Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Τρελη καυλα αυτη η τσατσα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι δυναμιτης η τυπισσα...

οποιος εχει ''τιμησει''  :knockinb: την Κατερινα , ας ενημερωση  ;)


Είναι δύναμη η Κατερίνα, τί να λέμε τώρα... Και τί δε θα έδινα να τη γαμήσω, τυχεροί όσοι την είχαν "κανονίσει" πριν από χρόνια που δούλευε ακόμη σαν ιερόδουλη... Και δεν έχει καθόλου κακό βυζί απ' ό,τι είχα προσέξει για εμάς τους βυζολάγνους αν και αναμφισβήτητα το δυνατό της σημείο είναι το πρόσωπό της και η πουτανιά που βγάζει... Τις προάλλες ήθελα να της την πέσω χύμα αλλά την άκουγα που έλεγε σε μια κουβέντα που είχε με συναγωνιστές στο σαλόνι που τη ρωτούσαν γιατί σταμάτησε να δουλεύει σαν πουτάνα ότι όχι απλώς έχει τελειώσει σαν ιερόδουλη αλλά έχει σιχαθεί και τους άντρες πια μετά από τόσα χρόνια στο επάγγελμα... Κρίμα, και μόνο απ' αυτό που άκουσα συμπεραίνω ότι δύσκολα κάποιος θα την καταφέρει για :fuck1: :'( :'( :'(
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Ναι-δυναμιτης η τυπισσα...
Αλλα -να μην ξαναπιασω βυζι στα χερια μου αν λεω ψεμματα- ειχε φαει μπολικο σκορδο και βρωμαγε η θειτσα...Μια το κατουρο στον ημιοροφο, μια το σκορδο απο το στομα της, μια το πληθος εκει μεσα, εφυγα αρον-αρον...Δεν παλευεται αυτο το Μεταξι ρε παιδια- ειναι γ'εθνικη αλλα δινει γροθια στην κριση με τις τιμες του...

Πώς σας αρέσει να μας ξενερώνετε... Όσες φορές έχω πάει μια χαρά ήταν η Κατερίνα, έπεσες στην περίπτωση και δεν κρατήθηκες να μας ξενερώσεις... Όσο για κάτουρα, πολυκοσμία κ.λπ. θεωρώ πως είσαι λίγο υπερβολικός, το συγκεκριμένο σπιτάκι είναι παλάτι για Μεταξουργείο και το λέω εγώ αυτό που μετά από χρόνια στο επάγγελμα γάμησα στο Μεταξουργείο για πρώτη φορά μόλις πριν από λίγες μέρες ακριβώς επειδή σιχαινόμουν... Για πήγαινε μια βόλτα από Ιάσωνος να δεις τη γλύκα!
 

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Πώς σας αρέσει να μας ξενερώνετε... Όσες φορές έχω πάει μια χαρά ήταν η Κατερίνα, έπεσες στην περίπτωση και δεν κρατήθηκες να μας ξενερώσεις... Όσο για κάτουρα, πολυκοσμία κ.λπ. θεωρώ πως είσαι λίγο υπερβολικός, το συγκεκριμένο σπιτάκι είναι παλάτι για Μεταξουργείο και το λέω εγώ αυτό που μετά από χρόνια στο επάγγελμα γάμησα στο Μεταξουργείο για πρώτη φορά μόλις πριν από λίγες μέρες ακριβώς επειδή σιχαινόμουν... Για πήγαινε μια βόλτα από Ιάσωνος να δεις τη γλύκα!
αδερφε δεν ειχα τετοια προθεση να σε ξενερωσω-απλα παραθετω τι συνεβη..Σιγουρα ειναι σε καλυτερη μοιρα ο συγκεκριμενος οικος απο τους αλλους στο Μεταξι και σιγουρα τα 15 για την Μισελ ειναι vfm.Τα υπολοιπα ειναι "παραπλευρες απωλειες" :P
Οσο για Μαρια, νομιζω ο συναγωνιστης μιλαει για αρχες Κολωνου απο Πειραιως, σε ενα απο τα 2 μπουρδελα που εχουν κοινη εισοδο. Χτες βραδυ ξαναπηγα και το πανω ηταν κλειστο-το κατω ειχε ενα δραμα με δυο σπυρακια στη θεση του στηθους...Αν υπαρχει η Μαρια, τοτε θα πρεπει να βρουμε ποια ειναι τα αδελφα σπιτια του συγκεκριμενου οικηματος...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Χτες τη νύχτα που πάλι είχα φουσκοδενδριές, έριξα ακόμα ένα μανίκι στην Αλεξία, στον Οίκο Ευνειδών.

Παρατηρούσα τη δερματοστιξία στον κορμό της, χωρίς να καταλαβαίνω τι είδους φυτό απεικονίζει.

Όταν τη ρώτησα, προς μεγάλη μου έκπληξη, ούτε εκείνη έχει καταλάβει...

Είπε ότι πριν λίγα χρόνια που ήρθε στα μέρη μας, δε μίλαγε ελληνικά, ήθελε να πει στον "καλλιτέχνη" να ζωγραφίσει ένα τριαντάφυλλο, αλλά ο βελονοφόρος κατάλαβε άλλο και ζωγράφισε ένα απροσδιόριστο φυτό.

Πάντως η ίδια το έχει φιλοσοφήσει το θέμα, λέγοντας με στωικότητα και σαρκασμό, ότι "πάλι καλά που δε ζωγράφισε κανα κροκόδειλο..."
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
αδερφε δεν ειχα τετοια προθεση να σε ξενερωσω-απλα παραθετω τι συνεβη..Σιγουρα ειναι σε καλυτερη μοιρα ο συγκεκριμενος οικος απο τους αλλους στο Μεταξι και σιγουρα τα 15 για την Μισελ ειναι vfm.Τα υπολοιπα ειναι "παραπλευρες απωλειες" :P
Οσο για Μαρια, νομιζω ο συναγωνιστης μιλαει για αρχες Κολωνου απο Πειραιως, σε ενα απο τα 2 μπουρδελα που εχουν κοινη εισοδο. Χτες βραδυ ξαναπηγα και το πανω ηταν κλειστο-το κατω ειχε ενα δραμα με δυο σπυρακια στη θεση του στηθους...Αν υπαρχει η Μαρια, τοτε θα πρεπει να βρουμε ποια ειναι τα αδελφα σπιτια του συγκεκριμενου οικηματος...

Εγώ δυο φορές που έχω πάει μόνο το υπόγειο βρήκα ανοιχτό! Κι ο συναγωνιστής είπε για ισόγειο ή το πάνω...
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Συναγωνιστή για διευκρίνισε, όταν λες στις αρχές της Κολωνού εννοείς όπως μπαίνεις στην Κολωνού από Πειραιώς; Γιατί αν εννοείς όπως μπαίνεις από Αχιλλέως (με τα πόδια, γιατί από Αχιλλέως δε στρίβει αμάξι) είναι μόνο ένα ισόγειο εκεί.
Ναι,εννοώ αρχές Κολωνού όπως μπαίνεις από από Πειραιώς.ξαναπήγα πριν 5-6 μέρες,δεν την βρήκα.Ρώτησα και τον τσάτσο αλλά ούτε καν την γνώριζε.
Πάντως όποιος συναγωνιστής την πετύχει ας μπει στον κόπο να το αναφέρει.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Χτες τη νύχτα που πάλι είχα φουσκοδενδριές, έριξα ακόμα ένα μανίκι στην Αλεξία, στον Οίκο Ευνειδών.

Παρατηρούσα τη δερματοστιξία στον κορμό της, χωρίς να καταλαβαίνω τι είδους φυτό απεικονίζει.

Όταν τη ρώτησα, προς μεγάλη μου έκπληξη, ούτε εκείνη έχει καταλάβει...

Είπε ότι πριν λίγα χρόνια που ήρθε στα μέρη μας, δε μίλαγε ελληνικά, ήθελε να πει στον "καλλιτέχνη" να ζωγραφίσει ένα τριαντάφυλλο, αλλά ο βελονοφόρος κατάλαβε άλλο και ζωγράφισε ένα απροσδιόριστο φυτό.

Πάντως η ίδια το έχει φιλοσοφήσει το θέμα, λέγοντας με στωικότητα και σαρκασμό, ότι "πάλι καλά που δε ζωγράφισε κανα κροκόδειλο..."
AΛΕΞΙΑ..ΟΔΟΣ ΤΙΜΗ ΩΡΑΡΙΟ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ?
 

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
θα βρεις τις περισσοτερες απαντησεις εδω
αλλα δεν θα καλυφθεις απο τη μεση και πανω αδερφε  :tits:

Πραγματικά, την καταχώρησή μου για την Αλεξία την ανάρτησα εκ παραδρομής σε αυτό το νήμα.
Η πρόθεσή μου ήταν να την αναρτήσω στο νήμα για τα μπουρδέλα, πράγμα που έκανα αργότερα.

Με την ευκαιρία, ενημερώνω για τη Λώρα, Αλκαμένους 113, πρωί.
Ρωσίς, milf, ξανθοβαμμένη, ψωμομένη αλλά όχι παχύσαρκη, μαστοί ευμεγέθεις, αρίστη ποιότητα δέρματος, πεοθηλασμός άνευ περικαυλίδος.
Μιλά εις τον πληθυντικόν: "Γαμήστε με κύριε..."
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ..........  :grin:  :tits:  :grin:
 

Συνημμένα

  • vuzia.png
    vuzia.png
    57,8 KB · Εμφανίσεις: 26

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Σαν πουτάνα μάπα το καρπούζι.

Σαν τσατσά αξίζει το πιρφόρισμά μας. :cum:
Γιατί δεν τα λες όλα ρε τύπε?
Μεγάλη φώλα που απαξίωνε το αντρικό μπουρδελογένος μου έλεγες.
Σε έδωσα, να τα λέμε τα πράγματα βυζοωμά  :zfuck: :zfuck:
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Eτσι οπως εγινε το topic στελνω και γω μια κατσικα με βυζαρες να γουσταρουμε...
 

Συνημμένα

  • 600417_4938280857503_1032522439_n.jpg.jpg
    600417_4938280857503_1032522439_n.jpg.jpg
    62 KB · Εμφανίσεις: 27

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Eτσι οπως εγινε το topic στελνω και γω μια κατσικα με βυζαρες να γουσταρουμε...

Sorry ρε φίλε αλλά ποιο είναι το πρόβλημά σου; Ο.Κ. η Κατερίνα είναι off topic αλλά τα υπόλοιπα γιατί δε σ' αρέσουν;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Με την ευκαιρία, ενημερώνω για τη Λώρα, Αλκαμένους 113, πρωί.
Ρωσίς, milf, ξανθοβαμμένη, ψωμομένη αλλά όχι παχύσαρκη, μαστοί ευμεγέθεις, αρίστη ποιότητα δέρματος, πεοθηλασμός άνευ περικαυλίδος.
Μιλά εις τον πληθυντικόν: "Γαμήστε με κύριε..."

Την είδα σήμερα δε μου άρεσε, αρκετά γερασμένη, ελαφρώς μπαντάλω και τα βυζιά της πρέπει να έχουν πορεία φθίνουσα. Εν τω μεταξύ πήγα για τρίτη φορά σήμερα να τσεκάρω την Τζένη στο Φυλής 136 κι έφαγα για τρίτη φορά άκυρο. Την πρώτη φορά είχα πάει 4:40, ήταν στο δωμάτιο με πελάτη και πέρασε ένα μισάωρο και δεν είχε βγει ακόμα, έφυγα εκνευρισμένος. Τη δεύτερη φορά πήγα πάλι 4:40 κι είχε φύγει νωρίτερα. Και σήμερα που πήγα μου είπαν ότι πονάει η μέση της και δε θα δουλέψει για μερικές μέρες. Έλεος πια!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
σήμερα το μεσημέρι κατα τις 15.30 στην βόλτα που κάναμε με τον μπέμπα και τον πρόεδρο στο μετάξι,στο Ιάσωνος 46α είχε μια κοπέλα με τεράστια βυζιά
πολύ μεγαλύτερα απο της Μισέλ αλλά πιο πεσμένα αλλά ήταν και πολύ χοντρή ,περισσότερο από την Βερονίκη απο Μ.Α 28α  και την Τζούλια απο την Κνίδου 18 , ενώ στο
46β είχε ένα μιλφάκι με πράσινα μάτια και τουλάχιστον τεσσάρια....
 

karma_sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Like
6
Πόντοι
1
Η ερώτηση θα έπρεπε να είναι ποιές δεν έχουν σιλικόνη

Χωρίς σιλικόνη και απίστευτους βύζους:

Σοφία από Βριλλησού 42..
Λάουρα από Κασσάνδρας 3..
Ιρένα από Βριλλησού 60..

Δεν μου έρχεται κάποια άλλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom