Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1957

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
τελικα υπαρχει κατι που να αξιζει
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Κατα την αποχωρηση μου προσπαθούσε να με πείσει ,αλλα πλέον δεν με δελέαζε τίποτα και έφυγα., όπου έκαμα την βολτούλα μου στους γυρω πεζοδρόμους χαζευοντας αξιόλογα μουνάκια.

Άψογος!!! Να που "μιλάει" και το επάνω κεφάλι κάποιες φορές!!!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εγω περασα απο το ιδρυμα μια βολτιτσα το πρωι μιλησα με την γωγω ειδα και αλλα δυο κινεζακια και την εκανα!!!δεν αλλαξε κατι σημαντικο στο ιδρυμα!!!αν τα κινεζακια κανουν ολοκληρωμενο προγραμμα ισωσ περασω ξανα μια βολτα!!μιλησα με γωγω και μου λεει φτανω μεχρι στοματικο στην τιμη τπτ παραπανω!!μου πεταει και μια σποντα οτι ολα εχουν την αξια τουσ!!δηλαδη τησ λεω για μπριζολιτσα τι τιμη εχεισ στα 150??το σκεφτετε γελαει πονηρα και μου λεει θα τα βρουμε μεσα μην ανησυχεισ!!παντωσ την εκανα πολλα τα 150 στησ μερεσ μασ αν και νομιζω οτι και με 100 κλασικο τιμολογιο πρεπει να προσφερει μπριζολιτσα!!!παντωσ ειναι καβλα η κοπελιτσα και στισ εκφρασεισ τησ πρεπει να τον ρουφαει καλα!!!ξερει κανεισ αν και η μπριζολιτσα ειναι στο μενου τησ??
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Eυρισκόμενος εν Κολωνακίω για καφεδάκι και χαζεύοντας κάτι τύπους , που κάνανε παρκουρ στην πλατειούλα, θυμήθηκα τουτο το ιδρυμα. Με υποδέχτηκε μια μικρόσωμη κορασίδα με κότσο στα μαλλιά, Ρουμάνα, ντυμένη με την άσπρη ''θεραπευτική '' ρόμπα, όπου διαφαινόταν το χαριτωμένο στριγκάκι της. Με βάζει στο δωμάτιο με την κλασσική ερώτηση, αν έχω ξαναέρθει. Στο παρελθόν είχα τιμήσει καθ΄ ολοκληρία την Χρύσα. Στην ερώτηση μου αν βρίσκεται εκεί, μου είπε ότι η Χρύσα αποχώρησε καθότι έγκυος. Μετα ακολούθησε η παρουσίαση. Πρώτα μία Δέσποινα, 40+ με κιλάκια παρέχουσα ολοκληρωμένη θεραπεία,μετά Μόνικα ,μελαχροινη αλλα αδιάφορη, μη έχουσα κάτι το ελκυστικό για να σε δελεάσει και αυτή με ολοκληρωμένο πάκετο υπηρεσιών. Εν συνεχεία εμφανίστηκε μια καστανόξανθη, χαριτωμένη, αλλα ολίγον τι ξινισμένη, δυστυχώς δεν συγκράτησα το όνομα, παρέχουσα υπηρεσίες μέχρι και πεολειχίας. Σε ερώτησή μου προς το κοριτσάκι εκ Ρουμανίας, αν καμει ολοκληρωμένο πρόγαμμα, ελάβα ως απάντηση, οτι λογω επέλασης κομμουνιστών, δεν είναι σε θέση να το πράξει, αλλά μετά από μερικές ημέρες. Μη βλέποντας κάτι το αξιόλογο αποχώρησα. Κατα την αποχωρηση μου προσπαθούσε να με πείσει ,αλλα πλέον δεν με δελέαζε τίποτα και έφυγα., όπου έκαμα την βολτούλα μου στους γυρω πεζοδρόμους χαζευοντας αξιόλογα μουνάκια.

Ετσι συνάδελφε ;)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εγω περασα απο το ιδρυμα μια βολτιτσα το πρωι μιλησα με την γωγω ειδα και αλλα δυο κινεζακια και την εκανα!!!δεν αλλαξε κατι σημαντικο στο ιδρυμα!!!αν τα κινεζακια κανουν ολοκληρωμενο προγραμμα ισωσ περασω ξανα μια βολτα!!μιλησα με γωγω και μου λεει φτανω μεχρι στοματικο στην τιμη τπτ παραπανω!!μου πεταει και μια σποντα οτι ολα εχουν την αξια τουσ!!δηλαδη τησ λεω για μπριζολιτσα τι τιμη εχεισ στα 150??το σκεφτετε γελαει πονηρα και μου λεει θα τα βρουμε μεσα μην ανησυχεισ!!παντωσ την εκανα πολλα τα 150 στησ μερεσ μασ αν και νομιζω οτι και με 100 κλασικο τιμολογιο πρεπει να προσφερει μπριζολιτσα!!!παντωσ ειναι καβλα η κοπελιτσα και στισ εκφρασεισ τησ πρεπει να τον ρουφαει καλα!!!ξερει κανεισ αν και η μπριζολιτσα ειναι στο μενου τησ??
θα πεσουν....
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
λογικα θα πεσουν γιατι απο οτι ειδα δεν περναει ανθρωποσ!!παντωσ η γωγω πρεπει να δινει μπριζολιτσα με πιεση τι λεσ??
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Προσεξε μη σε γδαρει μονο...
Σε βαζει μεσα σε καβλωνει και παει για γδαρσιμο, αν δεν "κατσει" η φαση τσιμπαει
το 100 +το δωρακι που θα σου ζητησει για το στοματικο... και μην ξεχασω...
δεν υπαρχει βυζι καθολου!!
Για μενα αξιζουν Χριστινα και Κατερινα...
Καλο βολι...

 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτεσ τισ δυο που λεσ δεν τησ ειδα καθολου??εμφανισιακα πωσ ειναι??εγω ψαχνω κατι πιπινοειδεσ και κοντοπουτανο!!αρα δηλαδη η γωγω κανει φουλ απλα κοιταει ποσα θα τσιμπησει!!!αρα στην τελικη θα παρει τα παπαρια μου για αρχη και μετα βλεπουμε χααχαχχα!!!!αυτα τα κινεζακια τα εχεισ δει εσυ???κανουν φουλ??
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
γω δω 2 φορες περαστικος,δια-περαστικος ,υπερ-αστικος ημουν


 

1957

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
τελικα μαλον μουφα ειναι ψαχνουν για μαλακεσ
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
αυτεσ τισ δυο που λεσ δεν τησ ειδα καθολου??εμφανισιακα πωσ ειναι??εγω ψαχνω κατι πιπινοειδεσ και κοντοπουτανο!!αρα δηλαδη η γωγω κανει φουλ απλα κοιταει ποσα θα τσιμπησει!!!αρα στην τελικη θα παρει τα παπαρια μου για αρχη και μετα βλεπουμε χααχαχχα!!!!αυτα τα κινεζακια τα εχεισ δει εσυ???κανουν φουλ??
Κανει φουλ αλλα οχι με την πρωτη και ζηταει πολλα!!!
Κουνα της το χρημα και θα δεις, μονο αν σου αρεσουν οι μπροστοκουνες αυτη δεν εχει τιποτα απο βυζι...


 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
αυτεσ τισ δυο που λεσ δεν τησ ειδα καθολου??εμφανισιακα πωσ ειναι??εγω ψαχνω κατι πιπινοειδεσ και κοντοπουτανο!!αρα δηλαδη η γωγω κανει φουλ απλα κοιταει ποσα θα τσιμπησει!!!αρα στην τελικη θα παρει τα παπαρια μου για αρχη και μετα βλεπουμε χααχαχχα!!!!αυτα τα κινεζακια τα εχεισ δει εσυ???κανουν φουλ??
Χριστινα μελαχροινο αθλετικ ρουμανακι με σουπερ κορμι πραγματικα, δεν κανει φουλ, θα σου λεει συνεχεια πως της ειρθε περιοδο...
Κατερινα ξανθο (φο) ελληνιδα με σουπερ στοματικο, μασαζ ολογυμνη, χουφτωμα, γλυψιμο και πολυ ωραιο φραπεδακι!!!!!!
Με τις υγειες σας!
 

1957

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
χθες με τη χριστηνα σουπερ
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
καλα......λοιπον να καθισετε σε ενα απο τα καφε στη σκουφα και βγαλτε τα 100 πανω στο τραπεζι,ειναι πιο σιγουρο οτι θα πηδηξετε ετσι
 

1957

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
σωστος φιλε αλλα  μας τρωει ο κωλος μας να πεταξουμαι τα λεφτα μας
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
σου προσφερε μπριζολιτσα η χριστινα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom