Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
παιδια νομιζω οτι μετα απο 10 χρονια εκτοσ Ελλαδος πρεπει να μου κανετε ιδιαιτερα για το τι παιζει :idiot:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Παιδιά να σοβαρευτούμε. Από 5 και πάνω να μιλάμε. Αλλιώς να κλείσει το thread (και με τέτοια ξεραϊλα μάλλον θα κλείσει).
Kαι γιατί να κλειδωθεί ρε φίλε το thread;
Αυτά τα πέντε και πάνω ξέχασέ τα. Που να βρεις τέτοιες γυναίκες ; Πλάκα μας κάνεις;
Και τα τεσσάρια μέσα είναι.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Kαι γιατί να κλειδωθεί ρε φίλε το thread;
Αυτά τα πέντε και πάνω ξέχασέ τα. Που να βρεις τέτοιες γυναίκες ; Πλάκα μας κάνεις;
Και τα τεσσάρια μέσα είναι.

Ο καλός ο μύλος τα αλέθει και τα τεσσάρια
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.288
Κριτικές
4
Like
2.044
Πόντοι
506
Kαι γιατί να κλειδωθεί ρε φίλε το thread;
Αυτά τα πέντε και πάνω ξέχασέ τα. Που να βρεις τέτοιες γυναίκες ; Πλάκα μας κάνεις;
Και τα τεσσάρια μέσα είναι.

Εντάξει, συνεχίστε. Σε λίγο θα πέσετε στα 3,5άρια και μετά θα σας φαίνονται καλά και τα 3άρια.
 

Επισκέπτης
Anatol είμαι μαζί σου σε αυτά που λες και το ξερεις μια και οι δυο μας εχουμε εμπειρία από εξωτερικό.Αλλά τα παιδια εδω τι να κάνουν ? Αφού κι εγω λέω καμια φορά τι ξεραίλα είναι αυτή κα πάω έξω.Οπως είμαι και σίγουρος ότι δεν μπορεί να είναι μόνο η Τζούλια στη πιάτσα γιατί μόνο αυτή εχει το μέγεθος που ζητάμε όλοι εδω αλλα θα τι θέλαμε με λιγότερα κιλα (πόσες φορέ εχω πει όποιος την επισκεπτεται να τις πει να χάσει κιλα ? Αλλά φωνή βοωντος εν τη ερήμω).Οι άλλες Αγάπη και τα λοιπά δεν είναι για πουθενά.
Πάντως είναι δύσκολο στην Ελλάδα να βρεθεί κάτι ανάλογο με την Τζούλια.Αλλά σίγουρα υπάρχει, δεν μπορεί ..
Τώρα εγώ και το ξέρεις εχω προσπαθήσει να φέρω μεγάλα μεγέθη απ έξω με κίνδυνο να εκτεθώ ότι τους τάζω ότι είμαστε πολλοί και θα πληρωθούν καλά αλλά αμα έρθουν και δεν γίνει τίποτα , τι κάνω ? Ουτε εξω δεν θα με αφήσουν να ξαναπάω μαζί τους .Είναι επιφυλακτικές όλες .Οπότε πρέπει να βρούμε κάτι εδω .Δεν μπορεί τόσες ξένες υπάρχουν που ήρθαν αλλά και σίγουρα υπάρχουν Ελληνίδες με τόσο μεγάλα , απλά θέλει πολυ ψάξιμο καιπολλοί από δω δεν κάνουν τίποτα !! Απλά διαβάζουν , πάνε , δοκμάζουν και μετά λένε και κάτι νούμερα...8αρια και άσε .Εδω έχουμε κάνει master και μάλιστα όπως και έξω εγώ ζητάω να δω το σουτιεν στο τελος για επιβεβαίωση .Εδω λεει οτι θέλει ο καθένας και πάει λέγοντας...Για να δούμε μήπως αυτή που θα φέρει η Κατερίνα από Κολωνού 30 λεει τίποτα ...αν λεει και αυτή...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.288
Κριτικές
4
Like
2.044
Πόντοι
506
Anatol είμαι μαζί σου σε αυτά που λες και το ξερεις μια και οι δυο μας εχουμε εμπειρία από εξωτερικό.Αλλά τα παιδια εδω τι να κάνουν ? Αφού κι εγω λέω καμια φορά τι ξεραίλα είναι αυτή κα πάω έξω.Οπως είμαι και σίγουρος ότι δεν μπορεί να είναι μόνο η Τζούλια στη πιάτσα γιατί μόνο αυτή εχει το μέγεθος που ζητάμε όλοι εδω αλλα θα τι θέλαμε με λιγότερα κιλα (πόσες φορέ εχω πει όποιος την επισκεπτεται να τις πει να χάσει κιλα ? Αλλά φωνή βοωντος εν τη ερήμω).Οι άλλες Αγάπη και τα λοιπά δεν είναι για πουθενά.
Πάντως είναι δύσκολο στην Ελλάδα να βρεθεί κάτι ανάλογο με την Τζούλια.Αλλά σίγουρα υπάρχει, δεν μπορεί ..
Τώρα εγώ και το ξέρεις εχω προσπαθήσει να φέρω μεγάλα μεγέθη απ έξω με κίνδυνο να εκτεθώ ότι τους τάζω ότι είμαστε πολλοί και θα πληρωθούν καλά αλλά αμα έρθουν και δεν γίνει τίποτα , τι κάνω ? Ουτε εξω δεν θα με αφήσουν να ξαναπάω μαζί τους .Είναι επιφυλακτικές όλες .Οπότε πρέπει να βρούμε κάτι εδω .Δεν μπορεί τόσες ξένες υπάρχουν που ήρθαν αλλά και σίγουρα υπάρχουν Ελληνίδες με τόσο μεγάλα , απλά θέλει πολυ ψάξιμο καιπολλοί από δω δεν κάνουν τίποτα !! Απλά διαβάζουν , πάνε , δοκμάζουν και μετά λένε και κάτι νούμερα...8αρια και άσε .Εδω έχουμε κάνει master και μάλιστα όπως και έξω εγώ ζητάω να δω το σουτιεν στο τελος για επιβεβαίωση .Εδω λεει οτι θέλει ο καθένας και πάει λέγοντας...Για να δούμε μήπως αυτή που θα φέρει η Κατερίνα από Κολωνού 30 λεει τίποτα ...αν λεει και αυτή...

Βασικά δε διαφωνούμε. Αλλά εγώ προτιμώ τη νηστεία, μάγκες. Δε μπορεί να τα δίνουμε συνέχεια σε 2 άτομα. ΒΑΡΕΘΗΚΑ. θέλει ψάξιμο. Και το ψάξιμο θέλει χρόνο. Και χρόνο ΔΕΝ έχω. Πρέπει να γίνει επισταμένη έρευνα: α) σε μασατζίδικα β) σε πιάτσες γ) σε cg
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Βασικά δε διαφωνούμε. Αλλά εγώ προτιμώ τη νηστεία, μάγκες. Δε μπορεί να τα δίνουμε συνέχεια σε 2 άτομα. ΒΑΡΕΘΗΚΑ. θέλει ψάξιμο. Και το ψάξιμο θέλει χρόνο. Και χρόνο ΔΕΝ έχω. Πρέπει να γίνει επισταμένη έρευνα: α) σε μασατζίδικα β) σε πιάτσες γ) σε cg

πρην εβδομαδες , περιπου τελος σεπτεμβριου , ειχα ενα τριημερο αδεια , και τιν ''ξοδεψα'' σε αναζητηση   :boobies: . γυρισα ολα τα μπουρδελα και πρωι και βραδυ , αποτελεσμα : ΤΙΠΟΤΑ   , μετα συνεχισα στα στουντιο και εκει : ΤΙΠΟΤΑ  , μεχρι και στης πιατσε με τα τραβελια στην συγγρου πηγα , αλλα τιποτα , τωρα κατι τριαρια που υπαρχουν , δεν το σιζιταμε , το ζητουμενο ειναι να βρουμε μεγαλα , δηλαδη σαν αυτα που αναιβαζει ο φιλος εδω
η σαν αυτα που κοιταμε και μας τρεχουνε τα σαλια , στο γερμανικο σιτε  : 
τα ψαξιμο συνεχιζετε . . . .
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.288
Κριτικές
4
Like
2.044
Πόντοι
506
πρην εβδομαδες , περιπου τελος σεπτεμβριου , ειχα ενα τριημερο αδεια , και τιν ''ξοδεψα'' σε αναζητηση   :boobies: . γυρισα ολα τα μπουρδελα και πρωι και βραδυ , αποτελεσμα : ΤΙΠΟΤΑ   , μετα συνεχισα στα στουντιο και εκει : ΤΙΠΟΤΑ  , μεχρι και στης πιατσε με τα τραβελια στην συγγρου πηγα , αλλα τιποτα , τωρα κατι τριαρια που υπαρχουν , δεν το ζυσιταμε , το σιτουμενο ειναι να βρουμε μεγαλα , δηλαδη σαν αυτα που αναιβαζει ο φιλος εδω
η σαν αυτα που κοιταμε και μας τρεχουνε τα σαλια , στο γερμανικο σιτε  : 
τα ψαξιμο συνεχιζετε . . . .

Μας έθαψες τις λίγες ελπίδες που είχαμε, μικρέ...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Μας έθαψες τις λίγες ελπίδες που είχαμε, μικρέ...

ποτε δεν απελπιζομαστε , εχουμε μια ελπιδα με τιν κατερινα απο τον κολωνο , για καποια βυζαρου που θα φερει , και ελπιζω , και ευχομαι να ειναι τεσαρι και πανω διοτι αυτα τα τριαρια που τα βαπτιζουν τεσερα και πεντε , εχουν κουραση . . .
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Κοιτάξτε παιδία. Κακά τα ψέμματα. Πόσοι είμαστε; Πόσο πολλοί είμαστε αυτοί που δημοσιεύουμε σε αυτό το θέμα; Και πόσοι από εμάς πηγαίνουν συστηματικά σε γυναίκες; Θεωρώντας ότι όποτε πάμε, πάμε σε βυζοπούλες, γίνεται να κρατήσουμε και άλλη βάρδια βυζοπούλας; (πλην Λάουρας και Αγάπης)
Το κακό με το "προϊόν" μας είναι ότι το βλέπει η μάζα και κόβει λάσπη. Δηλαδή μια βυζοπούλα για να είναι προσιτή σε εμάς (πιστέψτε με ότι υπάρχουν βυζοπούλες απλά δεν έχουμε εμείς καμμία πρόσβαση σε αυτές διότι είναι πανάκριβες) πρέπει να έχει χαμηλή τιμή. Αυτό που εμείς βρίσκουμε ελκυστικό (δείτε το και πάλι ) οι άλλοι το βλέπουν και το θεωρούν άσχημο. Το μειονέκτημα αυτό κάνει δύσκολη τη βάρδια μιας τέτοιας. Πρέπει κοντολογίς είτε να είμαστε πάρα-πάρα πολλοί είτε να έχει υψηλή τιμή μια τέτοια διότι ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ θα πηγαίνουμε. Η Λάουρα θεωρώ ότι έχει συγκεκριμένο πελατολόγιο. Έχει σταθερούς πελάτες και από αυτούς κρατιέται. Δεν νομίζω ότι περιμένει από τον τυχαίο που θα περάσει να μπει. Πρέπει να είναι βυζάκιας για να γίνει πελάτης. Κακά τα ψέμματα ο μέσος πελάτης θα τη δει και ΔΕΝ θα περάσει.
Από όλα τα παραπάνω μπορούμε να βγάλουμε συμπέρασμα ότι δεν αντιπροσωπεύουμε αρκετά μεγάλη αγοραστική δύναμη ώστε να έχουμε απαίτηση από την Κατερίνα@Κολωνού ή την κάθε "επιχειρηματία" να φέρει κάτι μόνο για εμάς. Εάν το κάνει κινδυνεύει να ελαττωθούν οι διελεύσεις από το μαγαζί της διότι θα κυκλοφορήσει ότι φέρνει κάτι που δεν είναι όμορφο (που στο μέσο πελάτη δεν είναι όμορφο) αλλά που σε εμάς τους πολύ λίγους είναι πανέμορφο.
Περιμένω αντιδράσεις και απόψεις για διάλογο.
Ένας Φυλήςυχος Πολίτης
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Mε βρισκει απολυτα συμφωνο η αποψη του Φυληςυχου Πολιτη οπως τα θετει ειναι τα πραγματα!
Για να βρεθει βυζαρου στυλ Λαουρας ειτε πρεπει να ειναι χοντρη ειτε να γινει ενα θαυμα  :grin:
Ασχετως απο πουτανες τετοια βυζια στυλ Λαουρας και μεγαλυτερα μονο σε μια ταμια σε τραπεζα εχω δει,η οποια ειναι πολυ χειροτερη εμφανισιακα απο την Λαουρα αλλα οποτε παω να πληρωσω στην συγκεκριμενη τραπεζα  :boobies: :boobies: :new_shocked: :new_shocked:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Μήπως λες μια στην Αγροτική της Αχαρνών στο ύψος της Φυλής;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Μήπως λες μια στην Αγροτική της Αχαρνών στο ύψος της Φυλής;
Oχι στην Πανεπιστημιου σε αλλη τραπεζα ειναι αυτη που λεω αλλα μιλαμε για ανω των 55 ετων γυναικα  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom