Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Παιδια επειδή βλεπω οτι μερικοι κραζετε τον Anatol. Ουτε εμενα μου αρεσει η συγκεκριμενη μασατζου που προτεινε. Ομως εφοσον εξακολουθει να ασκει το επαγγελμα σημαινει οτι εχει κοινο και εφοσον εχει κοινο καλο ειναι να αναφερεται και εδω. Δε σημαινει οτι επειδη δε μας αρεσει εμας κατι, πρεπει να μην το γραφουμε, μπορει αυριο μεθαυριο να μπει εδω μεσα καποιος που του αρεσει αυτο το στυλ και ειναι καλο να βρει χρησιμες πληροφοριες συγκεντρωμενες γι' αυτο που ψαχνει. Αλλοι θελουν ηλικιωμενες, αλλοι χοντρες, αλλοι γκομενες με πεσμενα βυζια, αλλοι με κυτταριτιδα κλπ., δεν ψαχνουν ολοι μοντελα, ειδικα οι μερακληδες  ;). Φτανει που δεν υπαρχουν πραγματικες βυζαρουδες στην Ελλαδα πλην Τζουλιας και εχουμε ονομασει βυζαρουδες τα 3αρια και τα 4αρια, αμα δεν γραφουμε και κατι που υπαρχει επειδη δεν αρεσει σε ολους, καηκαμε...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Παιδια επειδή βλεπω οτι μερικοι κραζετε τον Anatol. Ουτε εμενα μου αρεσει η συγκεκριμενη μασατζου που προτεινε. Ομως εφοσον εξακολουθει να ασκει το επαγγελμα σημαινει οτι εχει κοινο και εφοσον εχει κοινο καλο ειναι να αναφερεται και εδω. Δε σημαινει οτι επειδη δε μας αρεσει εμας κατι, πρεπει να μην το γραφουμε, μπορει αυριο μεθαυριο να μπει εδω μεσα καποιος που του αρεσει αυτο το στυλ και ειναι καλο να βρει χρησιμες πληροφοριες συγκεντρωμενες γι' αυτο που ψαχνει. Αλλοι θελουν ηλικιωμενες, αλλοι χοντρες, αλλοι γκομενες με πεσμενα βυζια, αλλοι με κυτταριτιδα κλπ., δεν ψαχνουν ολοι μοντελα, ειδικα οι μερακληδες  ;). Φτανει που δεν υπαρχουν πραγματικες βυζαρουδες στην Ελλαδα πλην Τζουλιας και εχουμε ονομασει βυζαρουδες τα 3αρια και τα 4αρια, αμα δεν γραφουμε και κατι που υπαρχει επειδη δεν αρεσει σε ολους, καηκαμε...
δεν κραζουμε παιχτη.λεμε οτι βλεπουμε.και τα πρεζακια στην πλατεια λαυριου,κανουν πιατσα.που σημαινει οτι καποιος παει μαζι τους.δεν πρεπει ομως να πουμε οτι ειναι πρεζακια?...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
Δεν τον κραζουμε τον θαυμαζουμε !!!!! :kneel:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Φτανει που δεν υπαρχουν πραγματικες βυζαρουδες στην Ελλαδα πλην Τζουλιας και εχουμε ονομασει βυζαρουδες τα 3αρια και τα 4αρια
----
Πέραν τουτου  και τα  νουμερα δεν είναι ακριβή . Η Σύλβια πχ-  πρωην  Μαργαρίτα / Ρίτα έχει  5+ > 6 .. απλα΄ειναι τόσο ογκωδης , που πρέπει ναναι καποιος πάνω απο 1.95 και 120-130 kg για  να την κουμαντάρει ...
 

Omaar

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Like
10
Πόντοι
0
Υπήρχε και άλλη μία στην κατηγορία gabriela, η Γκαλίνα, από Κολωνού και μετά Κολοκυνθούς κλπ. Κάποια στιγμή που ρώτησα η απάντηση ήταν ότι κάνει πιάτσα σε Βάθης και Σωκράτους αλλά δεν βρέθηκε. Γνωρίζει κανείς??
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Φτανει που δεν υπαρχουν πραγματικες βυζαρουδες στην Ελλαδα πλην Τζουλιας και εχουμε ονομασει βυζαρουδες τα 3αρια και τα 4αρια
----
Πέραν τουτου  και τα  νουμερα δεν είναι ακριβή . Η Σύλβια πχ-  πρωην  Μαργαρίτα / Ρίτα έχει  5+ > 6 .. απλα΄ειναι τόσο ογκωδης , που πρέπει ναναι καποιος πάνω απο 1.95 και 120-130 kg για  να την κουμαντάρει ...
Συγγνωμη φιλε, οταν λες Συλβια, δεν εννοεις προφανως αυτη με τα 4αρια που εχω βαλει στη λιστα μου στην προηγουμενη σελιδα... Αν εννοεις αυτη, να αλλαξω το νουμερο στηθους. Αλλα αν υπηρχε 6αρι στην πιατσα, θα το ξεραμε...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
OΚ φιλε μου-  αφού  λοιπον "θα το ξέραμε' δηλ εσύ ξέρεις , ποσο ακριβως ειναι τώρα  της  Συλβιας απο Βουρβ 19  & ΗΗ 82,  (δηλ  της  πρωην  Ριτας απο  Εξηκιου, Καλ 48, Ιουλ 71 , Ιωνίας 12 ,  Λουκιανου  20 κλπ. )  και ετσι η  λίστα σου είναι εγκυρη, ενω εμείς δεν ξερουμε .. τότε πάω πάσο .. :)
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
OΚ φιλε μου-  αφού  λοιπον "θα το ξέραμε' δηλ εσύ ξέρεις , ποσο ακριβως ειναι τώρα  της  Συλβιας απο Βουρβ 19  & ΗΗ 82,  (δηλ   της  πρωην  Ριτας απο  Εξηκιου, Καλ 48, Ιουλ 71 , Ιωνίας 12 ,  Λουκιανου  20 κλπ. )  και ετσι η  λίστα σου είναι εγκυρη, ενω εμείς δεν ξερουμε .. τότε πάω πάσο .. :)
Φιλε μου δεν ειπα ποτε οτι η λιστα μου ειναι ευαγγελιο. Την προσαρμοζω αναλογα με το τι γραφεται εδω μεσα. Αυτη τη Συλβια δεν την ξερω, δεν εχω παει ποτε μαζι της, ουτε τωρα, ουτε προηγουμενως που λες οτι την ελεγαν Ριτα. Τη συμπληρωσα στη λιστα μετα το μηνυμα του px75 πριν λιγες σελιδες:
Στο Ηλία Ηλιού 82 αυτή την ώρα είναι μια Σύλβια η οποία δεν έχει μεν καμία σχέση με την αρχοντομουνάρα στις φωτογραφίες που υποτίθεται την απεικονίζουν αλλά πιθανόν να ενδιαφέρει τους συναγωνιστές.
Εμφανισιακά είναι στο στυλ της Βικάρας του Αρκαδίας, ακόμη και το κούρεμα ίδιο είναι, με ελαφρώς μικρότερα βυζιά και όταν τη ρώτησα μου είπε ότι παλιότερα εργαζόταν σε μασατζίδικο στο Μαρούσι.
και καταλαβαινω απο το μηνυμα του οτι αναφερεται σε αυτην:

ρ ε ε σ λ α δ ι ε σ.com/lady/3273

Δεν εχω κανενα προβλημα να αλλαξω το νουμερο της και σε 5 και σε 6 και σε 9 ακομα. Προσωπικα στα παπαρια μου. Αλλα αν ο καθενας που ηξερε κατι το προσθετε μονος του στην λιστα, δε θα χρειαζοταν να προσθετω εγω μονος μου και αυτες που δεν ξερω προσωπικα, και να γινονται αυτες οι αλλαγες εκ των υστερων...
 

Επισκέπτης
Η ριτα με τα τσιμπουκοχειλα και τις βυζαρες με φλεβες ειναι καμια απο αυτες που αναφερετε;
Ειχε δουλεψει και ιουλιανου 71, ιασωνος 1,2, 20 αριστερα...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
ΟΚ- Εχω αναφέρει ακριβώς ποια Ρίτα είναι. Η παλια Μαργαρίτα / Ρίτα  των ντέλων Αχαρνών _ Πλ Αττικής  που ξέρουν οι παλιοί.  Τωρα >Πιο ογκώδης,  πιο σπασμένη  και πιο σκουροχρωμη από ποτέ. Προσωπικά - πήγα την είδα στο Βουρβ 19 και απεχώρησα. Φυσικά- οι φωτός της στα Βουρβ 19 & ΗΗ 82  είναι τραγικά και γελοία αλλοιωμένες  με κάκιστο φωτοσοπ. Εκτός από απάτη ειναι και  βλακεία και γελοιοτητα. Αν  αφηναν τις φωτο κανονικά-  θα πήγαιναν περισσότεροι. Πάντως απ ' ο, τι είδα η  Καρολινά(ρα) έφυγε απο αυτούς. Αλλά  συνεχίζουν τα δύο προ 10 ετίας  ΒΒW  της ιστορικής  και .. μωσαϊκής :cheesy: Λουκιανού 20  :)
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Η Κάρλα είναι η γνωστή απο Ρεμ 21 κάτω   / η ολιγον σαν ινδιανοτραβελι  με τις  σιλικονες . και  είναι καιρό  στο Ιωαν5. Δεν εμπιπτει εδώ. Η  σύγχυση με την  Καρολινα είναι λογικη  διοτι και οι δύο ήσαν  καποτε  στο Ρεμ 21 κάτω  και μετακομισαν στο Ιωαν 5 οπως και η Υβοννη. Η Καρολινα δουλεψε πολυ  λιγο   Ιωαν 5  ως εξτρατζου - Πεμπτες και  Κυριακες- σε ατακτες ωρες  . Εχει φύγει απο εκει και πηγε ..ας πουμε,, για πιο καλά-  στα δύο  ανωτερω στουντιο . Αλλα το παρελθον  φυγειν αδυνατον..  χμμ… Μηπως γυρίσει στο Παρ 36   που ασφυκτιά απο δουλειά  λογω των συνταξιουχων ...
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους αυτους που προσφερουν σε αυτο το θρεντ, ολες οι πληροφοριες πρεπει να γραφονται χωρις καμια ντροπη. Οποιος θελει παιρνει, οποιος δεν θελει προσπερνα. Ο καθενας εχει τα γουστα του.
 

Omaar

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Like
10
Πόντοι
0
Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους αυτους που προσφερουν σε αυτο το θρεντ, ολες οι πληροφοριες πρεπει να γραφονται χωρις καμια ντροπη. Οποιος θελει παιρνει, οποιος δεν θελει προσπερνα. Ο καθενας εχει τα γουστα του.
ξέρεις για Γκαλίνα φίλε τίποτα?
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Οχι δεν γνωριζω κατι συγκεκριμενο αλλα ολες οι πληροφοριες ειναι χρησιμες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom