Νέα

Wilde Rose (avatar): Μπάζο ή Μουνάρα ;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τη Χρήστρια Wilde Rose, με βάση το avatar-φωτό που έβαλε, πως τη βλέπετε ;;;

  • Μπάζο , δεν τη γάμαγα με τίποτε.

    Ψήφοι: 66 48,5%
  • Μέτρια.

    Ψήφοι: 19 14,0%
  • Όμορφη απλά.

    Ψήφοι: 10 7,4%
  • Καλλονή .

    Ψήφοι: 13 9,6%
  • Μουνάρα, καλύτερη από τη Μπριγκίτε Μπούλγκαρι

    Ψήφοι: 28 20,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Απο μια ελληνιδα γυναικα ξεκινησαν ολοι οι τσακωμοι.νομιζω οτι αυτο τα λει ολα μαγκες.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Πάει να δει τον τελικό του Europa League
Τυπε επαιξες και εχασες, γιατι δεν τον εχεις πιασει καλα τον Αχαχουχα, ποσο γατουλης ειναι.
Δεν ειναι πολυ φιλος του ποδοσφαιρου!!Απλα τωρα που ολοι θα ειμαστε και θα βλεπουμε ποδοσφαιρο, αυτος θα παει καμμια μπουρδελοτσαρκα με σιγουρια, οτι δεν θα τον τρακαρει κανενας γνωστος....καθοτι σαν μελλοντικος Προεδρος των λαχειοπωλων, πρεπει να εχει και μια σοβαρη εικονα προς τα εξω.....
Εδω..... στο φατσοβιβλιο εμενα, μου ειχε βαλει χερι..... που εκανα λαικ σε φωτο μια εργαζομενης..... :2funny: :2funny:

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Θα ήθελες έτσι; Να χύσει κάποιος για πάρτη σου γιατί χαρά στα σκέλια last century. Μη σε πάρει από κάτω έχει και άλλες πικραμένες εδώ.
δεν εχουν αναγκη να δουν χαρα στα σκελια τους φιλε οι γυναικες.δεν τις απασχολει η πουτσα .αλλου ειναι το προβλημα τους.απλα δεν βρισκουν χορηγους πλεον και εχουν πεσει σε καταθλιψη
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Τυπε επαιξες και εχασες, γιατι δεν τον εχεις πιασει καλα τον Αχαχουχα, ποσο γατουλης ειναι.
Δεν ειναι πολυ φιλος του ποδοσφαιρου!!Απλα τωρα που ολοι θα ειμαστε και θα βλεπουμε ποδοσφαιρο, αυτος θα παει καμμια μπουρδελοτσαρκα με σιγουρια, οτι δεν θα τον τρακαρει κανενας γνωστος....καθοτι σαν μελλοντικος Προεδρος των λαχειοπωλων, πρεπει να εχει και μια σοβαρη εικονα προς τα εξω.....
Εδω..... στο φατσοβιβλιο εμενα, μου ειχε βαλει χερι..... που εκανα λαικ σε φωτο μια εργαζομενης..... :2funny: :2funny:
Ο Μήτσος είναι φανατικός με την Πανάθα δάσκαλε,μετά απο κάθε νική εναντίων του Ολυμπιακού μπαίνει και πανηγυρίζει στο φόρουμ
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
δεν εχουν αναγκη να δουν χαρα στα σκελια τους φιλε οι γυναικες.δεν τις απασχολει η πουτσα .αλλου ειναι το προβλημα τους.απλα δεν βρισκουν χορηγους πλεον και εχουν πεσει σε καταθλιψη
Τα εγραφα αυτα αγαπητε, μηνες τωρα.......και μαλιστα μ' ενα σλογκαν, δικης μου εμπνευσης....

ΚΩΛΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.....ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΕΛΟΣ.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Το ρουφηξε! Τους το ειπα στο πρακτορειο σε κατι γνωστους μου, με το που ενημερωθηκα απο το πρακτορα, οτι το διπλο επεσε στο 1.70!!Τους ειπα.... το διπλο καντε το... σβου.....
Εχασε ο Παοκ με 1-0, ρεντ....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Τα εγραφα αυτα αγαπητε, μηνες τωρα.......και μαλιστα μ' ενα σλογκαν, δικης μου εμπνευσης....

ΚΩΛΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.....ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΕΛΟΣ.
Για εσας υπαρχουν τα μπουρδελα,οποτε δεν υπαρχει λογος να στενοχωρησαι.Ο φιλος εχει καημο οτι δεν του καθεται γκομενα.
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
το έσβησε γιατι ο λακης δεν ειναι κωλοπαιδι. Ειναι υπερβολικος,ακραιος σε ιδεες, λεει πολλες φανφαρες και λογια αλλα αν θες την γνωμη μου ειναι γατακι και απλως θελει σημασια. Σε αντιθεση με τον λοπεζ που ειναι εκ φυσεως κακος και υπουλος.
Ομως η αληθεια ειναι οτι επρεπε να περιμενες και χειρότερα... Αν κατι αφησεις η ιδια να βγει μειν γιατι να εχεις απαιτηση να μην το χρησιμοποιησουν οι αλλοι σε κοινη θεα το εβγαλες. αΝ ηταν πριβε θα χες δικιο. τεσπα δεν θα ασχοληθω αλλο νομιζω καταλαβες τι λεω και δεν με νοιαζει να σου αλλαξω και αποψη
Συμφωνω σε αυτα που λες για τον Λοπεζ.Βγάζει κακία .Τις προάλλες επέμενε οτι έχω γαμηθεί με κάποιον απο το φόρουμ και οτι κλαιγόμουνα μη βρει το σπίτι μου και κάτι τέτοια.Αυτά όντως είχαν γίνει αλλά δεν ήταν μέλος του φόρουμ ο τυπος και είχε μπει απλά να με κράξει επειδή τον σούταρα,για να βγαλει το αχτι του .Ηξερε οτι μπαινω εδώ και έκανε λογαριασμό .Ειπε τι είπε κι έφαγε μπαν.Αυτό έγινε αλλά αυτό που με πείραξε ήταν οτι όλα αυτά (οτι κλαιγόμουνα και τετοια)του τα είχα πει σε πμ.Τα είχα συζητήσει και με άλλα παιδιά εδώ μέσα αλλά σε πμ.Ο Εκτορας εβγαλε το πμ στη φόρα.Αυτααα..
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.082
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Κι όταν είχα διαγραψει τον λογαριασμό μου ήταν γι'αυτό τον λόγο και δεν ήταν κλάψα ,ήταν φόβος Εκτορα .Τι δεν κατάλαβες?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Για εσας υπαρχουν τα μπουρδελα,οποτε δεν υπαρχει λογος να στενοχωρησαι.Ο φιλος εχει καημο οτι δεν του καθεται γκομενα.
εγω απλα λεω την αληθεια φιλε για τις γκομενες.δεν παραπονιεμαι πλεον
 

aktinologos21

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνω σε αυτα που λες για τον Λοπεζ.Βγάζει κακία .Τις προάλλες επέμενε οτι έχω γαμηθεί με κάποιον απο το φόρουμ και οτι κλαιγόμουνα μη βρει το σπίτι μου και κάτι τέτοια.Αυτά όντως είχαν γίνει αλλά δεν ήταν μέλος του φόρουμ ο τυπος και είχε μπει απλά να με κράξει επειδή τον σούταρα,για να βγαλει το αχτι του .Ηξερε οτι μπαινω εδώ και έκανε λογαριασμό .Ειπε τι είπε κι έφαγε μπαν.Αυτό έγινε αλλά αυτό που με πείραξε ήταν οτι όλα αυτά (οτι κλαιγόμουνα και τετοια)του τα είχα πει σε πμ.Τα είχα συζητήσει και με άλλα παιδιά εδώ μέσα αλλά σε πμ.Ο Εκτορας εβγαλε το πμ στη φόρα.Αυτααα..
Τελικά τον άρπαξες τότε ή όχι;;Δεν διευκρινίζεις
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
...έχω γαμηθεί με κάποιον...

...Αυτά όντως είχαν γίνει αλλά δεν ήταν μέλος του φόρουμ ο τυπος...

...τον σούταρα...

femme fatale ιστορία.

ελπίζω να μην τον βρουν σε κανένα χαντάκι τον τύπο με κομμένα αυτιά.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Συμφωνω σε αυτα που λες για τον Λοπεζ.Βγάζει κακία .Τις προάλλες επέμενε οτι έχω γαμηθεί με κάποιον απο το φόρουμ και οτι κλαιγόμουνα μη βρει το σπίτι μου και κάτι τέτοια.Αυτά όντως είχαν γίνει αλλά δεν ήταν μέλος του φόρουμ ο τυπος και είχε μπει απλά να με κράξει επειδή τον σούταρα,για να βγαλει το αχτι του .Ηξερε οτι μπαινω εδώ και έκανε λογαριασμό .Ειπε τι είπε κι έφαγε μπαν.Αυτό έγινε αλλά αυτό που με πείραξε ήταν οτι όλα αυτά (οτι κλαιγόμουνα και τετοια)του τα είχα πει σε πμ.Τα είχα συζητήσει και με άλλα παιδιά εδώ μέσα αλλά σε πμ.Ο Εκτορας εβγαλε το πμ στη φόρα.Αυτααα..
ο εκτορας ειναι γυναικα φιλε ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom