Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (3 μέλη και 45 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.288
Κριτικές
4
Like
2.048
Πόντοι
506
Άιντε, ρε παληκάρια να δω τι θα καταφέρετε με τις γνωριμίες σας. Φροντίστε μόνο η καινούρια να δέχεται χύσιμο στα μαστάρια. Αλλιώς δε λέει...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ε δε μπορούμε να τα'χουμε κι όλα... ;)
γεια σου Βυζολαγνε με το αγαπημενο σου θεμα!αυτη που σου λεγα οτι γουσταρω και δεν εχει βυζια μου ειπε οτι ετοιμαζεται να κανει συλικονατα!πρεπει να ζητησω ποσοστα απο τους πλαστικους χειρουργους τους δινω δουλεια!!!!!!
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Παιδες εχωντας διαβασει τα σχολια για τη Λαουρα και εχωντας παει ,πιστευω ομως οτι τα βυζια της Αντζυς που δουλευε παλια στην Μεγαλου ΑΛεξανδρου στο μεταξουργειο ηταν πιο στητα και πιο μεγαλα ,οι παλιοτεροι τι λετε?
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
154
Πόντοι
1
θα συμφωνησω πως της Αντζης ηταν πιο πολυ του γουστου μου και εμενα...και σαν συμμετοχη, αφηνε πιο πολλα παιχνιδια τουλαιχτον με τις ρογες χωρις να παραπονιεται πως ποναει κ τα σχετικα που κανει συχνα-πυκνα η Λαουρα,,,

Αληθεια που χαθηκε αυτη? Δεν ηταν και τοσο μεγαλη...
 

Επισκέπτης
Ε αμα βρει κανεις την Αντζη να πει που ειναι ..
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
414
Like
762
Πόντοι
81
γωνια λιοσιων και ιουλιανου στο κατω
 

Gpoint

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπερα κι απο μενα συναγωνιστες η Αντζυ εχει βγει στη συνταξη κατα τα λεγομενα τσατσου που δουλευε μαζι της για χρονια και απο οτι φαινεται εκει απασχολειται για μεροκαματο.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
γεια σου Βυζολαγνε με το αγαπημενο σου θεμα!αυτη που σου λεγα οτι γουσταρω και δεν εχει βυζια μου ειπε οτι ετοιμαζεται να κανει συλικονατα!πρεπει να ζητησω ποσοστα απο τους πλαστικους χειρουργους τους δινω δουλεια!!!!!!

Γειά σου ρε Μητσάρα τσίφτη!!! Αν δε σου κάνει κόπο πόσταρε τα νέα βυζόμπαλα της δικιάς σου, για να χαρούμε κι εμείς οι βυζοπληβείοι!!! :boobies: :rockon: :boobies:
 

Επισκέπτης
Στην πλατεία λες; Αυτή είναι μεγάλη πατσαβούρα ρε παιδιά!!! Για την τσατσά λέω. ;)

Εκεί είναι αυτά τα 2 της Χωματιανου και ενα απέναντι στη γωνία τρώγλη το οποίο ποτέ δεν είναι ανοικτό.Οπότε σε ποιο είναι η Αντζη?
 

Επισκέπτης
Να συμπληρώσω ότι σε τσάρκα που εκανα στο Φ104 στο στενό εχει μια μελαχροινή με 3,5 στήθος (σε αντίθεση πάλι με κάποιον που είπε τεράστια ) και στο Φ84 κάτω ένα ωραίο ξανθό με 3αρι πάλι Ονόμαα δεν συγκράτησα
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
άσχετο με μπουρδέλο σχετικό με βυζαρούδες βάλτε high channel αυτή την ώρα έχει μια απιστευτη βυζαρού παρουσιάστρια έχω πάθει πλάκα!
 

Επισκέπτης
Θα βγει κανεις να πει αν υπάρχει τιποτα καινούργιο ? Για να ψάξουμε λίγο
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Αυτην την 4αρα που ειναι πρωι στην Κωσταντινουπολεως πανω, την δοκίμασε κανεις? λεει τιποτα?
 

Επισκέπτης
Ειναι κομοδινο και κοντή αλλα δεν με εμπνεει να την πάρω
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Εκεί είναι αυτά τα 2 της Χωματιανου και ενα απέναντι στη γωνία τρώγλη το οποίο ποτέ δεν είναι ανοικτό.Οπότε σε ποιο είναι η Αντζη?
Σε κανένα από τα τρία.Εγώ έλεγα για το κάτω στη Χωματιανού. Καμμία σχέση με Άντζυ.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.288
Κριτικές
4
Like
2.048
Πόντοι
506
Αυτην την 4αρα που ειναι πρωι στην Κωσταντινουπολεως πανω, την δοκίμασε κανεις? λεει τιποτα?

Παιδιά να σοβαρευτούμε. Από 5 και πάνω να μιλάμε. Αλλιώς να κλείσει το thread (και με τέτοια ξεραϊλα μάλλον θα κλείσει).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom