Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Συμφωνω σε αυτα που λες για τον Λοπεζ.Βγάζει κακία .Τις προάλλες επέμενε οτι έχω γαμηθεί με κάποιον απο το φόρουμ και οτι κλαιγόμουνα μη βρει το σπίτι μου και κάτι τέτοια.Αυτά όντως είχαν γίνει αλλά δεν ήταν μέλος του φόρουμ ο τυπος και είχε μπει απλά να με κράξει επειδή τον σούταρα,για να βγαλει το αχτι του .Ηξερε οτι μπαινω εδώ και έκανε λογαριασμό .Ειπε τι είπε κι έφαγε μπαν.Αυτό έγινε αλλά αυτό που με πείραξε ήταν οτι όλα αυτά (οτι κλαιγόμουνα και τετοια)του τα είχα πει σε πμ.Τα είχα συζητήσει και με άλλα παιδιά εδώ μέσα αλλά σε πμ.Ο Εκτορας εβγαλε το πμ στη φόρα.Αυτααα..

οτι ειμαι κακος τοχουμε πει μην επαναλαμβανομαστε.

οτι κλαφτηκες δημοσια δεν το θυμασαι επειδη εισαι και θειτσα αλλα το θυμαμαι εγω και θα το θυμουνται και αλλα παλια νικ οπως και δημοσια ειχες ζητησει τη διαγραφη του γκομενου σου για αυτα που εγραφε. στα πμ απλως ειχες πει λεπτομερειες για τον καημο σου και κακως δε σε εγραψα σταρχιδια μου. τα υπολοιπα 'φιλικα' νικ που συζηταγες να ταχεις να τα χαιρεσαι, καποιο απο αυτα σε ξεφτιλιζε σε καθε ευκαιρια με ψιθυρους στο τοτε τσατ ή με πμ χωρις να του ζητειται ή να τον ρωταει κανεις, απλα επειδη ηθελε να παριστανει οτι σε γαμαει (αλλα μεταξυ μας ετσι, μη μαθευτει). και δεν το εκανε μονο για σενα, ξεφτιλιζε και αλλα γυναικεια νικ που παριστανε τον φιλο τους για να κερδιζει την εμπιστοσυνη τους και μετα εστελνε τις φωτογραφιες τους φειγ βολαν -πριβε παντα.
οπως βλεπεις εκει ημουν κυριος για τα δεδομενα σου και δεν τον καρφωσα, για τα δικα μου δεδομενα απλα ειχα καταλαβει τι κουναβι εισαι και σε εγραψα σταρχιδια μου ας εκτιθεσαι.
αυτα για την ιστορια και τσιμπα ενα αρχιδι.
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
οτι ειμαι κακος τοχουμε πει μην επαναλαμβανομαστε.

οτι κλαφτηκες δημοσια δεν το θυμασαι επειδη εισαι και θειτσα αλλα το θυμαμαι εγω και θα το θυμουνται και αλλα παλια νικ οπως και δημοσια ειχες ζητησει τη διαγραφη του γκομενου σου για αυτα που εγραφε. στα πμ απλως ειχες πει λεπτομερειες για τον καημο σου και κακως δε σε εγραψα σταρχιδια μου. τα υπολοιπα 'φιλικα' νικ που συζηταγες να ταχεις να τα χαιρεσαι, καποιο απο αυτα σε ξεφτιλιζε σε καθε ευκαιρια με ψιθυρους στο τοτε τσατ ή με πμ χωρις να του ζητειται ή να τον ρωταει κανεις, απλα επειδη ηθελε να παριστανει οτι σε γαμαει (αλλα μεταξυ μας ετσι, μη μαθευτει). και δεν το εκανε μονο για σενα, ξεφτιλιζε και αλλα γυναικεια νικ που παριστανε τον φιλο τους για να κερδιζει την εμπιστοσυνη τους και μετα εστελνε τις φωτογραφιες τους φειγ βολαν -πριβε παντα.
οπως βλεπεις εκει ημουν κυριος για τα δεδομενα σου και δεν τον καρφωσα, για τα δικα μου δεδομενα απλα ειχα καταλαβει τι κουναβι εισαι και σε εγραψα σταρχιδια μου ας εκτιθεσαι.
αυτα για την ιστορια και τσιμπα ενα αρχιδι.
Δεν είχα ζητησει εγω την διαγραφη ρε βλαμενε,και το θρεντ ακομα που είχε ανοιξει μου το ειχαν στειλει μελη στα πμ,δεν το είχα προλάβει να το δω καν.
 

Επισκέπτης
Φίλε ,χανεις .

Εχω πάει σε Ρωσία ,Ουκρανία ,Μολδαβία , Εστονία ,Ουγγαρία ( 10 φορές )

Βουλγαρία ,Τσεχία ,Σλοβακία ,Ρουμανία ,από πρωην ανατολικό μπλόκ .

Ρε μάστορα , είπα της πρώην ΕΕΣΔ.
Τσεχία, Ουγγαρία , Σλοβακία, Πολωνία , έχω πάει και δεν έχω πρόβλημα.
Βουλγαρία, Ρουμανία , επίσης δεν πατάω.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Τώρα το @ Lopez, νομίζει ότι πετάει άδεια και πιάνει γεμάτα.
Το σπίτι μου , είναι εκεί που λέει το @ ότι ... δεν είναι,
αλλά εδώ πέρα μπαίνω και από άλλα σημεία.
Τίποτε από αυτά δεν έχει σημασία.

χοντρε αυτη τη στιγμη απο ποιο σημειο μπαινεις?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ρε γιγαντα και την Αλντισα;;;
Ε....σου υποκλινομαι...τελος δεν υπαρχεις. :)
Λιγη σου πεφτει ολοκληρη Αλιντισσα ?

Αααααααα τυπε δεν παιζεσαι !!!!!!!!!

Τι σοι ΠΑΙΧΤΟΥΡΙΣΙΟ ΦΩΣ μοιραζεις ??  :S

Μολις με απογοητευσες τα μαλα   :'(
 

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είχα ζητησει εγω την διαγραφη ρε βλαμενε,και το θρεντ ακομα που είχε ανοιξει μου το ειχαν στειλει μελη στα πμ,δεν το είχα προλάβει να το δω καν.
Γίνονται τέτοια ξεφτιλίκια και στραβές στο bourdelacom;; :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Δεν είχα ζητησει εγω την διαγραφη ρε βλαμενε,και το θρεντ ακομα που είχε ανοιξει μου το ειχαν στειλει μελη στα πμ,δεν το είχα προλάβει να το δω καν.

καλα αλλη φορα θα τα γραφουμε στα ιταλικα για να σου μενουν στη μνημη. το αρχιδι το τσιμπησες ή να το αφησω ακομα εξω?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • Odontiatros.jpg
    Odontiatros.jpg
    14,4 KB · Εμφανίσεις: 15

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
οτι ειμαι κακος τοχουμε πει μην επαναλαμβανομαστε.

οτι κλαφτηκες δημοσια δεν το θυμασαι επειδη εισαι και θειτσα αλλα το θυμαμαι εγω και θα το θυμουνται και αλλα παλια νικ οπως και δημοσια ειχες ζητησει τη διαγραφη του γκομενου σου για αυτα που εγραφε. στα πμ απλως ειχες πει λεπτομερειες για τον καημο σου και κακως δε σε εγραψα σταρχιδια μου. τα υπολοιπα 'φιλικα' νικ που συζηταγες να ταχεις να τα χαιρεσαι, καποιο απο αυτα σε ξεφτιλιζε σε καθε ευκαιρια με ψιθυρους στο τοτε τσατ ή με πμ χωρις να του ζητειται ή να τον ρωταει κανεις, απλα επειδη ηθελε να παριστανει οτι σε γαμαει (αλλα μεταξυ μας ετσι, μη μαθευτει). και δεν το εκανε μονο για σενα, ξεφτιλιζε και αλλα γυναικεια νικ που παριστανε τον φιλο τους για να κερδιζει την εμπιστοσυνη τους και μετα εστελνε τις φωτογραφιες τους φειγ βολαν -πριβε παντα.
οπως βλεπεις εκει ημουν κυριος για τα δεδομενα σου και δεν τον καρφωσα, για τα δικα μου δεδομενα απλα ειχα καταλαβει τι κουναβι εισαι και σε εγραψα σταρχιδια μου ας εκτιθεσαι.
αυτα για την ιστορια και τσιμπα ενα αρχιδι.
και να ειναι θειτσα η Αλντισα μαγκια της.Τουλαχιστον δεν ειναι εργαζομενη θειτσα, οπως καπου αλλου και να ψαχνει για πελατες
...
Η Αλντισα τουλαχιστον, δεν ειναι εργαζομενη, αλλα και ουτε πιστευω οτι  ψαχνεται εδω μεσα συστηματικα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
δεν ειχε προλαβει να δει το θρεντ, δεν ειχε προλαβει να δει το νικ, ειχαν σβηστει ολα πριν τα δει αλλα ηταν σιγουρη οτι προκειται για τον γκομενο της γιατι ειχε ενα προαισθημα μαλλον οπως ειχαν προαισθημα και οι μοντ και τα σβησαν. ρε δε γαμιεσαι
 

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
και να ειναι θειτσα η Αλντισα μαγκια της.Τουλαχιστον δεν ειναι εργαζομενη θειτσα, οπως καπου αλλου και να ψαχνει για πελατες
...
Η Αλντισα τουλαχιστον, δεν ειναι εργαζομενη, αλλα κοι ουτε πιστευω οτι  ψαχνεται εδω μεσα συστηματικα.
Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις τύπε.Τέσπα.Και διόρθωσε το name της σε Αλήντισσα από Άλντισα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom