Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

Επισκέπτης
σημερα ήταν πρωινή...

Οντως ήταν πρωινή και πέρασα και κατά λάθος για να ρωτήσω αλλά προς εκπληξη ήταν εκει.

Λοιπον όπως είπε και ο Piatsas το βυζί και συμφωνω είναι 4αρι και φαινεται μεγαλύτερο γιατί εχει  μικρές πλάτες .Βγαινει στο σαλόνι και σε κοιτά προστυχα , είναι 1,70 με καρέ μαλλί αλλά από κώλο παρότι τον δίνει δεν λεει γιατί είναι πλάκα .Τα δωμάτια φουλ και φυσικό γιατί είναι το πιο ωραίο στήθος σε αυτό το μεγεθος και σωμα που κυκλοφορεί.Εγω δεν μπήκα γιατί ξερετε οτι πάω πάντα για πιο μεγάλα μεγεθη και ετσι στο δωμάτιο θα με καλύψει άλλος συναγωνιστής .
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Οντως ήταν πρωινή και πέρασα και κατά λάθος για να ρωτήσω αλλά προς εκπληξη ήταν εκει.

Λοιπον όπως είπε και ο Piatsas το βυζί και συμφωνω είναι 4αρι και φαινεται μεγαλύτερο γιατί εχει  μικρές πλάτες .Βγαινει στο σαλόνι και σε κοιτά προστυχα , είναι 1,70 με καρέ μαλλί αλλά από κώλο παρότι τον δίνει δεν λεει γιατί είναι πλάκα .Τα δωμάτια φουλ και φυσικό γιατί είναι το πιο ωραίο στήθος σε αυτό το μεγεθος και σωμα που κυκλοφορεί.Εγω δεν μπήκα γιατί ξερετε οτι πάω πάντα για πιο μεγάλα μεγεθη και ετσι στο δωμάτιο θα με καλύψει άλλος συναγωνιστής .

Ti εγινε προεδρε γυρισες απο τη Γερμανια?
Πώς περασαμε???
Πηραμε τη γνωστη φιλη μας?
 

leon287

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
σαββατοκυριακα δουλευει συναγωνιστη η Ειρηνη?μολις περασα απο τροφωνιου αλλα δεν πετυχα αγαπη δυστηχως!

H Αγάπη τα απογεύματα βγάζει το ψωμί της στην Ιουλιανού.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ευχαριστω για την πληροφορια.θα σπευσω ν δω!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Τα δωμάτια φουλ και φυσικό γιατί είναι το πιο ωραίο στήθος σε αυτό το μεγεθος και σωμα που κυκλοφορεί.
Ετσι ακριβως!!Αν και υποψιαζομαι οτι πολυ συντομα θα καει λογω περιποιησης!
 

Επισκέπτης
Ti εγινε προεδρε γυρισες απο τη Γερμανια?
Πώς περασαμε???
Πηραμε τη γνωστη φιλη μας?

Εκτός από την φίλη μας Alexa η οποία και ήταν φουλ μέχρι της 00.30 και μετά την περιέλαβα εγω (υπόψη οτι μπήκε και η αδερφή της στο παιχνίδι και αρχισε τις ταινίες...) εμφανίστηκε η Vicky με φυσικότατο 7αρι αλά τζουλια και με τα μισα κιλά , επίσης και 2 καινούργια βυζοπουλέν (euroindustrie Vitalia) Στουτγκαρδη τίποτα αλλά Φρανκφούρτη η Ματία από την Χιλή που είναι ίδια η Minka και το συζητάει ανετα για Ελλάδα. Θα είναι εκει και από 7-17 Σεπτ στο σαλόνι αυτοκινητου.Βυζάρα 7-8 σιλικόνη αλλά δεν εχω πρόβλημα , σχιστά μάτια , πορτορικα΄νικο δερμα μαυρισμένο και αστα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
βυζοσυναγωνιστές, ξέρει κανείς το τηλ. από Κνίδου 18??
Λέω το Σάββατο να πάω Τζούλια... μην πάω τζάμπα...
ευχαριστώ ;)
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα πρεπει επίσης να αναφερθει αν θα σπρωξουμε με την πρωτη φορά ή θα πρεπει να επενδύσουμε .Αν ειναι να παμε 5 φορές για να σπρωξουμε 1 δεν πάω με τιποτα και Τζουλια και ξερό ψωμί

Τι εννοείς; Είναι κάποιου τύπου μασαζάδικο όπου δεν γαμάς κατευθείαν αλλά πρέπει αρχικά να τηρήσεις τα προσχήματα; Το ξέρεις το μέρος;
 

Επισκέπτης
Για να δείτε τι χάλι είμαστε οι βυζουδες εξω Μόναχο βαλανε Happy Hours 14.00-17.00 με 30 Ευρω... Φταίω τωρα να ξαναβγαλω εισητήρια ???
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
πες τα πεσ τα
εδω οι βυζουδες ειναι ειδος προς εξαφανιση,,,,
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
guys, το τηλ. από Κνίδου 18 το έχει κανείς??
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Αυτη η Μαριαννα που λέτε οτι παιζει Φ109 και Πιπίνου 65 που είναι? Δυο φορές πηγα και τζίφος
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Εξηκίου 18 απογευματινή βάρδια, συνεύρεση με τη Ρίτα. Η κοπέλα ρωσσίδα, χοντρούλα με γλυκό πρόσωπο και με πολύ μεγάλα βυζιά, όπως εμένα μου αρέσουν. Στο δωμάτιο πολύ περιποιητική. Σε όποιους αρέσουν οι βυζαρούδες μιλφ δεν θα κλάψει με τίποτα τα χρήματά του.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Εξηκίου 18 απογευματινή βάρδια, συνεύρεση με τη Ρίτα. Η κοπέλα ρωσσίδα, χοντρούλα με γλυκό πρόσωπο και με πολύ μεγάλα βυζιά, όπως εμένα μου αρέσουν. Στο δωμάτιο πολύ περιποιητική. Σε όποιους αρέσουν οι βυζαρούδες μιλφ δεν θα κλάψει με τίποτα τα χρήματά του.

σε σχεση με την σαντρα που δουλευε εκει , ειναι ποιο μεγαλο ή ποιο μικρο ? 

την βρηκες πρωι ? ή απογευμα ?

σε ευχαριστω . . . .
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Τι σάντρα δεν την έχω δει, αλλά αυτή έχει μεγάλα φυσικά μαστάρια. Είναι και γεματούλα με πιασίματα. Δουλεύει εκεί τετάρτη, παρασκευή και σάββατο απόγευμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom