξοπαρθένα :SΑυτό θα πει διατροφή!!Μ αρέσεις!! :s&m_1:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
αλιντι καριολογρια, αυτο το αποσμασμα εδω σου λεει κατι? τοχω ταμα οποιος με βγαζει ψευτη να τον ξεβρακωνω

Είναι ο τύπος που έλεγα κάποτε οτι δεν έλεγε και πολλά στο γαμήσι και ρώταγα για ξενοδοχεία και τέτοια αν θυμάσαι.Αυτός [size=30pt]ηταν μελος στο μπου[/size] και όσο τα έγραφα διάβαζε όλες τις ανατριχιαστικές λεπτομέρειες.....
.....[size=30pt]Εφτιαξε νεο λογαριασμό μπηκε ως άσχετος[/size] και έγραψε ανατριχιαστικες λεπτομερειες της ζωής μου


πατσαβουρα
Εκανε νεο λογαριασμο για να με κραξει,σωστα μαλάκα που κατουράς καθιστούλα ακου τώρα 2 κουβέντες απο την παλιόγρια..Στα ειπα σε πμ ναι ή όχι?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Παω για υπνο εγω και  :tired: :sleeping: σας αφηνω να παιξετε με το μπιζελι του εκτορα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
ουτε θα μαθεις. ελπιζω να παραμενει φιλικο νικ και να ξεφτιλιζεσαι ακομα εν αγνοια σου. για να ειμαστε και κυριοι και εχεμυθοι.
για το αρχιδι μου δεν εχεις απαντησει ακομα εξω το εχω

Προκαλεις την τυχη σου παντως και ξεχνας οτι εχεις εκθετο εκτος απο το αρχιδι και αλλα σημεια του σωματος σου  :)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Εκανε νεο λογαριασμο για να με κραξει,σωστα μαλάκα που κατουράς καθιστούλα ακου τώρα 2 κουβέντες απο την παλιόγρια..Στα ειπα σε πμ ναι ή όχι?

ελεγες οτι ηταν ηδη μελος του μπου ρε πατσαβουρα? ενω τωρα λες οτι δεν ηταν μελος αλλα γραφτηκε πρωτη φορα για να σε κραξει? αντε στα γαμηδια που θες και περαιτερω κουβεντα αντι να ζητησεις συγγνωμη. σκουπιδι.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Φίλε...εδώ περιμένουμε να μάθουμε ποιο φιλικό νίκ διακόρευσε την Αλήντισσα και συ μας μιλάς για στοίχημα :2funny: :2funny:Που είναι ο Άλεξ οεοο!!
Τα "ψυχικα" συναγωνιστων, φιλε μου...δυσκολα βγαινουν στην δημοσιοτητα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ ένα δεν έχω καταλάβει ακόμα:Όποια γαμιότανε εδω μέσα, εν συνεχεία το κουβέντιαζε με τον Έκτορα στο chat; :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Προκαλεις την τυχη σου παντως και ξεχνας οτι εχεις εκθετο εκτος απο το αρχιδι και αλλα σημεια του σωματος σου  :)

εσυ προκαλεις την τυχη σου. εχεις και συ αδυνατη μνημη για φρεσκαρισμα? τραβα γαμησου λοιπον σου εχω πει οτι σε βαριεμαι εσενα και καθε φορα ασχολεισαι γιατι εχεις καημο. μη μου μιλας βρες αλλη καψουρα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
τοχουμε βρει ευκολο, επειδη ειναι σε πμ αρα μπορουμε να παταμε πανω στην εχεμυθεια και να λεμε οτι διγλωσσα ψεμματα γουσταρουμε δημοσια. ε δε περναει αυτο απο εμενα. τα διπροσωπα τα γαμαω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom