Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GUS72

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους.εχει παει κανεις προσφατα σε αυτο το μασατζιδικό?αξιζει να παει κανεις?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
AYTA EINAI πηρα 20 κουπονια των 25 ευρω θα παω και θα πω 25 θελετε για μασαζ + μπουμπουαρ 20 στην κορασιδα για ψητα 45 να ενα ολοκληρομενο προγραμμα !!!!!

αντε να αρχισουν προσφορες!!!!!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.324
Πόντοι
5.006
AYTA EINAI πηρα 20 κουπονια των 25 ευρω θα παω και θα πω 25 θελετε για μασαζ + μπουμπουαρ 20 στην κορασιδα για ψητα 45 να ενα ολοκληρομενο προγραμμα !!!!!

αντε να αρχισουν προσφορες!!!!!
Μοιράζεις κουπόνια  :tooth:  Ειμαι πρώτος στην σειρά ντάξει;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
μαρια ωραιο μωρο αλλα μονο φραπε
 

tarzan22

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ποια Χαρα τη γνωστή από θησέως και δεριγνύ? Πότε την είδες?
ειναι τωρα κανα 2μηνο που εχει σταματησει & απο σκουφα10,η μικρα παραδιδει υπηρεσιες κατ οικον κατα βαση & μονο αμα ξεμηνει απο ενδιαφερομενους κανει την εμφανιση της στα περιξ,το ιδιο κανουν ολες οσες το παιζουν δυσκολες & προσφερουν & καλα μονο φραπεδια....οι γνωστες εχουν φροντισει να εχουν τηλεφωνακι αυτης & αλλων διασημοτητων ΕΝΝΟΕΙΤΕ οτι κατ οικον το προγραμμα ειναι μακραν περαν του φουλ!!!!!!!!!!!!!!!
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
ελπιζω να εχεις σωρο στα pm σου γιατι οπως καταλαβαινεις θα γινει ο χαμος...
ολοι θα τα ζητησουν...
και ειδικα για το μελαχρινο αλογο ονοματι Χαρα  :rockon:.....

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ!!!!  :2funny:
 

tarzan22

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
ελπιζω να εχεις σωρο στα pm σου γιατι οπως καταλαβαινεις θα γινει ο χαμος...
ολοι θα τα ζητησουν...
και ειδικα για το μελαχρινο αλογο ονοματι Χαρα  :rockon:.....

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ!!!!  :2funny:
Τηλεφωνησες??? Θελω να μας πεις εμπειριες :fuck1: :pipa3: :fuck2: :pipa1: :pipa2:......ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΕΕΕΕΕ?????
 

karaxysis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
ελπιζω να εχεις σωρο στα pm σου γιατι οπως καταλαβαινεις θα γινει ο χαμος...
ολοι θα τα ζητησουν...
και ειδικα για το μελαχρινο αλογο ονοματι Χαρα  :rockon:.....

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ!!!!  :2funny:
ολοι θα παρουμε :pipa2: με τη σειρα μη σπρωχνετε :fuck2: .Στειλε pm
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Αχ και να μπορουσα να πω ολα αυτα που ξερω για τα 2 ιδρυματα...παρεπιπτοντως,εχει μετακομισει απο συγγρου 12 και εχει παει στην οδο φαληρου στο 8 νομιζω,διπλα απο ενα ξενοδοχειο....
Τα ξερω πολυ καλα κ τα 2 ιδυματα...απο τα εσω.................
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Γιατι υπαρχει το απορρητο μεταξυ πελατη-εργολαβου....Ηταν πελατες μου κ εχω παει παρα πολλες φορες εκει για διαφορες εργασιες κ τα χω δει ολα τα μωρα που παιζουν κ ξερω κ τα αφεντικα πολυ καλα....Εστειλα κ ενα φιλο μου για δοκιμη στη συγγρου γιατι δεν ημουν σιγουρος τι παιζει κ ηθελα να το διασταυρωσω κ επεσα μεσα...Αυτος εδωσε 100 για μασαζ κ πιπα με καποτα στη σαντρα αν δεν κανω λαθος...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
καλα ρε παιδιά,συγγνώμη κιόλας..αλλά ασχολείστε με αυτά τα χαμετυπεία ακόμη...ρε ξυπνήστε επιτέλους απο τον λήθαργο!δώστε τους την χαριστική βολή...ΟΛΟΕΝΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΥΡΩ στην τσέπη των ιδιοκτητών των ιδρυμάτων που "μπορεί και να πάρεις φραπεδιά με καλαμάκι την πρώτη φορά" ή που "μπορεί να γαμήσεις αλλά όποιο μπάζο σου δείξουμε εμείς και σου επιβάλλουμε να γαμήσεις και άμα γουστάρεις" ή "που το δίδυμο επειδή είναι εντυπωσιακή προσφορά του ιδρύματος το χρεώνουμε με αντικειμενικά κριτήρια λόγω σκουφά 200 ευρώ.."


υ.γ.βρε άει σιχτήρ!!!
Pathos  :)
 

tarzan22

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι υπαρχει το απορρητο μεταξυ πελατη-εργολαβου....Ηταν πελατες μου κ εχω παει παρα πολλες φορες εκει για διαφορες εργασιες κ τα χω δει ολα τα μωρα που παιζουν κ ξερω κ τα αφεντικα πολυ καλα....Εστειλα κ ενα φιλο μου για δοκιμη στη συγγρου γιατι δεν ημουν σιγουρος τι παιζει κ ηθελα να το διασταυρωσω κ επεσα μεσα...Αυτος εδωσε 100 για μασαζ κ πιπα με καποτα στη σαντρα αν δεν κανω λαθος...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
εχεμυθια υπαρχει στο εν λογω μαγαζι? η θα πρεπει να χαιρετισεις ολους τους συναθλητες σε καποιο σαλονακι αναμονης, πρωτου πας για δραση?
 

gleifomounakias

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
εχεμυθια υπαρχει στο εν λογω μαγαζι? η θα πρεπει να χαιρετισεις ολους τους συναθλητες σε καποιο σαλονακι αναμονης, πρωτου πας για δραση?
βρε εχεμυθεια υπαρχει,υπαρχει ομως & το σχετικο γδαρσιματακι εξ απαλων ονυχων που στο σερβιρουν σε ακριβο περιτυλιγμα με φτηνο περιεχομενο....εγω προ ημερων συνεβρεθην με μικραν ονοματιν Χριστινα εκ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ,που δεν τιν εφταναν τα 100 ευρωπουλα αλλα μου ζητησεν εντος τις καμαρης 50 ευρωπουλαν ακομα για να πραξω αυτο που λεει & το ονομα μου ΑΙΔΙΟΛΥΧΕΙΑΝ... :kissass2:  ασε που μυριζεν φοβερην ΜΟΥΝΙΛΑΝ..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Νεα κατηγορια....Γλυφομουνι=50 e....Ε ρε ξυλο που θελουνε
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
γαμασ η δεν γαμας εκει?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.324
Πόντοι
5.006
βρε εχεμυθεια υπαρχει,υπαρχει ομως & το σχετικο γδαρσιματακι εξ απαλων ονυχων που στο σερβιρουν σε ακριβο περιτυλιγμα με φτηνο περιεχομενο....εγω προ ημερων συνεβρεθην με μικραν ονοματιν Χριστινα εκ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ,που δεν τιν εφταναν τα 100 ευρωπουλα αλλα μου ζητησεν εντος τις καμαρης 50 ευρωπουλαν ακομα για να πραξω αυτο που λεει & το ονομα μου ΑΙΔΙΟΛΥΧΕΙΑΝ... :kissass2:  ασε που μυριζεν φοβερην ΜΟΥΝΙΛΑΝ..
-Δώστε τις στεγνά όσες είναι βρωμιάρες
-Οσο μπορείτε εκείνη την στιγμή της κάβλας μην πεφτετε στην λουμπα των tips .Αν σας το ζητησουν αμέσως ενημέρωση στις sherif δεν γουσταρουν τέτοια κόλπα να είστε σίγουροι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom