Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
καλα θα ηταν να εβρισκα καμια εξω απο μπουρδελα με τεραστια βυζια να την ειχα μονιμα,αλλα ως τωρα τιποτα.........μονο αβυζες μου τυχαινουν
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.921
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
Μ αρεσει που ποστάρεις παντου και οτι πιάσεις .Μαλλον δεν εχεις δει οτι εδω ψάχνουμε μόνο για πολύ μεγάλο στηθος που καμία από αυτές που έχεις δεν μας κάνει .
Από το ολότελα, καλή ειν' κι η Παναγιώταινα.
Στην αναβροχιά, καλό είν' και το χαλάζι.
Κάλλιο ένα και στο χέρι, παρά δέκα και καρτέρι.
κλπ
κλπ
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
1.723
Πόντοι
201

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
10
Like
3.076
Πόντοι
1.960
Τί δεν καταλαβες να στο εξηγήσω ;
Αναφέρομαι στην Τατιάνα Αλκαμένους 113 πρωινή βάρδια.
Ναι ρε φιλαρακι, κριτικη-αναφορα στο ονομα αυτο δεν εχει..
Αυτο λεω!
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
Φίλοι μόλις άνοιξα καινούριο λογαριασμό κι δεν μπορώ να στείλω προσοπικο μύνημα, θα ήθελα αν έχουν κάποιοι τη καλοσύνη να μου στείλουν πμ τι να περιμένο από τιμές, και τι πέρνω με πιες τιμές γενικά στην Αθήνα γιατι έρχομε από εξωτερικό απο ευδομαδας, προτάσεις καλοδεχούμενες...
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
10
Like
3.076
Πόντοι
1.960
Αννα.
Μικρουλα με 4ρια μαλακα.
Ελευθερο καλο τσιμπουκι.
Φωκαιας 25 υπερυψωμενο ισογειο.
Απογευματα.
Σπευσατε
Τελικα εδω και μερες δεν αναφερει κανεις αυτην την Αννα με τα μεγαλα βυζια και στις 2 ενημερωσεις παρα μονο για μια στο Φωκ19 που δεν νομιζω να ανφερεσαι σ΄αυτην..ή εκτος και αν περασε και εφυγε..
 

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Ισχυει για την Αννα. Την ειδα εχθες.....ντάξει δεν λεει και τιποτα
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
1.723
Πόντοι
201
Τελικα εδω και μερες δεν αναφερει κανεις αυτην την Αννα με τα μεγαλα βυζια και στις 2 ενημερωσεις παρα μονο για μια στο Φωκ19 που δεν νομιζω να ανφερεσαι σ΄αυτην..ή εκτος και αν περασε και εφυγε..


Πώς δέν βλέπεις αυτές τις αναφορές ?
Οι 3 πρώτες αφορούν αυτήν.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
10
Like
3.076
Πόντοι
1.960
Παμε παλι..Εννοω οτι δεν την βλεπω στις ενημερωσεις (Ημερησια Ενημερωση για Μπου) να τη αναφερουν και μηπως σταματησε ή της ηρθε περιοδος.
Οκ για τις *κριτικες.
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
1.723
Πόντοι
201
Παμε παλι..Εννοω οτι δεν την βλεπω στις ενημερωσεις (Ημερησια Ενημερωση για Μπου) να τη αναφερουν και μηπως σταματησε ή της ηρθε περιοδος.
Οκ για τις *κριτικες.

Όχι.Καθε απόγευμα εκει είναι.
Χθες το βραδύ μάλιστα την επισκέφθηκα.
Εχει εξελιχθεί σε στανταρακι μου.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
10
Like
3.076
Πόντοι
1.960
Αννα Φωκ25αριστερα 3Β
Καθως εδιαβασθει στην τελευταια και μεταμεσονυκτια ενημερωση του Dig στις 7/12 (Ξερετε αυτες οι ωραιες και αναπαντεχες βραδυνες) σελ.6867 στην Η.Ε.Μ και ησαν και η τελευταια στην καταταξη, εσπευσα στοχευμενα να την δω.
Μου φανηκε πολυ στραβοχυμενη και ξινομουρα με μεσαιο βυζι (μαλλον χυτο) οποτε και *αφου δεν παιζει τπτ αξιολογο σε νεαρο σφιχτοζουμερο κοντοπουτανο με μεγαλοβυζακια, εκανα μεταβολη παλι για την Ορορα... :boobies:
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
1.723
Πόντοι
201
Αννα Φωκ25αριστερα 3Β
Καθως εδιαβασθει στην τελευταια και μεταμεσονυκτια ενημερωση του Dig στις 7/12 (Ξερετε αυτες οι ωραιες και αναπαντεχες βραδυνες) σελ.6867 στην Η.Ε.Μ και ησαν και η τελευταια στην καταταξη, εσπευσα στοχευμενα να την δω.
Μου φανηκε πολυ στραβοχυμενη και ξινομουρα με μεσαιο βυζι (μαλλον χυτο) οποτε και *αφου δεν παιζει τπτ αξιολογο σε νεαρο σφιχτοζουμερο κοντοπουτανο με μεγαλοβυζακια, εκανα μεταβολη παλι για την Ορορα... :boobies:

Γούστα είναι και χημεία.
Εμένα μου αρέσει πολύ περισσότερο απο την Ορόρα.
Παντως να ξέρεις οτι αν σε συμπαθήσει πίσω απο το παραβάν είναι χαμογελαστή και τιμάει το εικοσάρικο.
Κάνει πολύ ωραία ακα πίπα, πολύ σφιχτομούνα και πολύ καθαρή.
Βυζί 3,5ρι ελαφρώς χαλαρο και όχι μεσαίο που λές εσύ.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.289
Κριτικές
4
Like
2.050
Πόντοι
506
Ρε σεις δεν το κλεινουμε το γαμημενο το thread με τα 3,5άρια?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Εχει δοκιμάσει κανένας την Πωλίνα στη Βουρβαχη 19; Μπορει το βυζι να μην ειναι τεράστιο αλλά βλέπω πολύ μεγάλες θηλές κάτι που εμένα με φτιάχνει lady/5320 Ελλαδαγυναικες τελεια κομ
 

Jonh89

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
85
Like
36
Πόντοι
0
Καληςπερα συναγωνιστές, εχω φάει κόλλημα με τις βυζάρες της Ανετας,εχω παει μια φορά,και τωρα θελω να παω πάλι.. τορπίλες!!  :) εχω κολλήσει....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.289
Κριτικές
4
Like
2.050
Πόντοι
506
Καληςπερα συναγωνιστές, εχω φάει κόλλημα με τις βυζάρες της Ανετας,εχω παει μια φορά,και τωρα θελω να παω πάλι.. τορπίλες!!  :) εχω κολλήσει....

όντως, αυτη τη στιγμή τα 7άρια της Ανέτας ειναι τα μεγαλύτερα στην πιάτσα, αλλά δυστυχώς κάνει αγγαρεία...αν ηταν πιο εξυπνη, θαχε μαζεψει πολύ χαρτι..
 

Jonh89

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
85
Like
36
Πόντοι
0
Για αυτο λογικά δεν πρεπει να εχει και πολυ δουλειά η Αννετα,αφού το κάνει χαλαρά αγγαρεία... αλλα οι βυζαρες,βυζαρες!
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
10
Like
3.076
Πόντοι
1.960
Δεν ειμαι σιγουρος αν δεν δω πρωτα την "Χωρις ιχνος ντροπης" κατι μου λεει οτι αυτη εχει τα μεγαλυτερα χωρις να ειναι τοσο χοντρη οσο η Αννετα..
Οποιος εχει παει και με τις 2 μπορει να μας διαφωτησει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom