Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
κανα νεοτερο απο το μαγαζι?
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτη η ρενα ειναι η ιδια που δουλευει και φαληρου 15!!!εχουμε συνεργασια βλεπω στα ιδρυματα!!!δεν λεει κανεισ ομωσ πωσ ειναι μεσα??αξιζει τπτ???ολο χαμογελο ειναι το πουτανακι!!!
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
κανα νεότερο από το ίδρυμα?
 

aggelakas80

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
μια μαρια  με κοντο μαλλι ξανθο δεν δουλευει εκει πλεον αν λετε αυτη αλλα δεν ξερω για που εχει τραβηξει δυστυχως? η ελενα ειναι ακομα εκει? μια κοντη ρωσιδουλα που μιλαγε τελεια ελληνικα?
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Η κινέζα (φιλιππίνέζα είναι μάλλον) είναι μάπα
Δεν την συνιστώ


Ναι φιλε μου, φιλιππινεζα ειναι, και τελειως ... χαλια!
Γιατι τετοια πτωση η σκουφα?
Παλια, περιμενες αναμονη, και τωρα, περιμενουν με το ψαροτουφεκο να περασεις για να σε παρουν μεσα! Κατι στραβωσε!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
Ναι φιλε μου, φιλιππινεζα ειναι, και τελειως ... χαλια!
Γιατι τετοια πτωση η σκουφα?
Παλια, περιμενες αναμονη, και τωρα, περιμενουν με το ψαροτουφεκο να περασεις για να σε παρουν μεσα! Κατι στραβωσε!
προσεχε με το ψαροντουφεκο, οχι στα βαθια... :2funny: :2funny:
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί το σέρβις και οι τιμές είναι λάθος. Εχω πάει μερικές φορές είναι σαφώς καλύτερο από γυναίκες απο το Λ10 αλλά το σέρβις μερικές φορές είναι εξίσου μάπα. Θα το παλέψω καναδυο φορές ακόμα και αν δεν δω προκοπή θα το κόψω.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
κατερινα αξιολογο κοματι
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.068
Like
2.964
Πόντοι
456
περασμα το μεσημερι
τιποτα αξιολογο
εκτος απο Χρυσα,μαλλον Ελληνιδα ,σπαθατη ψηλη!
Ξερουμε κατι παραπανω...
Παντως εκοψα και ενα αλλο Ελληνακη,Μαγδα ψιλοamateur
τα καλα της κρισης!!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
περασμα το μεσημερι
τιποτα αξιολογο
εκτος απο Χρυσα,μαλλον Ελληνιδα ,σπαθατη ψηλη!
Ξερουμε κατι παραπανω...
Παντως εκοψα και ενα αλλο Ελληνακη,Μαγδα ψιλοamateur
τα καλα της κρισης!!!

Το ότι κάποια είναι Ελληνίδα φίλε μου, δεν σημαίνει ότι είναι πλεονέκτημα. Δυστυχώς, εδώ δεν ισχύει το "παπούτσι από τον τόπο σου".

Η πλειοψηφία των Ελλεεινίδων θεωρεί ότι είναι πουτανιά, ακόμα και αν κάνει ένα "φραπέ", οπότε σου βγάζουν την πίστη μέχρι να σου προσφέρουν αυτό που ζητάμε όλοι μας και όταν το κάνουν το κάνουν με βαριά καρδιά και αφού σε έχουν γδύσει οικονομικά.

Τέλος πάντων, αν έχει κάποιος εμπειρία από τις Ελλεεινίδες του μαγαζιού, ας το αναφέρει.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Εννοείς υπηρεσίες full?
Αν μιλαμε για τη "μικρη" Ελληνιδα απο Αγιους Αναργυρους ναι, σχεδον φουλ, εκτος κουλουριου,
σ' εμενα τουλαχιστον, αν και δεν θυμαμαι να ζητησα...
 

Επισκέπτης
Το ότι κάποια είναι Ελληνίδα φίλε μου, δεν σημαίνει ότι είναι πλεονέκτημα. Δυστυχώς, εδώ δεν ισχύει το "παπούτσι από τον τόπο σου".

Η πλειοψηφία των Ελλεεινίδων θεωρεί ότι είναι πουτανιά, ακόμα και αν κάνει ένα "φραπέ", οπότε σου βγάζουν την πίστη μέχρι να σου προσφέρουν αυτό που ζητάμε όλοι μας και όταν το κάνουν το κάνουν με βαριά καρδιά και αφού σε έχουν γδύσει οικονομικά.

Τέλος πάντων, αν έχει κάποιος εμπειρία από τις Ελλεεινίδες του μαγαζιού, ας το αναφέρει.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Το ότι κάποια είναι Ελληνίδα φίλε μου, δεν σημαίνει ότι είναι πλεονέκτημα. Δυστυχώς, εδώ δεν ισχύει το "παπούτσι από τον τόπο σου".

Η πλειοψηφία των Ελλεεινίδων θεωρεί ότι είναι πουτανιά, ακόμα και αν κάνει ένα "φραπέ", οπότε σου βγάζουν την πίστη μέχρι να σου προσφέρουν αυτό που ζητάμε όλοι μας και όταν το κάνουν το κάνουν με βαριά καρδιά και αφού σε έχουν γδύσει οικονομικά.

Τέλος πάντων, αν έχει κάποιος εμπειρία από τις Ελλεεινίδες του μαγαζιού, ας το αναφέρει.
για μαλακες ψαχνεις..... :grin: :grin: :grin:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Το ότι κάποια είναι Ελληνίδα φίλε μου, δεν σημαίνει ότι είναι πλεονέκτημα. Δυστυχώς, εδώ δεν ισχύει το "παπούτσι από τον τόπο σου".

Η πλειοψηφία των Ελλεεινίδων θεωρεί ότι είναι πουτανιά, ακόμα και αν κάνει ένα "φραπέ", οπότε σου βγάζουν την πίστη μέχρι να σου προσφέρουν αυτό που ζητάμε όλοι μας και όταν το κάνουν το κάνουν με βαριά καρδιά και αφού σε έχουν γδύσει οικονομικά.

Τέλος πάντων, αν έχει κάποιος εμπειρία από τις Ελλεεινίδες του μαγαζιού, ας το αναφέρει.
Εχω γραψει στο παρελθον για Κατερινα, η οποια πλεον προσφερει σχεδον φουλ και Γωγω που ψαχνει μαλακα να μαδησει
για να δωσει φουλ, οποτε διαβασε και αποφασισε μονος σου...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.219
Κριτικές
1.254
Like
198.040
Πόντοι
45.465
Το ότι κάποια είναι Ελληνίδα φίλε μου, δεν σημαίνει ότι είναι πλεονέκτημα. Δυστυχώς, εδώ δεν ισχύει το "παπούτσι από τον τόπο σου".

Η πλειοψηφία των Ελλεεινίδων θεωρεί ότι είναι πουτανιά, ακόμα και αν κάνει ένα "φραπέ", οπότε σου βγάζουν την πίστη μέχρι να σου προσφέρουν αυτό που ζητάμε όλοι μας και όταν το κάνουν το κάνουν με βαριά καρδιά και αφού σε έχουν γδύσει οικονομικά.

Τέλος πάντων, αν έχει κάποιος εμπειρία από τις Ελλεεινίδες του μαγαζιού, ας το αναφέρει.
ακριβος σπανια ελληνιδα ειναι καλη κ δεκτικη σε αυτη την δουλεια....
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.068
Like
2.964
Πόντοι
456
περασμα το μεσημερι
τιποτα αξιολογο
εκτος απο Χρυσα,μαλλον Ελληνιδα ,σπαθατη ψηλη!
Ξερουμε κατι παραπανω...
Παντως εκοψα και ενα αλλο Ελληνακη,Μαγδα ψιλοamateur
τα καλα της κρισης!!!
Η ερωτηση παραμενει αναπαντητη!
 
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0

Παιδια ποια γκομενα αξιζει τον κοπο απο σωμα στο εν λογω μαγαζι? φραπε καλαμακι κανουν με την
πρωτη η σου τα ζαλιζουν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom