Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (1 μέλη και 51 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
εκτός αν τυχει καμιά δουλειά απο και ή κάνα δρομολόγιο στα πέριξ... ;)

Μάγκα πέτυχα τη δικιά σου χτες Αχιλλέως 40 απόγευμα.
Είχε τα κέφια της η άτιμη. Ρούφηξε αργά και βασανιστικά το τρομπόνι... να κάπως έτσι ---> :pipa1:
Μετά την έβαλα να με καβαλήσει και να μου φέρει τα βυζουμπίδια στη μάπα. Είναι ασύμμετρα το'χεις παρατηρήσει; Αλλά στ'αρχίδια μου τα βύζαξα λες και ήμουν βυζανιάρικο. :tits2:
Μετά κάναμε πισωκολλητό και δεν άντεξα στη θέα της τουρλωμένης της κωλάθρας. :zfuck:
Ωχ καύλωσα πάω να την κάνω σφεντόνα... :bigdick:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Μάγκα πέτυχα τη δικιά σου χτες Αχιλλέως 40 απόγευμα.
Είχε τα κέφια της η άτιμη. Ρούφηξε αργά και βασανιστικά το τρομπόνι... να κάπως έτσι ---> :pipa1:
Μετά την έβαλα να με καβαλήσει και να μου φέρει τα βυζουμπίδια στη μάπα. Είναι ασύμμετρα το'χεις παρατηρήσει; Αλλά στ'αρχίδια μου τα βύζαξα λες και ήμουν βυζανιάρικο. :tits2:
Μετά κάναμε πισωκολλητό και δεν άντεξα στη θέα της τουρλωμένης της κωλάθρας. :zfuck:
Ωχ καύλωσα πάω να την κάνω σφεντόνα... :bigdick:

Mα τι λεει παλι ο φιλτατος.... :headbang2:
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
14
Πόντοι
0
Παιδια εχει πετυχει κανεις μαυρη χοντρη με μεγαλα βυζια, στην περιοχη της Αθηνας?
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
14
Πόντοι
0
Μια Χαρουλα στην περιοχη της Βαρβακειου (νομιζω στην Ευριπιδου) την ξερει κανεις?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Πήγα την Παρασκευή το πρωί γύρω στις 10.20 Τροφωνίου 11 για να καταθέσω στην βυζοπούλα Αγάπη, αλλά στη θέση της ήταν μια μιλφ ξανθιά. Όνομα δεν ρώτησα αλλά δεν ήταν και άσχημη. Σήμερα το πρωί ξαναπέρασα την ίδια ώρα αλλά το οίκημα ήταν κλειστό. Ξέρει κάνεις τι συμβαίνει? Η Αγάπη δουλεύει τα απογεύματα στην Ιουλιανού?
 

mpaokara

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια η Τζουλια/Λαουρα δουλευει Σαββατο?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ναι... 11:00-30 - 16:30!!

όποιος έχει το τηλ. του μαγαζιού, αν μπορεί ας το δώσει... ;)
 

Επισκέπτης
Λοιπόν όπως εχετε δει απέχω μεχρι να βρεθει νέο  :tits: :tits:
Προτεινω το τερπνόν λοιπον μετα του  :boobies:
Ταξιδακι φτηνό Φρανκφουρτη στις 17 Σεπτ για Σαλονι αυτοκινητου και επειδή θα ειναι αρκετές  :tits: :tits:θα γίνει μάχη.
Η Μαρία για παράδειγμα στυλ MINKA ακριβως φατσα και βυζους θα ειναι εκεί οπότε .νομίζω οτι απο τωρα ειμαι εκει .Εξαλλου εχω βγαλει απο τωρα εισητηρια @πλό το χτυπημα :tits: :tits: :tits2:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Λοιπόν όπως εχετε δει απέχω μεχρι να βρεθει νέο  :tits: :tits:
Προτεινω το τερπνόν λοιπον μετα του  :boobies:
Ταξιδακι φτηνό Φρανκφουρτη στις 17 Σεπτ για Σαλονι αυτοκινητου και επειδή θα ειναι αρκετές  :tits: :tits:θα γίνει μάχη.
Η Μαρία για παράδειγμα στυλ MINKA ακριβως φατσα και βυζους θα ειναι εκεί οπότε .νομίζω οτι απο τωρα ειμαι εκει .Εξαλλου εχω βγαλει απο τωρα εισητηρια @πλό το χτυπημα :tits: :tits: :tits2:
μεσα με τα μπουνια με ενα σμπαρο 2 τρυγωνια!
και μετα μπανακι στο ποταμο μαιν χαχαχαχαχαχ
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
ποια ειναι αυτη στην Αχιλλέως 40 πειτε ονομα...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ποια ειναι αυτη στην Αχιλλέως 40 πειτε ονομα...

Ειρήνηηηηηηηηηη :zfuck:

Λοιπόν όπως εχετε δει απέχω μεχρι να βρεθει νέο  :tits: :tits:
Προτεινω το τερπνόν λοιπον μετα του  :boobies:
Ταξιδακι φτηνό Φρανκφουρτη στις 17 Σεπτ για Σαλονι αυτοκινητου και επειδή θα ειναι αρκετές  :tits: :tits:θα γίνει μάχη.
Η Μαρία για παράδειγμα στυλ MINKA ακριβως φατσα και βυζους θα ειναι εκεί οπότε .νομίζω οτι απο τωρα ειμαι εκει .Εξαλλου εχω βγαλει απο τωρα εισητηρια @πλό το χτυπημα :tits: :tits: :tits2:

Βυζολέει η φάση. Ρε λες; :rolleyes:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Αλλά ήθελα να πετύχω την Αγάπη που είχα να την δω πολύυυ καιρό!!
Κι έτσι έγινε! Επισκεψη στο μικρό σπιτάκι, Ιουλιανού 71 όπου έχει 1 δωμάτιο μόνο αλλά καθαρό!
Η Αγάπη ήταν, πιο αδύνατη νομίζω, έχω να την δω κάνα 6μηνο βέβαια, με λιγάκι μικρότερο στήθος, αλλά καλό :tits:!! Μπαίνει στο δωμάτιο αφού μ' ευχαρίστησε που την διάλεξα και αρχίζει η κλασσική περιποίηση με τα μωρομάντηλά της!!  ;)Σκούπισμα στα χέρια και στο πέος, φιλιά σε χέρια, στήθος, ισπανικό και πολύ λίγο ακάποτο!! Στάση ιεραποστολική όπου δεν έντεξα πολύ στη θέα των όμορφων μεγάλων βυζιών της και άφησα το υγρό μου αποτύπωμα :cum:!! Μ' ευχαρίστησε ξανά κι έφυγε!!
Πολύ καλή περιποίηση και προτείνεται ;) ;) :tits: :rockon:  αν και τα 25 ευρώ νομίζω πως είναι αρκετά!
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
ποια ειναι αυτη στην Αχιλλέως 40 πειτε ονομα...

τελικα η ΕΙΡΗΝΗ ειναι Αχιλλέως 40 η κολωνου 27????
εγω πηγα Κολωνου να την βρω και ηταν η Μαρινα
δεν εφυγα με αδεια χερια παντως.... μια χαρα το Μαρινακι!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Κι έτσι έγινε! Επισκεψη στο μικρό σπιτάκι, Ιουλιανού 71 όπου έχει 1 δωμάτιο μόνο αλλά καθαρό!

φίλε το σπιτάκι έχει και άλλο δωμάτιο.
ειναι πιο μεσα, απλά πρέπει να περάσεις απο την κουζίνα για να μπείς εκει.
την άλλη φορά πηγαινε στο μέσα δωμάτιο, είναι πιο ήσυχο και cozy
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Φίλοι βυζοκράτορες, χτες το πρωί έκανα καταδρομική στη Φυλής για να ικανοποιήσω τις αρρωστημένες μου ορέξεις.
Περιττό να πω ότι οι περισσότερες κυρίες ήταν σα να'χαν βγει από ντοκυμαντέρ για μικρόβυζες.
Αλλά η βυζοέκπληξη ήρθε και μάλιστα ήταν ελληνικής προελεύσεως!!!
Κατηφορίζοντας τσούκου τσούκου τη Φωκαίας χώθηκα στο 22 το πάνω. Και ρε μάγκες βγαίνει μία μ'ένα βυζί... ρε τι ήταν τούτο;;;
Χωρίς να είναι πολύ μεγάλο, ήταν πολύ τουμπανιασμένο. Σιλικονάτο αλλά είχε μια κλίση προς τον ουρανό σαν τσιγκέλι ένα πράμα. Και η ρώγα γιαταγάνι ακονισμένο βυζοτσίφτες μου.
Είχε κι ένα λάγνο υφάκι η κορασίδα και με καύλωσε κι άλλο. Οπότε μπήκα σούμπιτος.
Στα ενδότερα ήταν ένα συμπαθητικό μεν, τυπικό δε πιτσίλισμα. Το ονοματάκι της δεσποινίδος είναι Άννα (από πού να βγαίνει άραγε; :coffee:) και πέρα απ'το βυζί έχει ωραίο σωματάκι (αλλά στ'αρχίδια μας το σώμα εδώ που τα λέμε :tits2:).
Αυτά απ'το (μικρο)βυζομέτωπο. Τα σέβη μου εν μαστώ αδελφοί. :rockon:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Φίλοι βυζοκράτορες, χτες το πρωί έκανα καταδρομική στη Φυλής για να ικανοποιήσω τις αρρωστημένες μου ορέξεις.
Περιττό να πω ότι οι περισσότερες κυρίες ήταν σα να'χαν βγει από ντοκυμαντέρ για μικρόβυζες.
Αλλά η βυζοέκπληξη ήρθε και μάλιστα ήταν ελληνικής προελεύσεως!!!
Κατηφορίζοντας τσούκου τσούκου τη Φωκαίας χώθηκα στο 22 το πάνω. Και ρε μάγκες βγαίνει μία μ'ένα βυζί... ρε τι ήταν τούτο;;;
Χωρίς να είναι πολύ μεγάλο, ήταν πολύ τουμπανιασμένο. Σιλικονάτο αλλά είχε μια κλίση προς τον ουρανό σαν τσιγκέλι ένα πράμα. Και η ρώγα γιαταγάνι ακονισμένο βυζοτσίφτες μου.
Είχε κι ένα λάγνο υφάκι η κορασίδα και με καύλωσε κι άλλο. Οπότε μπήκα σούμπιτος.
Στα ενδότερα ήταν ένα συμπαθητικό μεν, τυπικό δε πιτσίλισμα. Το ονοματάκι της δεσποινίδος είναι Άννα (από πού να βγαίνει άραγε; :coffee:) και πέρα απ'το βυζί έχει ωραίο σωματάκι (αλλά στ'αρχίδια μας το σώμα εδώ που τα λέμε :tits2:).
Αυτά απ'το (μικρο)βυζομέτωπο. Τα σέβη μου εν μαστώ αδελφοί. :rockon:
το ποστ σου βυζομαμαει :rockon: :rockon:
βυζολαβιζο λεμε :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom