Νέα

VIP Βίζιτες ! Ένας Παράλληλος Κόσμος Που Δεν Αντιλήφθηκε Το Bourdela ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Έλεος με τα θέματα για γεροντοκόρες! Το αποκλείω να είναι μουνάρες! Καμία μουνάρα δεν μένει ανύπαντρη, ειδικά αν είναι και λίγο ματσωμένη!  :2funny:
Πολύ καλό θέμα με πολύ καλές απόψεις. Νομίζω όμως ότι ο Πορνολόρδος τα είπε όλα...
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.675
Πόντοι
1.756
γνωστή μέσω φίλου  35αρα πειναλεα είχε συνάψει σχέση με γιατρό παντρεμενο με 2 παιδια και τον απείλησε ότι θα το πει στην γυναίκα του αν δεν τις πάρει δώρο ένα καινούργιο αμάξι.Πραγματι της το πήρε και αυτή έφυγε ησυχα
Θεσ/νικη τυπε???
 

mikroula*

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Εμενα αυτο που μου κανει μεγαλη εντυπωση ειναι που φυλανε την προικα τους και δεν τα χαιρονται...Λες δεν εχει αυτοκινητο,ακριβα ρουχα,αξεσουαρ κτλ..Τι διαολο,παιδια δεν εχουν ουτε προκειται να κανουν....τι τα φυλανε ετσι οι γεροντοκορες;Μαζι τους θα τα παρουν; :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
αμα εχει φτασει η αλλη 40 χρονων με 100 χιλιαρικα στην τραπεζα και ανυπαντρη τι περιμενει δηλαδη ?
πιθανοτατα ουτε παιδια δε θα μπορει να κανει λογω ηλικιας για να τα χαρει τα λεφτα μαζι τους
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Δεν νομίζω ότι είναι γεροντοκοριασμός ..
Απλώς ακόμα "δουλεύουν" και "αναζητούν" ...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εμενα αυτο που μου κανει μεγαλη εντυπωση ειναι που φυλανε την προικα τους και δεν τα χαιρονται...Λες δεν εχει αυτοκινητο,ακριβα ρουχα,αξεσουαρ κτλ..Τι διαολο,παιδια δεν εχουν ουτε προκειται να κανουν....τι τα φυλανε ετσι οι γεροντοκορες;Μαζι τους θα τα παρουν; :S
μεσημερι εχεις καυλες για σεξ?
ή μονο βράδυ?  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

mikroula*

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Δεν νομίζω ότι είναι γεροντοκοριασμός ..
Απλώς ακόμα "δουλεύουν" και "αναζητούν" ...
τι αναζητουν; περνανε τα χρονια κ ολο κ πιο δυσκολο γινεται...οσο ομορφη κ να εισαι απο μια ηλικια κ μετα γινεσαι πατσαβουρα...Και στην τελικη ποιος θα παντρευτει μια 40 κ ανω;Δεν θα μπορει να κανει κ οικογενεια...κανενας χωρισμενος με παιδια...
 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Νομίζω ότι αναζητούν τα έσοδα και την καλή γνωριμία. Έτσι απλά.
Αν κερδίζεις γιατί να σταματήσεις ;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Η  ολοκληρωτική επίθεση των Γερμανών εναντίον του τραπεζικού συστήματος της Ελλάδος , πέραν των οικονομικών και γαιοπολιτικών προεκτάσεων , ίσως ανέδειξε ένα θέμα «κοινωνικής φύσεως» που προφανώς υπεκφεύγει των πολύ εμπεριστατωμένων πληροφοριών του site σχετικά με τον πληρωμένο έρωτα.

Προσφάτα χρειάστηκε να κατέβω Αθήνα (εργάζομαι εκτός αυτή τη περίοδο) για 1-2 μέρες και αντιμετώπισα 2 περιεργα περιστατικα .

Ήπια καφέ με μια φίλη , όμορφη , 37 χρονών , με πολύ καλό χαρακτήρα και ανύπαντρη που πάντα ο φιλικός κύκλος απορούσε γιατί δεν βρήκε ενα «καλό παιδί» η οποία μου εκδήλωσε τις έντονες ανησυχίες της για τις εξελίξεις στο τραπεζικό σύστημα και πιθανό κούρεμα των καταθέσεων.

Προσπάθησα να καταλάβω για τι ύψους καταθέσεις μιλάμε . Προσωπικά έχω εγκλωβισμένα 3000 ευρω αλλά στα αρχίδια μου μιας και δεν έχω υποχρεώσεις και λογικά κάπως έτσι έπρεπε να αισθάνεται και εκείνη (έχει δουλειά) . Κατάλαβα όμως ότι μιλάγαμε για πιο μεγάλο ποσό και όταν η συζήτηση έφτασε στις εγγυήσεις των 100.000 ευρώ που υποτίθετε ότι ισχύουν είδα ότι δεν ήταν καθόλου ήσυχη .

Στη πορεία της κουβέντας αντιλήφθηκα ότι είχε και χρηματιστή , μετοχές , γνώριζε για συναλλαγές στο εξωτερικό , για ειδικές απαιτήσεις που υπάρχουν για άνοιγμα λογαριασμού σε ξένες χώρες , για δυσκολίες που υπάρχουν σε έλληνες να ανοιξουν πλέον κλπ

Είχα πέσει απο τα σύννεφα όχι μόνο γιατι η κουβέντα αυτή μου αποκάλυψε μια εντελώς νέα πτυχή του χαρακτήρα της αλλά και για το ύψος των καταθέσεων που αισθανόμουν ότι ήταν άνω των 100000 ευρώ.

Έφυγα σκεπτόμενος .. ΟΚ ! Προφανως η κοπέλα έχει περιουσία δεν είχε πει τίποτε και τώρα το έμαθα . Δεν είναι υποχρεωμένος ο καθένας να πει εξάλλου στους φίλους του τα οικονομικά του.

Την επόμενη μέρα .. ακριβώς μια αντίστοιχη κουβέντα με μια άλλη φίλη , πάλι στα 40 , ανύπαντρη ,ομορφη , απο άλλο κύκλο γνωστών με αντιστοιχες ανησυχίες και υψηλές καταθέσεις που ανησυχεί.

Κοινός παρανομαστής ;

Δύο όμορφες κοπέλες , ευγενικές με καλό χαρακτήρα και μουνάρες βρίσκονται με πολύ υψηλά εισοδήματα που ήταν μάλιστα αφανή μιας και δεν είχαν ούτε λούσο , ούτε ακριβα ρούχα , ούτε καν αυτοκίνητο ( η πρώτη)

Σκέφτηκα πάρα πολύ . Σκέφτηκα ότι τη μια τη γούσταρα , όχι μόνο εγώ απο το κύκλο μου αλλά και άλλοι και όλοι είχαμε μείνει με το πουλί στο χέρι αλλα με ευγενική χυλόπιτα ( καλό παιδί , ναι μεν αλλα ... ) Σκέφτηκα και τη δεύτερη περίπτωση .Μια απο τα ίδια .

Και οι δύο τους με περίεργη και άγνωστη προσωπική ζωή , σχέσεις που δεν καταλήγαν πουθενά  και με παντρεμένους . Εμείς του κύκλου τους ήμασταν τα καλά παιδιά που μας έβλεπε φιλικά αλλά προφανώς κάποιοι τις είχαν .

Για εμένα , όλο αυτό βγάζει σε ένα συμπέρασμα και ήθελα τη γνώμη σας .

Βίζιτες !

Όχι πολυτελείας ή call girls κλπ . Θεωρώ ότι απο το 2000 – έως και σήμερα πολλές Ελληνίδες έχουν σχέσεις με σπόνσορες , ή λεβεντάνθρωπους όπως έλεγε ο Κωσταντάρας με πολύ καλή οικονομική επιφάνεια , γαμιόντουσταν και έβγαζαν και το «χαρτζηλίκι» τους και φυσικά όλα πληρωμένα.

Θεωρώ ότι αυτή η πλευρά δεν έχει παρουσίαστεί απο site μιας και παρά το γεγονός ότι πολλοί το παίζουν φραγκάτοι εδώ μέσα και νεοφιλελεύθεροι καραγκιόζηδες (Δημιουργία ξανά και τέτοια θλιβερά) , εντούτοις δεν είναι πραγματικά πλούσιοι ωστε να έχουν τέτοιες άκρες .

Πιστεύτε ότι υπήρξε ένας παράλληλος κόσμος όπου Ελληνίδες πηδιόντουσταν με φραγκάτους  και έκαναν τη μπάζα – προικούλα τους , όσο οι περισσότεροι απο τη διαρκή απόρριψη θεωρούσαμε ότι απλώς είναι Ελλεηνίδες και δεν ξέρουν ή δεν θελουν να γαμηθούν ;

Ακούω γνώμες !

Φιλαράκο είχα ανοίξει "σχετικό" θέμα και έγινε αρκετή κουβέντα.

Κοίτα εδώ




Τίποτα δεν ξεφεύγει απο το bou.com  :2funny:

Απλά εσύ αναφερεσαι στη champions league της κατηγοριας που εγώ κσι οι αλλοι φίλοι γενικοτερα περιγραφουμε στο thread που ανοιξα.


 
OP
OP
male_tsouli

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Η σχέση χρήματος γυναικών έχει αναλυθεί πολλές φορές .
Αυτό που θίγω γιατί τώρα το συνειδητοποίησα είναι ότι έχουν
γίνει ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ απο αυτή τη δουλειά απο κοπέλες της διπλανής πόρτας
και εμείς κοιμόμαστε ( εγώ τουλάχιστον)
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
παίζει. Γνωστή κλίκα Κολωνακιώτικη. Κοπέλες από γύρω γύρω.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Η σχέση χρήματος γυναικών έχει αναλυθεί πολλές φορές .
Αυτό που θίγω γιατί τώρα το συνειδητοποίησα είναι ότι έχουν
γίνει ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ απο αυτή τη δουλειά απο κοπέλες της διπλανής πόρτας
και εμείς κοιμόμαστε ( εγώ τουλάχιστον)

Αν κάποια κανει αυτή τη "δουλειά" απο τα 20 μεχρι τα 40 της τοτετα νούμερα που αναφερεις παραπανω δικαιολογουνται απόλυτα. Ιδιως αν απο πλευρας εμφάνισης κάποια μετραει πολύ.

Επιπλεον μη ξεχνας οτι η ελλαδα ειναι επισης γνωστή και ως πιρφορισταν.Αρα η δραστηριοτητα για την οποια μιλάμε ευδοκιμεί στη χωρα μας.



 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.873
Κριτικές
40
Like
22.850
Πόντοι
26.096
Να συνεισφερω στη συζητηση σας πληροφορωντας σας οτι το νικ mikroula* ειναι αντρας και κατα πασα πιθανοτητα κλωνος του κ.  Alex71 ...
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.155
Like
349
Πόντοι
36
Απλά χωρίς λόγια το παρακάτω βιντάκι
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Αν κάποια κανει αυτή τη "δουλειά" απο τα 20 μεχρι τα 40 της τοτετα νούμερα που αναφερεις παραπανω δικαιολογουνται απόλυτα. Ιδιως αν απο πλευρας εμφάνισης κάποια μετραει πολύ.

Επιπλεον μη ξεχνας οτι η ελλαδα ειναι επισης γνωστή και ως πιρφορισταν.Αρα η δραστηριοτητα για την οποια μιλάμε ευδοκιμεί στη χωρα μας.

σωστός... Κάπου διάβασα, στην 1η σελίδα νομίζω, για αμοιβές 400 έως 1000 ευρώ. Δεν χρειάζονται καν τέτοια ποσά. 150/πελάτη αρκούν για να κάνει κάποια ένα γερό κομπόδεμα σε 4-5 έτη. Με 2 πελάτες την ημέρα έχεις 300/ημέρα. 20 ημέρες το μήνα έχεις 6.000/μήνα. 10 μήνες το έτος έχεις 60.000/έτος. Σε 5 έτη έχεις 300.000. Απλή αριθμητική.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
σωστός... Κάπου διάβασα, στην 1η σελίδα νομίζω, για αμοιβές 400 έως 1000 ευρώ. Δεν χρειάζονται καν τέτοια ποσά. 150/πελάτη αρκούν για να κάνει κάποια ένα γερό κομπόδεμα σε 4-5 έτη. Με 2 πελάτες την ημέρα έχεις 300/ημέρα. 20 ημέρες το μήνα έχεις 6.000/μήνα. 10 μήνες το έτος έχεις 60.000/έτος. Σε 5 έτη έχεις 300.000. Απλή αριθμητική.
αφορολογητα ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom