Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (2 μέλη και 45 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
το ποστ σου βυζομαμαει :rockon: :rockon:
βυζολαβιζο λεμε :2funny: :2funny:

Βυζοτιμή μου Κολομβιανέ συνπιτσιλιστή...
chinese-bow-005.gif
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστής ανέφερε πως ειδε την Τζουλια? στο Τροφωνίου 11 όροφος. Εννοεί την άλλη ? και οχι την Λάουρα/Τζουλια ? Εχει παει κανείς ?
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Αλλά ήθελα να πετύχω την Αγάπη που είχα να την δω πολύυυ καιρό!!
Κι έτσι έγινε! Επισκεψη στο μικρό σπιτάκι, Ιουλιανού 71 όπου έχει 1 δωμάτιο μόνο αλλά καθαρό!
Η Αγάπη ήταν, πιο αδύνατη νομίζω, έχω να την δω κάνα 6μηνο βέβαια, με λιγάκι μικρότερο στήθος, αλλά καλό :tits:!! Μπαίνει στο δωμάτιο αφού μ' ευχαρίστησε που την διάλεξα και αρχίζει η κλασσική περιποίηση με τα μωρομάντηλά της!!  ;)Σκούπισμα στα χέρια και στο πέος, φιλιά σε χέρια, στήθος, ισπανικό και πολύ λίγο ακάποτο!! Στάση ιεραποστολική όπου δεν έντεξα πολύ στη θέα των όμορφων μεγάλων βυζιών της και άφησα το υγρό μου αποτύπωμα :cum:!! Μ' ευχαρίστησε ξανά κι έφυγε!!
Πολύ καλή περιποίηση και προτείνεται ;) ;) :tits: :rockon:  αν και τα 25 ευρώ νομίζω πως είναι αρκετά!


Ετσι οπως τα λες ειναι αλλα εγω εδωσα 20 ευρω οχι 25.....  αυτο εγινε πριν 5 μερες....
εχω και βιντεο του αγωνα αλλα η κανονες του σαιτ απαγορεβουν να το ανεβασω.εχω και απο τζουλια...!!! :tits2: :fuck2:
παντως ειναι πολυ καβλιαρα η πουτανιτσα της εριξα 2 κι αν δεν βιαζομουν να φυγω θα εριχνα αλλα 2....

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ετσι οπως τα λες ειναι αλλα εγω εδωσα 20 ευρω οχι 25.....  αυτο εγινε πριν 5 μερες....
εχω και βιντεο του αγωνα αλλα η κανονες του σαιτ απαγορεβουν να το ανεβασω.εχω και απο τζουλια...!!! :tits2: :fuck2:
παντως ειναι πολυ καβλιαρα η πουτανιτσα της εριξα 2 κι αν δεν βιαζομουν να φυγω θα εριχνα αλλα 2....
αυτο ειναι ενα βιντεο που ολοι θελουμε να δουμε τυπε μου
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ποιος ειπε οτι απαγορευονται τα βιντεο????
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δωσε το βιντεο στο λαο
 

Επισκέπτης
Ειδικά με την Τζουλια ανέβασε ρε μεγαλε δεν υπάρχει απαγόρευση εκτός και δεν υπάρχει
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
οκ... ειναι απο κινητο και λογο που ειναι σκοτεινα το δωματιο δεν εχει καλη ποιοτητα...
αν μπορεσω να μην φαινετε το προσωπο μου θα το ανεβασω.
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
οκ το ανεβασα αλλα φυλακη θα παμε ολοι μαζι.... :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το μουσικο χαλι ολα τα λεφτα..
 

inno60

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
293
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
ευγε νεε μου ευγε!!! τουλαχιστον στη φυλακη θα εισαι χαρουμενος!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
δεν κατεβαινει...
μπορει να κολλησε....  >:( >:(
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
έχω δοκιμάσει πολλές φορές αλλά δεν κατεβαίνει!!
όποιος βυζοσυναγωνιστής μπορεί κι επιθυμεί, ας μου το στείλει το mail μου...
ευχαριστώ πολύ... ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ευχαριστώ τον Πιτσιλιστή για το βίντεο.... :rockon: :rockon:

γεια σου ρε καυλιάρη Κόπρε!!!!! :rockon: :rockon: :tits: :tits: :knockinb:
 

xalaros10

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά τι έγινε κι εγώ προσπάθησα να το κατεβάσω εχτές αλλά κόλλαγε και σήμερα βλέπω έχει σβηστεί το link από εδώ. Όποιος φίλος το έχει ας μου το στείλει στο e-mail μου babis1969a@yahoo.gr
 

Επισκέπτης
Φίλοι βυζοκράτορες, χτες το πρωί έκανα καταδρομική στη Φυλής για να ικανοποιήσω τις αρρωστημένες μου ορέξεις.
Περιττό να πω ότι οι περισσότερες κυρίες ήταν σα να'χαν βγει από ντοκυμαντέρ για μικρόβυζες.
Αλλά η βυζοέκπληξη ήρθε και μάλιστα ήταν ελληνικής προελεύσεως!!!
Κατηφορίζοντας τσούκου τσούκου τη Φωκαίας χώθηκα στο 22 το πάνω. Και ρε μάγκες βγαίνει μία μ'ένα βυζί... ρε τι ήταν τούτο;;;
Χωρίς να είναι πολύ μεγάλο, ήταν πολύ τουμπανιασμένο. Σιλικονάτο αλλά είχε μια κλίση προς τον ουρανό σαν τσιγκέλι ένα πράμα. Και η ρώγα γιαταγάνι ακονισμένο βυζοτσίφτες μου.
Είχε κι ένα λάγνο υφάκι η κορασίδα και με καύλωσε κι άλλο. Οπότε μπήκα σούμπιτος.
Στα ενδότερα ήταν ένα συμπαθητικό μεν, τυπικό δε πιτσίλισμα. Το ονοματάκι της δεσποινίδος είναι Άννα (από πού να βγαίνει άραγε; :coffee:) και πέρα απ'το βυζί έχει ωραίο σωματάκι (αλλά στ'αρχίδια μας το σώμα εδώ που τα λέμε :tits2:).
Αυτά απ'το (μικρο)βυζομέτωπο. Τα σέβη μου εν μαστώ αδελφοί. :rockon:
οποσ παντα αξεπεραστοσ ο βιζοκουνιαδοσ μου!!!!!
respect!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom