Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26

Συνημμένα

  • vuzia.png
    vuzia.png
    57,8 KB · Εμφανίσεις: 25

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Συγγρού 248, μόλις πήγα με την Κατερίνα, πραγματικά αυτην την κοπέλα θα ήθελα να την γνωρίσω εξω σε καποιο μαγαζί και να της μιλήσω...παρα πολυ γλυκια, πολυ καλή στο δωμάτιο και στον χαρακτήρα της γενικα, στήθος για πολλα παιχνίδια (5αρί νομίζω). Απ οτι μου είπε είναι 24, Ελληνίδα και δεν θα μείνει για πολυ καιρο ακομα εκει, κανα μήνα αν κατάλαβα καλά. Σε οποιον αρέσουν οι ζουμερες, γλυκιες ξανθούλες και το μεγάλο στηθος ας κάνει μια βόλτα, εγω ξετρελάθηκα πάντως. Αν δεν ήταν και το 50αρικο, σίγουρα θα πήγαινα και αυριο :P . Σαββατο κυριακη νομίζω δουλεύει.

Απ οτι μου είπε επίσης κοιταει τα φορουμ οπότε δεν αποκλείεται να διαβάσει και το δικό μου ποστ!
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
θα σταματήσει με βάση τα λεγόμενά της
 

lalask

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλισπερα στην παρεα!ξερουμε μηπως σε ποιο σπιτακι να ειναι η θεια ολγα?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447

m11nick

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
53
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Πριν 3 ωρες περιπου ημουν Σ.248 με την Κατερινα την υπερβυζαρου η οποια μου ειπε οτι πλεον θα βρισκεται στο ιδρυμα καθε μερα. Και για αλλη μια φορα μου εξαφανισε τον μεγαλο μικρο μου φιλο στις απιστευτες σε μεγεθος και αφη βυζαρες της. Ετσι οπως παει μ αυτην την κοπελα θα καταργησω το μ..νι, και θα το ριξω στην ισπανικη απιστευτη αισθηση ειδικα με την συγκεκριμενη.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
307
Πόντοι
26
:boobies: :tits: Kαλησπερα τι νουμερο περιπου 5...............
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Καλησπερα σε ολους. Πριν 3 ωρες περιπου ημουν Σ.248 με την Κατερινα την υπερβυζαρου η οποια μου ειπε οτι πλεον θα βρισκεται στο ιδρυμα καθε μερα. Και για αλλη μια φορα μου εξαφανισε τον μεγαλο μικρο μου φιλο στις απιστευτες σε μεγεθος και αφη βυζαρες της. Ετσι οπως παει μ αυτην την κοπελα θα καταργησω το μ..νι, και θα το ριξω στην ισπανικη απιστευτη αισθηση ειδικα με την συγκεκριμενη.

Φίλε ρώτησες μήπως μέχρι πότε θα είναι εκεί; Γιατί ο φίλος παραπάνω μας ενημέρωσε ότι του είπε πως θα φύγει σ' ένα μήνα...
 

m11nick

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
53
Like
40
Πόντοι
0
Φίλε ρώτησες μήπως μέχρι πότε θα είναι εκεί; Γιατί ο φίλος παραπάνω μας ενημέρωσε ότι του είπε πως θα φύγει σ' ένα μήνα...
Μηλαμε για νουμερο 6-7 και καλη ρογα οσο για το αν θα φυγει σε ενα μηνα αυτο δεν το γνωριζω αν ομως αυτο συμβει σιγουρα θα ειναι απωλεια.Μαλλον θα οι επισκεψεις μου στην Κατερινα θα πυκνωσουν κι αλλο, σε περιπτωση που την κανει να εχω μαζεψει αναμνησεις. 
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Μηλαμε για νουμερο 6-7 και καλη ρογα οσο για το αν θα φυγει σε ενα μηνα αυτο δεν το γνωριζω αν ομως αυτο συμβει σιγουρα θα ειναι απωλεια.Μαλλον θα οι επισκεψεις μου στην Κατερινα θα πυκνωσουν κι αλλο, σε περιπτωση που την κανει να εχω μαζεψει αναμνησεις. 

Ρε φίλε πρέπει να πάω, αρκετά το έχω καθυστερήσει. Από φάτσα τί λέει;
 

dongiannis

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ναι βρε παιδια που εντοπιζετε το εν λογο καταστημα για να παμε να παιξουμε και εμεις με :boobies:
 

m11nick

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
53
Like
40
Πόντοι
0
Ναι βρε παιδια που εντοπιζετε το εν λογο καταστημα για να παμε να παιξουμε και εμεις με :boobies:
Για να βοηθησω οσο μπορω ειναι Συγγρου 248 στην καθοδο διπλα στην παγκρητιο τραπεζα κουδουνι camelot 4os
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom