Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
λογικο δεδομένου οτι βυζοπούλες μπορείς να δεις οπουδήποτε αλλού ΣΠΑΝΙΑ όμως σε μπουρδέλα:( πάντως δυστυχώς μάλλον είμαστε λίγοι που έχουμε το κόλλημα με τα τεράστια βυζιά γιατί πχ στη Λάουρα όποτε έχω πάει ποτέ δεν έχω πετύχει κόσμο πολύ αντε να έχει να πάρει έναν πελάτη πριν απο εμένα το πολύ
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Δίκιο έχει ο zaras27. Και ακριβώς επειδή έχει δίκιο, μόλις μου κατέβηκε μια ιδέα με τις προηγούμενες δημοσιεύσεις. Δεν ξέρω εάν την έχει σκεφτεί κανείς άλλος και δεν ξέρω εάν αφήνουν οι μοδεράτορες. Χωρίς να γράφουμε ονόματα και να δημοσιεύουμε φωτογραφίες μπορούμε να ανοίξουμε ένα θέμα με τίτλο "Βυζοπούλες σε πολυσύχναστα μέρη"; Εκεί θα δημοσιεύουμε το που βρήκαμε στο διάβα μας αξιόλογες βυζοπούλες και μετά θα βαθμολογούμε. Η τράπεζα ίσως είναι κάτι παρατραβηγμένο διότι δεν μπορείς να πας μέσα με πρόσχημα κάτι άσχετο. Ενώ μια καφετέρια ας πούμε... ένας Γρηγόρης Μικρογεύματα... ένα Everest...
Τι λέτε; Giorgospapa;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.288
Κριτικές
4
Like
2.048
Πόντοι
506
Δίκιο έχει ο zaras27. Και ακριβώς επειδή έχει δίκιο, μόλις μου κατέβηκε μια ιδέα με τις προηγούμενες δημοσιεύσεις. Δεν ξέρω εάν την έχει σκεφτεί κανείς άλλος και δεν ξέρω εάν αφήνουν οι μοδεράτορες. Χωρίς να γράφουμε ονόματα και να δημοσιεύουμε φωτογραφίες μπορούμε να ανοίξουμε ένα θέμα με τίτλο "Βυζοπούλες σε πολυσύχναστα μέρη"; Εκεί θα δημοσιεύουμε το που βρήκαμε στο διάβα μας αξιόλογες βυζοπούλες και μετά θα βαθμολογούμε. Η τράπεζα ίσως είναι κάτι παρατραβηγμένο διότι δεν μπορείς να πας μέσα με πρόσχημα κάτι άσχετο. Ενώ μια καφετέρια ας πούμε... ένας Γρηγόρης Μικρογεύματα... ένα Everest...
Τι λέτε; Giorgospapa;

Ρε παιδιά να σοβαρευτούμε. Να κάτσουμε τώρα να λέμε "έχει μια βυζαρού εδώ ή εκεί.." δεν έχει νόημα. Σκοπός είναι να την εχει κάπου για να μπορείς να τη γαμήσεις...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Συνάδελφοι βυζοπληβείοι,

δράττoμαι της ευκαιρίας, διαβάζοντας τα λόγια των πιονέρων του βυζοσκάουτινγκ zaras και Φυλήςυχου Πολίτη, να εκφράσω τη θλίψη και αγανάκτησή μου για την κατάσταση που αντιμετωπίζει ο ηρωικός μας σύλλογος.
Αναπτύσσοντας το συλλογισμό μου, θα’θελα να πω γενικά ότι η φύση σπάνια είναι τόσο γενναιόδωρη με το στήθος των κορασίδων όσο εμείς θέλουμε (5+ δηλαδή). Γι’αυτό και πρέπει να δεχτούμε εκ προοιμίου πως βρισκόμαστε σε μειονεκτική θέση.
Συνεπώς είναι δύσκολο για τους υπεύθυνους των οίκων ανοχής να βρουν πουλέν στα μέτρα μας και δεν πιστεύω πως είναι τόσο βλάκες να υπάρχουν τέτοια και να μην τα εκμεταλλεύονται.
Γιατί μπορεί εμείς να είμαστε ένα niche κομμάτι της αγοράς αλλά το βυζί κανείς δε μπορεί να το σνομπάρει, ειδικά αν η βυζοφέρουσα δεν είναι φαλαινοθηλυκό στυλ Αγάπη (κυρίως) ή Τζούλια. Άρα και οι μαγαζάτορες στην τελική χαμένοι βγαίνουν απ’την έλλειψη μαστών.
Τώρα θα μου πείτε ας τις πάνε να βάλουν σιλικόνη. Είναι μια λύση προφανώς αλλά δε μπορεί να είναι όλες πρόθυμες να το κάνουν, συν το ότι ένα ποσοστό σιλικονούχων (ίσως και η πλειοψηφία) είναι αποτυχημένα.
Και μην ξεχνάμε ότι δε θέλουμε απλά μεγάλα μπαλκόνια αλλά και καλή περιποίηση. Γιατί καλά τα μαστάρια αλλά αν η έτσι είναι έπιπλο, βράστε όριζα. Σαφώς η μόνη που καλύπτει αυτές τις προδιαγραφές είναι η Τζούλια και πάλι καλά που υπάρχει κι αυτή.
Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να ελπίζουμε και να προσπαθούμε αγόγγυστα να ξετρυπώσουμε κάνα βυζολαχείο. Όποιος βέβαια έχει τη διάθεση και το κουράγιο (όπως ο φίλος zaras) να προβάλλει τα δίκαια αιτήματά μας, τόσο το καλύτερο και είναι άξιος συγχαρητηρίων.

Τα βυζοσέβη μου
 

Επισκέπτης
Χαίρομαι που βρίσκω πολλους συμφωνους και να συμπληρώσω κάτι.Η τζούλια-Λάουρα σας πληροφορώ ότι εχει πάρα πολλους όπως και η Μαρία στο κοντινό και για να μην λέω και άλλες .Οτι ειμαστε πολλοι έτσι είναι .Ειμαστε πολλοι.Οπως και αντίστοιχα είναι και αυτοί που τα χώνουν στα στούντιο που είναι πανακριβα για το 10λεπτο που καθονται όλοι.Το θέμα είναι τι κάνουμε γιατί αν την κάνει η Τζούλια θα τρέχουμε στην Ειρήνη και από την Ειρήνη στη Μαρία και στο τέλος θα μας αρέσει και το 2 νούμερο...
Αυτοί που δουλευουν μέσα μην νομίζετε πως δεν εχουν ζητήσει να τους φέρουν κομμάτια σαν τα δικά μας και αυτό γίνεται γιατί επειδή τους ανήκουν πολλά σπίτια θέλουν και ένα με σταθερή πελατεία και όχι να αλλάζει για να είναι το βαρύ χαρτί τους .
Το δύσκολο ειναι να βρουν Ελληνίδα με τέτοιο μεγεθος (Δυσκολο) και επαγγελματία.Οι ξενες είναι maximum στο τεσσάρι από Ανατολικα και αν είναι Γερμανίδα κάνει καμια βδομάδα μεροκάματα και φεύγει (Σιγά μην κατσει για 20 ενω έξω παίρνει 80)και αυτή πάλι ειναι από σπόντα εδώ.
Αν όμως εμείς που κάνουμε τσάρκες ζητάμε επίμονα καμια με μεγάλο σε κάνα 2-3 σπίτια το μυνημα θα φτάσει στον ιδιοκτήτη και μπορεί(Ισως..) να φέρει.
Ας προσπαθησουμε λοιπον και δεν χάνουμε τιποτα .
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
φίλοι μου βυζοσυναγωνιστές, καιρό είχα να μπω λόγω δουλειάς!!!
Θα συμφωνήσω με τα παραπάνω και το μόνο που προσωπικά μπορώ να κάνω είναι
βυζουπομονή!!
Οι υπέυθυνοι των σπιτιών σίγουρα ξέρουν πως τα μεγάλα μεγέθη θα τους φέρουν φράγκα, αλλά
θα πρέπει να είναι και κάπως περιποιητική.. ;) αλλιώς... τι να το κάνουμε ;)...

Αυτό που μας απομένει είναι όταν βρούμε κάτι καλό, να το ανεφέρουμε αμέσως...
αλληλεγγύη ;)

τα βυζοσέβη μου :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Eπειτα απο πρωινη περιηγηση βρεθηκαν δυο τεμαχια με σεβαστο οπλισμο  :boobies: :boobies:
Η μια ειναι στο στουντιο Δοξατου2 ξανθουλα,πολυ γλυκο προσωπο,γεματουλα(οχι χοντρη) με 4αρια  :boobies: κι η αλλη στο Κωνσταντινουπολεως166ισογειο κοντη μελαχρινη,μετριο προσωπο με κανονικο κορμι προς το λεπτο και 5αρια  :boobies:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
1.Στην Κωνπολεως αναφέρεσαι στην Κορίνα που ήταν παλιά απογευμα ή κάποια άλλη;
2. Ποια ειναι αυτη η Μαρία σε μπουρδέλο κοντινό της Τζούλιας που αναφέρεις zaras27 μήπως θυμάσαι σε πιο ακριβώς μπουρδέλο τη βρήκες;
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
2. Ποια ειναι αυτη η Μαρία σε μπουρδέλο κοντινό της Τζούλιας που αναφέρεις zaras27 μήπως θυμάσαι σε πιο ακριβώς μπουρδέλο τη βρήκες;

Συναγωνιστή, στην Αδάνων είναι - κάθετη στη Λιοσίων - πρωινή βάρδια. ;)
Σεβαστός οπλισμός (4) και καλή βυζοπεριποίηση. :boobies:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Σεβαστός αλλά λίγος μπροστά στης Λάουρας ωστόσο για αλλαγή ισως θα πρέπει να τη δοκιμάσω:) ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
Με προλαβε ο βυζολάγνος στην απάντηση.Κοιτα η Μαρία είναι γλυκο κορίτσι μόλις βγει στο σαλόνι και χαμογελαστό εξω και μέσα .Από κλαρίνο τίποτα το σπουδαίο μπροστά στης τζουλιας αλλά είναι καλή για επίσκεψη και αλλαγή
 

Επισκέπτης
Α και φέσκια ενημέρωση από τις "φίλες" μου που σας εχω πει μου είπαν που θα είναι να παω γιατί δεν έρχονται εδω ακόμα...
H Kayla Kleevage και η Tara Jameson ή Τara wild όπως το άλλαξε τώρα θα βρίσκονται στο Λονδίνο από 6-12 Νοεμβρίου .....με τις υγείες μας και περισσότερες λεπτομέριες θα εχω σε απαντητικό e-mail.
 

Επισκέπτης
Μολις απάντησε και η Kayla η οποία ζητάει 1000$ για 1 ωρα στο Hyde Park Hotel του Λονδίνου.Με τις υγείες μας
 

Συνημμένα

  • kayla-kleevage-changeroom01.jpg
    kayla-kleevage-changeroom01.jpg
    11,5 KB · Εμφανίσεις: 23

trelovizi

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Για σας παιδες αν και καινουργιος εδω περα φιλικους χεραιτησμους στον zaras, φιλε εισαι πολυ ψαγμενος με το θεμα, για την τζουλια- λαουρα ξερεις τι ωρες παιζει και που?
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Προς Zaras27 αν θέλεις να πεις κάτι στο thread αυτό κάνεις post κι  [size=19pt]ΟΧΙ[/size]  Αναφορά στον Συντονιστή
 

Επισκέπτης
Για σας παιδες αν και καινουργιος εδω περα φιλικους χεραιτησμους στον zaras, φιλε εισαι πολυ ψαγμενος με το θεμα, για την τζουλια- λαουρα ξερεις τι ωρες παιζει και που?

Δευτέρα -Παρασκευή Τροφωνίου 13 στο 2ο ισογειο από δεξιά όπως βλέπεις και ωρες 11-4
 

1tasos

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παλληκαρια ειναι ενα κοριτσακι πρωινες ωρες στο περιπτερο στην σεβαστουπολεως κοντα στο νοσοκομειο ερυθρος απεναντι απο την εθνικη τραπεζα,ευγενεστατο με πληθωρικοτατο στηθος,γρηγωρα για τσιγαρα και εφημεριδα στον ερυθρο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παλληκαρια ειναι ενα κοριτσακι πρωινες ωρες [size=10pt]στο περιπτερο[/size] στην σεβαστουπολεως κοντα στο νοσοκομειο ερυθρος απεναντι απο την εθνικη τραπεζα,ευγενεστατο με πληθωρικοτατο στηθος,γρηγωρα για τσιγαρα και εφημεριδα στον ερυθρο.
το ''περιπτερο'' ειναι το ονομα του μπουρδελου ? τι προγραμματα κανει ?
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
το ''περιπτερο'' ειναι το ονομα του μπουρδελου ? τι προγραμματα κανει ?
Δεν αφήνετε τα αστεία να μάθουμε τίποτα καινούργιο; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Δεν ξέρω σε ποια βυζοπούλα να πρωτοπάω.
Πλέον ούτε στα στριπτιζάδικα δεν βρίσκεις. Ούυυυυυυυτε στα στριπτιζάδικα!!!


Υ.Γ. Θα φέρει η Κατερίνα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom