Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Καλημερα Παθος  :rockon: :rockon: :rockon:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Είμαι Σκορπιός με ωροσκόπο Υδροχόο (αίσχος!), έχω αδυναμία στους ευμεγέθεις μαστικούς αδένες και τον ελεύθερο μου χρόνο παίζω Κάστρα και Πολιορκητές. Με αυτό δεν θέλω να κάνω την δήλωση μου να μοιάζει με συμπληρωμένη αίτηση συμμετοχής σε τηλεπαιχνίδι αλλά να τονίσω πως είμαστε άτυπα μέλη ενός συλλόγου που υποσυνείδητα εναντιώνεται στο νέο καχεκτικό πρότυπο θηλυκότητας το οποίο λανσάρεται από σχεδιαστές, οι οποίοι συχνά-πυκνά ρίχνουν την στάχτη του τσιγάρου στην δεξιά βάτα του σακκακιού τους. ;) ;) ;)

Σχεδιαστές του λεγόμενου 3ου φύλου ψάχνουν για κορμάκια 15χρονων αγοριών σε γυναίκες μοντέλα μεγαλύτερης ηλικίας προκειμένου να χρησιμεύσουν ως κινητές κρεμάστρες για τις όντως εμπνευσμένες δημιουργίες τους. Λατρεύω την μόδα αλλά λατρεύω πιο πολύ την ατόφια (ή όμορφα σιλικονάτη) θηλυκότητα, αν και τα μέλη του παρόντος νήμματος έχουν κάπως πιο "εξεζητημένα" γούστα...

Ο ανθρωπολόγος Harvard University Frank Marlowe διατείνεται πως τα μεγάλα στήθη υποκύπτουν στην βαρύτητα με πιο εμφανή τρόπο από ότι τα μικρα βυζάκια (γνωστά και ως "σταφίδες" στην αμερικάνικη αργκό). Τοιουτοτρόπως υποστηρίζει πως μας ασκούν μία έλξη επειδή μπορούμε να καταλάβουμε πιο εύκολα από το πόσο πεσμένα (ή όχι) είναι αν η γυναίκα βρίσκεται στην αρχή, την μέση ή προς το τέλος της αναπαραγωγικής της φάσης. :jerking: :jerking: :jerking: (Αφιερωμένο σε όσους ήθελαν να σπουδάσουν στο Harvard).

Δεν είναι ότι το μέγεθος του στήθους είναι συνδεδεμένο με την δυνατότητα θηλασμού, αλλά μάλλον αποτελεί ένδειξη της θηλυκότητας. Οι άνδρες έλκονται συνήθως από γυναίκες που εκθέτουν τις ισχυρότερες ιδιότητες της θηλυκότητας, η οποίες είναι τα μεγαλύτερα στήθη, οι μεγαλύτεροι γοφοί (Μy hump που λένε κι οι Black Eyed Peas) και μαλακότερα χαρακτηριστικά γνωρίσματα προσώπου.
Οι γυναίκες έλκονται από άνδρες που επειδεικνύουν τις ισχυρότερες ιδιότητες του ανδροπρέπειας, όπως οι ευρείς ώμοι, σαγόνια με γωνίες όπως ο  Ridge Forrester και υψηλό αναστήμα (Άντρας δυο μέτρα, σαν το κουκλί, να ζητιανεύεις το φιλί...Μαρινέλλα).
Αυτές είναι οι καλύτερες εξωτερικές ενδείξεις των ισχυρών θηλυκών/αρσενικών ορμονών, οι οποίες είναι επιθυμητές με αναπαραγωγικούς όρους.Δυστυχώς η τριχοφυία alla Sean Connery είναι out λόγω του gay κατεστημένου που εξουσιάζει την μόδα και εχει καταγγελθεί από τον Τζίμη Πανούση. :dancing: :dancing: :dancing:

Τώρα που ξεμπερδέψαμε με τις Βυζοπούλες μπορούμε να αναλύσουμε κι άλλα θέματα όπως:

1. Γιατί οι Άνδρες θέλουν τις σεξοβόμβες ξανθές (και γιατί οι γυναίκες θέλουν τις μοιάσουν) ?

2. Γιατί οι περισσότερες γυναίκες ωφελούνται από την πολυγυνία ενώ οι περισσότεροι άνδρες ωφελούνται από την μονογαμία?

3. Γιατί οι περισσότεροι suicide bombers είναι Μουσουλμάνοι?

4. Γιατί η ύπαρξη υιών στην οικογένεια μειώνει την πιθανότητα του διαζυγίου?

5. Γιατί οι περισσότεροι όμορφοι άνθρωποι αποκτούν κόρες?

6. Τι συνδέει τον Bill Gates και τον Paul McCartney με τους κοινούς εγκληματίες?

7. Γιατί η midlife κρίση είναι ένας μύθος?

8. Γιατί είναι φυσικό για τους πολιτικούς να διακινδυνεύσουν τα πάντα για μία εξωσυζυγική σχέση(αλλά μόνο εάν είναι αρσενικοί)?

9. Γιατί όταν οι άνδρες παρενοχλούν σεξουαλικά τις γυναίκες ΔΕΝ πρέπει να θεωρούνται σεξιστές?

10. Μήπως άρχισαν να μας αρέσουν τα μεγάλα βυζιά  από τότε που οι προ-προ-προ-πρόγονοι μας  :woldman: στάθηκαν στα κάτω άκρα τους, έπαψαν να πηδιούνται αποκλειστικά στα 4 κι ανακάλυψαν την ηδονή του ιεραποστολικού :priest: sex κατάφατσα με το μπροστινό τμήμα της γυναικός?


Big Mac = Big Breasts

bigmacbigbreastspi0.jpg


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

  Εξαιρετικο χιουμορ,επεσα απο την πολυθρονα  :2funny: :2funny: :2funny:

  Να'σαι καλα Φιλε :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Αρκετά γελάσαμε .Την Δευτέρα ολοι στη Λάουρα...πάλι...Αραγε θα ναι?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Kαι γιατι να μην ειναι?Ξερεις πολλες που δουλευουν τετραωρο πενθημερο κι αγοραζουν σπιτι  ;) Ειδες τι αποφερουν ενα ζευγαρι τεραστια  :boobies: :boobies:
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Δεν θα ήταν πιο εύκολο να βρεί κάποιον βυζολάγνο πλούσιο? ΧΑ!χα!ΧΑ!χα! (Καλά καλά το παίρνω πίσω μην το διαβάσει και της βάλω ιδέες). Μια που το αναφέραμε πάντως εγώ έχω κάτι παραθαλάσσια αγροτεμάχια!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ. :):P

Δευτέρα θα είναι στο πόστο της απ όσο ξέρω!
 

mpaokara

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θα ήταν πιο εύκολο να βρεί κάποιον βυζολάγνο πλούσιο? ΧΑ!χα!ΧΑ!χα! (Καλά καλά το παίρνω πίσω μην το διαβάσει και της βάλω ιδέες). Μια που το αναφέραμε πάντως εγώ έχω κάτι παραθαλάσσια αγροτεμάχια!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ. :):P

Δευτέρα θα είναι στο πόστο της απ όσο ξέρω!

Ωρες/διευθυνση?Αυριο πεταω και λεω να πεταχτω μια βολτα :)
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Kαι γιατι να μην ειναι?Ξερεις πολλες που δουλευουν τετραωρο πενθημερο κι αγοραζουν σπιτι  ;) Ειδες τι αποφερουν ενα ζευγαρι τεραστια  :boobies: :boobies:

καλησπερα...

να ρωτήσω, που δουλευει η Λάουρα?
 

Επισκέπτης
Θα μπορέσει να παει κάποιος να δει τη Λαρίσσα στο Φυλής 214 και ν αναφέρει  ?

Πιάτσας την εχεις δει εσύ ?
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
648
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
τιποτα νεο εχει βρει κανειs την Λαουρα την εχω βαρεθει τοσα χρονια ...........
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Δεν θα ήταν πιο εύκολο να βρεί κάποιον βυζολάγνο πλούσιο? ΧΑ!χα!ΧΑ!χα!

Mπορεί να είμαι πάμφτωχος αλλά έχω υψηλή μόρφωση... Ph.D. in Vyzology παρακαλώ, δεν είμαι κάνας αστοιχείωτος!!! :dancing: :boobies: :dancing:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
πρωινη η απογευματινη βάρδια η Λαρίσσα;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Θα μπορέσει να παει κάποιος να δει τη Λαρίσσα στο Φυλής 214 και ν αναφέρει  ?

Πιάτσας την εχεις δει εσύ ?
Δεν βλεπεται...και δεν μου φαινεται να ειναι βυζαρου καν!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Πήγαινε να δεις την Λαρίσσα να μας πεις στο Φ214

οχι ρε τυπε και βυζαρου η λαρισσα :2funny:
μηπως την μπερδευεις με την αγαπη που ηταν και αυτη στο ιδιο σπιτι πριν λιγο καιρο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom