Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καλημερα μαγκεσ!!!!ενα κομματακι γλυκα μαρια στο ονομα προσφερει μπριζολιτσα???εχει κανεισ καμια εμπειρια μαζι τησ?γιατι ειναι γλυκα το κομματι και πολυ πουτανε για πουτσοσκαμπιλα!!1
 

gleifomounakias

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα μαγκεσ!!!!ενα κομματακι γλυκα μαρια στο ονομα προσφερει μπριζολιτσα???εχει κανεισ καμια εμπειρια μαζι τησ?γιατι ειναι γλυκα το κομματι και πολυ πουτανε για πουτσοσκαμπιλα!!1
Και αυτη αγαπητε φιλε & συναθλητα τιμα το κοντοσουβλιν :bigdick:(τροπος του λεγειν κοντοσουβλι :bigdick:,καθοτιν οσο πιο μακρυ τοσο πιο ευγευστον & λαχταριστον) & δη την σουβλαν του ελληνα τσελιγκα :zfuck: που ουδεμια σχεση εχει με τα ξενοφερτα κακα αντιγραφα τυπου barbeciou & αλλες κοινως ονομαζομενες ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ....Τιματε τιν παραδοσι αδερφια μου αλλητες πουλια γιατι χανομεθα...Και αυτο το πουτανακι παρελασεν  εμπροσθεν των φιλιδωνων οφθαλμων μου εκεινη τιν αποφραδαν ημεραν της ακρατης ΜΟΥΝΙΛΑΣ...θελοντας να μου προσφερει τις θεραπευτικες  :pipa2:  :zfuck:  :fuck1:  :pipa3:  :fuck2:  :knockinb:  :s&m_1:  υπηρεσιες τις...ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΝ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟ!!!!!!!!!!!!!!
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
552
Πόντοι
21
Και αυτη αγαπητε φιλε & συναθλητα τιμα το κοντοσουβλιν :bigdick:(τροπος του λεγειν κοντοσουβλι :bigdick:,καθοτιν οσο πιο μακρυ τοσο πιο ευγευστον & λαχταριστον) & δη την σουβλαν του ελληνα τσελιγκα :zfuck: που ουδεμια σχεση εχει με τα ξενοφερτα κακα αντιγραφα τυπου barbeciou & αλλες κοινως ονομαζομενες ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ....Τιματε τιν παραδοσι αδερφια μου αλλητες πουλια γιατι χανομεθα...Και αυτο το πουτανακι παρελασεν  εμπροσθεν των φιλιδωνων οφθαλμων μου εκεινη τιν αποφραδαν ημεραν της ακρατης ΜΟΥΝΙΛΑΣ...θελοντας να μου προσφερει τις θεραπευτικες  :pipa2:  :zfuck:  :fuck1:  :pipa3:  :fuck2:  :knockinb:  :s&m_1:  υπηρεσιες τις...ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΝ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟ!!!!!!!!!!!!!!

Οι συνάδελφοι πιο πίσω γράφουν ότι δεν μπριζολιάζεται μόνο φραπεδάκι σερβίρει...Ξέρεις κάτι παραπάνω?
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εμενα παντωσ μου το επαιζε παρθενα η συγκεκριμενη!!!τι να σασ πω ρε παιδεσ προσπαθουσαν να μου πασαρουν μια γιαπωνεζα γεματουλα και μια μαροκινη σαν σκυλι ηταν να σε φαει!!αντι για :fuck1: μαλλον ξυλο θα παιζαμε στο δωματιο!!!!χαχχααχχαα παντωσ η μαρια ειναι πολυ ομορφη δεν την κοβω να τον τρωει τι λετε??
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
οχι μωρε απλα ειναι τησ γειτονιασ μου και ειναι απιστευτο μωρο το μικρο!!!πολυ καβλε αλλα φαινετε δυσκολο!!!
 

tarzan22

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
βρε εχεμυθεια υπαρχει,υπαρχει ομως & το σχετικο γδαρσιματακι εξ απαλων ονυχων που στο σερβιρουν σε ακριβο περιτυλιγμα με φτηνο περιεχομενο....εγω προ ημερων συνεβρεθην με μικραν ονοματιν Χριστινα εκ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ,που δεν τιν εφταναν τα 100 ευρωπουλα αλλα μου ζητησεν εντος τις καμαρης 50 ευρωπουλαν ακομα για να πραξω αυτο που λεει & το ονομα μου ΑΙΔΙΟΛΥΧΕΙΑΝ... :kissass2:  ασε που μυριζεν φοβερην ΜΟΥΝΙΛΑΝ..
ΕΜΜΜΜ...καλά να πάθεις :2funny: αφού είσαι κοροίδο :uglystupid:.Φιλική συμβούλη :πληρώνουμε για να πάρουμε απόλαυση όχι για να δώσουμε κε. Μουνόχειλε ή όπως αλλίως σε λένε :2funny: :2funny: :2funny:.Δεν Φταίει το ημιπούτανο(όσες φορές & να πάτε πάντα θα'χει περίοδο η κουμουνίστρια), που  σε έπιασε κότσο....τα θελε & ο :s&m_1: :bottom: κώλος σου.ΜΑΥΡΟ ΣΤΗ Φ Ο Λ Α  :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.324
Πόντοι
5.006
Τι μπερδεύεσαι με αυτούς εκεί πάνω? Έχεις χρηματική περίσσεια και δεν ξέρεις που να τα δώσεις βρε?
Βρε μανία που τους έχει πιάσει με τα ακριβοκωλοελαιοτριβεία αυτά :tickedoff:
Το μουνί με υποψία οσμής ψαριού θα το πληρώσουνε για σούσι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

karaxysis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Βρε μανία που τους έχει πιάσει με τα ακριβοκωλοελαιοτριβεία αυτά :tickedoff:
Το μουνί με υποψία οσμής ψαριού θα το πληρώσουνε για σούσι  :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν μου λέτε ρε μάγκες έτσι για να μαθαίνουμε & μεις οι υπολοιποί συναγωνίστες φτιαχνουν σούσι & στην ΡΟΥΜΟΥΝΙΑ  :2funny: :2funny: :2funny: & αν ναι εχουν την εγκριση του Έκτορος Καυλινι,εχουν μαθητεύση στο POUTANAS-KITCHEN για τον τίτλο του top πορνίδιο ή απλα προσφέρουν ΒΡΩΜΙΚΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.324
Πόντοι
5.006
Δεν μου λέτε ρε μάγκες έτσι για να μαθαίνουμε & μεις οι υπολοιποί συναγωνίστες φτιαχνουν σούσι & στην ΡΟΥΜΟΥΝΙΑ  :2funny: :2funny: :2funny: & αν ναι εχουν την εγκριση του Έκτορος Καυλινι,εχουν μαθητεύση στο POUTANAS-KITCHEN για τον τίτλο του top πορνίδιο ή απλα προσφέρουν ΒΡΩΜΙΚΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
To είπες ήδη μόνος σου  ;)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Δεν μου λέτε ρε μάγκες έτσι για να μαθαίνουμε & μεις οι υπολοιποί συναγωνίστες φτιαχνουν σούσι & στην ΡΟΥΜΟΥΝΙΑ  :2funny: :2funny: :2funny: & αν ναι εχουν την εγκριση του Έκτορος Καυλινι,εχουν μαθητεύση στο POUTANAS-KITCHEN για τον τίτλο του top πορνίδιο ή απλα προσφέρουν ΒΡΩΜΙΚΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μιλαμε μονο ΒΡΩΜΙΚΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ και μονο ΣΤΟ ΧΕΡΙ !!! :tooth: :tooth: :tooth:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.422
Like
759
Πόντοι
96
Υποτίθεται ότι αυτό το ίδρυμα έχει και κάτι Ασιάτισσες .
Ξέρει κανείς τι παίζει με αυτές ; :huh:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Δεν βρηκα πληροφοριες σχετικα με το υδρομασαζ και το χαμαμ με γκομενες στο εν λογω ιδρυμα..Απο αλλο θεμα αναφερεται οτι στην Σκουφα10 παιζει υδρομασαζ και η γκομενα μπαινει μαζι σου. Ισχυει? Τιμη? Το ιδιο και στο χαμαμ? Ατομικο? Και χρειαζεται να παμε με μαγιο παραμασχαλα? Αξιζει τον κοπο η κοροιδια?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Δεν βρηκα πληροφοριες σχετικα με το υδρομασαζ και το χαμαμ με γκομενες στο εν λογω ιδρυμα..Απο αλλο θεμα αναφερεται οτι στην Σκουφα10 παιζει υδρομασαζ και η γκομενα μπαινει μαζι σου. Ισχυει? Τιμη?
      πηγαινε να το ζησειs μια φορα.  καλα ειναι.  τωρα απο τιμη, μιλαs με το καθε μαγαζι.  πχ.  με φαληρου( στα 110 για μια ωρα )  και με σεμιτελουs  πανω-κατω η τιμη ιδια ειναι.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Το θέμα με το υδρομασάζ είναι αν τηρούνται οι κανόνες υγιεινής πριν και μετά, ή απλά το ξεπλένουν με λίγο νεράκι και βουρ για τον επόμενο?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.324
Πόντοι
5.006
Το θέμα με το υδρομασάζ είναι αν τηρούνται οι κανόνες υγιεινής πριν και μετά, ή απλά το ξεπλένουν με λίγο νεράκι και βουρ για τον επόμενο?
Πολύ σωστή παρατήρηση φαντάσου να μην κολλήσεις παράσημα απο το φικιφικι και να κολλήσεις απο το τζακούζι  >:( >:( >:(
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Απο αποψη αηδιας συμφωνω.Αλλα δε νομιζω να μπορει να κολησει κανεις απο  τζακουζι.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Απο αποψη αηδιας συμφωνω.Αλλα δε νομιζω να μπορει να κολησει κανεις απο  τζακουζι.

πολλα μπορεις να κολλησεις απο απλυτο jacuzzi ... και μπορει να μην ειναι τα  χειροτερα αλλα θα σε ταλαιπωρησουν αρκετο καιρο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Εδω στη θαλασσα που λεει ο λογοs  κολαs  απο τα κολοβακτηριδια κι απο ενα απλυτο τζακουζι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom