Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (1 μέλη και 64 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266

Συνημμένα

  • Sharon.jpg
    Sharon.jpg
    16,7 KB · Εμφανίσεις: 27

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Μπράβο ρε Ζάρα. Ρίξε ένα και για μένα. Σε φυσικά όμως. ΟΧΙ σιλικονάτα....
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Bρηκα μια αξιοπρεπεs βυζαρου με 5αρια οπλισμιο ειναι στο κρυφο στουντιο δευκαλιωνos 63, ονομα κοπελαs Συλβια απο Πολωνια και αφηνει και ισπανικο τελειωτικο χωριs σκουφακι.Γενικα σε αυτο το σπιτι οποια εχω παρει ειναι καλη μεσα .
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Bρηκα μια αξιοπρεπεs βυζαρου με 5αρια οπλισμιο ειναι στο κρυφο στουντιο δευκαλιωνos 63, ονομα κοπελαs Συλβια απο Πολωνια και αφηνει και ισπανικο τελειωτικο χωριs σκουφακι.

Oι Πολωνέζες φημίζονται για τον "οπλισμό" τους μάγκα μου.
Γιατί να μη γεννηθώ Πολωνός γαμώτι μου γαμώ; :headbang:

Στα δικά μας τώρα.
Τις προάλλες πέρασα από Αγάπη. Ρε σεις τα βυζιά της είναι λες και μπήκαν στο πλύσιμο!
Τα μίκρυνε, ανόρθωση έκανε (εντάξει φτάναν μέχρι το υπόγειο εδώ που τα λέμε), πάντως βγάλτε κι αυτή απ'τη βυζολίστα, δεν πιάνει μπάζα πλέον.
Και τώρα πάμε όλοι μαζί να κλάψουμε τη βυζομοίρα μας...
crying-baby-1.gif
crying-baby-1.gif
crying-baby-1.gif
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
όχι ρε φίλε...
που δουλευέι και ποιοες ώρες??
περιποίηση όμως η γνωστή υπέροχη έ;;
 

Επισκέπτης
Τις κριτικές τις ειδατε για την Μαριάννα Πιπινου 65 να σχολιάσετε οποιοι πηγατε ?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
όχι ρε φίλε...
που δουλευέι και ποιοες ώρες??
περιποίηση όμως η γνωστή υπέροχη έ;;

Τροφωνίου - πρωί, παίχτη, όπως τα ήξερες.
Περιποίηση; Σάμπως μπήκα; Είδα τα καινούρια βυζιά κι έκανα Ισπανική υποχώρηση... :headbang:

Τις κριτικές τις ειδατε για την Μαριάννα Πιπινου 65 να σχολιάσετε οποιοι πηγατε ?

Διάβασα αλλά βάρδια δεν έλεγε νομίζω.
Όποιος ξέρει ας ενημερώσει, μην κατεβαίνουμε τσάμπα γέροι άνθρωποι... :zombie:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
EΙΡΗΝΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!

μετά από πολύυυ καιρό την βρήκα...
χαμογελαστή όπως πάντα, περιποιητική, με την ωραία της την πιπούλα, τα όμορφα βυζιά της,
την ωραία κωλάρα της αλλά χωρίς ψηλοτάκουνα.... της το έχω πει, αλλά δε φοράει... >:( :grin:
Ευδιαθετη και χάρηκε που την πήρα αλλά μου έκανε εντύπωση που μου είπε 2 φορέ "ευχαριστώ που ήρθες και μη με ξεχνάς!! :rolleyes: δεν ξέρω... αλλά και να πέσει η τιμή στα 15 ευρώ...
σε 4 που πήγα, 15 είχαν....
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ξέχασα να πω πως δουλεύει καθημερινές στην απογευματινή βάρδυα ;) ;)
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Bρηκα μια αξιοπρεπεs βυζαρου με 5αρια οπλισμιο ειναι στο κρυφο στουντιο δευκαλιωνos 63, ονομα κοπελαs Συλβια απο Πολωνια και αφηνει και ισπανικο τελειωτικο χωριs σκουφακι.Γενικα σε αυτο το σπιτι οποια εχω παρει ειναι καλη μεσα .

Σύντροφοι λάτρεις του γιγάντιου στήθους, μου κάνει φοβερή εντύπωση το γεγονός ότι όλοι κλαίγεστε και ολοφύρεστε για την έλλειψη μεγάλου βυζιού στην πιάτσα και όταν κάποιος από μάς αναφέρει την εύρεση μιας καινούριας βυζαρούς (όπως η ως άνω Σύλβια) κανείς δεν ασχολείται με τη χαρμόσυνη είδηση!!! Τζούλια και ξερό ψωμί δηλαδή;;;

Ξέρει κανείς τι ειν' αυτό το στούντιο στη Δευκαλίωνος, πρώτη φορά το ακούω και ούτε στο site το βρίσκω. Και τι πάει να πει "κρυφό" στούντιο; Μήπως ζητάνε και pin code για να σου ανοίξουν;;;

Επίσης, φίλε Koleou, μήπως ξέρεις το ωράριο της εν λόγω ιερόδουλης;
 

Επισκέπτης
Σύντροφοι λάτρεις του γιγάντιου στήθους, μου κάνει φοβερή εντύπωση το γεγονός ότι όλοι κλαίγεστε και ολοφύρεστε για την έλλειψη μεγάλου βυζιού στην πιάτσα και όταν κάποιος από μάς αναφέρει την εύρεση μιας καινούριας βυζαρούς (όπως η ως άνω Σύλβια) κανείς δεν ασχολείται με τη χαρμόσυνη είδηση!!! Τζούλια και ξερό ψωμί δηλαδή;;;

Ξέρει κανείς τι ειν' αυτό το στούντιο στη Δευκαλίωνος, πρώτη φορά το ακούω και ούτε στο site το βρίσκω. Και τι πάει να πει "κρυφό" στούντιο; Μήπως ζητάνε και pin code για να σου ανοίξουν;;;

Επίσης, φίλε Koleou, μήπως ξέρεις το ωράριο της εν λόγω ιερόδουλης;

Θα πρεπει επίσης να αναφερθει αν θα σπρωξουμε με την πρωτη φορά ή θα πρεπει να επενδύσουμε .Αν ειναι να παμε 5 φορές για να σπρωξουμε 1 δεν πάω με τιποτα και Τζουλια και ξερό ψωμί
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ωωωπ... σόρρυ...
Κολωνού 27Α  :knockinb:
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
σαββατοκυριακα δουλευει συναγωνιστη η Ειρηνη?μολις περασα απο τροφωνιου αλλα δεν πετυχα αγαπη δυστηχως!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Η Ειρήνη ΔΕΝ δουλευει Σ-Κ!!
 

Επισκέπτης
Λοιπον διαβάζω για την Μαριαννα που παιζει Φ109 και Πιπίνου 65 .Δυστυχως όμως απογευματα που δεν μπορω εγω .Πρωινά δουλευει ? Εκτός από τον υψηστο Piatsa την εχει πάρει αλλος να μας πει ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Λοιπον διαβάζω για την Μαριαννα που παιζει Φ109 και Πιπίνου 65 .Δυστυχως όμως απογευματα που δεν μπορω εγω .Πρωινά δουλευει ? Εκτός από τον υψηστο Piatsa την εχει πάρει αλλος να μας πει ?

σημερα ήταν πρωινή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom