Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
Ο Πήγασος είναι του Κοσμά ή του Γλίτσα;
Eχω μπερδευτεί  :think:
 

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Αλήντισσα για να μην το κουράζουμαι κοπέλα μου:Γαμήθηκες ή όχι!!!Και αν ναι...θα το ξαναεπιχειρούσες με άρρεν από το forum;; :zfuck:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μου μύρισε σαπίλα,μήπως μπήκε ο κίτρινος βάτραχος  :huh:
Έιναι σίγορο ότι τον άρπαξε,αλλά μαλλον δεν της άρεσε  :grin: γιατί χέστηκε πάνω της όμως  :grin:
Τοτε κατι θα εκανε η κατι πηγε να κανει και την πηρε πρεφα ο τυπος ......

Καλα ρε σεις πιστευετε οτι θα ερθει καποια οποιαδηποτε απο εδω μεσα που ολα ειναι φλου χωρις να εχει καποια βλεψη ?
Μπορει να θελει να σας τυλιξει σε περιπετειες η να σας δαγκωσει οικονομικα η χιλια δυο αλλα πραγματα
Θυμηθητε τον μιμικο2000 στο τσατ καποτε που του ειχε δαγκωσει δανεικα κι αγυριστα 2000 ευρω μια κατερινα νομιζω δεν καλοθυμαμαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και να ηταν ο μονος........  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μην τσιμπατε σε καθε μια απο το νετ απροσωπα .... ποτε δεν ξερετε τι μπορει να τραβαει απο πισω της

Εναν πηδουλο και δρομο κι οχι στο σπιτι σας κι αυτο αν το τραβαει ο οργανισμος σας και δεν εισαστε αγαπουληδες γιατι αν εισαστε αγαπουληδες ψαξτε αλλου για τετοια γιατι εδω θα εισαστε χαμενοι απο χερι
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Αλήντισσα για να μην το κουράζουμαι κοπέλα μου:Γαμήθηκες ή όχι!!!Και αν ναι...θα το ξαναεπιχειρούσες με άρρεν από το forum;; :zfuck:
Δεν ήταν απο το φορουμ λέμε αυτός,σχεση ειχαμε και γραφτηκε εδω όταν τον χωρισα για να με βρισει.Αμαν,δεν καταλαβαινετε ,τα νευρα μου!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Δεν ήταν απο το φορουμ λέμε αυτός,σχεση ειχαμε και γραφτηκε εδω όταν τον χωρισα για να με βρισει.Αμαν,δεν καταλαβαινετε ,τα νευρα μου!
Ενταξει, το καταλαβαμε.
Εσυ μαλλον δεν καταλαβαινεις οτι το φορουμ διψαει για ανατριχιαστικες λεπτομερειες  :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε Λακη ,έχεις βάλει κανένα φράγκο στην άκρη ;

Αντί να ασχολείσαι με αγνωστα νικ ,μάζεψε φράγκα

το καλοκαιρι θα παμε στην Ουκρανία !  :rockon:

Εχει πολλά αξιοθέατα ...

Φίλε, λυπάμαι, αλλά σε χώρες της πρώην ΕΣΣΔ, δεν πατάω.
Φοβάμαι τις μαφίες.
Θα πήγαινα μόνο αν μπορούσα να είχα "σιδηρικό" πάνω μου.

Εγώ μάλλον τέλος του 2014, κάνω παύση εργασιών
και την κάνω σε μακρινό νησί , όπως είχα γράψει.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Κάτι φήμες που λένε ότι είναι κλώνος moderator
που έχει ως όνομα, την ονομασία αμερικανικής εταιρείας πορνό ;;;
Πως τις αξιολογείτε ;;;

Αχααχαχαχαχαχαχαχαχ.

Έτσι.

Να δω τον Εκτορούκο σε μασατζίδικο και τι στον κόσμο.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
grave-110.GIF
Νεκραναστήθηκε ο Μπαρόπουλος;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εχεις δικιο.Το για σας,που γραφεις δεν το καταλαβαινω να ουμε... αλλα για μενα προσωπικα... δεν εχω αναγκη πλεον, να αυτοεπιβεβαιωνομαι οτι αξιζω σαν ανδρας και να εχω πλαι μου ψυχοβγαλτικες, να μου ζαλιζουν τον "ερωτα"!!!Αλλα και που ειχα σχεσεις στο παρελθον, παλι στις τανες πηγαινα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Για μενα ειναι συν-ειδητη επιλογη να πηγαινω πελατης στο αγοραιο σεξ ανεκαθεν.... για να απολαμβανω το πολυτιμοτερο αγαθο....
Την ελευθερια μου.
τα εχεις καλα με τον εαυτο σου φιλε και αυτο ειναι σπανιο.οπου σταθεις και οπου κοιταξεις θα δεις ανθρωπους με απωθημενα.ανθρωπους που προσπαθουν να αποδειξουν οτι αξιζουν με οποιοδηποτε τροπο.μεινε ετσι.κρατα την αυθεντικοτηττα οσο πιο καλα μπορεις.εχουμε γεμισει φτηνα αντιγραφα
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Κάτι φήμες που λένε ότι είναι κλώνος moderator
που έχει ως όνομα, την ονομασία αμερικανικής εταιρείας πορνό ;;;
Πως τις αξιολογείτε ;;;
Ο Εκτορας ειναι ενας Θρυλος του Μπου..... ειτε ειναι γυναικα, ειτε κλωνομοντ....κανεις με σιγουρια δεν γνωριζει....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δεν ήταν απο το φορουμ λέμε αυτός,σχεση ειχαμε και γραφτηκε εδω όταν τον χωρισα για να με βρισει.Αμαν,δεν καταλαβαινετε ,τα νευρα μου!
Καλα ρε αλιντι κι εσυ καθεσαι και λες στα θυμματα σου εεεεεε γκομενους σου γραφω στο μπουρδελα ?   :S
 

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ήταν απο το φορουμ λέμε αυτός,σχεση ειχαμε και γραφτηκε εδω όταν τον χωρισα για να με βρισει.Αμαν,δεν καταλαβαινετε ,τα νευρα μου!
Άνοιξε νέο thrend τότε, σαν τον άλλον με την γυναίκα του στο καμπινγκ....και για extra δράση κότσαρε και τον Έκτορα, ότι στον σφύριζε που και που, με το πρόσχημα του εκβιασμού.Μάλιστα τώρα που το σκέφτομαι, μπορείς να εμπλέξεις και τον Άλεξ σαν δικηγόρο σου και αθεράπευτο πλειμπόι.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Σε αντιθεση με τον λοπεζ που ειναι εκ φυσεως κακος και υπουλος.
ο λοπεζ ειναι reactive νικνειμ.
εχει τη στοιχειωδη εφυια να βρισκει και να παταει κουμπια σε ανασφαλεις ή/και βλακες προς δικη του τερψη.
απο κει και περα,οι χαρακτηρισμοι "κακος" ειναι πληρως ατοποι οταν μιλαμε για ιντερνετικες παρουσιες.

το χω ξαναπει,τα πολλα χιλιαρια στο ποστμιτερ
σας εχουν δημιουργησει αγελαια ενστικτα και αναγκες ακομη και σε ενα ανωνυμο φορουμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom