Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.921
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
Μεσάνυχτα, Αριστοτέλους 5, Εμμανουέλα, ημεδαπή, 4+ρια, σφιχτό μουνί, κώλος ταιριαστός με τα βυζιά, πολύ καλή.
 

Συνημμένα

  • 0000001.jpg
    0000001.jpg
    103,1 KB · Εμφανίσεις: 50

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Αγαπητέ μου αδελφέ  :) Η Εμμανουέλα η κύπρια ? Τελευταία  ηταν στο θησέως  35. Παντως πριν 1. 5 χρόνο  στην  Βουρβαχη ζήταγε συν 10   η  συν 20 ε  περισσότερο απο τις άλλες / με δηθεν μασαζ .. ΕΙναι ευγενικός ανθρωπος. Η εν  λογω φωτο έχει  συζητηθεί οτι δεν ειναι  δικη της,  λογω..  privacy..  H observation   απεκάλυψε  οτι  σ αυτες τις περσινες και προπερσινες  φωτό της  Εμμανουέλας κύπριας στη   Βουρβαχη εικονιζεται η μιγας  πορνοστάρ Αlexa Loren ... ;) Η  επιστήμη ενίκησεν .. :cheesy:
 

Συνημμένα

  • 12(m=eqgl9daaaa).jpg
    12(m=eqgl9daaaa).jpg
    18,5 KB · Εμφανίσεις: 39

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.921
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615
Δεν γνωρίζω αν η "Κύπρια" και η χθεσσινοβραδυνή είναι το ίδιο πρόσωπο.
Η φωτογραφία που ανέβασα (την πήρα από το site του μπουρδέλου), ανταποκρίνεται 100% στην πραγματικότητα.

 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
βυζο αλερτ...μετα απο αναφορα του επιρρεπη στην σελιδα 6176 της ημερησιας ενημερωσης για βυζομπαλου στο ιασωνος 20 μεσαιο(οροφος)
κατεβηκα για σκαουτινγκ...
εχουμε και λεμε...στο σαλονι...ενα κοριτσι γυρω 25-30 με εσωρουχακι...και τοπακι...μεσα απο το τοπακι διακρινονται δυο τεραστια βυζια(θολωνεις)...κορμι αδυνατο προς το curvy
καιω το δεκαρικο και μπαινω
μπαινει μεσα...κατεβαζει τοπακι(δεν το βγαζει)και αποκαλυπτονται 2 κανονια 4σαρια γεματα οι ρωγες να κοιτανε εκει που πρεπει(εσενα)πεσμενα ελαφρως
(νομος της βαρυτητας)πιπα καλη...της λεω τωρα ανεβα απο πανω...μου λεει οχι πισοκολλητο η εσυ απο πανω(γλωσσα ηνωμενου βασιλειου)της λεω συνεχισε με πιπα και χειρομαλαξη...για να παιζω με τα βυζια σου

στο πηλικον...δθαο πολυ ωραια βυζια(για δεκαρικο) με την γνωστη ασθενεια των βυζαρουδων...υποτηπωδης υπηρεσιες...μεχρι τις 23.00 προλαβενεται
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
βυζο αλερτ...μετα απο αναφορα του επιρρεπη στην σελιδα 6176 της ημερησιας ενημερωσης για βυζομπαλου στο ιασωνος 20 μεσαιο(οροφος)
κατεβηκα για σκαουτινγκ...
εχουμε και λεμε...στο σαλονι...ενα κοριτσι γυρω 25-30 με εσωρουχακι...και τοπακι...μεσα απο το τοπακι διακρινονται δυο τεραστια βυζια(θολωνεις)...κορμι αδυνατο προς το curvy
καιω το δεκαρικο και μπαινω
μπαινει μεσα...κατεβαζει τοπακι(δεν το βγαζει)και αποκαλυπτονται 2 κανονια 4σαρια γεματα οι ρωγες να κοιτανε εκει που πρεπει(εσενα)πεσμενα ελαφρως
(νομος της βαρυτητας)πιπα καλη...της λεω τωρα ανεβα απο πανω...μου λεει οχι πισοκολλητο η εσυ απο πανω(γλωσσα ηνωμενου βασιλειου)της λεω συνεχισε με πιπα και χειρομαλαξη...για να παιζω με τα βυζια σου

στο πηλικον...δθαο πολυ ωραια βυζια(για δεκαρικο) με την γνωστη ασθενεια των βυζαρουδων...υποτηπωδης υπηρεσιες...μεχρι τις 23.00 προλαβενεται
Ωραιος ο Αναστασιος! Θα τσεκαριστει!!
 

Zaxaroplastis5

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
Μολις γυρισα από την καινουργια βυζαρου στο ιασωνος 20οροφος.Προκειται περι διποδου ζωου ,κ εξηγουμε.Την βλεπω στο σαλονι μετριο ανάστημα κατω από τριαντα μακρυ μαλλι σπαστο κορμι πολύ καλο, μεσα από το κομπινεζόν φαινονται ένα σετ βυζιων με υποσχέσεις.Μπαινει στο δωματιο κ με ρωτάει απο που ειμαι Από δω της απαντησα κ μου ειπε ότι δεν της αρεσουν οι πακιστανοι .Κατεβαζει το κομπινεζόν κ φαινονται το αντικειμενο του ποθου!Δυο βυζια καλοσχηματησμενα 3,5 περιπου αλλα όχι να προεξεχουν μπροστα είναι απλωτα αριστερα κ δεξια κ πεσμενα κ ρωγα σκουρα.Ωραια λεω θα φαμε καλα!!Μολις της κανω νοημα ότι θελω να γλυψω τα βυζια,κανει πισω κ μου λεει ΝΟ,ΝΟ!!ΟΧΙγλυψιμο ΟΧΙ ζουλιγμα μονο χαδι?!(επρεπε να ειχα φυγει)με τα χιλια ζορια γλυφω την ρωγα κ μολις παω να κανω δευτερο γυρο την ρωγα  τραβιέται κ μου λεει ΤΕΛΟΣ!!!σκυβει βαζει καποτα στον πεσμενο πουτσο(που να σηκωθει με αυτά που κανει) μου περνει πιπα παραλληλα εγω προσπαθουσα να χουφτωσω το βυζι,ματαια όμως μουγκριζε κ τραβιότανε,με τα χιλια ζορια ηρθε η ωρα του σεξ καθεται ανασκελα κ βαζει τα χερια τη σταυρωτα κατω από τα βυζια της σαν φραχτες για να μην κανω τιποτα.Στην ολη διαδικασια να μουγκριζει σαν αγελαδα ,αποτέλεσμα εφυγα αχυστος,την εδιωξα κ πηγα αλλου για να φχαρστηθω!Συμπερασμα:ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΣΚΑΛΕΣ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΙΤΕ, :vomit: ΕΙΝΑΙ ΦΟΛΑ :vomit:
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
10
Like
3.075
Πόντοι
1.960
Οντως σωστα τα λεει ο Βαμπιρης,
Μαρινα συστηθηκε νταρντανοειδες κατασκευη, λεπτα ποδια, λευκοσαρκη και φατσα σκατα.
Τα βυζια τωρα ειναι 4αρια και βαρια, επιμελως απλωμενα καθοδικα με καλες ρογες, το εχουν το λιπος τους (οχι σαπια σαν της Μισελ)
Στο δωματιο ειναι μην ακουμπατε μην φιλατε πιπα πισοκολητο και γειασου..
Καθε μερα 2ηΒαρδια εκτος Κυριακης.
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
166
Πόντοι
1
Οντως σωστα τα λεει ο Βαμπιρης,
Μαρινα συστηθηκε νταρντανοειδες κατασκευη, λεπτα ποδια, λευκοσαρκη και φατσα σκατα.
Τα βυζια τωρα ειναι 4αρια και βαρια, επιμελως απλωμενα καθοδικα με καλες ρογες, το εχουν το λιπος τους (οχι σαπια σαν της Μισελ)
Στο δωματιο ειναι μην ακουμπατε μην φιλατε πιπα πισοκολητο και γειασου..
Καθε μερα 2ηΒαρδια εκτος Κυριακης.

υπηρχε και μια μαρινα στην φωκαιας με ιδια χαρακτηριστικα..βυζαρου...η ιδια ειναι? :P
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.394
Κριτικές
3
Like
866
Πόντοι
96
Ρε παιδιά Πατησίων 235 μασατζίδικο στην Κυψέλη δεν υπάρχει..ούτε από κοντά ούτε στο χάρτη με τα μασατζιδικα εδώ περα?!?!?!?! :think: :think:
 

Επισκέπτης
:2on1:
υπηρχε και μια μαρινα στην φωκαιας με ιδια χαρακτηριστικα..βυζαρου...η ιδια ειναι? :P
πωπω φιλε το αλβανακι με τα μαυρα μαλλια λες;

Τι καυλομουνο ηταν α :wanker:υτο και τι θεϊκές βυζαρες :bigdick:

Αυτη ηταν κοντη ομως οχι νταρντανα... Και δεν ηταν και ψοφιμι :fuck2:
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
166
Πόντοι
1
πωπω φιλε το αλβανακι με τα μαυρα μαλλια λες;

Τι καυλομουνο ηταν α :wanker:υτο και τι θεϊκές βυζαρες :bigdick:

Αυτη ηταν κοντη ομως οχι νταρντανα... Και δεν ηταν και ψοφιμι :fuck2:

ναι φιλε αυτο το μελαχρινο...βυζαρες!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.287
Κριτικές
4
Like
2.030
Πόντοι
266

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
166
Πόντοι
1
φιλε αυτη απ οτι ελεγε η τσαταα τοτε, εξαφανιστηκε νυχτα...

Την εψαχνε ο γκομενος της, δεν ηξερε κανεις που πηγε

Αυτα τουλαχιστον ειχε πει η τσατσα
κριμα φιλε τετοιο βυζι..παντως εγω ειχα ρωτησει εδω μεσα και καποιον μου ειπε οτι πηγε κρητη
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Ρουλα Χάμου πρωί πρωί ...στον Αλφα . αχ τι να πει κανεις για το μεγεθος... Ειναι αυτό που ψαχνουμε ...
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Καμιά φωτό αγαπητέ Ζάρα; Είμαστε και κάποιοι χωρίς τηλεόραση και αν είναι που βγάζουν τα γουγλαρισμένα...δεν μου φαίνονται σόι.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.522
Πόντοι
41.447
Ρε παιδιά Πατησίων 235 μασατζίδικο στην Κυψέλη δεν υπάρχει..ούτε από κοντά ούτε στο χάρτη με τα μασατζιδικα εδώ περα?!?!?!?! :think: :think:

εδω εισαι

Ελληνιδες μιλφογκιλφ πληθωρικες με πολυ βυζι φυσικο και αγελαδινο  Wink  tits
χρονια στο κουρπετι σε δικο τους καλτ χωρο στο κεντρο
ενιοτε εκει παιζει και μια πιο νεαρη ρωσιδα (σαν γκεστ σταρ) με επισης τεραστια φυσικα μασταρια

για βυζολατρες, βυζολαγνους, οπαδους των πληθωρικων καμπυλων και της καλτιλας ειναι οτι πρεπει


 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
εδω εισαι

Ελληνιδες μιλφογκιλφ πληθωρικες με πολυ βυζι φυσικο και αγελαδινο  Wink  tits
χρονια στο κουρπετι σε δικο τους καλτ χωρο στο κεντρο
ενιοτε εκει παιζει και μια πιο νεαρη ρωσιδα (σαν γκεστ σταρ) με επισης τεραστια φυσικα μασταρια

για βυζολατρες, βυζολαγνους, οπαδους των πληθωρικων καμπυλων και της καλτιλας ειναι οτι πρεπει


Φιλε ζερο εχεις δοκιμασει καποια? Αν ναι,εντυπωσεις..?
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
ξερει καποιος τι απεγινε η λιλυ η βυζαρου ρουμανα μελαχροινη που τελευταια ειχε δουλεψει στη κολοκυνθου 63?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom