Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (7 μέλη και 51 επισκέπτες)

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Ερωτηση! Το βεργας 2α λειτουργει; Εχω παει 3-4 φορες πρω και μονο τα διπλα ειναι ανοικτα!
 

djluve

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2012
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Παντρεμένος, γράφεις με το κανονικό όνομά σου στο bourdela.com και αναπολείς ακόμα την παρηκμασμένη Τζούλια... Φίλε κάτι δεν πάει καλά στο γάμο σου ή στο μυαλό σου, ψάξ' το...

Ασε φιλε λαθος πορτα χτυπας και δεν ειναι το φορουμ για να σου πω τι και πως ενα θα σου πω αποφοιτος ΚΕΘΕΑ 2008
σου κανει η θες και αλλα.......
Δεν μου λες το και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη το εβλεπες????
και που ξερεις το ονομα μου δηλαδη η πιο απο τα δυο ειναι το σωστο......
Ασε μας ρε Γυναικοαλκολα στην βυζο τρελλα μας  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits2: :tits2: :tits2:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Ασε φιλε λαθος πορτα χτυπας και δεν ειναι το φορουμ για να σου πω τι και πως ενα θα σου πω αποφοιτος ΚΕΘΕΑ 2008
σου κανει η θες και αλλα.......
Δεν μου λες το και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη το εβλεπες????
και που ξερεις το ονομα μου δηλαδη η πιο απο τα δυο ειναι το σωστο......
Ασε μας ρε Γυναικοαλκολα στην βυζο τρελλα μας  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits2: :tits2: :tits2:

Αν είναι έτσι πάω πάσο!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
για την κατερινα απο συγγρου 248 μπορει ν δωσει κανεις πληροφοριες...ας στειλει π.μ.

Τεράστια βυζιά (μεγαλύτερα από νούμερο 4 μου έχουν πει) και ικανοποιητικότατες υπηρεσίες. Κάποια κιλά παραπάνω αλλά καθόλου αντιαισθητικά. Προσωπικά την έχω στις άμεσες επιλογές μου...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Πέρασμα σήμερα από απογευματινή βάρδια του Μαγνησίας 11 για check Ντόρας. Η τύπισσα πρέπει να είναι γύρω στα 45 - 50 και χωρίς να είναι γοητευτική για την ηλικία της, πρόσωπο καθαρίστριας. Βυζιά γύρω στο 3,5 νούμερο, μπορεί και 4, εκτός αν ξεγελάει το σουτιέν, δε μου φάνηκαν 3άρια που ειπώθηκε σε καμία περίπτωση και σίγουρα όχι 2 - 2,5 που αναφέρεται στην κριτική του προέδρου. Μπανταλοκώλα με παραπανίσια κιλά στον κώλο, δε μου έκανε καθόλου καλή εντύπωση, προτείνεται μόνο για σκληροτράχηλους μπουρδελάκηδες.
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Πέρασμα σήμερα από απογευματινή βάρδια του Μαγνησίας 11 για check Ντόρας. Η τύπισσα πρέπει να είναι γύρω στα 45 - 50 και χωρίς να είναι γοητευτική για την ηλικία της, πρόσωπο καθαρίστριας. Βυζιά γύρω στο 3,5 νούμερο, μπορεί και 4, εκτός αν ξεγελάει το σουτιέν, δε μου φάνηκαν 3άρια που ειπώθηκε σε καμία περίπτωση και σίγουρα όχι 2 - 2,5 που αναφέρεται στην κριτική του προέδρου. Μπανταλοκώλα με παραπανίσια κιλά στον κώλο, δε μου έκανε καθόλου καλή εντύπωση, προτείνεται μόνο για σκληροτράχηλους μπουρδελάκηδες.
Μας κάβλωσες...... :cum: :cum: :cum: :cum:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
φιλος πηγα πρωινη 3ης φορες και στα 3 σπιτακια μπας και εκανα καμια λαλακεια
μια τζουλια παιζει σε αυτο με την σκαλα αλλα δεν ειναι η δικια μας εχει βυζακιι προς 4αρι το κοβψ σκαει με δυχτιωτο (θα την τιμησω καποια μερα αλλα οχι τωρα) και βαρεθηκα ξερω εγω 2 βδομαδες περιοδο το κοβω πολυ
και ειχα το τηλ/νο της ρε γαμωτο πριν χρονια και πριν παντρευτω (Ιωαννα μου ειχε γραψει στο χαρτακι το μαγικο βυζοχαρτο) και ο  :bigdick: το παταξα λεμε για  :uglystupid:
Και τώρα τι κάνουμε???
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αμα δεν μεγαλωσετε τα φιλοδωρηματα, την βλεπω να την κανει γι'αλλες πολιτειες χυστη.
 

morpanos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
η Τζούλια δουλεύει στην τροφωνιου στο ισόγειο δίπλα στο συνεργείο έφυγε από την εξηκιου
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
morpanos πρωινές βάρδιες έτσι; μάλλον εννοείς το 13
 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
277
Πόντοι
21
κανα καλο βυζι χωρις συνοδεια φαλαινοθηρικου παιζει πουθενα ή ξεραϊλα ?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Θα μου επιτρέψετε να διατηρήσω την άποψή μου, ότι η Καρολίνα (Αλκιβ16Β) διαθέτει από τα καλύτερα και μεγαλύτερα μαστάρια που κυκλοφορούν.
 

hahas12345

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες....ψαχνω την Αλιονα(milf,ξανθια,βυζους) απο φυλης αν την ξερετε...που δουλευει τωρα και τι ωρα????? αν καποιος γνωριζει

 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Θα μου επιτρέψετε να διατηρήσω την άποψή μου, ότι η Καρολίνα (Αλκιβ16Β) διαθέτει από τα καλύτερα και μεγαλύτερα μαστάρια που κυκλοφορούν.
Σε σχέση με το σώμα να υποθέσω γιατί τα μεγαλύτερα είναι αδιαμφισβητητα της Τζούλιας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom