Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Νταρντάνα είναι φίλε μου, όχι χοντρή. Βυζάρες έχει μεν αλλά λιγάκι βιαστική. Πάντως τα βυζιά της Τζούλιας να πω οκ βυζάρες, αλλά για την Αγάπη τι πράγμα είναι αυτό? Ψάχνεις να βρεις που είναι η ρώγα....
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Προχθές, στο μεσαίο της οδού Βέργας (κάθετη στη Λιοσίων, κοντά στην Τροφωνίου) βρήκα την Αναστασία, όπως μου συστήθηκε, εκ Ρωσσίας, 45άρα πατημένη, νταρντανογυναίκα αλλά σχετικά σφιχτή, χωρίς αντιαισθητικά λίπη να κρέμονται όπως σε τόσες και τόσες που γνωρίζουμε, με φυσικά 5άρια προς 6άρια, θα τολμούσα να πω. Απορώ πώς δεν έχει αναφερθεί τίποτα για αυτήν, φαινόταν να είναι χρόνια στο κουρμπέτι. Στο κρεβάτι τίποτα το ιδιαίτερο, μέτρια προς συμπαθητική, αλλά και μόνο η ισπανική με τις βυζάρες άξιζε το ευτελές ποσό των 20 ευρώ.

Πάντως, αυτές οι 4-5 κάθετες στη Λιοσίων (Παιωνίου, Βέργας, Τροφωνίου, Εξηκίου κλπ.) είναι βυζοπεριοχή, όποια ώρα και να πας κάτι θα βρεις σε 4άρι και πάνω. Απλώς θα συνοδεύεται συνήθως από περιττά κιλά και περιττά χρόνια (ηλικίας), αλλά αυτό φαίνεται πως είναι το τίμημα για την αρρώστια της βυζολαγνείας.
 

Επισκέπτης
Το φυσικό 5αρι προς 6αρι είναι αυτό στη φωτό . Με βάση αυτό να λέμε αν ειναι μεγαλύτερα η μικρότερα .
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το φυσικό 5αρι προς 6αρι είναι αυτό στη φωτό . Με βάση αυτό να λέμε αν ειναι μεγαλύτερα η μικρότερα .

ήταν τουλάχιστον σαν κι αυτά, αν και διαφορετικού σχήματος, δηλαδή κάπως πιο φυσικά και πεσμένα. αυτά στη φωτό παίζει να έχουν και λίγο σιλικόνη, παραείναι φουσκωτά και στρογγυλά.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ήταν τουλάχιστον σαν κι αυτά, αν και διαφορετικού σχήματος, δηλαδή κάπως πιο φυσικά και πεσμένα. αυτά στη φωτό παίζει να έχουν και λίγο σιλικόνη, παραείναι φουσκωτά και στρογγυλά.

πω πω θα γινω μονιμος κατοικος του μπουρδελου !!!!!!!!!!!!!!!!!  προσεξτες μην τιν κανουμε και παρουν τα μυαλα της αερα ,
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
14
Πόντοι
0
Ρε μαγκες πηγα σημερα στης Τζουλιας κατα τις 12  και δεν ειχε ανοιξει ακομα. Περιμενα λιγο και ξαφνικα ανοιξε η πορτα και το φωτακι. Μετα καταλαβα οτι με ειχε προλαβει καποιος αλλος βυζοσυναδελφος, ο οποιος την ειχε παρει εργολαβια σε prive κατασταση, προφανως πριν ανοιξει το μπουρδελο. ΠΟΙΟΣ ηταν αραγε ο συναδελφος? Πρεπει να περασε καλα χωρις βιασυνες αφου το ρδελο ηταν μονο για παρτυ του...!!!! Μπραβο..ευγε..
Αυτο που ηθελα να πω για την Τζουλια ειναι οτι την ειδα τρομερα αδυνατισμενη απο το καλοκαιρι. Ακομα και το προσωπο της εχει αδυνατισει πολυ. Ξερει κανεις τιποτα, θα αδυνατισει και αλλο αραγε? Λετε να μικρυνει και να κρεμασει η βυζαρα της???  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Ρε μαγκες πηγα σημερα στης Τζουλιας κατα τις 12  και δεν ειχε ανοιξει ακομα.

η τζουλια παει 11.00 για δουλεια , το εχω κανει και εγω αυτο παλια , οταν δουλευε στιν κινδου , εγω της ειχα δωσει 100 , ειχα δυο τελειωματα , και απλετο χρονο , στην ουσια 45 λεπτα , αλλα αξιζει τα λεφτα της , ειχα κανει τρελα γλιψιματα στα βυζια , το κλαο με την τζουλια ειναι οτι δεχεται αρκετα  εξτρα πραγματα . . . .  τζουλια for ever , σταθερη αξια . . .
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Προχθές, στο μεσαίο της οδού Βέργας (κάθετη στη Λιοσίων, κοντά στην Τροφωνίου) βρήκα την Αναστασία,


εαν λες αυτο που κατεβαινουμε τα σκαλοπατακια , πηγα 10.00 , και τιποτα μια ασημαντη υπαρξη , οπως και διπλα τιποτα το φοβερο , το πρωτο ηταν κλειστο







. , αφου ημουν κοντα , πηγα και τροφωνιου 13 στο επανω  , σε ολα τα αλλα τιποτα για εμας τους βυζολατρες , το οναμα της Κυριας ,  μπετυ  , δεν ξερω γιατι δεν εχω ξανακουση αυτο το οναμα εδω 3-4 βυζι , 35-40 χρονων , λες και εβλεπα τιν kim basinger , ξανθο πλουσιο μαλλι , ερχεται βγαζει στριγκακι και σουτιεν και αρχιζω να πασπατευω τους βυζους μετα  ξεκιναει μια ωραια πιπα χωρις χερι, τρελαθηκα,και εγω εβλεπα το μουνακι απο τον καθρεφτη καθαρο και ξυρισμενοερερχεται απο επανω , οπου  αφηνη χουφτομα στα βυζια και σε προτρεπη να τα γλυψεις , μετα ερχεται στα  4 με καλη συμμετοχη και με βλεματα στον καθρεφτη που εβλεπα τα βυζομπαλα να παλονται απο το νομο της βαρητυτας !  φοβερη σημμετοχη και ωραιο στισημο στα τεσσερα , στο τελος λιγη κουβεντουλα , και μου ειπε οτοι τιν αλλη εβδομαδα μαλλον θα κανει το πρωινο !!!!!!!!



.

τωρα ειμαι σε διλημα τζουλια με τα megaboobs , η μπετυ με τιν γενικη εικονα της milf οπως ακριβως τιν θελω ?
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
14
Πόντοι
0
η τζουλια παει 11.00 για δουλεια , το εχω κανει και εγω αυτο παλια , οταν δουλευε στιν κινδου , εγω της ειχα δωσει 100 , ειχα δυο τελειωματα , και απλετο χρονο , στην ουσια 45 λεπτα , αλλα αξιζει τα λεφτα της , ειχα κανει τρελα γλιψιματα στα βυζια , το κλαο με την τζουλια ειναι οτι δεχεται αρκετα  εξτρα πραγματα . . . .  τζουλια for ever , σταθερη αξια . . .

για πες τι εξτρα δεχεται? και κωλο? τι αλλο?
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
για πες τι εξτρα δεχεται? και κωλο? τι αλλο?
παιδια να ρωτησω... με νορμαλ τιμη (20 ευρω) κανει ισπανικη? εγω 2 - 3 φορες που την πηρα δεν μου εκανε. μηπως 8ελει εχτρα δωρακι η απλα να της το ζητησεις???
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
παιδια να ρωτησω... με νορμαλ τιμη (20 ευρω) κανει ισπανικη? εγω 2 - 3 φορες που την πηρα δεν μου εκανε. μηπως 8ελει εχτρα δωρακι η απλα να της το ζητησεις???
μην τιν κακομαθαινεις και τις δινεις απο νωρεις εχτρα λεφτα , κανει και ισπανικη απλα ζιτισετο ευγενικα !!!!!!  η τζουλια θελει ευγενια , και δεν θα χασεις !!!!!!
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
Η τζούλια σε ποια οδό βρίσκεται τα πρωινά?
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Η τζούλια σε ποια οδό βρίσκεται τα πρωινά?

Τροφωνίου 13 κάτω. Πάλι βυζοχυλοπιτα έφαγα σήμερα 11:30 με έφερε η δουλεία προς τα εκεί πάλι δεν ήταν 3 σερί φορές  μου την έχει κάνει έτσι στην σειρά, :headbang:  και πάλι ήταν η ίδια ξανθιά, μια ψηλή μπαζουκλα, α ρε Τζούλια.
 

vizotrelamenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
40
Like
6
Πόντοι
0
Μάγκες  καλησπέρα σας  τίποτα καλό μπαλκονάτο τούμπανο παίζει ξέρει κανείς κάτι να βοηθήσει έναν τρελαμένο βυζοαγωνηστή
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Μάγκες  καλησπέρα σας  τίποτα καλό μπαλκονάτο τούμπανο παίζει ξέρει κανείς κάτι να βοηθήσει έναν τρελαμένο βυζοαγωνηστή

εαν εχεις χρονο διαβασα τις τελευταιες 10 σελιδες ( περιπου 15 λεπτα θα κανεις ) και θα μπορεσεις να γνωρισης που βρισκονται και τι ωρες τα κοριτσια μας . . .  αντε καλα βολια
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήριά μου στους τρισμέγιστους βυζοντέτεκτιβ που ξετρυπώνουν νέα βυζοτεμάχια.
bow-004.gif

Θα παρακαλούσα μόνο για διευκόλυνση όλων, να γράφετε και τη βάρδια κάθε βυζοκοπέλας ώστε να φεύγουμε σφαίρα για επιτόπια βυζοαναγνώριση. :cool2:

Τροφωνίου 13 κάτω.

Διόρθωση: Στο 11 είναι. Το περίφημο ροζ μπουρδέλο. :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom